Перейти до змісту

StarCraft2


silia

Рекомендовані повідомлення

Представители Blizzard поделились небольшой порцией информации о дате выхода сиквела StarCraft II. Разработчики сообщили, что, несмотря на слухи в сети, игра точно не выйдет в этом году. Напомним, многие после просмотра масштабного игрового ролика воспринимали стратегию как практически готовый проект и уже отсчитывали дни до релиза. Однако получить StarCraft II в качестве подарка на нынешнее Рождество не удастся.

Blizzard пока не может назвать точную дату выхода игры. Но обещает, что постарается не затягивать с релизом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 198
  • Створено
  • Остання відповідь

выход The Burning Crusade (апдейт вова) переносили 3 раза ... оттянулось на пол года почти .... близы будут опять ажиотаж делать... опять же ... БК показал ...

(вов продавался в 2-3 раза дороже близардской цены (70-150 евро обычный патч (Expansion SET)), через месяц ... можно было купить на сайте за скромные 35 евро простой патч, 140евро колекторс (Collectors edition))

я думаю старик с релиза покупать будет невыгодно ... а в украине боксовый появиться не раньше чем через месяц ...

кста ... в луцке знаю где можно будет купить .... с минимальной наценкой )

гады эти близы ...

но старик я куплю всеравно !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Студия Blizzard сообщила, что все те, кто купил билет на конференцию BlizzCon, смогут лично поиграть в стратегию Starcraft II, которая была анонсирована в мае. Разработчики также заявили, что на BlizzCon будут представлены новые юниты из игры, а гости мероприятия узнают много интересного об особенностях геймплея Starcraft II.

Напомним, что BlizzCon 2007 пройдет 3-4 августа в Анахейме. Подробная программа конференции станет известна позже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи не зіпсували вони геймплей взявши ідеї з Варкрафта. Якщо це станеться, то зіпсують гру всіх віків і народів.

А от туди поїхати було б цікаво! ;) ;) :)

Сіля ти як??? Білети ще не купив??? Вдруг не вистачить на запеклих українців місця!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не зіпсують, адже ідей з варкрафта не буде перенесено в старік. Про це вже заявляли блізарди.

Ну а на рахунок білетів то нема чо туда їхать, якщо там будуть корейці (а на 90% впевнений що їх буде немало) то ніхто не вспливе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Дійсно, Старкрафт це гра не тільки мого дитинства але й дитинства інших.

Ше пам"ятаю як на стареньких ІВМмах рубався в цю стратєгію. Смішно, но це була перша гра на компові, яку я зіграв і оцінив в повній мірі. А було це ше в далекому 97... Ну це вже історія:)

Впродовж стількох років всеж таки блізи вирішили випустити продовження, за це їм РЕСПЕКТ :(

Навіть не уявляю яким буде ІІ Старкрафт. Но більш ніж переконаний шо це буде вибух :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реліз гри відбувся в 1998 році.

Не знаю що ти там грав в 97му але це був не старік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реліз гри відбувся в 1998 році.

Не знаю що ти там грав в 97му але це був не старік.

Можливо я помилився з роком, давновато це було, але всеж таки, не варто придиратися до цифр :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю надію херні не буде, прикладом є ВОВ-клон лінейкі с іноваційними ідеями квестіфф :D, варік - затянутостю до шахмат допалзає...скоріш німа человечкофф які робили перший старік, брудік, а є нові...буде щось нове ... бомбове...критикіфф сразу за ацтойні резензіями апасфальт і протянуть со швидкістю 30км/год :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Все кричят "КРУТО, КРУТО" .......а, собственно, говоря чего "круто" ?

что сдесь такого, чего нету в других стратегиях ?

графика ? НЕ СМЕШИТЕ

юниты ? ШЯ С ОТ СМЕХА УСУСЬ .....

да "стар крафтт" был крут потому что первый, до него подобного не было

КСТАТИ насчет "НЕБЫЛО". всеми любимые спейс марины слизаны с вархамера http://warhammer40k.ru/index.php?option=co...d=147&Itemid=48

но близард не стали на этом останавливатся, и слизали и вторую часть стара с вархаммера

посмотрел видео и не могу понять чем он лучше вархаммера ДА И ВООБЩЕ. чем он лучше остальных стратегий?

Моя девушка человек не посвяшенный после просмотра видео подумала что ето очередное допалнение к вархамеру

чево только стоят маринеры с турбинами за спипой апхахочешся какое нововедене)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стар рулить за рахунок балансу і сюжета.

Ні одна стратегія не змогла мене так зацепити сюжетом як стар. Навіть коли набридло проходити місії кампанії я всеодно сидів над ними заради того щоб взнать чим це діло кончиться )))

Блізи вміють(принаймі вміли) робити ігри з душою.

Круто те що тепер буде можливість вибрати більше розширялово екрану і взнати продовження сюжету. Що ще нада фанатам які 10 років ждуть продовження ? )

Да і ні одна стратегія з того часу не змогла продатись таким тиражом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Dzen :) розсмішив вархамер модна гра там моделькі шо в обичної піхоти шо в дарк піхоти однакові (їх робили просто темнішими і танки так само і пару спрайтіків доліпили) так само й інші юніти там ну хібашо одна раса чуть інша але баланса нету. І ше одне його рівняли з варкрафтом а не старкрафтом і ше одне там є герої ну кароче параша (ну я канешно в неї грався ну в порівнянні з варкрафтом, варкрафт лутша параша) і старік не приписую сюда. Зрівнювати навчись тоді пиши а то флудиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут про сюжет говорят ...ты знаешь, скоко книг было написано по вселенной Вархаммера ?

