Перейти до змісту

Нарочно не придумаешь.


Гетто

Рекомендовані повідомлення

На весіллі нареченого «застукали» з дружкою

Наступного дня наречена подала на розлучення

:g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На весіллі нареченого «застукали» з дружкою

Наступного дня наречена подала на розлучення

:g05:

Ані сміху, ані роздратування, чи ще якихось емоцій цей факт не викликає.

В житті стільки блядства, що вже нічьому не дивуюсь.

Гетто, а ти думав, що таке існує тікі в тупих америкоських фільмах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, а ти думав, що таке існує тікі в тупих америкоських фільмах?

Нет, я думал над тем, чем думал жених, закрываясь на собственной свадьбе с дружкой в туалете. :g05:

И на что он надеялся :D

Я не акцентирую внимание на смехе.Прочитай оглавление темы. :)

P.S. не знаю что там существует в америкосских фильмах, я их не смотрю )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бидлоття є бидлоття. Ані моралі, ані совісті, ані принципів. Ненавиджу таких (я про молодого). То вже не "мужик" як написали в камєнтах на ВН, а мавпа. Навчився б спочатку зраджувати. Молода також дура - бачила за кого виходила, от і має тепер.

А ще кажуть між жінками дружба є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нет, я думал над тем, чем думал жених, закрываясь на собственной свадьбе с дружкой в туалете. :g05:

И на что он надеялся :D

Я не акцентирую внимание на смехе.Прочитай оглавление темы. :)

..ну захотілось чуваку прямо тоді відразу і саме з тою припустим гарненькою дружкою, та й вона була не проти, і шо з того?

Надіявся, канєшно, шо ніхто не попалить.

Ну всяке буває, халепа вийшла..

Я уважно читаю і заголовок, і зміст. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і шо з того? Ну всяке буває, халепа вийшла..

не кислая така себе халепа" получилась :g05:

Это же не тот случай, когда жених не рассчитавши силы и возможности, в тарелке с холодцом уснул.Гости поржут и через неделю забудут.

Тутачки фактически сломал судьбы не одной семьи.Такое долго не забывается, а может и на всю жизнь ярлык повесят, и будут вслед пальцем тыкать и шептать: а, это тот (или та) что на свадьбе... и понеслось.

У нас народ хлебом не корми, а дай пальцем потыкать и пошептать... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бидлоття є бидлоття. Ані моралі, ані совісті, ані принципів. Ненавиджу таких (я про молодого). То вже не "мужик" як написали в камєнтах на ВН, а мавпа. Навчився б спочатку зраджувати. Молода також дура - бачила за кого виходила, от і має тепер.

А ще кажуть між жінками дружба є...

А ти прям весь білий і пухнастий... :g15:

..і мораллю переповнений, і совість випирає, і принципи аж нима куди покласти.

І себе канєшно же ти зовсім не ненавидиш, а навіть навпаки - дуже-дуже любиш.

Я помиляюсь?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас народ хлебом не корми, а дай пальцем потыкать и пошептать... :)

Гетто, це вже хто як... хтось - пальцем... А хтось - ... хіхіхі :)

зрештою, нічо-нічо...

помиряцця...

причому всі...

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і шо з того? Ну всяке буває, халепа вийшла..

не кислая така себе халепа" получилась :g05:

Это же не тот случай, когда жених не рассчитавши силы и возможности, в тарелке с холодцом уснул.Гости поржут и через неделю забудут.

Тутачки фактически сломал судьбы не одной семьи.Такое долго не забывается, а может и на всю жизнь ярлык повесят, и будут вслед пальцем тыкать и шептать: а, это тот (или та) что на свадьбе... и понеслось.

У нас народ хлебом не корми, а дай пальцем потыкать и пошептать... :)

так случілось, Владімір, що дуже часто оця боязнь людей не останавлює. І мощьна хвиля лібідо притлумлуює страх бути викритим, ославленим, обговореним:) і ї**уть сусідок, жінок друзів, колег, близьких і не дуже родичок, подруг дружин, кумоньок і тепе і теде. і цей випадок зовсім неординарний і від мільйонів інших відрізняється лише тим, що про нього навіщось написали в інторнетах.

да, це плохо і неосторожно, але так неудівітєльно:0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..ну захотілось чуваку прямо тоді відразу і саме з тою припустим гарненькою дружкою, та й вона була не проти, і шо з того?

От я і кажу - мавпа. Був би людиною (фігурально) - стримався б. Тим ми від них (мавп) і відрізняємось що маємо себе стримувати. Це називається "культура". Інакше б на вулицях таке бл...тво творилося б, що мавпи нервово курили в сторонці. Я не кажу що це було б пагано, але раз мушу жити в цивілізації - мушу і підкорятись певним нормам моралі.

помиряцця...

Ну і буде двічі дурою, туди їй і дорога. То вже не сім"я, щастя там не буде.

upd.

Tolik_lt, воно то так, але ж тра вміти так щоб не спалитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і від мільйонів інших відрізняється лише тим, що про нього навіщось написали в інторнетах.

ну, сам факт состоявшегося случая не удивляет, в этой жизны бывает по всякому,но... неординарности и пикантности этой всей лабуды додаёт то, что случай произошёл с главным героем такого не совсем обыденного мероприятия как собственная свадьба,плюс факт вмешательства в эту историю медицинских работников, что особо доставляет...

