Перейти до змісту

Скарга на недобросовісного продавця Apple Sell


Aliona

Рекомендовані повідомлення

В четвер, 6 жовтня був придбаний телефон у продавця Apple Sell (тема - http://board.lutsk.u...oblnii-telefon/).

Продавець був настільки люб’язний, що погодився підвезти девайс куди мені було зручно (аргументував тим, що працює поряд), тому в свою чергу пішла на зустріч і погодилась на той час, що зручний продавцю, хоча вільного часу практично не мала (того, так погано і роздивилась своє придбання). Продавець клявся, що телефон цілком справний, на підтвердження своїх слів навіть давав манібек тиждень, вчора через пару годин після покупки його набрала, попросила про манібек (у телефона виявилися проблеми зі зв’язком, взагалі неможливо ні додзвонитися на номер, ні подзвонити комусь з того телефона, до того ж на корпусі виявилася тріщина), продавець погодився, сказав, що підійде забере після 19-ї і з тих пір або не бере слухавку, або відключений номер або збиває... На сьогодні стабільно відключений номер. На повідомлення в лічку так само не відповів….

Крім мобільного телефону ( 063 387 84 71)більше даних про продавця не маю. Не думала, що таке може бути, до того зустрічались дуже порядні продавці, проблем з придбанням на борді раніше не мала, а тут таке… Вже маю мало сумнівів, що відключення телефону і те, що продавець не дійшов забрати свій телефон випадкові.

Можливо Apple Sell пояснить свою мовчанку в цій темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Шляхом нехитрих маніпуляцій вбиття в Гуглі моб. номеру «товариша» зясувалось, що раніше () загадковий Apple Sell був korenjuk, і судячи з приватних кометарів встиг підставити SashaON (http://board.lutsk.ua/user/11105-korenjuk/)/. Показовим є те, що останній раз korenjuk заходив 07 лип 2011 01:57, а аккаунт Apple Sell зареєстрований з 11.07.2011.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скан паспорта та ІПН.

сам недавно на борді трохи влетів на покупці...

Ну ви і нитіки, купуйте все в магазинах або на базарі, вам чек видадуть і можете пожалітись в захист споживачів!

Чи там дорого???

П.С. Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Master88898,

ти жартуєш, який ще безкоштовний, цінники на тому сирові аж зашкалюють.

Сам багато що купував, поки підстав жалітись небуло, і сподіваюсь не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цінники на тому сирові аж зашкалюють.

Там де зашкалюють ніхто не купує! тут купують тільки те що дешевше набагато... невже це не ясно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви і нитіки, купуйте все в магазинах або на базарі, вам чек видадуть і можете пожалітись в захист споживачів!

Чи там дорого???

Чого ж ти сам такий Рокфеллер пишеш на борді:

Потрібно машину піску, хто знає де дешево продають?

Чого не повалив за піском відразу в Нову лінію, наприклад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви і нитіки, купуйте все в магазинах або на базарі, вам чек видадуть і можете пожалітись в захист споживачів!

Чи там дорого???

Чого ж ти сам такий Рокфеллер пишеш на борді:

Потрібно машину піску, хто знає де дешево продають?

Чого не повалив за піском відразу в Нову лінію, наприклад?

бо я і сам купую тут коли дешево, але не нию!

нитік ти! скан паспорта тобі давай дєвічу фамілію матері сказати!, шо там ще?? група крові шо ще???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Master88898,

ох ви ясний наш...

Щось я нічого не помітив тут дешевого.

SunSeth, та да, це ще той 'рокфелер'

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

часом на борді купував речі не тому що дешевше, а тому що швидше і приємніше заплатити лучанину-земляку, ніж буржуйській німецькій морді з є-баю :smile3: Фактор "дешевше" і людей, які за копійку ладні горло один одному перегризти - не поважаю, хоча сам я вкрай небагато поки живу (дєло молодоє)

АПД. то явсе до чого? до того, шо гроші не варті нервів, хоча розумна економія потрібна завжди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

GBM2010, ви не праві 100%. Хай товар коштує навіть і десятку, але і це гроші, за які людина хоче мати справну річ, а не хлам.

Я недавно продав якийсь дріт за 15 грн, і то покупець домовлявся за манібек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут на борді хтось купував автомобіль? цікаво як на рахунок манібеку хочаб три дні, якщо не підійде авто, наприклад сидушка репить, чи виявилось що ручник не працює :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут на борді хтось купував автомобіль? цікаво як на рахунок манібеку хочаб три дні, якщо не підійде авто, наприклад сидушка репить, чи виявилось що ручник не працює :)

:0016::sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

боже боже оце так жадність і скупердяйство, ви альона надзвичайна людина, я за вами спостерігаю на борді вже рік і ви намагаєтесь купити телефона і всі вертаєте по манібекові, який це вже у вас манібек 4-ий - 5-ий га ? я працюю в сфері торгівлі вже 10 років і бачив таких клієнтів як ви безліч! Це вже надзвичайна жадність щоб за 150грн таку хвилю супротиву писати, можей ви і за 50-80грн телефони теж людям вертаєте бо вам начебто щось не сподобалось? якто кажуть скупий платить двічі от і скупий заплатив, не морочте бордівцям голову і підіть купіть в мобілочку чорнобілу нокію і радуйтесь, але певно теж на наступний день верните бо щось не сподобалось.

??? Що за наклеп? Ми з Вами мали справу? Про які 4,5-ті манібеки мова? Все, що купляла на Борді, усім лишилась задоволена (крім одного випадку) і завжди до цього траплялись порядні і приємні люди... Признавайтесь, Ви чий клон? І чому моя скромна персона викликала таку посилену увагу з Вашого боку? Ви впевнені, що маєте на увазі саме мене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нитік ти! скан паспорта тобі давай дєвічу фамілію матері сказати!, шо там ще?? група крові шо ще???

зішкріб з внутрішньої сторони твого черепа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зішкріб з внутрішньої сторони твого черепа.

Може давай но зустрінемося в реалі, і зішкрібеш лошаро???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось так завжди - хотіла як краще, щоб научка була на майбутнє іншим, але в результаті ще й на хамство і наговори "напоролась". Як може людина стверджувати про мої т.зв."4-5 манібеків", не маючи доступу до мого акаунту (щоб бачити моє листування), ніколи не маючи зі мною справу, ніколи не будучи присутньою при моїй купівлі? Одне з трьох - або десь я перейшла дорогу (але оскільки людина я не публічна, то це навряд чи), або один з посібників (клонів) Apple Sale, або з тих, що чистою совістю "впарюють" людям непотріб...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alionn не переживайте ви так)) хто хотів той зрозумів) а хто нехоче розуміти той і не як не зрозуміє)) "йолопу недокажеш що він йолоп")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може давай но зустрінемося в реалі, і зішкрібеш лошаро???

Спили мушку, сынок, спили мушку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...