Перейти до змісту

В якому банку краще відкрити розрахунковий рахунок?


LRZ

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 66
  • Створено
  • Остання відповідь

По кількості банкоматів та відділень він на другому місці після злощасного прівєта.

Дуже "вдале" порівняння, це як ніби у Васі є 1000 рублів, у Пєті 10, а у Сєрьожи - 9, то Пєтя, канєшно, на другому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би тоді казав глянути тарифи банків,що входять в мережу АТМосфера. у цього "пєті" не 10 рублів,а 500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу вибрати наприклад ФольцБанк, чи там Юнікредит, чи там Укрсиббанк, які стабільні, і головне там черг не буде :) і вас завжди чемно обслужать. А в Приваті, можуть і нахамити, і послати, бо в них і так тьма тьмуща людей.

А в тих що я перечислив завжди підуть вам на поступки, наприклад в Укрсиббі, на Соборності, навіть можуть дівчата вас почекати й після роботи якщо вам вже аж край щось треба щось занести чи так далі. Так що тут треба обирати не тільки де дешево але й де комфортно.

Де відчуваєш себе людиною, яка дає прибуток банку, а не скатіною, на яку всі дивляться мол чого тут приперся, "шо нада" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ПривЄта ми скАтінка

Для всіх інших - чЄлавєк!

Сорі за ліричний відступ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інформація про банк в якому обслуговується клієнт не є банківською таємницею, а телефончик будь-якого лучанина можна знайти в усім відомому телефонному довіднику.

"обслуговується" і "має депозит" - два різні поняття.

"Обслуговуватися" можна, витрачаючи кошти.

А "мати депозит" - це ознака майнового стану, інформація про який є конфіденційною. Розголошення такої інформації може мати наслідки аж до пограбування включно (випадки, коли в людини силоміць забирають щойно зняту з рахунку суму досить непоодинокі).

Сохацький вже кілька днів, як не керівник Укрінбанку. А на його місці - новий. Олегом, до речі, звати. :)

Як видно по деяких епізодах, перші дні своєї роботи новий керівник без благословіння Києва / кредитного комітету і т.п. навіть не пукне. Не виключено, що "злиття" попередніх клієнтів відбулося саме з благословіння Києва. Але репутації нового керівника можна було б нанести серйозного удару з перших днів, за умови правильно поданої в ЗМІ інформації про те, що він, перейшовши з попереднього банку, прихопив з собою перелік клієнтів-вкладників.

Як свідчить судова практика (в т.ч. моя персональна), юристи цього банку неспроможні компетентно брати участь в судових спорах, котрі виходять за рамки класичних банківських тяжб "стягнення заборгованості - визнання недійсними договорів - звернення стягнення на майно". Тому, після прочитання цього топіка, найближчим часом підкину нестандартної роботи юристам цього банку з гемороєм для пана Мороза особисто :) Ні-ні, не по цьому епізоду, є інші, ще Сохацьким залишені, але новому шефу доведеться розгрібати...

Загалом, якби про такий випадок дізналися в цивілізованому суспільстві - на кар'єрі такого банкіра був би поставлений хрест. Тут же йому подібні ставлять йому плюсики в репутацію :) От так і живемо.

В усякому випадку, клієнтом "Укрінбанку" не буду, і нікому не радитиму.

ЗІ. А можна й не тільки в ЗМІ, а й в Нацбанк і в головний офіс "Укрінбанку" настукати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому б не спитати клієнтів та партнерів, в який банк їм буде простіше перераховувати кошти для цього підриємства?

Клієнт завше правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ. А можна й не тільки в ЗМІ, а й в Нацбанк і в головний офіс "Укрінбанку" настукати :)

Yarchik, кажуть, що до Укрінбанку має відношення Стельмах.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ. А можна й не тільки в ЗМІ, а й в Нацбанк і в головний офіс "Укрінбанку" настукати :)

Yarchik, кажуть, що до Укрінбанку має відношення Стельмах.

Можливо, але Стельмах - це вчорашній день. Нині в НБУ Кавунов заправляє.

