Перейти до змісту

Євро - 2012


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

Ну от думаю буде дуже радісна новина для всіх любителів футболу

http://hereisthecity...er-goal-that-d/

Пишуть, що Roy Hodgson порадився з командою і вони погодились переграти в п'ятницю ввечері.

Хоча на сайті UEFA тихо, треба чекати офіційних заяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от думаю буде дуже радісна новина для всіх любителів футболу

http://hereisthecity...er-goal-that-d/

Пишуть, що Roy Hodgson порадився з командою і вони погодились переграти в п'ятницю ввечері.

Думаю що це все фігня, такого ніколи не було і навряд чи буде, да і УЄФА на такий крок не пішло б. Якби виграла Україна і пройшла далі, то тоді б Англія просила переграти ще раз, ну типу "вам послугу зробили, давайте і нам зробіть" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вам видніше, я вболівальник футболу на рівні "подивився і забув".

Просто цікаво звідки деталізація про точний час матчу і перенесення на день гри з Італією?

P.S фінансова інформація з цього джерела завжди відповідала дійсності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арбитр матча Англия-Украина венгр Виктор Кашшаи больше не будет работать на играх Евро-2012.

Об этом 20 июня во время пресс-конференции в Варшаве заявил глава судейского корпуса УЕФА Пьерлуиджи Коллина.

"Виктор Кашшаи оставляет Евро-2012 - он не получил назначения на матчи плей-офф", - сказал он.

По словам Коллины, гол Девича нужно было засчитывать, а такие ошибки являются большой редкостью.

http://2012.football.ua/news/view/147010.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"МВД Украины предупредило арбитра матча Украина – Англия, что если в Украине его убьют, то убийство не засчитают"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО за серйозні помилки потрібно дискваліфікувати бригаду судів, тоді інші будуть більш уважно працювати.

А перегравати матч ІМХО немає сенсу, потрібно зробити висновки і готуватись до наступних турнірів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та харош носитись з тим суддею, всьо, проїхали! Життя триває! і Євро-2012 триває!

Я щось вагаюсь між німцями та іспанцями, хто ж мені більше подобається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось вагаюсь між німцями та іспанцями, хто ж мені більше подобається

Іспанці ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось вагаюсь між німцями та іспанцями, хто ж мені більше подобається :)

готовий посперечатися, тобі імпонують Французи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось вагаюсь між німцями та іспанцями, хто ж мені більше подобається :)

надіюся все ж що то очепятка і ти обираєш між німкенями та іспанками... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 червня розпочинає діяти фан-зона Євро 2012 у Луцьку «КІА Фан- фест».

На відкритті дійства 21 червня виступить гурт Танок на Майдані Конґо.

О 21:45 на великому екрані, встановленому на Театральному майдані Ви зможете переглянути матч чвертьфіналу Євро-2012 Чехія-Португалія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 червня розпочинає діяти фан-зона Євро 2012 у Луцьку «КІА Фан- фест».

На відкритті дійства 21 червня виступить гурт Танок на Майдані Конґо.

О 21:45 на великому екрані, встановленому на Театральному майдані Ви зможете переглянути матч чвертьфіналу Євро-2012 Чехія-Португалія.

http://webcamworld.pro/share.php?s=030512115725

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось вагаюсь між німцями та іспанцями, хто ж мені більше подобається :)

надіюся все ж що то очепятка і ти обираєш між німкенями та іспанками... :)

Ти що, друже! Тема "еротоманія" в сусідній гілці, тому тут я кажу про футбол ;) А щоб мені сподобалися німкені, то я стільки пива мабуть ще ніколи не випивав, по іспанках да, єсть інтєрєсні екземплярчики - 24.jpg

А взагалі в Україні гріх обирати когось крім українок. Але це вже зовсім інша історія, яка мало стосується даного топіка ;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Британські рекламники скористалися українським голом

На шпальтах британської газети The Guardian у четвер з'явилась реклама, в якій використано кадр з не зарахованим голом української збірної у ворота англійців.

Про це пише ЖЖ-юзер Марк Григорян.

На фото зображено гол, а внизу написано українською "Вам треба було піти до Specsavers ", а внизу приписка англійською: "Як кажуть в Україні".

Вже під текстом реклами пропонується замовити тест зору.

Як пише видання The Daily Mail, цю рекламу компанія поширила у кількох британських виданнях.

1987436-1.jpg

Компанія Specsavers продає окуляри та контактні лінзи.

Як відомо, після того, як угорський суддя Віктор Кашшаї не зарахував гол у вівторок, з'явилися "фотожаби" із закликом до рефері придбати окуляри та звинувачення в тому, що він сліпий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як "вєлікій Дєнісов" на ТРК "Украина" про ЄВРО розповідає:

Денисов и Блохина: история "Великого позора"

http://www.fcdnipro.ua/ru/blogs/2012/06/18/319/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як "вєлікій Дєнісов" на ТРК "Украина" про ЄВРО розповідає:

Денисов и Блохина: история "Великого позора"

http://www.fcdnipro....2012/06/18/319/

Да ладно вам,шоу як шоу.У нас на тв і таке гів.. показують.Хай собі веселяться люди.А от на рахунок коменторів з Росії це да,там не переплюнеш,набір інформації і роздумів о-го-го.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хохо, вже не дочекаюсь завтрашнього матчу! Треба підтримати наших!

Хто не буде на стадіоні, то покричати можна хоча б тут http://www.passion-meter.com - бо ми там треті з кінця :(

вже хоч і не треті, але всеодно пічялька! я би покричала, але не маю вебки ):

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ачєрідной не сухий матч на Євро.Прогнозовано проходять португальці,як і завтра це зроблять німці =)

хоч і чехи молодці,але португальці кращі.

Коментатор видав канєш :_07: "Єрачек проходить двох...як же він їх від єрачив)" (шось типу того)

де поділась тема про фан зону від КІА? Може хто фотки які закине?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший тайм чехи тримались гідно, в другому перевага португальців була настільки явною, що я, при всій своїй не великій любові до Крістіни, мушу визнати, що португальці таки заслужили на цю перемогу і Кріштіану Роналду для цього зробив дуже багато. Хороша, технічна команда, яка заслужила на півфінал, надіюсь, там будуть і іспанці, а це вже буде дуже гарний матч, Роналду, Пепе і Коентрао проти Ін’єсти, Хаві, Фабрегаса - практично Реал-Барса, тільки кілька гравців Реалу на чолі з Касільясом чомусь гратимуть за "барсу" :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хрєнєю!

Среди фанатов, которые 19 июня в киевской фан-зоне танцевали под выступление певицы Русланы, была организованная группа солдат, привезенная из военной части и одетая в яркий секонд-хенд, в том числе женский.

da400e42f7fab095f3f8095f65b9b91385a7915b.jpg

Повністю + відео - ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мож це їм замість премії,за особливі заслуги :),або організований "самохід".

Цирк канечно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...