Перейти до змісту

Порадьте 7-ми місне сімейне авто


sergkots

Рекомендовані повідомлення

12 минуты назад, sergkots сказал:

Добре п’є.

 

Цей погано п'є)) 

 

http://www.carexpert.ru/models/renault/Scenic_Grand/tech/renosc-2012l15.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

У мене була Вітка 99 року в оригінальному пасажирі - була десь півроку лазєйка ще за Кучми що поприганяли трохи пасажирів. От так вона тут і з'явилась. Дуже комфортна і прохідна машинка. Підвіска дуже комфортна, споживала до 7,5 літра. Маленька і зручна навіть в місті. Продав бо ржавіла і шкода було постійно вкладати в покраску, а на ржавілій серце боліло їздити.

 

На рахунок новіших Віто, в пасажирах на них практично ніхто не їздив, думаю просто бомба. По Мерсах є ще R-клас - красиві, потужні тачки. Якраз з 2010 року виробництва можна вкластись в вказану суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Мерс то є мерс. А якщо оригінальний пасажир, а не переробок, то тим паче.

15-17доларів за Мерседес? В оригінальному пасажирі? 5-ти річний?

Ет навряд чи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Юріч сказано:

А як вони нашу солярку переварюють - все ж таки євро 5. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, romaxa11 сказал:

На рахунок новіших Віто, в пасажирах на них практично ніхто не їздив, думаю просто бомба.

Я їздив - комфортна м'яка мащина. Задній привід відчувається лише взимку на поганій гумі.

5 минут назад, romaxa11 сказал:

По Мерсах є ще R-клас - красиві, потужні тачки. Якраз з 2010 року виробництва можна вкластись в вказану суму.

:D

Мо хай вже Майбаха шукає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, natalka) сказал:

З 2010 року йдуть вже Viano замість Vito.

Дорогі...

 

Віано, це Мерседес V-Class. V-Class = заводський пасажир Vito (випускався з 1999 по 2003 рік). З 2003 року Мерседес V-Class почали випускати під іменем Viano.

 

Ось цитата:

 

" Mercedes-Benz Viano - семейство комфортабельных автомобилей, которые с одинаковым успехом могут быть офисом на колесах, передвижным семейным коттеджем с кухней или просто минивэном, хорошо приспособленным для вылазок на природу с горными велосипедами.
В 2003 году компания DaimlerChrysler одновременно выпустила две модели, внешне похожие друг на друга как сестры-близнецы, но совершенно разные по своей сути - Vito II и Viano, которые пришли на смену семейству V-Class. Выпускают Viano в Испании на заводе "Виториа", который специально для новой модели существенно расширили. Mercedes-Benz Viano изначально задуман исключительно как комфортабельный бизнес-кар, "люксовая" пассажирская версия. И если раньше покупателям предлагался всего один тип кузова - с низкой крышей и трехметровой колесной базой, то теперь придется выбирать между короткобазной машинкой длиной 4748 мм (объем ее кузова - 4,65 куб. м), фургоном со средней базой (4993 мм) и длиннобазной версией (5223 мм), в кузове которой запросто поместятся трехметровые трубы или доски. Как и у Vito II, у Viano две колесные базы (3200 и 3439 мм), сочетания длин базы и заднего свеса, "низкая" или "высокая" крыша (здесь высота грузового отсека - почти 1,8 м, полезный объем - 6,5 куб.м). В отличие от Vito, задняя дверь не распашная двустворчатая, а подъемная – не на заказ, а в серии."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна рік-два почекати і купити вже з новіших за нормальною ціною. З пасажирами на базі Т5 (мультиван, каравелла) треба бути обережним. В кого не був, то мотор вже роблений. (В моїй Вітці я такого не памятаю, ще в 99-му на моторі стояла цепура і всьо було чікі піки. Головне гімном не заправлятись. ) Там постійно якісь проблеми з моторами. Хіба кажуть від недавна почали замість ременів в мотор шестеренки пхати, от ті по ідеї мають їздити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Юріч сказал:

 

Віано, це Мерседес V-Class. V-Class = заводський пасажир Vito (випускався з 1999 по 2003 рік). З 2004 року Мерседес V-Class почали випускати під іменем Viano.

Ні. Пасажирський Vito випускаэться і до цих пір і розрахований на комерційні і корпоративні перевезення пасажирів. Viano - це преміум версія Віто з витікаючими комфортом і ціною. І так, Віано є послідовником V-класу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, sergkots said:

Авто хочу пригнати з Німеччини під новий закон

 

Трохи зради на ніч )))

techpass.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, romaxa11 сказано:

По Мерсах є ще R-клас - красиві, потужні тачки. Якраз з 2010 року виробництва можна вкластись в вказану суму.

Це сума з розтаможкою й постановкою на облік. По R-класу точно не влізу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, romaxa11 сказал:

...По Мерсах є ще R-клас - красиві, потужні тачки. Якраз з 2010 року виробництва можна вкластись в вказану суму.

 

Гарний, але дорого :) 

Реально раціональніше віано чим R з цими двома задніми сидіннями на яких навряд чи доросла людина розміститься....

