Перейти до змісту

9/10 blues


Fr1end

Рекомендовані повідомлення

А от ХРЕН там! biggrin.gif

Я лично подходил перед стартом к оргам и спрашивал как проезжать первый мост и орги сказали что можно через мост, а можно в обьезд. И вобще сразу выяснил как проезжать места которые были для меня непонятны, не подкопаешся ;)

Так что фиг кто у меня медальку отнимет tongue.gif Это ещё вы мне могорич должны за то что я мост стоя на ногах проезжал проезжал ещё и с первой сверхзвуковой скоростью)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 153
  • Створено
  • Остання відповідь

А от ХРЕН там! biggrin.gif

Я лично подходил перед стартом к оргам и спрашивал как проезжать первый мост и орги сказали что можно через мост, а можно в обьезд. И вобще сразу выяснил как проезжать места которые были для меня непонятны, не подкопаешся ;)

Так что фиг кто у меня медальку отнимет tongue.gif Это ещё вы мне могорич должны за то что я мост стоя на ногах проезжал проезжал ещё и с первой сверхзвуковой скоростью)))

А документ у тя от оргоФ есть?

Той міст мав бути вирівняний, але підлі оси не дали цього зробити, саме тому об'їзд моста не був загороджений :)

Тіха...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так вот)))

Той міст мав бути вирівняний, але підлі оси не дали цього зробити, саме тому об'їзд моста не був загороджений :)

И вобще орги у вас люди честные и отрицать сей факт не будут я уверен)))

з.ы. А мне наоборот нравится что он кривой. Вот только бы яму не такую глубокую сделать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті невеличкі кути які зрізали гонщики, ні разу час економили.

Загалом впевнений що на результати нічого не вплинуло, про що і говорять результати.

звідки така впевненість?

а не фіга, наприклад в мене відставання 3 секунду від вищої позиції, якби я зрізав я би точно був вище на одну сходинку.

знов оцей брєд, шо порушення правил не призводить по покращення результатів. да яка різниця - якщо є правила не зрізати, їздити в шоломі і т.д., то значить потрібно їх дотримуватись. цікаво якби орги бачили що хтось ріже трасу навростець, поміж звивистих стежок, яка була б реакція...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один момент відмічу, що стосується підтримки учасників, які в даний момент закінчують чергове коло або фінішують. Такої підтримки на останній гонці практично не було - і це дуже неприємний факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій звіт тут: http://velosvarus.livejournal.com/

Копі-пастити сюди думаю сенсу немає.

З блокуванням об'їзду містка ще куди не йшло, але от дівчинка на його об'їзді - це вже черезчур.

Дітей краще не впутувати в такі розборки. Тим більше що не організатори, а хтось там інший просто собі захотів подивитись "а що то воно буде". Мені не важко пограти на таку публіку і проїхатись містком наперід знаючи що його треба їхати, а не з кіпішем і створенням аварійної ситуації.

P.S. На БайкПорталі результати будуть? Все-таки хочеться глянути на графіки позицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один момент відмічу, що стосується підтримки учасників, які в даний момент закінчують чергове коло або фінішують. Такої підтримки на останній гонці практично не було - і це дуже неприємний факт.

да ну? я кричал и мне кричали :smile3:

а мостик именно в кривом состоянии просто супер, мне очень понравилось. я бы еще и пару досочек сковырнул для экстрима :smile3: и трамплин в тему - где-то с третьего круга, я уже не притормаживая слетал с него прямо на контруклон. но все нервы уходили на "стиральную доску" - трасса без нее была бы намного динамичнее, imho.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А документ у тя от оргоФ есть?

