Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В зв'язку з затишком в проекті "Красіво", що був ініційований кілька місяців тому в ФБ, ми вирішили не дати загинути хорошій ідеї і вдихнути в нього нове життя... Тому, в рамках громадянської кампанії "Волинський щит", що напрвлена на збереження культурного і історичного простору Волині, ми оголошуємо його "воскресіння" ... :_01: Спотворення і вади простору, в якому ми живемо, не є явищами абстрактними, а тому мають своїх авторів. Тож ми і спробуємо відобразити "шедеври" дії та бездіяльності найнятих нами чиновників та нерадивих громадян за допомогою фотоапарату і комп'ютерної графіки...

Проект не є нашою монополією, він належить всій громаді. Це ще один інструмент для змін, яких всі прагнуть і для яких мало що роблять... Тож запрошуємо вас до активної "громадянської творчості". Найбільш вдалі ракурси і кричущі факти, з спільного благословення, ми обрамимо в "корпоративну рамку" і відпустимо гуляти по нетрях інтернету і ЗМІ. Діймо! Творімо! Ніхто крім нас!

856389_410289965724976_1514811124_o.jpg

861474_410360925717880_1252047891_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

А чому це "Забудова парку блаблабла"? Парк у нас жеж на південь від Глушеця, хіба ні? Маніпулюєм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там до парку рукою подати. Початок вже є і з такими "продажними баригами", яких ми маємо при владі, продовження теж буде. Треба ж кожну сотку вільної землі продати, допоки мають таку можливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там до парку рукою подати.

у Луцьку все недалеко.

І до речі, на другій "красівій картінці" Лесю Українку обізвали "Укаїнкою"... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ближче до Старого Міста - зфотографуйте "реконструйований" Будинок Фальчевського, який ззовні жовтою "снєжкою" замалювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідальність повинна мати обличчя.... А то в нас все погане - безіменне.... :) І добре, часто, також...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане Ангвар, вже декілька літ на сторінках форуму наблюдаю за вашою діяльністю.

І проблеми піднімаєте правильно і гарно все описуєте, викриваєте винних і заохочуєте небайдужих ....

Читаю і кожен раз ловлю себе на думці - ну не вірю я вам, не вірю.

Можливо я помиляюсь, але якесь внутрішнє відчуття вперто мені підказує що я правий

Це така собі думка вслух, відповідати абсолютно не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю і кожен раз ловлю себе на думці - ну не вірю я вам, не вірю. Можливо я помиляюсь, але якесь внутрішнє відчуття вперто мені підказує що я правий

Тому-шо проект має якусь рагульську назву - "Красіво", треба шось таке більш свіже і контроверсійне, наприклад,"Зой@бісь".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меру такими фотками треба стіни в кабінеті обклеїти і такого типу "назву" їм дати, щоб бачив наслідки своєї плідної роботи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому-шо проект має якусь рагульську назву - "Красіво", треба шось таке більш свіже і контроверсійне, наприклад,"Зой@бісь".

Проект отримав назву "Красіво" від "фахової" оцінки одного з проектів забудови в історичній частині Луцька, яку дав пан М.Романюк. Всі висновки фахівців, всі порушення закону, всі думки громади... все було закреслено одним словом - "Красіво"... Ось тому цей крилатий вислів, що замінює фаховість, ми і обрали для назви проекту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пане Ангвар, вже декілька літ на сторінках форуму наблюдаю за вашою діяльністю.

І проблеми піднімаєте правильно і гарно все описуєте, викриваєте винних і заохочуєте небайдужих ....

Читаю і кожен раз ловлю себе на думці - ну не вірю я вам, не вірю.

Можливо я помиляюсь, але якесь внутрішнє відчуття вперто мені підказує що я правий

Це така собі думка вслух, відповідати абсолютно не потрібно.

Пробачте, пане Otto. З глибокої поваги до вас, не стримався... Ви абсолютно праві. Вірити ні в кого не потрібно. В одного шанованого біблійного героя вже увірували... Прикро вийшло... Тож намагаючись і далі щиро робити свою справу, вірю, що настане момент розп'яття вашого внутрішнього сумніву і скресне пелена з очей ваших... :) Це теж думка вслух, що не потребує коментаря, а лише часу і терпіння.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви абсолютно праві. Вірити ні в кого не потрібно. В одного шанованого біблійного героя вже увірували...

а кльово це Ви себе зараз до біблійних героїв прирівняли! Красіво, я навіть скажу... :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви абсолютно праві. Вірити ні в кого не потрібно.

Де ж це я таке стверджую лукавий ви мій ? :0016:

я не вірю дуже конкретній людині і бачу що роблю правильно.

Дуже вас прошу - стримайтесь від коментарів, вони вам не на користь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Даний проект потрібно розвивати, вказуючи на помилки влади, бо більшість того, що для них КРАСІВО і економічно прибутково, для звичайних жителів створює незручності і "ріже око". Дякую за розуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підпивали влади включились в пропаганду ))

це не "підпивали". До речі, чому "підпивали"? Надпивали - знаю, підпивали - не знаю. :)

Я, наприклад, за те, що робить Комітет не-пам'ятаю-як-там-його. Але мені не подобається як вони це в маси несуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове, аби ми стільки уділяли часу вирішенню наших спільних проблем, скільки кухонним обговорення, хто кого любить, не любить, вірить, не вірить... Ми б жили в іншій країні. Не подобається хтось... Робіть своє. Чим більше людей робитиме, тим більше толку буде. А якщо є пропозиції, зауваження... Місто в нас маленьке, завжди у вічі сказати можна. І в очі глянути. А вони, на відміну від холодного екрану, не брешуть. Велике прохання, не перетворюймо серйозні питання в те, в що перетворили наші політики і чиновники поважні інституції і країну. Будьмо вище цього.

856940_411165675637405_1864947962_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, наприклад, за те, що робить Комітет не-пам'ятаю-як-там-його. Але мені не подобається як вони це в маси несуть.

Ну, було б дивно, якби ти написав що те що робить комітет тобі не подобається. Тоді вже зовсім якось все явно, навіть думати не треба..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... приємно усвідомлювати що в нашій державі ще є люди, спроможні не лише п**діти на форумах чи в фейсбуці, але і щось робити.

Нехай по-своєму, нехай не всім зрозуміло - але все ж щось роблять... а не розповідають всім як треба робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, наприклад, за те, що робить Комітет не-пам'ятаю-як-там-його. Але мені не подобається як вони це в маси несуть.

Ну, було б дивно, якби ти написав що те що робить комітет тобі не подобається. Тоді вже зовсім якось все явно, навіть думати не треба..

Мені тішить, що заставляю тебе думати. )))

ANGVAR, підпишіть, будь ласка, оті фізіономії, а то ж не всі розуміють хто на відкритці зображений. Якимось маленьким шрифтиком, десь в куточку, під "КРАСіВО"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фізіономії "хероїв" нашого міста часто показують по місцевому телебаченню. Можливо хтось не знає їхні прізвища, але чим вони займаються і чиї інтереси відстоюють багатьом відомо. Чим більше буде інформації про них на борді, тим краще, оскільки є люди, які знають про їхні "подвиги" ще краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підпишіть, будь ласка, оті фізіономії, а то ж не всі розуміють хто на відкритці зображений. Якимось маленьким шрифтиком, десь в куточку, під "КРАСіВО"...

Можна "Красіво" перенести, а ім'я героя написати великими літерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...