 

Юріч,

а я не те саме написала?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Можна рік-два почекати і купити вже з новіших за нормальною ціною. З пасажирами на базі Т5 (мультиван, каравелла) треба бути обережним. В кого не був, то мотор вже роблений. (В моїй Вітці я такого не памятаю, ще в 99-му на моторі стояла цепура і всьо було чікі піки. Головне гімном не заправлятись. ) Там постійно якісь проблеми з моторами. Хіба кажуть від недавна почали замість ременів в мотор шестеренки пхати, от ті по ідеї мають їздити.

Не вийде вже рік-два чекати - сім’я збільшується + коляска. У гольф вже не вмістимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є нові Renault Kangoo Maxi вони теж 7 місні, за такі гроші можна купити досить свіжу 14-15 років випуску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, vaz75 сказал:

Ні. Пасажирський Vito випускаэться і до цих пір і розрахований на комерційні і корпоративні перевезення пасажирів. Viano - це преміум версія Віто з витікаючими комфортом і ціною. І так Віано є послідовником V-класу.

 

Серьога, я і не писав, що пасажирські Віто перестали випускати. Я там цитату добавив.

 

 

19 минут назад, sergkots сказал:

А як вони нашу солярку переварюють - все ж таки євро 5. 

 

А хто його знає...Треба лити найкращу з того, що є)))

 

25 минут назад, romaxa11 сказал:

По Мерсах є ще R-клас - красиві, потужні тачки. Якраз з 2010 року виробництва можна вкластись в вказану суму.

Ой не впевнений http://www.mobile.de/ru/автомобиль/mercedes-benz-r-klasse/vhc:car,srt:price,sro:asc,ms1:17200_-15_,frn:2010,dmg:false

Тим паче треба вже дивитись з 2011 року...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З французами точно впишешся в бюджет, їх і на ринку багато - можна і подивитись і покататись. Але мені здається вони дуже  дорогі в обслуговуванні. А в новому гранд сценіку оці всі кнопочки, куча електронніки - самалёт :) фіг розберешся. І там тоже два задніх малюсіньких 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 , перестань молоти дурниці. Каравелли, Віани, R-класи нові коштують понад 50 кєврів. За 5 років навіть якщо вони знеціняться вдічі (що навряд) то це 25 кєврів. А бюджет до 17 кдоларів. Січеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Юріч сказал:

 

Серьога, я і не писав, що пасажирські Віто перестали випускати. Я там цитату добавив.

А, ясно, важко було зрозуміти оце

15 минут назад, Юріч сказал:

 

V-Class = заводський пасажир Vito (випускався з 1999 по 2003 рік).

 

А цитати ще не було, як я тобі писав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, natalka) сказано:

З французами точно впишешся в бюджет, їх і на ринку багато - можна і подивитись і покататись. Але мені здається вони дуже  дорогі в обслуговуванні. А в новому гранд сценіку оці всі кнопочки, куча електронніки - самалёт :) фіг розберешся. І там тоже два задніх малюсіньких 

Воно то так але чи не краще взяти трохи старішого VW чи Toyota за ці гроші. Та ще й нові дизеля зажаті екологічними нормами - це вже не старі надійні тракторці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, ISV сказано:

Є нові Renault Kangoo Maxi вони теж 7 місні, за такі гроші можна купити досить свіжу 14-15 років випуску.

1. Автомат.

2. Комфорт на дальню дорогу.

А Кенго все ж таки більш комерційний автомобіль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, natalka) сказал:

З французами точно впишешся в бюджет, їх і на ринку багато - можна і подивитись і покататись. Але мені здається вони дуже  дорогі в обслуговуванні. А в новому гранд сценіку оці всі кнопочки, куча електронніки - самалёт :) фіг розберешся. І там тоже два задніх малюсіньких 

в будь-якому з перечислених мінівенів задні сидіння неповноціні. Повноціні в мікроавтобусах (бусах).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, natalka) сказал:

Юріч,

а я не те саме написала?

 Ви зовсім не те написали. Ви написали, що Віано замінили Віто в 2010 році. А в реальності, і те що я написав, Віано стали паралельно випускати разом з Віто з 2003 року, як люксову версію Віто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sergkots сказал:

Воно то так але чи не краще взяти трохи старішого VW чи Toyota за ці гроші. Та ще й нові дизеля зажаті екологічними нормами - це вже не старі надійні тракторці. 

 

Не знаю точно, але чула що тойота плювала на євро стандарти :) і в них євро-5 мінімум з 2013 року. Треба погуглити )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ображайте форди))

Дуже гарні і невибагливі машини.

Форд турнео коннект

http://otomoto.pl/oferta/ford-tourneo-connect-klimatronic-ks-serwisowa-7-osobowy-szklany-dach-ID6ywy3d.html#f5be1843a1

Форд транзит євролайн

http://otomoto.pl/oferta/ford-transit-gwarancja-euroline-7osobowy-ksiazka-fv-23-ID6yrE7j.html#fde387262b

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, vaz75 сказал:

А, ясно, важко було зрозуміти оце

 

 

Я хотів сказати, що на грузових Віто - писалось Віто, на пасажирських V 220 (цифри в залежності від мотору). До речі в мого тестя зараз V 220 на автоматі...повний оригинальний пасажир...жре собака))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...