Перейти до змісту

Нещодавно відкриті заклади харчування в Луцьку


Molchik

Рекомендовані повідомлення

Лише негативні відгуки про Mojo Hall. Спірний інтер'єр, гучна музика, яскраве світло. Найголовніше: салат з авокадо суттєво змінив плани на ніч.

Не рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
3 часа назад, IronSun сказал:

Лише негативні відгуки про Mojo Hall. Спірний інтер'єр, гучна музика, яскраве світло. Найголовніше: салат з авокадо суттєво змінив плани на ніч.

Не рекомендую.

 

а я запитувала враження у 2 знайомих

один готує божественно, дуже хвалив піцу

 

інші знайомі хвалили дитячу кімнату (а для мене наразі це важливіший аргумент,ніж пресмачна  кухня )

паста ім сподобалася

 

я збираюся відвідати моджофемілі та пурпур найближчими тижнями

дуже цікаво ,як там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Сходила вчора в Mojo Family

Піца,цезар з лососем,апероль - все мега смачно

Інтер'єр непоганий, але насолоди від нього я не отримала ,та зелень на стінах мені не подобається , досить зручний диван 

Хороша дитяча кімната

Але музика ... так гупає ,що я постійно себе питаю : я в сімейному ресторані чи на дискотеці?

 

дитині сподобалося і ми могли б туди ходити - дочка погратися,а я поїсти ,почитати - але ні

хоча страви з собою замовляти буду

 

8E9484DE-ED97-4DE7-86E0-F9C411DE0A1B.jpeg

908F3124-D877-48D4-9CB3-92957C17FDBF.jpeg

FB20A7AB-C95E-40E7-A18F-BE698205A8D9.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Лучан запрошують в нову кав’ярню, яку відкрили атовці

Цитувати

Як приємно, коли заходиш випити кави і дізнаєшся, що це наші хлопці, з рідної вже мені 51бригади, Микола Кравчук і Анатолій Форманюк, відкрили кав'ярню 1f642.png:) . Обоє "іловайські", обоє пережили не дай Бог комусь пережити, один і в полоні побував, інвалідність отримав інший. Не кинулись в "запої", а оговтались і розпочали власну справу. Пишаюсь Вами, хлопці !!! Дай Бог, щоб проект був успішним! Кав'ярня дуже затишна, називається "Старе Місто", знаходиться поруч з аптекою-музеєм на Драгоманова в Старому місті))) Інтер'єр на 4.5.0, кава смачнезна, (просто повірте на слово, як каже Микола: - рахуємо кожну копійку, але на якості кави економити не можна). Смакуючи, заразом можна багато дізнатись і про історію древнього Лучеська. Принаймні одного постійного клієнта ви вже маєте))) Запрошую друзів не минати цей заклад, підтримайте наших козаків.
Застав за роботою Микола Кравчук , удосконалює інтер'єр 1f642.png:) Певен, кав'ярня, згодом стане туристичною родзинкою міста!

1_iiii.jpg2_i.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У Луцьку на місці колишнього пабу «Горище» на проспекті Соборності, 14а, відкрили новий бар «Zavide».

Цитувати

Заклад працює у тестовому режимі вже більше тижня з 11:00 по 23:00.

...

Офіційне відкриття бару відбудеться орієнтовно за декілька тижнів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.11.2018 at 21:48, Basil сказано:

це ж на місці Марципані?!

 

Невже закрились? 

У них такі смачні солодощі! 

Ціни щоправда вищі ніж у більшості закладів

відвідувачів було мало :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Frooom сказано:

Пузата Хата у Луцьку. Хто знає де саме вона буде?

А це точно в Луцьку?

Бо самий нижній вказаний телефон то є Львів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Basil сказано:

А це точно в Луцьку?

Бо самий нижній вказаний телефон то є Львів

https://rabota.ua/ua/company491660/vacancy7414916

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Frooom сказано:

Пузата Хата у Луцьку. Хто знає де саме вона буде? 

