Перейти до змісту

Кто на Визоре, обсуждение.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь

Візор знову без інтернету...

У Луцьку вдруге обікрали Інтернет-провайдера?

46907-1m.jpg

Із власних джерел Волинським Новинамстало відомо, що вночі, з 24 на 25 серпня, знову обікрали Інтернет-провайдера «Візор».

«Інтернет раптово пропав о 21:38. Також згодом я помітив, що поблизу офісу «Візора» зібралося чимало правоохоронців та представників охоронної фірми», - розповів користувач «сервісу» Олександр.

Нагадаємо, що Інтернет-провайдер «Візор» спеціалізується на обслуговуванні корпоративних клієнтів, фірм і приватних осіб.

А ось і подарунок до Дня міста у Луцьку: офіційний сайт міської ради не працює, у редакцію Волинських Новин телефонують приватні особи, котрі є користувачами послуг «Візор» і скаржаться на сервісне «обслуговування».

Натомість, у міліції жодним словом про це не обмовилися, мовляв, телефонуйте у робочий день, тобто, у вівторок, 27 серпня.

Офіційний сайт Інтернет-провайдера теж не «відкривається», а замість викликів при дзвінках на стаціонарний телефон фірми, жіночий голос повторює: «Інтертелеком: на жаль, зараз абонент не може прийняти ваш дзвінок».

Отже, є всі підстави для сумнівів у справності роботи Інтернет-сервісу «Візор» і те, що на підприємстві не все «гладко». Можливо, міській владі нарешті варто задуматися, чи слід із цією фірмою продовжувати співпрацю?

Нагадаємо, що «Візор» надає комунікаційні послуги не лише самій міськраді, а й здійснює моніторинг руху міського транспорту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто в шоці. в серпні місяці 4 тижні, з них на сьогодні вже 7 днів небуло інету (враховуючи грози, потопи, обкрадання і от тепер повторне обкрадання)

Підтримки жодної - тупо простий ігнор методом відключання телефонів! :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Нажаль бездарне керівництво СС занапастило в минулому хорошу компанію.

Мені важко зрозуміти, як компанія яка легко конкурувала з Фотакомом, маючи стільки абонентів могла так упасти.

Навіть не зважаючи на усі негаразди, цей бізнес до цих пір не зупинився! :)

Хоча хрест на ньому поставлений самим СС уже давно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обладнання десь вкрали недалеко від Візора, бо після того як пропав інтернет, то внутрішня мережа ще пропінговувалась

мені по телефону сказали, що збитки користувачам компенсують

сьогодні зранку в центрі інтернет відновили

Хоча хрест на ньому поставлений самим СС уже давно.

бачив СС в неділю на каві в центрі, стресу і трагедії на його обличчі не помітив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось може просвітити чи є інтернет від цього провайдера в районі Грушевського?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні проходив повз офіс повітряних байтів на винниченка - народу там трохи було...

напевно ті, хто ще не втік раніше - все ж таки вирішили змінити провайдера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Мені важко зрозуміти, як компанія яка легко конкурувала з Фотакомом, маючи стільки абонентів могла так упасти....

раніше взяті великі кредити ще не такі компанії клали.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суть не в кредитах. А у пофігічєскому ставленні до клієнтів та працвівників до роботи!

Я вже писав колись, як був на Візорі, то до мене телефонували з "підтримки" і просили не користуватися торрентом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у пофігічєскому ставленні до клієнтів

я на Візорі досить давно, ніколи не помічав поганого ("пофігічєского") до себе ставлення, як в розмовах із дівчатами на ресепшені, так і з хлопцями з підтримки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

суть не в кредитах. ...

в кредитах, Женя, в кредитах. Наскільки мені відомо, СС взяв конкретний кредит на закупку АТС для телефонії, звичайної, дротової... А тут прогрес в нашому селі різко зробив стрибок вперед і попит на звичайну телефонію впав до "нуля". Навіть Укртелекомівських вільних номерів тепер валом... А обладнання вже було закуплене... от і ж..па
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перейшов на Датагруп, а то ці "завтракі" Візора вже дістали. Поки шо довольний. Халявна підключка, трохи менші тарифи, нормальна підтримка + толковий кабінет юзера, реально скоріше грузяться сторінки. Якщо є можливість підключення - подумайте над варіантом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже понедельник а на Грушевского Инета до сих пор нет, хотя обещали что еще в пятницу 100% будет. Сегодня сказали, что не раньше среды. Так что сервис у них действительно ужасный и это мягко сказано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавить чи буде якийсь перерахунок коштів за "якісне" надання послуг?, а то незовсім зрозуміло за що беруть кошти :0136:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...