Перейти до змісту

Нарочно не придумаешь.


Гетто

Рекомендовані повідомлення

мудрі мужі кажуть, що нада в попу тьотю кольнути голкою, тоді може відпустить...

От-от, ми ще зараз дізнаємось купу методів виходу з такої ситуації, праведники виявляться непоганими спеціалістами у цій області.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, і праведник сім раз впаде і сім раз встане). Тільки не треба знову на особистості. Щоб бути "шарящим" не обов"язково бути практиком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже стільки разів чув цю історію про молодого з дружкою і медиків (при чому місце дії щоразу було іншим), що мені починає здаватись, що випадок цей може і був колись давно - але далі ця легенда просто передавалась з уст в уста, змінюючись та доповнюючись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже стільки разів чув цю історію про молодого з дружкою і медиків (при чому місце дії щоразу було іншим), що мені починає здаватись, що випадок цей може і був колись давно - але далі ця легенда просто передавалась з уст в уста, змінюючись та доповнюючись...

а "молодий" з дружкою не чули, напевно....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо згадати скільки алкоголю вживаєця на подібних заходах, тоді відпадає само-собою питання, типу: чим він думав і тд...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже стільки разів чув цю історію про молодого з дружкою і медиків

та подобные истории много кто слышал, но, если бы эта байка была опубликована на каком то неведомом блоге, или же в газетах типа разных там комсомолок... прочих желторотых изданиях тогда понятно, но если журналист Ярослав Гаврилюк (он, по моему, курирует ковельский регион) разместил статью в Волыни (и не только в инет - формате, а и в печатном варианте, что даёт возможность донести информацию до самого глухого села, под рубрикой "новини") значит, что то где то проскочило на самом деле.Сомневаюсь, что руководство газеты отдаст на какую то байку драгоценное место на листке.

имхо.

Будем ждать вести из Ковеля. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

праведники виявляться непоганими спеціалістами у цій області.)

ну треба ж комусь грішників спасать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От-от, ми ще зараз дізнаємось купу методів виходу з такої ситуації, праведники виявляться непоганими спеціалістами у цій області.)

Осведомлен - значит вооружен :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От народ, їм протівоядіє, а вони ще й ругають!

Ви думаєте бабці в селах булавки на кофтах від зглазу носять? Ага, зараз :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обычно в таких темах столько теоретиков, начиная с топикстартера, что хоть специализированный НИИ открывай slolooo.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя версія, молодий - пропустив мальчишнік, і захотів поки не пізно - наверстати упущене :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожен в цiй iсторii отримав на те,що заслуговував, одне радуе, що дурепi нареченiй випало щастя зразу побачити *ху iз ху*, а не через пару рокiв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя версія, молодий - пропустив мальчишнік, і захотів поки не пізно - наверстати упущене :smile3:

хто ж знав, що стріптізьорша-двоюрідна сестра молодої?!(с)Т.Сірий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

автор тем с банальной проблематикой...

позвольте спросить:а какая,на Ваш взгляд,проблематика НЕ банальная? именно "проблематика", и кто,за какими критериями,обозначает грани в этом вопросе? :) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дурепi нареченiй випало щастя зразу побачити *ху iз ху*

В моєму місті (а по поширенню інформації - село селом) 14ть років тому була така ж історія (туалет, секс, застукали - скандал, розлучення), правда дурепою там був наречений :D

Причому якийсь мнітєльний попався. Відразу після розірвання шлюбу виїхав жити в інше місто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А молоду виграв дружба чи сологітарист?

Гість, просто гість (правда, колишнє нерозділене кохання молодої - прощались вони так :D ).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...