Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2016


kmd

Рекомендовані повідомлення

Аварія на Станіславськог (дпз), напроти Феміама ... Маршрутка дев"ятка врізалась в мерса (з польськими номерами ) , або навпаки.....Не знаю хто винуватий ...думаю дев"ятка....Фотки погані - освітлення ноль...

Фото-0001.jpg

Фото-0002.jpg

Фото-0003.jpg

Фото-0004.jpg

Фото-0005.jpg

Фото-0006.jpg

Фото-0007.jpg

Фото-0009.jpg

Фото-0010.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 948
  • Створено
  • Остання відповідь
43 хвилин тому, Fanatic сказано:

Аварія на Станіславськог (дпз), напроти Феміама ... Маршрутка дев"ятка врізалась в мерса (з польськими номерами ) , або навпаки.....Не знаю хто винуватий ...думаю дев"ятка....Фотки погані - освітлення ноль...

 

 

на попередній сторінці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, LANser сказано:
  Reveal hidden contents

 

 

 

 

 

 

 

Ось такі відео, як під спойлером, варто показувати пішоходам. Хай хоч приблизне уявлення мають про те, що бачить водій за кермом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, LANser сказал:
  Скрыть содержимое

 

 

 

 

 

 

 

 

Я правильно зрозуміла? - "поспішаюче" таксі яке спочатку обігнало авто з реєстратором, а потім здійснювало обгін з права!!! збило людину?   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fanatic, думаю доліплювати свої думки в цій ситуації було не варто, а піти і розпитати що до чого, не полінились фото наробити і запостити, то і інформацію нам будьласка достовірну донесіть, а не "думайте".


 


 

П"янючий водій мерса не вписався в поворот, його занесло і він згріб маршрутку. пасажиром у мерсі був ще п"яніший  собутильник, водій хоч говорити міг, а друге тіло ще пів години стояло в стороні і мичало. жінка вже потім підійшла, мужик до дому зовсім трохи не доїхав . постаждалих в дтп нема. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vitOK , я нічого не "доліплював" , а просто не робив поспішних висновків ... А Ви звідки знаєте що водій мерса був п"яний ?Чи Ви робили йому експертизу?А думка в мене така виникла тому що маршрутка знаходилась на зустрічній смузі(обганяла фуру ,яка була праворуч).Тут питання чи їхала фура, чи була припаркована ? На це питання ніхто з свідків не міг відповісти. Якщо фура рухалась то водій маршрутки 100% винуватий тому що робив обгін 5-10метрів до пішоходного переходу і 15- 20 метрів  до перехрестя(завершити обгін не заїзджаючи на перехрестя він не міг) що є грубим порушенням ПДР.  Витяг з ПДР :"З метою забезпечення безпеки пішоходів на пішохідних переходах і гарантування їхніх прав на переважний рух пішохідним переходом (ст. 17 Закону України «Про дорожній рух») заборонений обгін ближче ніж за 50 м до пішохідного переходу у населеному пункті і за 100 м за його межами. " ," Обгін на будь-якому перехресті заборонений у зв’язку з тим, що на цих ділянках проїзної частини існує підвищена небезпека для руху всіх учасників, крім того, увімкнення покажчика повороту що може бути неправильно витлумачено іншими особами, які беруть участь у русі, що може спровокувати виникнення ДТП. "Якщо фура була припаркована то витяг з ПДР : 

"14.2
Перед початком обгону водій повинен переконатися в тому, що:

a)жоден з водіїв транспортних засобів, які рухаються за ним і яким може бути створено перешкоду, не розпочав обгону;

б)водій транспортного засобу, який рухається попереду по тій самій смузі, не подав сигналу про намір повороту (перестроювання) ліворуч;

в)в)смуга зустрічного руху, на яку він буде виїжджати, вільна від транспортних засобів на достатній для обгону відстані;

г)після обгону зможе, не створюючи перешкоди транспортному засобу, якого він обганяє, повернутися на займану смугу." Теоретично і в цьому випадку водій маршрутки винуватий ,але практично тут можуть бути різні варіанти ...Які ? Це може встановити тільки слідство .Як писав вище не люблю робити поспішних висновків  і Вам би цього не радив !

 

  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, natalka) said:

Я правильно зрозуміла? - "поспішаюче" таксі яке спочатку обігнало авто з реєстратором, а потім здійснювало обгін з права!!! збило людину?

ви все правильно зрозуміли,

одне уточнення, це було випередження справа, але таксист не дуже відрізнявся від швидкості потоку, і його вина тут мінімальна, якщо очікувати, що ось так серед проїжджої частини будуть вибігати тіла, тоді вночі треба їздити 30 км, а то і менше,

 

крім того, не раз спостерігав таку картину, людина стоїть біля переходу на тротуарі, я їду, бо ж думаю, стоїть то чекає, пропустить і піде,

а ні, чуть під'їжджаєш і вона просто "коником" починає різко рухатись по переходу, благо коли гоч голову поверне.

 

Раз було в близького друга, київський майдан, їде в напрямку волі, світлофом моргає зеленим, і він проскакує на жовтий (перший жовтий справа, другий червоний зліва),

там чуть криво налаштований світлофор, тобто водіям червоний, пішоходам зелений і без секунд затримки,

так от проскакує він в правій смузі, а справа ж пішоходи прямо біжать на зелений, благо вдалось в ліву смугу вивернути,

на відео було видно перелякане обличчя чоловіка, коли він за мить до того як його оминули, все-таки подивився наліво.

