Перейти до змісту

Закордонні інтернет магазини


wwork

Рекомендовані повідомлення

Чи мав хто справу з цим магазином http://www.bluecosto.com ??

Які відгуки,як взнати чи доставляють в Україну,чи є оплата доставки,як довго-швидко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

We ship to worldwide Except Italy, Germany, France

All orders will be shipped within 3 business days following receipt of payment (except Saturday and Sunday) via HongKong Air Mail, which may take about 12-18 business/workdays for delivery time. ( We will not be responsible with unexpected delay like custom`s process, weather condition etc...).

Оплата через PayPal, значить можна купувати

Більшість, якщо не всі товари, доставляються безкоштовно.

Сайт правда в них якийсь трошки підозріло простенький

Я там не купував, вся інформація взята з самого сайту

Доставка з Гонг Конгу в мене зазвичай займала від 6 до 14 днів, в період свят - 20-24

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ми розробляли такий сервіс по замовленню клієнта: http://china24open.com/

Сервіс робочий, набирає оборотів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

рекомендую всім ознайомитись зі змінами в нашому митному законодавстві (якщо підпише Янукович)

Все-таки не підписав((( Так що, ще рік живемо з митним лімітом 200 євро>>>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу допомогти з покупкою в магазинах: тема тут

Проблема тільки у тому, що багато магазинів нам не шлют товар з тих причин, що наша пошта тупить, і мито у нас 200 евро, що купите пару пар кросівок і вже вам буде 200 євро.

І пересилка в Україну дорого коштує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

кстати, в BuyInCoins для жителей Украины сегодня отдельная скидка в связи с золотой медалью олимпиады :ok2: с купоном OlimpicWinner можно получить двойную скидку (12%). действует до окончания олимпийских игр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Народ, допоможіть знайти в китайських магазинах корпус + кнопки до Нокії 1110 чи 1112 (Housing For Nokia 1110).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас на базарі вони дешевше (30грн)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут можна і по 15 купити, практично всюди - якість однакова (за тиждень-два починають линяти).

Найкращий варіант зняти оригінал з візуально хорошого трупа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут можна і по 15 купити, практично всюди - якість однакова (за тиждень-два починають линяти).

Найкращий варіант зняти оригінал з візуально хорошого трупа

Був би в мене труп, сюди не писав би ;), як і випадку наявності 15-гривневого корпусу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, ты с buyincoins, что то уже заказывал?

Я замовляв і зараз знову чекаю посилку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

письмецо вот упало с buyincoins. купон на 10% скидку на любой товар :

XMASTCRAZYEN

действует до конца ноября

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Хтось знає розшифровку індексів Укрпошти? Зараз відслідковую по трек-номеру посилку, надходять такі повідомлення:

- Відправлення надійшло до місця міжнародного поштового обміну України Київ ДОПП Цех №2 РІ-1 вхідна письм кор з індексом 03921.

- Відправлення в процесі оброблення. Востаннє воно зареєстроване в об’єкті поштового зв’язку Київ ДОПП Цех №2 транз сектор роб з індексом 03920.

- Відправлення в процесі оброблення. Востаннє воно зареєстроване в об’єкті поштового зв’язку Київ ДОПП Цех №3 обмін (вихідна) преса загальна ф. 16 роб з індексом 03990.

Тобто цікавлять індекси 03921, 03920, 03990.

Остання посилка була з такими індексами 03920 і 03935 - пройшла по Україні за два дня. А ця затримується. В неті пишуть, що

03924 - митний огляд (ручний огляд)

03920 - доставка по відділенням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

А з http://www.pandawill.com/ хтось замовляв?

З одного боку, це офіційний реселлер багатьох брендів, з іншого доволі паршивенькі відгуки про нього.

Але зробив замовлення до того як їх прочитав, користувався тільки цією темою. От, морально готуюсь до відкриття диспуту в PayPal :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А з http://www.pandawill.com/ хтось замовляв?

З одного боку, це офіційний реселлер багатьох брендів, з іншого доволі паршивенькі відгуки про нього.

Але зробив замовлення до того як їх прочитав, користувався тільки цією темою. От, морально готуюсь до відкриття диспуту в PayPal :)

Замовляв якийсь дріб'язок, вже й не пам'ятаю який саме, приїхав за 2 тижні. Гамазін як гамазін.

З того що встиг перепробувати тільки Діалекстрім не сподобався, також купував дріб'язок для проби (акумулятор до телефону, на ДХ був найдешевше), то він їхав два місяці. Диспут на Пейпелі завтикав відкрити, то написав на ДХ, попросили зачекати, забув про замовлення взагалі, а воно взяло і приїхало :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От, морально готуюсь до відкриття диспуту в PayPal

а чому готуєшся? чого боїшся?

в мене з пандами проблем поки що не було. ціни супер, товар відповідної якості, упаковка норм, термін доставки приблизно 3-4 тижні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

guest, відгуків багато негативних знайшов. Щодо доставки, взяв EMS для надійності, але і з ним люди іноді 20-30 днів відправки чекають. Частенько брак висилається, іноді і взагалі можуть не відправити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо доставки, взяв EMS для надійності, але і з ним люди іноді 20-30 днів відправки чекають.

за EMS не знаю, я завжди брав безкоштовну доставку Сhinapost. доставка залежить від пори року :)

http://www.17track.net/en/report-post.shtml?m=3010&c=21020

Частенько брак висилається, іноді і взагалі можуть не відправити

брак мені не попадався. хоча брак теж поняття відносне, те що для афона - брак, для чайнафона - фіча :)

якщо не відправлять то ПайПал повертає гроші без проблем

тобі вже трекномер дали?

деколи на пандах може бути затримка з висилкою через те, що товару немає на складі, я завжди запитую в менеджерів чи є товар в наявності і тільки тоді гроші перераховую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще ні, почекаю до понеділка. Треба було дійсно спитати про наявність. Jiayu G3S сріблястий десь тільки на минулому тижні з'явився, я думав це автоматично знімає питання :) Ніколи не купував безпосередньо в китайських інтернет-магазинах, все через ebay. Там завжди все конкретно. Ну нічого, буде досвід :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Jiayu G3S сріблястий десь тільки на минулому тижні з'явився

ммм, бомбезний телефончик

як отримаєш, відпишись, цікаво що то буде за звір

зи і не стидайся писати пандам в LiveChat, вони люблять щоб їх підганяли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[

зи і не стидайся писати пандам в LiveChat, вони люблять щоб їх підганяли :)

Вони без проблем вертають гроші якщо ти не хочеш чекати товар якого зараз нема на складі. Поспілкуйся через чат і за день вирішиш без диспуту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...