Перейти до змісту

Попередження про продавця uaft601


laser

Рекомендовані повідомлення

Скарга на на прордавця uaft601 http://board.lutsk.u.../14780-uaft601/ Мирослав Васюта http://vkontakte.ru/id9828747 з метою попередження інших бордівців.

В неділю придбавши товар у темі http://board.lutsk.u...m-komplektujuch та провіривши його у себе, виявилось що він не робочий. через добу відписав листа з проханням манібеку, і спробував дозвонитися декілька разів по 0961611941 — трубку не піднімають. Сума "сдєлкі" 180 гривень, начебто не дуже велика, але звичайно прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так він, напевно, і реєструвався для того, щоб впулити неробоче залізо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В темі про манібек ні слова. Домовлялись попередньо?

Особисто я коли щось продаю тут, на Борді, завжди пропоную покупцю перевірити справність товару. Відмовився - значить повірив на слово що товар справний. Поверне неробочий - який тоді манібек? А може то він зламав поки ніс додому? Перевірити пропонував - значить совість чиста. Навіть маючи на руках лише материнку, блок живлення (можна принести з собою), скрепку і розетку можна частково перевірити справність. А купувати в новачка, та ще й якщо десь на вулиці - таки дійсно Васьок правий.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я казав що принципово не купую у таких юзерiв, якi б не були привабливi цiни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я казав що принципово не купую у таких юзерiв, якi б не були привабливi цiни...

Купи собі шоколадку!)))

Тема ж не про допомогу повернути гроші.

ТС вас(нас) попередити хоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В темі про манібек ні слова. Домовлялись попередньо?

Особисто я коли щось продаю тут, на Борді, завжди пропоную покупцю перевірити справність товару. Відмовився - значить повірив на слово що товар справний. Поверне неробочий - який тоді манібек? А може то він зламав поки ніс додому? Перевірити пропонував - значить совість чиста. Навіть маючи на руках лише материнку, блок живлення (можна принести з собою), скрепку і розетку можна частково перевірити справність. А купувати в новачка, та ще й якщо десь на вулиці - таки дійсно Васьок правий.

так, манібек я просив при зустрічі 1 день, на що продавець відповів позитивно, і запевнив що для ньго 180 грн. не проблема, і взагалі проблем не буде бо все робоче.

а я казав що принципово не купую у таких юзерiв, якi б не були привабливi цiни...

так і я до цього схиляюсь, і чуйка була якась дивна, запаморочило шось =)

а я казав що принципово не купую у таких юзерiв, якi б не були привабливi цiни...

Купи собі шоколадку!)))

Тема ж не про допомогу повернути гроші.

ТС вас(нас) попередити хоче.

звичайно. будучи не обережним сам, нема сенсу тут качати якісь права.

ВАСЮТА МИРОСЛАВ БОГДАНОВИЧ 55095 1988-06-09 ЛУЦЬК СІЧОВА 5 /147

дякую! інформація цікава, от тільки звідки дата народження у вашій базі? =)

з даними у ВК співпадає. але щось мені підказує що він там буває рідко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВАСЮТА МИРОСЛАВ БОГДАНОВИЧ 55095 1988-06-09 ЛУЦЬК СІЧОВА 5 /147

Ок. Виїжджаю! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька днів тому подарувала йому стареньку неробочу Нокію. Розповів, що скоро (місяць-два) виїжджає до Італії, пропонував на віддачу тваринок: котик, шиншила. Якщо інформація стане в нагоді, буду рада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже лазєру пропонував інформацію, яка точно стане в нагоді. Так він сказав, шо бити морду не буде )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже лазєру пропонував інформацію, яка точно стане в нагоді. Так він сказав, шо бити морду не буде )

Так зачем сразу бить морду? =) Можно просто заехать "на чай", а вместо печенья взять не рабочее устройство =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважайте мене гопотою, але я б не стримався. :boks:

Морду бить не педалі крутить)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважайте мене гопотою, але я б не стримався.

А потім постраждалий катає куди треба заяву і цих 180 грн ікнеться так що мало не покажеться. Можуть навіть "здирництво" впаяти. Краще самому написати заяву - тоді Васюта може піти імовірно навіть по "шахрайству". І руки марать не треба. При чому міліція швидше за все буде рада такій справі, оскільки розкрити легко, а це +1 до показників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це нагода перевірити користувача Cybervolyn і відділ боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це нагода перевірити користувача Cybervolyn і відділ боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми...

Та ну, деж тут "кіберзлочин"? Взломав комп, закинув трояна який використавши ваші дані оплатив покупку неробочого заліза?

Я не випрадовую продавця,він БЯКА - редкая, просто не розумію,причому тут Cybervolyn, я просто не зрозумів Ваш стёб :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

whois, якщо відштовхуватись від цього:

У законодавстві України, у т.ч. і Кримінальному кодексі України, офіційного визначення комп'ютерного злочину не існує. Проте за змістом статей 361-363 розділу 16, а також суміжних з ними статей (ст.ст. 185-191, ст. 200), випливає, що йдеться про злочинність, пов'язану як з безпосереднім замахом на комп'ютери, комп'ютерну інформацію, мережі, так і на інші об'єкти, де інструментом здійснення злочинної мети є використання електронно-обчислювальної техніки.

(с)

то Cybervolyn якраз і має цим займатись. Інша справа що він і пальцем не поворухне поки до нього не прийдеш в кабінет і не напишеш заяву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то Cybervolyn якраз і має цим займатись. Інша справа що він і пальцем не поворухне поки до нього не прийдеш в кабінет і не напишеш заяву.

а вiн i не повинен *ворушити пальцем* без заяви, нема заяви,нема приводу в данному випадку щось робити. Тiльки заява в таких справах е спусковим механiзмом,який запускае машину правосуддя. О як сказанув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11 правий на всі 100%, але,я так думаю,що навіть написавшт заяву, в даному випадку довести що залізо було неробочим в момент продажу/покупки,на мій погляд безперспективно,хоча хотілось би почути думку більш компетентних осіб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, ну тк це очевидно, в цьому плані він нічим не відрізняється від тих що на Грибоєдова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...