Если бы это произошло хотя бы через пару дней после свадьбы, или же во время оной, но с обычными гостями - никакие ынтырнеты и СМИ никогда бы не написали про него.

Житейский случай не более, таких тыщи.

Но это, конкретное сочитание места, времени и главных героев как бэ символизирует...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, воно то так, але ж тра вміти так щоб не спалитись.

Тобто ти виправдовуєш блядство, коли воно тишком-нишком.

І засуджуєш, коли "виходить на поверхню".

Правильно зрозумів?

Житейский случай не более, таких тыщи.

Но это, конкретное сочитание места, времени и главных героев как бэ символизирует...

..символізує продажність людської натури?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо всі ото перестануть вийо і будуть відвертими, то виявиться, що не тільки Вадіма виправдовує б...ство, якщо воно тишком-нишком і засуджує, коли виходить на поверхню.

Чесно кажучи, дуже харить, коли збирається зграйка людей і кожен починає корчити з себе праведника, маючи в шкафу скелет, а то й декілька. Більше всього в людях ненавиджу лицемірство. Краще вже Толікові часом геть недолугі пад’їбоси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

символізує продажність людської натури?

ну... скажем, я бы не хотел употреблять в данном случае такие громкие, патетические слова, как "продажність людської натури". Ибо, по большому счёту, никто, ничего, ни кому не продавал.Обычный половой акт между мужчиной и женщиной, судя по всему за обоюдным желанием, то есть никакого криминала нет.

Скорее всего этот случай символизирует мудрость, ум, честь и совесть нашего общества, в лице отдельно взятых двух бухих ( а они стопудово были вмазанные)особей противоположных полов.

Это же какими надо быть идиотами, что бы прям на свадьбе, да ещё и в сортире, совокупляться. :g05:

Может захотели сделать гостям сюрприз - шоу? Типа, такой свадьбы ни у кого не было :0095:

тогда бы прям на свадебном столе движуху устроили :_07:

Под песни "Горила сосна палала" :0083: и криками ГОРЬКО!!!

А невеста около них приплясывала, и по сто граммов гостям наливала с хорошей закусью... :0079:

:0050:

P.S. :blink: нифига себе, я то думал, что эта статья только в интернетах и на сайте Волыни размещена, только что взял в руки бумажный вариант. Матера ридна !!!

На второй страницей!!! Под красным заголовком НОВИНИ

огромным шрифтом !!!Вот это слава, разные там филиппы с басковами курят нервно Верховыну :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де фото? хто там був?

на весіллі завжди є десятки фотографів.

p.s напевно дружка без досвіду... сприйняла буквально, що її обов"язок - заміняти молоду. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Товариш getto влучно попав на гвентилятор, навіть Толік повівся :). Korting - вчися ;).

Мені лічьно "женіха" шкода: так всьо гарно йшло, мабуть недешева нєвєста, весілля, і дружка уже прикормлена... А тут із-за якоїсь фізіологічної нескладухи - "розбите корито".....

А шанс то в житті один раз дається (так старші люди кажуть).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що там можна таке зробити, щоб потрібна була допомога медиків

Єтот вопрос задавай гинекологам, они в курсе :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що там можна таке зробити, щоб потрібна була допомога медиків :unsure:

скліщились. у двері нєрвно постукали, внаслідок страху і стресу у дружки стався спазм мишц влагаліща(п**да по нємєцкі), внаслідок чого у влагаліщі був затиснут джинджик молодого. і от вийнять він його без мєдіків нє смог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, виявляється ця тема може бути для когось ще й пізнавальною :D

P.S. Як на мене, то яке йшло - таке й здибало, ібо скажи хто твій друг і я скажу хто ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що там можна таке зробити, щоб потрібна була допомога медиків :unsure:

скліщились. у двері нєрвно постукали, внаслідок страху і стресу у дружки стався спазм мишц влагаліща(п**да по нємєцкі), внаслідок чого у влагаліщі був затиснут джинджик молодого. і от вийнять він його без мєдіків нє смог.

мудрі мужі кажуть, що нада в попу тьотю кольнути голкою, тоді може відпустить... А може і ні... То таке діло... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Страшно подумати, що могло б статися, якби дружка займалась вумбілдінгом, :D покарання було би буквальним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мудрі мужі кажуть, що нада в попу тьотю кольнути голкою, тоді може відпустить... А може і ні... То таке діло..

:smile-zachot::D

Хотел бы я это видеть, как в разгар своей свадьбы, жених в туалете штрыкает дружку в попу иголкой, это же конкретный разрыв мозга и сердца :mdr: да и иголки то у них под рукой были, квитку не на скотч клеили.

А вообще то ситуация жестяная получилась. :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо всі ото перестануть вийо і будуть відвертими, то виявиться, що не тільки Вадіма виправдовує б...ство, якщо воно тишком-нишком і засуджує, коли виходить на поверхню.

От і де я виправдовував блядство? Якщо коротко - то я мав на увазі "не вмієш - не берись". Для чого? Очі не бачать - серце не болить.

А оте б..ство що могло б творитись на вулицях і оте що тишком-нишком, з дружкою в туалеті чи з Пятніцою на безлюдному острові то є дві великі різниці. Не плутай пліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...