Перейти до змісту

В якому банку краще відкрити розрахунковий рахунок?


LRZ

Рекомендовані повідомлення

Я ніц не хочу говорити про порядність, про банківську етику, на що людина здатна заради грошей і т.д.

Ач, де вона - банківська етика ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь
що не розкажуть про твій вклад твоєму сусіду Пєті,а також всім, хто ходить попри їх банк.

Лише на практиці виходить, що закінчення цього речення звучить десь так "доки вони працюють в даному банку". :(

Зевс, та яка там нафік філософія. Просто всі хочуть гамати і причому бажано смачно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, Сведбанк не проти, щоб Олег Мороз брав його базу клієнтів з собою? І не проти, щоб давав ці дані працівникам Укрінбанку? А дівчина, яка звільниться з Укрінбанку і перейде, наприклад, в Приватбанк має право здати дані про мій депозит їм теж? Причому, дзвонив то не сам Олег Мороз, а дівчина, може, він всім знайомим дівчатам розказує про депозити клієнтів банку, в якому він працював?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, Свєдбанк не то шо не проти- йому пофіг. Він закриває тут відділення, каже всім клієнтам "дякую за співпрацю" і повертає гроші. Свєд міг спробувати запобігти витоку бази- заблокувати її і теде. Але ж ручку і папірчик ніхто не відміняв, особливо, якщо клієнтська база невелика. А у Сведа, я думаю, вона невелика, тому що ставками вони не розкидались і ніколи себе агресивно на ринку депозитів не вели. І О.М. не розказує про депозити клієнтів знайомим дівчатам, їм це знати не положено, та й він не зацікавлений., він дав базу на опрацювання "спєціально обучєнним людям", 2-3 в банку з 50-70, які відповідають за депозитні операції.

Це ти можеш знайомим дєвочкам розказувати про свої депозити в надєжді, що вони швидше дадуть:) А О.М. зацікавлений, щоби як сожна менше людей знало про твої гроші, тоді у нього більше шансів вмовити тебе на співпрацю з новою конторою.

Так, кожен продажник цінний своєю клієнтською базою, так, міняючи місце роботи, він пропонує клієнтам послуги своєї нової кантори. І неважливо чим він торгує: банківськими послугами, газованими напоями чи ковбасою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, все вірно. Тільки ніхто не відміняв банківської таємниці. Навіть, нехай ця дівчина з Укрінбанку нікому не розказує про клієнтів та про їх суми депозитів в Сведбанку. Сам факт повідомлення О.М. цій працівниці Укрінбанку про клієнтів Сведбанку - є розголошенням банківської таємниці. Нехай вона і не знає про суми депозитів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, тема ж не про те, хто кому і куди злив базу. Такі речі були, будуть і є; і розповсюджуються вони не тільки на банківські установи, але й на інші комерційні структури/фірми котрі займаються схожою або такою самою діяльністю. Працював Вася Х на одній конторі, звільнився і забрав з собою клієнтську базу на нове місце роботи - навіщо робити ту саму роботу з пошуку клієнтів на новій конторі, якщо вже таку роботу зроблено на попередній.

Повертаючісь до теми - відкрив рахунок в Укрсиббанку, є зручний клієнтбанк (краще за Приват24), відкриття 59 грн, плата за місяць 49 грн, платіжка 2 грн, є корпоративна картка для зняття готівки 0,9%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У клієнта є мінімум три шляхи:

- послати всіх і більше ніколи не нести гроші в банк, тримаючи їх вдома(в дуплі дерева, купіть што-нібудь нєнужноє, вложить у форекс-торги)

- подать в суд за розкриття банківської таємниці і висудить кучу дєнєг(Точно висудить, Smith?)

- скористатися новою пропозицією якщо вона дійсно вигідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, я не зовсім згоден, тут є нюанси.

Чувак взяв базу, це зрозуміло і якби він сам і дзвонив це було б теж в принципі нормально, бо клієнт і так знає, що чувак обслуговував його депозит і він не може взяти собі і забути про існування клієнтів. Але якщо він передав дані дівчині, припустимо, дівчина завтра звільняється, а вона володіє банківською таємницею, причому таємницею не Укрінбанка, а Сведбанка, тобто Укрін не при ділах.

Тепер ГІПОТЕТИЧНА ситуація. В дівчини виявляється хлопець, з гоп-інтілігєнції, в кєпочці, з сємочками і випадково Zevs_Isver щось там йому винен. А та каже: слухай, а я його знаю, в нього пару мільйончєгів в Сведбанку, а той закривається. Тепер пацанчік "під’їжджає" до Zevs_Isver’а і каже: "чувачок, а бабло то в тебе є, давайно должок, з процентамі". Кто вінават? Сведбанк? Так він нікому нічо не зливав. Укрін? Так він теж не здавав інфу про СВОГО клієнта. Дєвочка? Ну так вона теж не інфу свого роботодавця Укріна здала. Очевидно, винен Zevs_Isver, бо він виявився лохом, який повірив в конфіденційність української банківської системи? (Zevs_Isverне ображайся, це умовний приклад :) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що чувак обслуговував його депозит і він не може взяти собі і забути про існування клієнтів.

