Перейти до змісту

StarCraft2


silia

Рекомендовані повідомлення

пропоную троха пофлудити тут!

хотілося б почути думки "фанів" та просто тих кому подобається ск2!

шо сподобалось, шо не сподобалось!

і взагалі, чи виявився він таким який ви собі бачили/уявляли до релізу!

почну з себе!

поки шо, дуже подобаються терани!

надзвичайно потужна "осада" фактично 2-3 бункера пару турелів і пару танків не пробиваються ніяким чином!

(в ск, теранами я в механіку зразу ломився... швидкі танки, голіафи і пів карти в мінах)

дуже подобається швидкість і ефективність піхоти! просто тащуся від ріперів (ті шо скачуть по горам)

взагалі дуже велика "огнєнна мощь" в теранів вийшла!

також крута авіація вийшла, вікінгі ака "трансформери" та равени ващє блєск просто! закінув пару пушок, 2 дефенс дрона і висадив 100+ піхоти прям по серед бази! кольнув енергетика, і бази нема) + на сдачу висить штук 10 банші (стелс вертольоти)

атаку починаю приблизно так!

кидаю атомку на мейн базу, чим зтягую туда досить великі сили противника, тим часом на фронті 1 винищую його ж додаткові бази мінералів, поки він розуміє шо мейн база не моя ціль, він в паніці пробує рашити мене, а я висажую в нього на мейні тепер вже справжній дроп, з сапортом !

війська розсрєдоточєні, мейн база андер атак, якшо дефити її, я зношу додаткові бази з мінералами, якшо відбивати їх, небуде мейн бази!

тактика з гри зергом в ск, працює проти всіх, окрім дуже крутих протос плеєрів, які просто дроп встигали штормом знести, поки я скорпами не закидав все "тучками"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 198
  • Створено
  • Остання відповідь
надзвичайно потужна "осада" фактично 2-3 бункера пару турелів і пару танків не пробиваються ніяким чином!

Грав на карті 1 на 1 проти протосів, така оборона не проходить з starcrack AI 6.1.1.

Така само ріпери дуже сподобались, хоч проти зілотів вони виглядають трохи слабувато. Сподобався радар, який дозволяє слідкувати за переміщенням чужих юнітів не відкриваючи карти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну таку осаду треба коли проти 3 АІ. А якщо 1х1, то раш на пехоту з марадерами і ріпери, як універсальні диверсанти. Взагалі фінансово виносиш противника і коли він задихається просто давиш військовою машиною. А якщо ну ніяк не вдається взяти базу, то просто осаджування і нарощування сил.

Ну знову ж таки ще АІ і з живим супротивником так легко точно не буде.

Терани подобаються авіацією, гарною обороною і широким спектром пехоти. Плавним прокачуванням технологічного дерева.

Протоси силовими наземними зіалотами і сталкерами, ну і батони. Ну і мамка класний сюпорт дає.

Зерги зразу чітерською кількістю Квінів, ну і Роачі - це явний дізбаланс з їх регеном і буров. А так якщо не зарашив значить мабуть програв <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

з самим сильним АІ зергами тяжкувато грати ...

теж робив упор на Роачів + купа квінів (по 2 на кожен хетчер) задля спавна лічінок =)

потім потихеньку кліпав гідралісків!

не подобається фактично відсутність авіації у зергів =( (тіікі дроп оверами), чим і займався всю ігру ...

просто напросто я займаю всі мінерали і виходи до них ... і так сказать беру противника ізмором ...

пробити вдавалось буквально декілька разів!

тераном виношу поки шо 4х самих сильних АІ в мілі моді (всі проти мене)

(в ск бруд вар, на БГХ тераном виношу 7 інсейн протосів в мілі моді)

Грав на карті 1 на 1 проти протосів, така оборона не проходить з starcrack AI 6.1.1.

така оборона проходила, проходить і буде проходити завжди, поки в ск будуть осадні танки... там біше захищатись нема чим просто =) (бо я думаю шо тебе виность зіалоти, і основна шкода не від них, а від того шо осадні танки валять свої ж бункери)

+ зара не вигідно ставити звичайні соплі в проході, бо бункер живучіший, і можна впхнути побільше юнітів туда ... а не проходить вона в тебе я знаю чого ...

