Перейти до змісту

StarCraft2


silia

Рекомендовані повідомлення

Хорошо тогда после просмотра гейм плей видео стара скажите мне чем стар крафт лучше вархамера !!!!!

Кроме того что ето продолжение перввого стара ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 198
  • Створено
  • Остання відповідь

ну як я казав в вархамері криве все (тобто те шо я розказував про моделькі однакові тошо їм влом було малювати інші та і ше кука всього попитай нормальних геймерів, сразу попереджаю не фанатіків вархамера вони ясно тобі скажуть). Ги а чим лутше ВСІМ!!! там рівняти з хамером даже не зерйозно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну незнаю нарахунок моделей може ти й правий))) Всеодно от як я дивлюся: ВарХамер - ОТСТОЙ повний, а от СтарКрафт - непогані думки про себе наводить! :smile-zachot: Всеодно WarCraf3 TFT - покруче :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ШОООООООО!!!!!?????

Скоко расс в стар крафте ?? 3 да а в вархамере 7 пока что (планируется выход дополнения с новыми рассами )

тоесть в два раза больше даже если там 2 рассы похоже то все равно разрабы вархамера стахановцы по зравнению с близардом

Возмем систему боя в вархе у каждого юнита еслть кучя свох уникальный приемов и даже последний ударов (по типу робот поднимает противника и розрывает ево на чясти )

в стар крафте который еше даже не выш система боя такая как и в первом ))))))))

Нашет баланса .....как выдумаете с тремя рассмами баланс сделать сложней или с семью

сам факт того что варх приняли в кибер спорте говорит про то что у нево нет проблем с балансом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще меньше да краще.

Попробував би ти заїкнутись в південій кореї що вархамер краще за старік, це б були твої остані слова :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ги ги сіля прав як кажуть "Много дурного" :)

І ше можу поспорити шо всі вони робитись по принципу Ctrl+C ctrl+V. Ну а баланс це зовсім інший анекдот ти ше скажи про озвучку, а ну да ше скажи шо там фізіка є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты ещё скажи что в вархаммере графика лучше чем в старе и потому он рулит..

7 рас говориш? по 3 уникальных юнита у каждой?) Говориш баланс в вархе рулит... варх хуй продержится в киберспорте столько сколько продержался старкрафт.. Говориш крутая анимация?) да не плохо смотриться но только первых пол часа игры дальше кумарит.. Фтопку.. стару 9 лет а в него до сих пор приятно играть... и графически он тоже хорошо выглядит на свои года.. сомневаюсь что твой вархуммер будет иметь такую популярность как стар..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вся заслуга Стара в том что он был первым и все !!!! ....есть кучя стратегий в сторз лучше нево просто они вышли после стара

критики млин ....почитай любую ревьюшку западную- нашу на врх и посмотри оценки

нашет анимации ..а по твоему интересней смотреть как зилот одной рукой мащет бепрерывно тупо и скучно ???

в старе 2 система боя образца стратегий конца 90х

А комент " заикнись нашет стара в корее " класическая перефразированая фраза гопоты дворовой когда уже сказать нечево ....

Ну казантип шяс популярен и что ето качественая музыка нет ето набор звуков для быдла! .....ето я виду к тому что дело не в популярности нужно адекватно оценивать тот лили иной продукт а не бежать за стадом !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умом отличатся нада а не гоном на ікону ігропрома :)

Тепер попробуй зказать що старкрафт попсова гра. Ні одна попса не змогла тримать цікавість гравців на протязі стількох років. На це спромігся лише КС і старкрафт.

Прикольний сетінг, ідеальний баланс, чудовий сюжет, прикольна атмосферність що ще нада щоб визнать що старік класнєйша гра ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочете поставте мені БАН.

Ну ти заєбав, не хочеш, не грай. Це сама крута ігра. І я її грав ще на 133 компі, і граю до сіх пір. А твій ВАР ХУЙ в сраку і на цьому крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АРТ ;):D:D:D Лол ІМБА))) Але якщо чесно, то ти маєш рацію! Всеодно вот я хоч і в варкрафт гамаю, але зрадістю в любий час зіграю в старі і думаю непогано зіграю, адже ще своїх протосів памятаю по клавішам ;) А сраний ВарХамер пограв 30 мін і надоїло(( Ваше незнаю, до чого ти тут кажеш за раси??? Ти хочеш сказати, що ти всіма 7-а расами круто волочеш? вот в старіку 3 раси і цікаво :ok: Всеодно СтарКрафт і нього більш розвинена модифікація минулого ВарКрафт - взе бест !!! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзен твои посты можно смело на башорг отправлять. я тебе говорю.. столько ошибок даже я пьяный не делаю... и не отмазывайся что ты как бы на албанский манер пишеш.. это явное незнание правописания...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато чулавєк шарить в іграх.