теоретично водій не порушив, практично був би винен.

це історія для пішоходів, що варто все-таки дивитись навіть на зелений і навіть на переході.

і для водіїв, не проскакувати на жовтий, особливо на швидкості.

ну і звичайно світлофори мають все-таки мати хоча б 1 секунду затримки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, LANser сказал:
  Показать содержимое

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 часа назад, LANser сказал:
  13 часа назад, ursa сказал:

Шапка и замерзающая лужа крови на Гордиюк. 100 метров до пешеходного перехода и кольца на 40-м. 

Зелёная "Ауди" взяла на капот пьяноватое перебегающее тело.

Вроде как жив, забрала скорая.

Стекло со стороны водителя конкретно вошло внутрь.

Кровь впечатляет.

 

Думайте, ля, когда бросаетесь наперерез трафику...

Коли вже наші люди навчаться переходити дороги!? Пішохід мудак, 100 метрів до пішохода....  Воно залило сливку валить на пролом і йому море по коліна, і через таких дебілів ламаються людські долі. Шкода водія, навіть не можу уявити який це для нього шок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аварія на Львівській біля АС2

Після аварії на Львівській водія вирізали з машини

Спойлер

9 лютого близько 14.00 на вулиці Львівській у Луцьку відбулася страшна аварія. Місце зіткнення «Сітроена Берлінго» з електроопором відгородили від проїжджої частини два екіпажі поліції. ДТП трапилося якраз напроти автостанції №2. Люди, які очікували маршрутки, а також випадкові перехожі зібралися біля розтрощеної машини.

Як розповіли поліцейські, які працюють на місці аварії, «Сітроен» підрізав «Фольксваген Транспортер». Бусик притиснув легковика до правої бровки. Водій, аби уникнути сильного зіткнення, спрямував машину на тротуар. Рух машини зупинив бетонний стовп. Сила удару була настільки сильною, що перед іномарки зім’ятий повністю.

За словами поліцейських, водія «Сітроена» лікарі «швидкої» відвезли у реанімацію. Чоловік, який перебував у машині один, отримав важкі травми. З салону довелося вивинути сидіння і буквально вирізати постраждалого з водійського місця. У «Фольксвагені», крім водія», були ще й пасажири. Наразі відомо, що ніхто в бусі серйозно не постраждав. За даним фактом порушено кримінальне провадження. Найімовірніше аварія сталася через порушення правил дорожнього руху, винуватець – водій «Фольксвагена». Подробиці пригоди на дорозі має з’ясувати слідство.

item-93-dscn3037.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, la20 сказано:

Хто в курсі що сталось з роздільним заборчиком напроти ТАМ-ТАМу? Немає пару секцій

мабуть ось це

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, la20 сказано:

Хто в курсі що сталось з роздільним заборчиком напроти ТАМ-ТАМу? Немає пару секцій

http://www.volynnews.com/news/extreme/dtp-poblyzu-tam-tamu-lehkovykh-znis-5-sektsiy-ohorozhi/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Епрст!!! Що ж то робиться таке, що не день то декілька аварій і таких конкретних, такого вже давно не було???!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА ДУБНІВСЬКІЙ У ЛУЦЬКУ ЧЕРЕЗ ДТП ПЕРЕКРИЛИ ДОРОГУ

 

http://www.volynnews.com/news/auto/na-dubnivskiy-u-lutsku-cherez-dtp-perekryly-dorohu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, десь біля 10 ранку, поруч з головним входом до бізнес-центру де шовбазилік лада сєдан збила людину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гидотна погода і трохи неуважності зіграли свою паскудну роль. 

На мосту по пр. Перемоги ДТП за участю трьох авто, "паравозік"

Працює три екіпажі НПП.

П.С. Відмічу оперативність прибуття НПП на місце ДТП, хоч і постраждалих, ніби, немає. Буквально 3-4 хвилини. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мосту, що з’єднує проспекти Соборності та Перемоги, сталася ДТП.

Три автомобілі потрапили в аварію у середу, 10 лютого, після 18:00 4_12714347_1345081422185408_73095479_n.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дня два назад на тому мості десь в районі 18 год (година пік, всі повертаються з роботи) спостерігав картину, як

-на проїжджу  частину вискочила собака

-за собакою  вискочив хлопець, щоб врятувати її, і побіг за нею через дві полоси, в потоці машин.

-одна з машин зупинилась перед собакою щоб її пропустити , аварійку не включали

 

Чудом в той день аварії не трапилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пів години тому, перехрестя на Перемоги-К.Савура. Хтось когось не пропустив, фотки закину завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одна дитина...   http://www.volynnews.com/news/extreme/dtp-u-lutsku-zbyly-dytynu/

 

там забор ставити потрібно чи що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Oli сказал:

ще одна дитина...   http://www.volynnews.com/news/extreme/dtp-u-lutsku-zbyly-dytynu/

 

там забор ставити потрібно чи що.

Це був я. Руки і ноги до сих пір трусяться. Добре, що дитина жива і неушкоджена, лише переляк і ссадини. В авто була ще моя 5-ти річна дочка. Нікому не було діла, як вона почувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, vaz75 said:

Це був я. Руки і ноги до сих пір трусяться. Добре, що дитина жива і неушкоджена, лише переляк і ссадини. В авто була ще моя 5-ти річна дочка. Нікому не було діла, як вона почувається.

Співчуваю. Реєстратором користуєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...