Перейти до змісту

StarCraft2


silia

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 198
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...

вже вдруге, яотримую від блізів ключик на бетатест! =) УРА!

З.І.

скидують рандомно на всі мила які прикріплені до батл.нет акаунтів! а в мене там аж 4 ігри =) Гггг

З.З.І.

сіля, чекни мило! м.б. і в тебе є ? =)

З.З.З.І.

Ключики продають по 50 у.е. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він вже неюзабєльний =)

я думаю скоро крякнуть ....

взагалі дивно як ще досі кряків нема ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кряк тут http://teknogods.com/

карты с включенным ботом тут http://teknogods.com/phpbb/viewforum.php?f=13

на форуме http://teknogods.com/phpbb/viewforum.php?f=13 переодически обновляется AI для ботов

ps - касперского (и возможно другие антивири ) придется отключить - они видят в лаунчере ацких троянов.. хоть их там нету...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ps - касперского (и возможно другие антивири ) придется отключить - они видят в лаунчере ацких троянов.. хоть их там нету...

Наївні люди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно користую монітор автозавантаження AnVir - ніколи кряки і ключедавалки з перевірених джерел в авторан не просились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я мне както вообще пофигу на вирусы я делаю бекап виртуальной машины и запускаю их ))), а потом выключаю виртуалку и возвращаю свою ХР к первозданному состаянию )

ктото напишет мануал что откуда закачивать и что патчить чтобы сыграть в несколько человек? даже немного жаль bizarre - столько старались и на этапе бета тестирования(закрытого) игра сломана и все уже рубятся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зергі просто супер! я майже не спав цілу ніч!!!!1111

полюбач нада куплять батл.нет ключик!

кстаті можем оформить массовий заказ, буде дешевше!

З.І.

зможу достать ключі в перший же день релізу! (коробки пришлють через пару днів/тиждень якшо ви оплатите доставку)!!!111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю достати в інеті після оффрелізу копію з ліцензійного не ломаного диска проблеми не складе. А от ключики треба було б купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю достати в інеті після оффрелізу копію з ліцензійного не ломаного диска проблеми не складе. А от ключики треба було б купити.

Думаю ключик будет поставляться только с лицензионным диском!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я конечно же впечатлен красивой графикой , однако при видимом отсутствии существенных нововведений немогу понять к чему так уж затягивать релиз банального сиквела ... интересно также сколько они захотят денюх за уже раскрученную игру и банальный сиквел.. хм

прошу не кидать тапками ето мое имхо... ибо разговоров про ск2 уже тянет на нечто епическое .. хотя по-сути ничего нового просто еволюционные улучшения...

а графика - блеск.. просто блеск!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зря на сайте http://teknogods.com изображение с серпом и молотом )

site_logo.png

- наши постарались;

надо было сразу постсоветский народ на работу брать, могу себе представить гнев руководства bizarre когда они заходят на этот сайтик с Кряками )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не только наши стараются .. у кетайцеф по слухам тоже есть наработки .. я лично к китайцам отношусь более насторожено .. и относительно отсутствия зловредов в их кряках уверенности нет абсолютно :)

а близарду нефиг что парится ето же реклама .. а кряк по умолчанию крайне несовершенен в текущей версии .. и врятли доделают до релиза :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю ключі будуть не дорожчими за 30 ойро!

+в день релізу, і тижня 2 після купити тільки ключик буде нереально!

онлі коробка! (такий собі ажіотаж створять)

в мене за бугром живе друг.. він іде в магаз, купляє диски, висилає ключі (або в аську зразу) якшо хтось хоче коробку, пересилку оплачуєш і маєш диск і всю фігню ....

от так якось це виглядає

З.І.

завжди купляю все в день релізу)

ру.вов купив ще за день до релізу =)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не відмовився від коробки. Тільки цікаво чи вони будуть продавати окремо місії 3х рас чи можна все в 1ому придбати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я шось нідагнал ...

а в ломаному варіанті мона вибирати складність а.і. ?

З.І.

НАРЕШТІ збільшили "об*єм" пачки =))))

але шкода шо Гідру запхнули в "едвансед" постройки ...

тепер рашити тіко сабаками =( хотя вони як камікадзе дуже навіть непогані =)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знайшов, розібрався ..

вже є цей лейзі ланчер ГУІ! з примітивним інтерфейсом, алн мона вибирати карту, расу, колір, та складність А.І.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...