-
Постів
4 236 -
Зареєстровано
-
Переможець днів
4
-
Не зовсім так, 2,4 буде завжди. а от з 5 і 6 можуть бути нюанси, залежить від реалізації, WiFi5 і WiFi6 працюють на одній частоті і всі стандарти будуть підтримуватись одночасно, а WiFi6E вже працює на 6 ГГц і тут залежить від роутера, може підримувати і одночасну роботу на обох діапазонах з одним передавачем, але можуть буди нюанси в роботі. А може тільки один діапазон. Стандарт новий, обладнання під нього ще теж мало, в роботі з WiFi6E я не стикався, того це шо кажу це чисто теорія виходячи з даташитів на точки доступу.
- 70 відповідей
-
- 1
-
- роутер
- маршрутизатор
-
(і ще 1 )
З тегами:
-
НАТ на тазіку то взагалі не проблема, ну якшо той тазік не з позаминулого століття і той хто налаштовував не з двома лівими руками, так багато хто робить з малих провайдерів. А от всі абонети в одному влан то біда, я про це і тут писав, і їх техпідтримці розказував. За таке весь NOC надо розігнати, так шоб в іт їх максимум взяли картриджі міняти.
-
Вибачайте за архіологізм, але може комусь буде цікаво. 802.11ax включає два стандарта WiFi6 і WiFi6E, вони можуть працювати на частотах 2,4Ггц, 5Ггц, і 6Ггц для WiFi6E. Роутери яке це вміють є зворотньо сумісними, тобто старі пристрої до них теж будуть конектитись. Якщо живете в багатоквартирному будинку з завантаженим ефіром то є сенс в переході на WiFi6, якшо звісно є клієнти які його підтримують. З практики стабільність зв'язку при загруженому ефірі в WiFi6 вище а затримки менші, причому як на 5 так і на 2,4. Але клієнти які вміють в wifi6 на 5, не завжди вміють в ах на 2,4. Якшо загружений ефір то різниця відчутна. Якшо власний будинок, то великої різниці з ас не буде, будуть чуть менші затримки. Також WiFi6 краще працює при великій кількості клієнтів, але знов таки якшо клієнти це всіють. По дефолту точка буде роздавати по всім стандартам, і старе обладнання буде підключатись. В настройках зазвичай можна вибрати в яких стандартах буде працювати роутер. WiFi6 працює і на 2,4 і 5. Нюанси можуть бути якшо роутер з WiFi6E і має тільки два передавача. Тут при роботі в обох діапазонах можуть бути трабли, якшо передавача три, то ніяких проблем.
- 70 відповідей
-
- 1
-
- роутер
- маршрутизатор
-
(і ще 1 )
З тегами:
-
Із сув до 8т нічо нормального не найдеш. За 10т можна найти нормального копаса першого покоління, машинка прикольна і надійна, непогано рулиться і маневрена. Правда якшо на повному приводі то з росходом там буде пічаль. Ренегат прикольний, но живий і більш менш нормально зібраний буде значно більше 10т, хіба шо повезе і хтось буде свого срочно продавати.
-
-
-
Репітери дуже гівняно працюють, на власному досвіді перевірив, це якшо звичайний. Колись тестили систему в якій для передачі використовується окремий канал, по якому точки з'єднуються, в тестах було норм, але в реальній роботі не використовував. дуже багато нюансів, які впливають на роботу. Можуть працювати дуже харашо, а можуть і не завестись зовсім. Ну і в багатоквартирному будинку часто збоїть зв'язок, блоки втрачають один одного і не завжди самі піднімаються назад.
-
@Bliksss ну можеш пошукати акумулятори на ємністю в 300а/ч, типу такого https://voltmarket.ua/tyagovye-germetichnye-akkumulyatornye-batarei-dlya-ibp/everexceed/dp12300, але вони досить рідкісна штука, ну і важить відповідно, ну і щоб його зарядити нада зарядка яка видасть 30А. Промислові ббж будуть так само з набором акб, єдине шо ненадо паритись з інвертором, зарядкою і контролем. Або ще варіант шукати з літієвими акумуляторами, але там ціна буде тоже відповідна.
-
Да, ну рахуй 600ватт це 50а/ч для 12в акума, звідси можеш рахувати скільки тобі треба акумуляторів, але це грубо, бо ти акуми висадити в нуль не зможеш. Можеш і звичайні кислотники брати, але ставити захист шоб вони не розряджались сильно це якщо барти звичайні автомобільні акуми. Тягові акумулятори і гелєві, такі як для упсів, будуть краще переживати цикли заряду/розряду, але там ціна швидш за все буде ще більша.