Перейти до змісту

9/10 blues


Fr1end

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

А чо мені ніхто не кричить в слід? В мене ж хоч і велік конандейл, а гольфи все-рівно залишились КЕЛІССССС!!!

2f52dcaa0b4d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напишу кратко.. трасса просто супер, несмотря на поднадоевшую "гребенку". "выжать" из этого кусочка леса 4500 метров - просто волшебство. и разметка и многие другие приятные мелочи.

НО вот время.. даже я, человек крайне непунктуальный, был возмущен задержкой старта своей категории на четыре с половиной ЧАСА без всяких видимых причин (я не имею в виду задержку детей на полчаса). и это при том, что на дворе уже не май месяц, а прогноз погоды оправдался полностью :dont: за время ожидания я проехал три круга просто согрева ради, успел четыре раза остыть и согреться, нормально так проголодаться и, честно говоря, ехать свою дистанцию уже не было никакого желания. поматрасил маленько свои пять кругов гонки и домой поехал.. причем о проблеме не было объявлено ни в положении, ни при регистрации. я вообще до последнего момента думал, что старт будет просто раздельный для всех с интервалом 15 секунд, а вон оно как оказалось.

предлагаю впредь подобные вещи прояснять до старта, например в положении.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

tais, мы все благодарны тебе за костер! Не дала нам посинеть от холода ;) Хотела еще спасти от голода, но не дали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це одна з моїх найкращих гонок.

Моя особиста перемога сьогодні — спокійне подолання тих місць, на які не наважувалася до цього. Tarikk на оглядовому колі бачив, як я спуски і підйоми проходила пішки. На змаганнях переконалася, що можу їх проїхати. Чи то учасник “малявка” Олесь своїм прикладом мене спонукав. :)

Так, я — не гонщик. Але техніка коли вдосконалюється — це кайфово. Заради цього, щоб сказати “я змогла” варто для себе їздити. Це я до чого? Не будемо показувати пальцями, але жарти типу “знову так повільно”, “о, нарешті, ми вже зачекалися” не стимулюють брати участь у змаганнях. Можливо саме тому дехто і не бере. ;) Добре, що мені така думка вже аж ніяк не важлива, жарти себе вичерпали. Задоволення від катання значно важливіше.

Організаторам респект. За терпіння в тому числі. Суперницям дякую за участь, дівчат більшає і це класно.

А погода могла бути і кращою, змерзли дуже. Tais величезна подяка за вогнище, яке хоч трохи зігрівало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хоч я і люблю їздити по шосе,але траса сподобалась.

Хоча було далеко не просто...тіки дам газу не вписуюсь у повороти...тіки дам газу на кочках немає чим дихати збивається дихання..і так два кола..далі вже їхав більш спокійно.

Доїхав і слава богу.

Не впав нічого не поламав і на тому добре :)

а зі стартом і правда халепа...

Я зустрічав Льову зі Львова в 3 ночі..на старт поїхали на 11 годину...

нормально ніхто не виспався..а та годинка сну була би звісно до теми :)

Надіюсь назад в загальному вагоні він хоч трохи відпочине.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми з Євдокією відпочили на повну. Призерка вже спить півтори години.

Заснула в половині дев"ятого на коврі в піжамі і з медаллю.

навіть мультики на сон не включали...

Радості - повна голова.

Від себе скажу: не має поганоі погоди - є не правильно підібрана одежа.

В учасників прошу вибачення за можливі перешкоди в русі по трасі.

Скільки міг, стільки тримав на старті цю гіперактивну дитину.

І дрова заставляв збирати, і палки дозволяв палити, і фоткати але...

Вона весь час хотіла ганятись по лісі на веліку, а там куди не плюнь - сплошна траса.

Трохи посидить і знову в ліс на трасу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надіюсь назад в загальному вагоні він хоч трохи відпочине.

о да, в загальному вагоні відпочинеш, ох як відпочинеш :lol:

Льова герой, приїжає на кожну гонку. Зачьот Льова!!!

п.с.: шкодую, що пропустив гоночку, певне останню вже в цьому сезоні в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с.: шкодую, що пропустив гоночку, певне останню вже в цьому сезоні в Луцьку.