бо треба пробувати ставити пару батраків, і ремонтувати то, шо тобі ламають! і всі діла ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі якшо хтось є з ск2 бета кей!

хочу запитати ... в якій ви лізі ... (є мідна, срібна, золота, платинова престижу це не дає, просто поділ такий)

я наприклад у платиновій лізі! в нас на першому місці Українець! зерг! він там сам зносить по 2є 3є людей!!!1111

я десь в 50 вхожу ... вчора був 48й ... з 12 перемогами і 13ю програшами =) лол

основні брекети 2на2 і дуелі ...

З.І.

ше одне питання, графло в ломаних версіях можна міняти ? =)

бо на б.нет акаунтах онлі розрішеніє .. а графло на мінімумі .. і портретів нема =( (є тікі пара штук буквально, марінер, зерлінг і зіалот кажись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І.

ше одне питання, графло в ломаних версіях можна міняти ? =)

бо на б.нет акаунтах онлі розрішеніє .. а графло на мінімумі .. і портретів нема =( (є тікі пара штук буквально, марінер, зерлінг і зіалот кажись)

Графіку можна змінювати... всі портерти присутні, при чому є функція відображення їх в якості 3D-анімованих)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поняв!

бо в мене тіко деякі портрети (як я вже писав) і графло мінять нельзя =(

але я шось і не парився ...

доставлю сьогодні ше гіг оперативки і переставлю клієнт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привет всем. Есть кто добрый? Поганять акк на пару дней дадите? Ато я зареган на бете и фиг там. Не пришло нечего. Или пригласите в друзья. Очень хочется погамать. Живу в Луцьку.

аска 495476942 Зарание благодарен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привет всем. Есть кто добрый? Поганять акк на пару дней дадите? Ато я зареган на бете и фиг там. Не пришло нечего. Или пригласите в друзья. Очень хочется погамать. Живу в Луцьку.

аска 495476942 Зарание благодарен.

перечитай темко!

і вапрос з погамать отпаде і без ключа =)

і понту давать свій б.нет акк ? шоб ти там мені рейтинг портив ? нє нє нє ..

З.І.

в тру батл.нег геймера акаунт не простоює просто так!!!111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт.

Сьогодні стянув ск2 бета. ПОставив російську версію, зарегався на сайті, просе ключ...

Перечитав тему, і щось не можу розібратись як зробити щоб можна було грати, де взяти безкоштовний ключ і як його активувати.

Буду вдячний якщо хитось мені "не опитному" допоможе в цьому :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безкоштовних ключів не існує!

треба скачати тобі лейзілаунчер, і з нього тупо запускати якісь карти (попередньо перевпевнившись шо вони функціонують з А.І.)

я вже писав, ключ до ск2бета вартує десь в районі 50 у.е.!

З.І.

і скажу ше таке =) тему ти перечитував хреново!

http://www.ex.ua/view/755753?r=625,23779

зроби всьо як там дяді пишуть, і може в тебе навіть вийде погратись на деяких картах!

З.З.І.

в Платиновій лізі, перше місце Димага (українець)!!!!111

я аж на 59е сповз =(

с кожним разом, я все більше і більше люблю зергів =)

і всьотакі да ... треба обмежити кількість квінів .. хоча б до 1ї на кожних 2 хетчера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ололо

Бліззи хочуть зробити цей проект тупо онлайн б.нет модом!

тобто наскільки я поняв, мультіплеєра (лан гейму) тупо не буде =)

так шо, готовим бабло на ключєгі =) і валимся дружно по інету!

З.І.

зараз, на батл нет доступно тіко 3 види ігри!

дуель, 2на2 і ффа (4макс)!

усьо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Пробовал зарегиться на бэтл.нет, и попросило ключ, через где-то 2-3 недели пришло письмо: "поздровляем вы выбрани системой для бэта тестирования", я в шоке, пробую зайти и пускает, теперь не могу разобраться с лигами, прошол отборочные матчи и меня закинуло в золотую лигу, но блин играю против игроков которые реально сильнее меня, как переиграть или сметить лигу на более легкуюю некто не знает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

легших нема!