Організатори не зобов'язані писати багатотомник, який описував би проходження елементів траси. Для цього є розмітка. І в даному місці під час оглядового кола і під час власне змагань не було розмітки, яка би напрямляла їхати тільки через місток, або розмітки, яка би забороняла їхати в об'їзд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то Крава

И тем не менее разрешение у меня есть. Выглядит так "Дозвіл special for Мерк, виданний 9.10.2011р для обїзду першого містка на КК трасі в ПЛ, дозвіл дійсний до завершення змагань" ну и тд..))) Для подтверждения этого разрешения часть его должна быть продублирована на раме Specialized. Так что катайся на правильных байках и тебе тоже разрешат обьезжать мостик))). Неверишь у Альпиниста спроси, ему тоже можно laugh.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крава конкретную лажу подсунул, хоть бы предупредили криками, а то я тупо упёрся, если б не малая с ярким велосипедом так бы в Краву и влетел ))) это стоило мне добрых 10 сек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить про категорії вже наговорились? :)

тепер про зрізання, та обладнання траси поговорим))))

цікаво, що буде в наступній серіїї.....

п.с. коли вже в Рівне на КК перегони запросять? :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажись скоро и в Ровно будет гонка, Лексу главное с датой разделки определиться ))) у нас тоже классная траса, правда особо срезать нет где ))) зато есть длинный апхил для выталкивания )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крава конкретную лажу подсунул, хоть бы предупредили криками, а то я тупо упёрся, если б не малая с ярким велосипедом так бы в Краву и влетел ))) это стоило мне добрых 10 сек.

А ви бачили свої рожи в цей момент? :mdr:

тіпа: Бл*!!! траса кончилась. :sq_ye:

:jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже так страшно їздити по тому мостику? мені сподобалось :smile-zachot:

Зранку рано було страшно. Коли підсохнув - стало нормально і без прикатки проїхалось "на ура". Просто б знати наперід, що його треба їхати а не можна злінуватись і об'їхати. Доречі дівчинка реально на себе увагу звернула, інакше може й справді можна було не помітити...

Ще хотілось би подякувати за розмітку. За свій невеликий але досить різноманітний досвід змагань, кращої розмітки я не бачив ніде. Це стосується як форми так і виконання (маю на увазі як колір/ширину/яскравість/розфарбування стрічок, так і місця їх розташування)

А ви бачили свої рожи в цей момент?

Це вже до фотографів...ех, шкода :ninja:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. На БайкПорталі результати будуть? Все-таки хочеться глянути на графіки позицій.

БП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви бачили свої рожи в цей момент?

Це вже до фотографів...ех, шкода :ninja:

саме в цей момент я і пошкодував, що фотік залишив на старті. :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще хотілось би подякувати за розмітку. За свій невеликий але досить різноманітний досвід змагань, кращої розмітки я не бачив ніде.

А я видел))) На Паморочном Блюзе 2010)))

В этом году её чуть меньше и менее яркая, но не менее информативная и понятная ;)

Ну ещё у нас на трассе в этом году розметка была как на ЧМ, у нас просто ленты дофига))) поэтому обмотали всю трассу где только было куда мотать)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урса, чому результати на БП і на Racing відрізняються? конкретно мої. які правильні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО дело даже не в самом мостике, а в том, что ВНЕЗАПНО на третьем круге пропал объезд этого самого мостика. Лично мне было плевать, я все четыре круга ехал через мост, но думаю на чьи-то результаты это сильно повлияло. Мое мнение такое - нехер что-то менять на трассе, если ты не организатор :mdr: А тем более во время заезда. Крава, ты бы еще разметку переразметил после первого круга. Типа нехер тут петлять по карьерчику, едьте прямо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій звіт тут: http://velosvarus.livejournal.com/

Та й змагання проходили в стилі а-ля перший "Wild кантрі" на голій ініціативі велосипедистів, без підтримки спонсорів. Тобто в стилі "зібрались - поганялись", за чим я вже встиг заскучити.

Мы почти всегда так гоняем ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Урса, чому результати на БП і на Racing відрізняються? конкретно мої. які правильні?

Хм. Некорректный перенос в вашей категории: не те данные были забиты в столбец последнего круга при обработке в программе ("чистое" время вместо времени от старта) - спать надо хотя бы иногда :D

Fixed.

Впрочем, на порядок финиша в протоколе и занятые места этот сбой не повлиял - итоговый вариант брался с надёжного "бумажного протокола с мокрой печатью". По желанию может быть выложен скан оригинала ;)

post-419-0-68659700-1318280311_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...