Ще ж розділка Лєксова повинна бути, якщо він не передумав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с.: шкодую, що пропустив гоночку, певне останню вже в цьому сезоні в Луцьку.

Да наверно нет;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

“о, нарешті, ми вже зачекалися”

это ж я не со зла, а от нетерпения! прости, если что не так..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с.: шкодую, що пропустив гоночку, певне останню вже в цьому сезоні в Луцьку.

Да наверно нет;)

О, спринт...минулого разу такий формат мене пропер.

Але тепер постає питання, до якої гонки готуватись...до спринту чи нічного марафону :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НО вот время.. даже я, человек крайне непунктуальный, был возмущен задержкой старта своей категории на четыре с половиной ЧАСА без всяких видимых причин (я не имею в виду задержку детей на полчаса). и это при том, что на дворе уже не май месяц, а прогноз погоды оправдался полностью :dont: за время ожидания я проехал три круга просто согрева ради, успел четыре раза остыть и согреться, нормально так проголодаться и, честно говоря, ехать свою дистанцию уже не было никакого желания. поматрасил маленько свои пять кругов гонки и домой поехал.. причем о проблеме не было объявлено ни в положении, ни при регистрации. я вообще до последнего момента думал, что старт будет просто раздельный для всех с интервалом 15 секунд, а вон оно как оказалось.

предлагаю впредь подобные вещи прояснять до старта, например в положении.

Положение, если его читать до конца, имеет пункт номер 9, в котором:

"Спочатку стартує категорія «юні барабанщики», потім категорії «блюз-вімен» та «фанкарі», далі «рокабіли» та «блюзмени», останніми - категорії «аР-еН-Бішники» та «диригенти». Кожна наступна категорія стартує лише після фінішу останнього учасника попередньої категорії."

Где вылезла проблема??? Не понимаю ;)

И не надо юзать гугл-кэш, он 100% покажет недавнюю дату изменения ЭТОЙ страницы, потому что в Положении менялись названия и количество категорий, километраж, количество кругов - а в целом оно взято с прошлогоднего "Паморочного Блюза", где порядок старта категорий был абсолютно тот же.

організаторам мінус за затримку старту, треба було пускати ті категорії, які є у повному складі, поки чекали доїжджаючих.

Да, ступили, можно было. Сорри, были обеспокоены "потерявшимися в пути" детьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это ж я не со зла, а от нетерпения! прости, если что не так..

:blink: Дім, я не про тебе... Я жарти ж розумію і почуття гумору ціную :)

Я про інше. Не відбивайте людям охоту своїми постійними балачками про те як так повільно можна їздити. Краще заохочувати людей до участі.

Кому тре, той здогадається :)

Так, не флудимо. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Положение, если его читать до конца, имеет пункт номер 9, в котором:

"Спочатку стартує категорія «юні барабанщики», потім категорії «блюз-вімен» та «фанкарі», далі «рокабіли» та «блюзмени», останніми - категорії «аР-еН-Бішники» та «диригенти». Кожна наступна категорія стартує лише після фінішу останнього учасника попередньої категорії."

Где вылезла проблема??? Не понимаю ;)

проблемы нет. впредь буду внимательно читать положение до конца - оказывается это может помочь не мерзнуть по 3-4 часа, а провести их, скажем, дома в тепле.

извини, что побеспокоил. и еще раз спасибо tais за согрев :ok2:

ps. спасибо, с google cache подколол. но там в версии от 29 сентября уже есть вышеупомянутый пункт, так что это целиком моя невнимательность

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Результаты.

Касаемо вчерашней фразы "А по кругам время будет или опять только общее?" - детальная статистика по гонке всегда была приаттачена на странице результатов в архиве ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Траса класна, весела :rolleyes: Розмітка як завжди шикарна. Інтузіазм органзізаторів продовжує дивувати :ok2: . Окремий респект Fr1end, з застудою (на такому холоді цілий день) провів гонку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я всегда знала, что Френд, как организатор, пятерых стоит, но вчера снова потрясалась. Я возле него на ветру и пяти минут не выстояла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...