Перейти до змісту

Найекологічніший засіб для миття посуду


tarasmv

Рекомендовані повідомлення

Зараз скрізь засилля реклами засобів для миття посуду.

Типу:

новый Fairy опять стал в 2 раза гуще.

Каждый год в течение лет 10 он всё густеет и густеет. .

Когда он уже окаменеет, б%я?

А якщо серйозно подруга дружини (хімік за спеціальністю) порадила мити посуд Порошком гірчиці і сама ж нам той пакетик подарувала.

Спробувавши ми були дуже здивовані, - жирні тарілки, сковородки і т.д. миє дуже класно, до характерного звуку чистого посуду. 100 г гірчиці коштує приблизно від 2 грн, а хватає надовго, та й шкоди для організму немає. Вот і питається "Зачем платить больше"?

До речі спитав свого батька, - "А чим раніше мили посуд в 60-70 роки?", він і каже, "Ну як чим гірчицею".

І про це забули, немодно, нерозрекламовано, а те що самі шкодимо своєму організму і своїх дітей, природі, так це пофіг.

ТАК ЩО, НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ: "МИЙТЕ ПОСУД ГІРЧИЧНИМ ПОРОШКОМ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гірчицею не пам"ятаю, а от содою мили.

А вам гірчицею в руки не пече? :D

Коли шукала гірчичний порошок для масажу, знайти було не просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додаток 2

вчора подививсі хвільм 99 Francs про рекламіста-креативника. Розкриває тему циць.. реклами, як не дивно. Раджу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, гірчичним порошком посуд люди миють. Чоловікова сестра вже давно його використовує, шкіру не пече і сушить менше, ніж рекламовані Фейрі чи Пури. Дуже задоволена. Я вже й собі подумую, чи не спробувати цей екологічно чистий продукт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуйте "Оду", хазяйки...

Прислухайтеся великого гуру по миттю посуду. ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додаток 2

вчора подививсі хвільм 99 Francs про рекламіста-креативника. Розкриває тему циць.. реклами, як не дивно. Раджу

А краще прочитайте книгу там інформації для роздумів в три рази більше.. Тему реклами розвивали і до Бегбедера і після, але кожен сам вирішує користуватись чи не користуватись продуктом (послугою) і реклама - це, просто, швидкий спосіб сповістити про новинку. А зомбування чи то пак дія на свідомість то казки для ідіотів. Інакше виробництвом усіх продуктів займалась би одна компанія (власник медіа).

Я рідко використовую засіб, вже коли шось надто жирне чи брудне. Якщо посуд мити відразу після того як поїли, то він спокійно миється теплою водою. Колись може спробую гірчичний порошок..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додаток 2вчора подививсі хвільм 99 Francs про рекламіста-креативника. Розкриває тему циць.. реклами, як не дивно. Раджу

Додаток 2вчора подививсі хвільм 99 Francs про рекламіста-креативника. Розкриває тему циць.. реклами, як не дивно. Раджу
А краще прочитайте книгу там інформації для роздумів в три рази більше.. Тему реклами розвивали і до Бегбедера і після, але кожен сам вирішує користуватись чи не користуватись продуктом (послугою) і реклама - це, просто, швидкий спосіб сповістити про новинку. А зомбування чи то пак дія на свідомість то казки для ідіотів. Інакше виробництвом усіх продуктів займалась би одна компанія (власник медіа).Я рідко використовую засіб, вже коли шось надто жирне чи брудне. Якщо посуд мити відразу після того як поїли, то він спокійно миється теплою водою. Колись може спробую гірчичний порошок..

продовжуючи задіту тему рекомендую до перегляду і роздумів фільм

http://video.yandex.ua/users/arni-raj/view/1770?ncrnd=4775

за годину ви дізнаєтесь, як вас заставлять їсти куплений "добровільно" батончик із саранчі (кузнєчиків) :)

(по телику бачив ще одну серію з цієї саги, про голубий сир :D )

топікстартеру жирний +

буду в дома пробувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, справді грічиця гарно підходить для миття. Після неї не залишається нальоту, як від мийних засобів...

я так відчуваю скоро на прилавках гірчиця або пропаде, або подорощає :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В цілях зменьшенняя користування миючими засобами користуюсь посудом з нержавійки.Він не такий поритстий,як кераміка і легко миється без миючих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Мама моя теж іноді миє гірчичним порошком. Якось сама пробувала, дійсно миє)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А я мию посуд ось цим (див фото)

Коштує дорожче,ніж гірчиця , але без хімікатів і зручно в використанні

post-11128-0-84811200-1332163257_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відмиваю чайник содою, а до ідеального блиску уксусу з водою і прокипятити. Взагалі купували "Економ", але зараз він ніякий, розбавлений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажіть будь ласка як мити гірчицею? її розбавляти в якійсь ємності і як миючий на гупку, чи одразу порошок на губку і вперед?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насипати сухий гірчичний порошок на вологу губку і мити посуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

А хто користувався так званими "бамбуковими серветками"? Як враження? Сам трохи погуглив, почитав відгуки - ніби непогана і дієва річ. Де їх можна в Луцьку придбати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Средство для мытья посуды, раковины, ванны..

Это универсальное моющее средство, годное и для мытья посуды и для мытья сантехники. Хорошо оно тем, что содержит всего 3 компонента, которые не могут в принципе вызвать аллергию, а это значит, что оно экологически чистое. Руки сушит в меру, да сушит, но не меньше чем после обычного моющего средства.

Натереть на крупной терке обычной хозяйственное мыло (можно брать детское), на 100 гр мыла добавляем 100 гр теплой или даже лучше горячей воды, все взбиваем венчиком до крепкой пены, а потом всыпаем туда 75 гр соды получается паста. Ее можно облагородить любым эфирным маслом -здесь дело вашего вкуса.

Моет на ура и посуду и раковину и ванну. Отлично убирает жир, а кафель блестит очень-очень.

post-12131-0-36721600-1347810792_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...