те шо вони золоті/платинові/срібні я так поняв це не від складності і класу .. а просто так поділили ...

я в платиновій лізі, навіть не на останніх місцях ...

але чесно кажучи шось не дуже часто останнім часом іграюсь ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Nuclear Launch Detected!

launch.jpg

на сайтах блізарда появилась отака інфа =)

ждьомс ...

З.І.

перший місяць купити мона буде тіко коробку...

через місяць другий, на сайті мона буде купити тіко ключик за вебмані ...

хто хоче отримати ключі в день релізу, можу допомогти з покупкою (вартість коробки на час релізу +пиво/сік) (ключик отримаєте миттєво, а якшо потрібна ше й коробка, то можна вислать знову ж таки за ваш кошт)! також можливо отримати колекційне видання(думаю 100 євро буде коштувать), але пересилка буде досить дорога (з європи будуть висилати + коробка досить не мала)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто из луцка играет в бету пишите или инвайте в друзя. мой ник Proud. Жду) А там поиграем))

Если что вот аска 495-476-942

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Похоже, Blizzard собирается окончательно рассориться с российскими фанатами. Ранее мы уже сообщали, что сетевой режим в StarCraft 2: Wings of Liberty будет платным, но этим разработчики решили не ограничиваться. Представители российского издателя игры, фирмы "1С-СофтКлаб", сообщили, что за одиночную игру также будет взиматься абонентская плата.

По новой информации от компании Blizzard, опровергающей их предыдущие заявления, ими принято решение, что одиночная компания, как и многопользовательский режим, будет доступен только в течение бесплатного периода (4 месяца для jewel, 1 год для DVD-box), а после будет требовать абонентской платы.

Напомним, что StarCraft 2 выйдет 27 июля. В России будут доступны издания jewel (499 рублей) и DVD-box (999 рублей).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало того anti-aliasing будет добавлен только в последующем патче-мелочь конечно-но тоже не приятно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Компания Blizzard Entertainment опубликовала дополнительную информацию о стоимости стратегии в реальном времени StarCraft® II: Wings of Liberty™ в России. Игру можно будет приобрести в магазинах розничной торговли, а также загрузить с официального сайта игровой службы Battle.net®. Игрокам будут предлагаться различные тарифные планы, в частности, подписка на 120 или 365 дней игры и неограниченный доступ.

StarCraft II: Wings of Liberty, которая поступит в продажу во всех регионах мира 27 июля, в России будет распространяться в двух форматах. Джевел-упаковка, в стоимость которой входит право играть в StarCraft II в течение 120 дней, будет продаваться по цене 499 руб., а DVD-бокс с годовой подпиской можно будет приобрести за 999 руб. Кроме того, электронную версию игры можно будет загрузить с официального сайта игровой службы Battle.net. В этом случае предлагается два варианта оплаты игрового времени: в течение 120 дней — 499 руб., неограниченный срок — 1799 руб.

В стоимость всех вышеперечисленных тарифных планов входит право играть в StarCraft II: Wings of Liberty на русскоязычных серверах службы Battle.net в режимах одиночной и сетевой игры. По истечении оплаченного игрового времени в магазинах розничной торговли или на сайте Battle.net можно будет приобрести карты предоплаты на 120 дней игры, по цене 499 руб. Также можно будет оплатить неограниченный доступ к игре (1799 руб.); эта возможность предоставляется только на сайте Battle.net. На Battle.net также можно будет оплатить 30-дневный доступ к игре. Более подробная информация о последнем варианте будет опубликована на сайте Battle.net сразу после выхода игры.

Мені тільки здається чи хтось починає зажератись ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В країнах СНД буде явний провал продаж.

Да хто там читатиме що написано на коробці ?

Всі спочатку куплять а вже потім будуть чесать репу

уже есть диджитал клиент-покупаете ключик -и вуаля

60баксів за 1/3 гри імхо забагато як для снг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мдамс... не чекав від бліззарда такого... так зажертись це капець... вони хочуть заробити грошей на грі більше чим майкрософт на новій ОС чи шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...