Перейти до змісту

Скарга на недобросовісного продавця Apple Sell


Aliona

Рекомендовані повідомлення

нічо не тре спилювати.. нехай відчує повний букет насолоди від фрази "... давай зустрінемось в реалі....лошаро..."

SunSeth свисти якщо підеш.. люблю на концерти ходити в якості глядача :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Може давай но зустрінемося в реалі, і зішкрібеш лошаро???

Тю, ти що всю Борду перебити хочеш? Не так давно, ти мені і ще добрячій частині дописувачів (вже не пам'ятаю якої теми) обіцявся швидку і болісну смерть, мені в приватних повідомленнях розписував це в деталях. Знову в спарингу по голові стукнули? Біда... До лікаря б тебе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо швидка - то навіщо болісна?

І навпаки

З такими питаннями краще до Мастера88898, це він у цих справах майстер, вибачте за тавтологію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ви хоть один чи всі зразу хто тут відписує типу "спили мушку синок", зішкраб з черепа", чи "Тю, ти що всю Борду перебити хочеш? ", давайте зустрінемося в реалі і мені в очі це скажете?

а то всі круче вареного яйця за монітором! а так комусь в лічку напишеш, всі пишуть ти не достойний мого часу щоб я на тебе тратив!

УРОДИ Мля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно як дидсадок. вродеби всі люди. а один іншого забити хоче.. а ще згадують як колись на війні німці жорстокі були.. тоді хоть війна була а зараз що?.... єх(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно як дидсадок. вродеби всі люди. а один іншого забити хоче.. а ще згадують як колись на війні німці жорстокі були.. тоді хоть війна була а зараз що?.... єх(((

яка жорстокість, ви про що? просто провчити цих покидьків можна було б!

я просто відписував свою думку в тему без всіляких образ, а тут бачиш зішкраб з черепа захотіли, мушку спилити хочуть, так я і відповідаю, давайте зустрінемося хлопці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хАрош оффтопить. Человек создал тему, а вы тут решаете не суть проблемы, а устраиваете разборки между собой. Другой темы нет для разборок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ми живемо в найкращій країні на планеті земля" (ц) Файна Юкрайна

ото, х*лєра м*ть його *оп, а ну окстіться, дітоньки! А то порчу наведу! 1258017237_0000.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Master88898 забанений в цьому топіку.

Якщо в нього є до мене питання - в приват. Я розкажу, де і коли мене шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik, варто було лише перший пост лиши, і пару тих, що нижче. Решту в БАН-ю.

P.S. Так, я вже тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О знайомий номерок, очередний кидалова з новим ніком, але старим "робочим" номером телефону. Мав з ним справу тиц. Теж кормив відмазками, а потім зник. Таким треба, як мінімум, язики вирізувати(і засовувати в одне місце) щоб людей не обманювали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуйте у перевірених людей такі речі як телефони, компютери, комплектуючі... і т.д. тобто у людей які на борді вже давно, я наприклад, не звертаю уваги на теми ТС у яких ненабрав 300 постів, жаль на борді у барахолці не можна зробити для таких юзерів ігнор, ну і ціни теж якби показник, я краще переплачу людині тих пару грн. людині яка вже має тут на борді репутацію ніж буду купувати кота в мішку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мде) логіка залізна )

думаєш якщо в мене нема 300 постів то я теж недавно на борді ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз почну пачками постити і за два дні 300 наб'ю! А то мене в ігнор засунуть, неприятно мля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порахуй сам скільки треба часу щоб набити тут на борді тих 300 постів, тут явно два дні малувато, думку мою вловили, і не треба тут фантазувати, да і взагалі то моя справа, що у кого купувати, а то вище була порада, можете знехтувати нею.

Доречі, дуже повчально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порахуй сам скільки треба часу щоб набити тут на борді тих 300 постів, тут явно два дні малувато, думку мою вловили, і не треба тут фантазувати, да і взагалі то моя справа, що у кого купувати, а то вище була порада, можете знехтувати нею.

Користувач HWman "набив" майже 1200 постів (це не рахуючи флейм, де він теж відзначається, і потертих модераторами повідомлень) за 10 місяців.

Відповідно, 300 постів можна "набити" за 2,5 місяці. І що? Від цього зросте довіра до користувача і його авторитету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потертих модераторами повідомлень
Потерті повідомлення лишаються в лічильнику користувача до перерахування статистики БД адміністратором вручну (так як ця операція досить ресурсомістка для заліза).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд чи якась барига щоб продати якусь річ буде на борді набивати пости імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

купляв телефони, й постійно просив продавця писати розписку)) якщо з телефоном все норм то людина була й непроти, а якщо г то звеняйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна тільки готовність продавця написати розписку вже свідчить про нормальність товару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...