Перейти до змісту

StarCraft2


silia

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 198
  • Створено
  • Остання відповідь

Хтось може в курсі: чи можна буде, і якщо так, то де придбати європейську версію у Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить звичайне європейське видання, не колекційне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бери через батл

Сенкс за пораду.. розглядав цей варіант;) поки ще почекаю, побачим який буде пінг через УКТ на СНД-шних серверах)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підскажіть, зарас в інеті появилась вже Російська версія з кряком, це чисто Кампанія? і по сетці не можна буде грати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі: цікаво почути відгуки гравців, що будуть гамати даний продукт через Battle.net! Які враження? Пінг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі: цікаво почути відгуки гравців, що будуть гамати даний продукт через Battle.net! Які враження? Пінг?

Обалденная игра, словами не передать.

Зарегались бетатестерами играли через Battle.net - пинг норм, 3 человека играли с 1 офиса одновременно и никаких проблем, запускается на относительно слабеньких тачках (встроеное видео) настройки подобрал и без тормозов.

Проходили 1х1 2х2 3х3 практически во все лиги (от бронзовой до алмазной). Новые фичи добавляют кучу возможностей и новых стратегий о каких не подозревал, надо видеть. Никогда сингл и пиратка не заменит игры по Battle.net

Изучу особенности версий (походу с русскоязычной не все гладко) и буду брать версию c неограниченным игровым временем. За такое удовольствие не жалко заплатить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

запускается на относительно слабеньких тачках (встроеное видео) настройки подобрал и без тормозов

Неправда. "Тормозить" він там страшно, без нормальної відеокарти не пограєш. Можна грати тільки на "мінімумі", але тоді графіка стає рівня 2000 р., такого типу, як, наприклад, в Emperor: Battle For Dune

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спробував на своєму ноуті з відео intel x3100. фпс 10-15 грати не дуже комфортно(( буду і надалі продовжувати грати в 1у частину цієї гри :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

появилась компания за терранов, дядя Данмер залил на ФТП в папку Гамес в папку ЕсСи,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав, все установилось, дуже дякую.

Але питання: там тылькы кампаныю можна? а просто карти з ботми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав, все установилось, дуже дякую.

Але питання: там тылькы кампаныю можна? а просто карти з ботми?

ненаю, загугли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неможна, тільки Кампанія, це крякнута, при купленному акаунті по бетлу грати і режим одиночки є.

незнаю на скільки це кампанія за теранів, але Зератул дав вже якісь кристал і я граю деякі місії за протосів. незнаю можливо потів і дійсно зроблять протосів і зергів окремі частини. але покі що пройшов приблизно 40%, граю в основному на ветерані деякі місії тяжкувато (радує) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перестали загружатись збережені ігри (

Мабуть треба ставити по-новому і заборонити доступ до інету, шоб з патчами не приходив новий захист.

Так, з новим патчем вже все те не діє :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачай новий крек від релоада.

Там немаэ цієї морокі з сейвами і їх мона напряму з гри загружать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачай новий крек від релоада.

Там немаэ цієї морокі з сейвами і їх мона напряму з гри загружать

Все так і зробив, все працює...я просто в бетку так і не грав, чекав реліза, того зараз так панікую :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хотелося бы узнать много ли играет з луцька в Ск2?

Пишите в аску 495-476-942 поиграем я пока что на ру серваке(Proud.293).

Мб в НЕо турнирчики какието провести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, граю в стар 2, російський сервак, діамантова ліга, 50 -70 місце, перший теж досить довго грав) можна повалитися 2 на 2, 3 на 3, 4 на 4 проти тих задротів) показати що Луцьк не відстає) ася 382852944

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в неті заказав в день реліза в магазині Зона 51, на наступний день була, 300 грн, + книжка + 2 запрошення для друзів на гостьовий вхід по 14 днів кожне + на ВоВ там на місяць, чи шось таке, запрошення

це на рік, можна купити на 4 міс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...