В цумі на останньому поверсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Зходив вчора пообідати в Benedict біля WineTime... жопа з вухами. Народу купа, хавчик посередній, сервіс — повна срака.
Оцей колгоспний гламур з "позолоченими" приборами виглядає неорганічно з крихтами на диванах та погано витертими столами. Впринципі, як і ціна за капучіно більше тридцятки + сирники за 60 грн — дуже погано поєднуються з перепутаними стравами, довгим очікуванням та розлитим капучіно, яке так і подали, навіть не протерши чашку та тарілочку. Салат такий собі, але не вартий тих грошей, що за нього просять. При мені два раза дівчата путали входи в туалет та на кухню, бо вони, курво, обидва не підписані :)
Можливо комусь і сподобається, але за ті самі гроші можна набагато комфортніше та смачніше похрумати в тій же Фелічіті, де до того ж не буде тхнути отим несмаком.
P.S.: певно неспроста вони свій заклад на карти Google не додають :) я б точно вліпив свою першу оцінку нижче 4*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Соромітник сказано:

певно неспроста вони свій заклад на карти Google не додають :) я б точно вліпив свою першу оцінку нижче 4*

https://www.google.com/maps/place/Benedict+Cafe/@50.7457373,25.3240363,59m/data=!3m1!1e3!4m12!1m6!3m5!1s0x472599eec313b62b:0x12b9b84480b35668!2sWINETIME!8m2!3d50.7458659!4d25.3244239!3m4!1s0x4725991b10e32407:0x888786ed121ba90f!8m2!3d50.7456927!4d25.3247168

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Соромітник сказал:

Зходив вчора пообідати в Benedict біля WineTime... жопа з вухами. Народу купа, хавчик посередній, сервіс — повна срака.
Оцей колгоспний гламур з "позолоченими" приборами виглядає неорганічно з крихтами на диванах та погано витертими столами. Впринципі, як і ціна за капучіно більше тридцятки + сирники за 60 грн — дуже погано поєднуються з перепутаними стравами, довгим очікуванням та розлитим капучіно, яке так і подали, навіть не протерши чашку та тарілочку. Салат такий собі, але не вартий тих грошей, що за нього просять. При мені два раза дівчата путали входи в туалет та на кухню, бо вони, курво, обидва не підписані :)
Можливо комусь і сподобається, але за ті самі гроші можна набагато комфортніше та смачніше похрумати в тій же Фелічіті, де до того ж не буде тхнути отим несмаком.
P.S.: певно неспроста вони свій заклад на карти Google не додають :) я б точно вліпив свою першу оцінку нижче 4*

а сирники за 60 грн це дорого?

просто мені +~ по такій ціні попадаються в усіх закладах

навіть в забігаловці в порт-сіті,де вони не дуже й смачні

 

нещодавно була в 4rest,не знаю чи тут він обговорювався

затишно,смачно,офіціант такий був приємний,підходив якраз тоді як треба

найкращі враження!

 

15F2FDBD-CC4D-4A82-B1EC-84168EB44FEC.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Соромітник сказал:

Зходив вчора пообідати в Benedict біля WineTime... жопа з вухами. Народу купа, хавчик посередній, сервіс — повна срака.
Оцей колгоспний гламур з "позолоченими" приборами виглядає неорганічно з крихтами на диванах та погано витертими столами. Впринципі, як і ціна за капучіно більше тридцятки + сирники за 60 грн — дуже погано поєднуються з перепутаними стравами, довгим очікуванням та розлитим капучіно, яке так і подали, навіть не протерши чашку та тарілочку. Салат такий собі, але не вартий тих грошей, що за нього просять. При мені два раза дівчата путали входи в туалет та на кухню, бо вони, курво, обидва не підписані :)
Можливо комусь і сподобається, але за ті самі гроші можна набагато комфортніше та смачніше похрумати в тій же Фелічіті, де до того ж не буде тхнути отим несмаком.
P.S.: певно неспроста вони свій заклад на карти Google не додають :) я б точно вліпив свою першу оцінку нижче 4*

а сирники за 60 грн це дорого?

просто мені +~ по такій ціні попадаються в усіх закладах

навіть в забігаловці в порт-сіті,де вони не дуже й смачні

 

нещодавно була в 4rest,не знаю чи тут він обговорювався

затишно,смачно,офіціант такий був приємний,підходив якраз тоді як треба

найкращі враження!

 

B14C56C2-10B8-4EDB-98CE-7942249FAF66.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
On 10.12.2018 at 15:21, Basil сказано:

А це точно в Луцьку?

Бо самий нижній вказаний телефон то є Львів

В Луцьку, в понеділок має бути відкриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...