незнаю что он обслуживал,

но в "сведе" я общелся с девушкой-менеджером

и О.М. в глаза не видел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вніманіє, отвєт: більше нікуди. Тому що він перейшов у інший банк і йому самому потрібна ця база.

Так скоро й паталогоанатоми будуть свої "бази" за собою тягати ілі брать "работу на дом"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- подать в суд за розкриття банківської таємниці і висудить кучу дєнєг(Точно висудить, Smith?)

Толік, ти прекрасно розумієш, що це справа не цивільна, а кримінальна. А під час досудового слідства багато що може трапитись... :0146:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да уж, Адамович так легко може себе закопати, тепер і клієнти укріна в небезпеці якщо він ще кудись піде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, ти прекрасно розумієш, що це справа не цивільна, а кримінальна. А під час досудового слідства багато що може трапитись... :0146:

А можно поинтересоваться номером статьи КК под которое подпадает данное деяние? Потому что исходя из моего опыта работы с банковской и гостайной, на первую всегда клали болт все силовые структуры и искать правды можно только как гражданское лицо у юридического лица на основании депозитного договора. Искать и не найти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можно поинтересоваться номером статьи КК под которое подпадает данное деяние?

Це статті - 231, 232 та 232-1 Кримінального кодексу України. Дивлячись на діяння особи, то вже можна кваліфікувати по відповідним статтям.

На рахунок

Потому что исходя из моего опыта работы с банковской и гостайной, на первую всегда клали болт все силовые структуры и искать правды можно только как гражданское лицо у юридического лица на основании депозитного договора. Искать и не найти.

Тільки паперовий прес на правоохоронні органи та особисті знайомства в цих органах. Ну і питання принципу, звичайно по даному питанню та особі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как показали последние исследования лучше всего счет открывать в своем банке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, ти прекрасно розумієш, що це справа не цивільна, а кримінальна. А під час досудового слідства багато що може трапитись... :0146:

А можно поинтересоваться номером статьи КК под которое подпадает данное деяние? Потому что исходя из моего опыта работы с банковской и гостайной, на первую всегда клали болт все силовые структуры и искать правды можно только как гражданское лицо у юридического лица на основании депозитного договора. Искать и не найти.

по моєму досвіду не так уже й клали. на моїй пам"яті давали декілька відмов по наданню інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо керівник бере на роботу працівника з клієнтською базою, то напевно допускає, що так само той здасть і нову базу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по моєму досвіду не так уже й клали. на моїй пам"яті давали декілька відмов по наданню інформації.

Я говорил не об отказах, а об уголовной ответственности за разглашение. Общение с судьями дало такую картину: уголовная ответственность по 231-232 наступает только при наличии ущерба и/или умысла. Все остальное, как пример - факт с уводом клиентской базы, идет мимо угловки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тому що там ущерба нема.

Так я того і здивувався, що кримінальну справу згадали, подумав: може щось помінялось і тепер із собою клієнтські бази носить стрьомно.

А виявилось, шо всьо по-старому і про кримінал єто била ашипка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема пішла не в те русло

з приватбанком все зрозуміло

можливо хтось підскаже, все - таки, в який банк краще тоді звертатись

В УкрСибБанк звернись. По кількості банкоматів та відділень він на другому місці після злощасного прівєта.

Я вже майже рік користуюсь їхніми послугами - враження лише позитивні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, все вірно. Тільки ніхто не відміняв банківської таємниці. Навіть, нехай ця дівчина з Укрінбанку нікому не розказує про клієнтів та про їх суми депозитів в Сведбанку. Сам факт повідомлення О.М. цій працівниці Укрінбанку про клієнтів Сведбанку - є розголошенням банківської таємниці. Нехай вона і не знає про суми депозитів.

Банківська таємниця — інформація щодо діяльності та фінансового стану клієнта, яка стала відомою банку у процесі обслуговування клієнта та взаємовідносин з ним чи третіми особами при наданні послуг банку і розголошення якої може завдати матеріальної чи моральної шкоди клієнту.

Інформація про банк в якому обслуговується клієнт не є банківською таємницею, а телефончик будь-якого лучанина можна знайти в усім відомому телефонному довіднику.

А Zevs_Isverа ніхто не тягнув за пальці писати на форумі, що в нього депозит в Сведбанку :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація про банк в якому обслуговується клієнт не є банківською таємницею, а телефончик будь-якого лучанина можна знайти в усім відомому телефонному довіднику.

А Zevs_Isverа ніхто не тягнув за пальці писати на форумі, що в нього депозит в Сведбанку :smile-zachot:

всё ещё не понимаю философии банковских работников :(

p.s. один из которых дажэ зарегался специально

p.s.s. и промотай топик вверх, я потом уже указал название банка, ибо раз ОМ и так всем рассказал - то прятаться уже нет смысла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...