Ну і не факт, що Стельмах має відношення до Мороза :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik,Стельмах, звичайно, немає вже відношення до НБУ. Але ж знайомства залишились. Але позадовбуй їх, потім розкажеш. Цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще щодо дзвіночка з пропозицією від дівчини. Якби подзвонили мені - ефект би був прямо протилежний, тобто після цього звінка я б точно не поніс депозит з старого банку в цей, який мені дзвонить, так як вже з самого початку видно, що люди, які там працюють не будуть робити ніякої таємниці з мого депозита.

А тепер переходим з оффтопіка в онтопік :) Вибір РКО річ індивідувальна, для кожного підприємства різні потреби - є ті, хто робить багато платежі, є ті, хто пару штук в місяць, є потреба зарахування готівкових коштів чи нема, так само з зняттям готівки.

Ось тут є огляд ринку РКО, з переліком банків, порівняльною характеристикою:

http://www.prostobiz.ua/rko/stati/skolko_stoit_rko_s_besplatnoy_obnalichkoy_obzor_rynka_raschetno_kassovogo_obsluzhivaniya_na_20_sentyabrya_2011_goda

Також, є звичайно "регіональні особливості", тобто наскільки тісно треба буде співпрацювати з працівниками відділення безпосередньо. Бо якщо більшість операцій в вас буде йти через клієнт-банк, то вам пофіг яке там хамло сидить на касі. І навпаки, навіщо вам ідеальний клієнт-банк, якщо вам тре часто тільки знімати гроші з рахунку і робити це оперативно. Також, читаючи відгуки треба розуміти, що фіз.особа і підприємство можуть мати різне ставлення з боку працівників банку, тому треба слухати тих, хто працював з банком саме від імені підприємства

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкриття рахунку залежить від потреб: якщо партнери в Україні то ( вибір банків великий), а якщо є закордонні то краще OTP, аваль, укрексім - обслуговування непогане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топікстартеру

тільки що бачив рекламу по MTV "Надра Банк - ГОТОВІ ПРАЦЮВАТИ" :D

спробуй, розкажеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

сижу ковыряю комп, думаю о чем то возвышеном....

звонок на сотовыйи и милый голос говорит:

- добрый день Василий Батькович, вас беспопокоит Укр/Ін/Банк, мы знаем что у вас есть вклад

в одном из банков корорый закрывается скоро, мы хотим вам предложить свои услуги, у нас вклады под ....

я перебиваю девушку и прямым текстом спаршиваю откуда у вас такая информация,

на что получаю ответ (наверное слишком чесный, пому что понаглому спросил)

- ой, ну это ничего страшного, просто наш новый шеф Мороз Олег

перешёл к нам из вашего старого банка и принёс ссобой данные вкладчиков....

вот такие вот пироги ...

p.s. внимание вопрос: куда еще отнёс "Олег Мороз" данные вкладчиков?

Тут звичайно дiвчинка затупила - за таке її може О. М. "покохати".

I той, хто виносить базу, може це зробити без негативних для себе наслiдкiв.

Скажiмо, можна працюючи на попередньому мiсцi працi, подзвонти клiєнтам i сказати типу: " в Вас тут депозит, а ми закриваємось, можна Вашу згоду на дзвiнок Вам з депозитною пропозицiєю в майбутньому?". Ну, i "наплести кошикiв" там рiзних типу, "як ми цiнуємо нашу спiвпрацю, як Вас любимо i т.д."). Просто клiєнтiв обдзвонювати це все не робота керiвництва, а датавати вказiвки менеджерам - керiвництва. Але я не про це.

Питання до Zevs_Isver. Цiкавить, куди занiс депозит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в мене рахунок відкритий в "ПриватБанку" , через певні незручності вирішила змінити банк.

Обходила якщо не всі,то більшість банків. Найбільше сподобалися умови в "Ерсте".

Перш за все,що не стягується комісія за внесення грошей на рахунок .

Собі обрала тариф "Мікро СПД" ,відкриття - 50 грн, платіжка 1,5 грн, користування "Клієнт-Банку" 1 місяць - 50,далі 30 грн/місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перш за все,що не стягується комісія за внесення грошей на рахунок .

Якщо не помиляюсь, то в багатьох банках не береться комісія за внесення коштів на поточний рахунок.

Цікаво, а як швидко ходять Ваші платежі в Ерстебанку? Чув від клієнтів цього банку нарікання на те, що надто затягнута процедура їх обробки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...