А взагалі я б назвав вархаммер попсовою грою, яку навзати кращою можуть тільки фанати сємушок і Жигулёвського.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне ето напоминает спор с гопниками копмп клуба когда токо вышел вар крафт я доказывал им что ето ваше рульная игра и такие игры делаются раз в пять лет а они в свою очередь говрили то же что вы про варх

и что теперь ??? ....все играют в варкрафт (зайдите в вортекс )

пример 2

Ввсе играли в КС когда я начял рассказывать про онлайн игры то все с меня ржали и говорили что ето игры для дебилов у которых нет личной жизни а онлайн единственый способ самореализацыи

Тепрерь покажите мне клуб где есть нормальный инет и не играю в линагу

Говорят не спорь с придурками сам таким станиш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.все играют в варкрафт (зайдите в вортекс )
Що правда, то правда)) А от цікаво в інших клубах взагалі варік установлений на компах? (сорі за офф-топ, просто цікаво :) )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ввсе играли в КС когда я начял рассказывать про онлайн игры то все с меня ржали и говорили что ето игры для дебилов у которых нет личной
Абсолютно точно можу зказать що в 80% відсотків випадків так воно і є.
вар крафт я доказывал им что ето ваше рульная игра

До пари патчів вар була сировата гра а на повну потужність вишла лише опосля адона. До рівня старкрафта по суті так і не змогла долізти. Свідченням мона важать те що так і не вишло витіснити варкрафту старік як дисципліну з змагань не дивлячись на його вік. Да і по продажам він не дотянув.

Особисто для мене варік лише в 1ному перемагає старкрафт, в кількості модів.

ЗІ Ще один пост в цій темі про вархамер і хтось заробить РО за офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше, народ. Є одна проста різниця між Старкрафтом і тим же ВарХаммером чи іншою грою - Старкрафт "цепляє". Навіть якщо вархамер мега гра з найкращою графікою, ідеальним балансом, супер сюжетом і т.д. але ж воно нецікаве. його пограли (а більшість - недограли) і забули.

Скільки в світі прекрасних музикантів і співаків? Купа. А скільки тих, хто написав пісню, яка звучить десятиліттями і не надоїдає?

Зрозумій, Моцарт один, а всяких "рукі ввєрх" купа. Так Старкрафт... Він один (а скоро буде ще один) а Вархамерів багато... тисяч так сорок :D)

З.І. Грають в клубах не Варкрафт, як такий, а ДоТу.. ;) тобто получилось щось типу КС і ХЛ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грають в клубах не Варкрафт, як такий, а ДоТу..
Вот і ще одна проблема, чому я визнаю, що Старік - це всесвітня гра ;) Адже, чому народ переключився на доту? Чому ніхто не грає в ПвП ? Вот в цьому і мінуси варік як гри)) ТТ Адже, ще років 5 назад всі лабали в ПвПху, а почали виходити взякі грінТД, та й зрештою Дота і все посипалося) А в старКрафт грали,грають, і будуть грати! :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' date='Jul 27 2007, 07:40 PM' post='107721']мега гра з найкращою графікою, ідеальним балансом, супер сюжетом і т.д. але ж воно нецікаве.

:):):jeer:

Это как?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оригінальний Вархамер - це настолка з кубиками і пласмасовими фігурками, а то що ви граєте - АДАПТАЦІЯ. Зате художні книжки по ньому непогані, я вже штук десять прочитав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починається порівняли...

Скажіть форумчани а Ви ворхамер грали більше ніж 30хв?? Серйозно проводили баталії??

Я веду до того що Старкрафт як ідол, на нього не можна криво дивитися!! Згадайте дум - Гра всіх часів, а чому бо перша яка стала дуже популярною. А згадайте Дум 3 скільки народу плювалося?? Отож першопроходці майже всі так закінчують, надіюсь з старіком так не буде :hug:

Моя думка така і концепція бачення така:

дуже часто я запускав гру і грав її ну 30хв, а потім щось мені не подобалось і я її стирав. Проходить місяць, рік, кілька років і я десь бачу відашку з геймплеєм, чи в друга за спиною і фсьо мене прориває, а починаю розуміти що це і мене ніяк не відтягнеш від іграшки.

Приклад ігрушок Vangers, System Shock 2, Homeworld, Fallout, E5, Jagged Alliance ну і може чогось не згадав. Причому всі ці ігри в мене на 1-му місці в своїх жанрах не дивлячись на те що всі крім 1-ї з 90-х :D

Щодо Старіка і Ворхамера. В ворхамера класний баланс, динаміка і геймплей, причом динаміка покруче Старіка (мікроконтроль рулить)... В ньому непогана анімація, графіка, режим гри де немає полей з хавчиком.

Щодо нового старіка, то добавлю одне - люблю старкрафт, але коли подивився відео то зовсім розчарувався. Да графіка на висоті і фізика навіть є, але анімація ніяка, рух юнітів як в першому, однотипні рухи. Коротше для мультіплея да, баланс вилижуть до блиску і буде чудо :D Фанати будуть радіти. Але якщо глянути зі сторони прогреса і унікальності двіжка то на відашці я нічого нормального не побачив, думаю це була альфа і не вище.

3.ЬІ. Якщо ви повністю не згодні з тим що я написав, це ваші проблеми і недоліки, якщо ви трезво не можете оцінювати і критикувати своїх ідолів :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...