ваще изначально это настольная игра ....

ты знаешь ваще скоко лет этой вселенной ?

не знаешь, вот и молчи ....

СТАР КРАФТ это жалкая тень ВРХАММЕРА ....

нащет моделек маринеров и хаосов: если бы ты что-то знал о вархамере, то молчал бы.

после просмотра геймплей-видео мне кажется что и графически варх круче стара 2

Достали критики такого типа, что щитают что LED ZEPPELIN плагиатит почти всех "савременных груп", типа "океанэльзы"....

Близард просто тогда смогли выйти сухими из воды, потому чо закон об авторских правах не защищает общей концепции а конкретные детали ....

ЧИТАЙТЕ ТУТ ЧТО ТАКОЕ СТАРКРАФТ

http://warhammer40k.ru/index.php?option=co...d=147&Itemid=48

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вархамер це ж той самий Варкрафт через пару тисяч років і старкрафт це взгалі кажучи друга в світі стратегія, перша була Дюна 2, якщо я не помиляюся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менно , только старкрафт ето плагиат на настольный вархаммер

Близард просто не захотели платить за брент ....а просто взяли и назвали ево Старкрафтом

ельдаров переназвали протосами а тиранидов зергами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виправлю сам себе другою стратегією реального часу напевно був Варкрафт перший)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому гнати на продукти Бліззард, якщо вони просто кращі?

В свій час при написанні віндовса мєлкомягкі позичили ідеї реалізації ОС у інших вже існуючих з графічним інтерфейсом, чому віндою і зараз "граються"?

Старкрафт2 ще навіть не вийшов, а його вже збираються поховати поклонники вархаммера. Чому така "страшно погана" гра як варкрафт має популярність і буде увічнена у вигляді фільму, а старкрафт 98-го року мені мало не щодня пропонують грати по ЛАНу.

Бліззард - лідер по виготовленню якісних стратегій, що не кажіть, хай які "бідні" ідеї не будуть в сценаристів та "ксерографічні" руки у художників їх продукти не перевершувані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто згідний з Maggotом! Так Бізард є не тільки лідером але й ше е якісним продуктом! СтарКрафт два вже можна було давно випустити так як цього чекали мільйони! А старкрафт перший є класикою яка ніколи не буде старіти сам її лублю да не тільки я ще можу назвати з десяток людей! СтарКрафт мае нетільки хороший сюжет ай його плюс що йде він на всіх древньопотопних машинах начинаючи з 66 пня і метра відюхі. СтарКрафт Класика а Бізарду Респект!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут про сюжет говорят ...ты знаешь, скоко книг было написано по вселенной Вархаммера ?

ваще изначально это настольная игра ....

ты знаешь ваще скоко лет этой вселенной ?

не знаешь, вот и молчи ....

СТАР КРАФТ это жалкая тень ВРХАММЕРА ....

нащет моделек маринеров и хаосов: если бы ты что-то знал о вархамере, то молчал бы.

после просмотра геймплей-видео мне кажется что и графически варх круче стара 2

Достали критики такого типа, что щитают что LED ZEPPELIN плагиатит почти всех "савременных груп", типа "океанэльзы"....

Близард просто тогда смогли выйти сухими из воды, потому чо закон об авторских правах не защищает общей концепции а конкретные детали ....

ЧИТАЙТЕ ТУТ ЧТО ТАКОЕ СТАРКРАФТ

http://warhammer40k.ru/index.php?option=co...d=147&Itemid=48

Ну то подай на них в суд.

З.Ы. До сракі твій Вархамер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут про сюжет говорят ...ты знаешь, скоко книг было написано по вселенной Вархаммера ?

ваще изначально это настольная игра ....

ты знаешь ваще скоко лет этой вселенной ?

не знаешь, вот и молчи ....

СТАР КРАФТ это жалкая тень ВРХАММЕРА ....

Ой дєтьо :)

:) Не тобі мені розповідать про вархамер

Все ми добре знаєм і про вар і про те що любий новий сюжет це всьогонавсього переспів старого і призабутого. Геній заключається в переосмислені і ідеальному поданні. Той же вархамер 40к це переосмислений простий вархамер який в свою чергу є переосмисленням фентезі всесівту.

Ніодна гра про вархамер не добилась такої популярності тому що мало здерти стилістику світу, треба її грамотно покласти на механіку. Те ж саме про сюжет, якщо написать книжку цікаву і захоплюючу для письменика не така вже й складна справа то грамотно переписать її під сюжет фільму чи гри це вже ціла морока

Якщо йти по принципу твого мишлення то люба фентезі здерта в Толкієна, люба техно фантастика з Жюль Верна ітд ітп...

ЗІ якщо не в курсах то еволюція заключається в тому щоб брати вдале з минулого і добавляти щось новеньке яке при умові що воно буде корисним візьме за основу хтось з послідовників (на цьому і держиться світ :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так шо тут нефлуди бо з блізами ше ніхто не тягався на рівних і врятлі зможе тіпа як вархамер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...