Перейти до змісту

Кто на Визоре, обсуждение.


Рекомендовані повідомлення

Останнім часом Візор у мене викликає тільки неприємні асоціації. Спочатку у п'ятницю, 2-го серпня пропав інтернет і цей доблєсний провайдер, відновив його аж у вівторок 6-го. На вихідних сервіс відсутній взагалі, по жодному з їх телефонів додзвонитись просто неможливо, абоненти "поза зоною". Це на жаль не перший випадок пропадання інтернету від Візора, але вважаючи те, який технічний стан щитків їх обладнання це не останній.

В мене інтернет пропадав і вчора у неділю, по закону подлості, це трапилось на вихідні, інтернет відновився лище сьогодні.

Як я розумію, грозозахисту на їх обладнанні просто немає, через що й їх обладнання, а часом і кінцеві точкі споживача, типу роутерів, мережевих карт, з тріском (і добре якщо без полум'я!) вилітає під час грози.

Я не хочу коментувати це фото

xUTfK.jpg

з професійної точки зору, думаю що й дитині буде зрозуміло, що так не повинно бути! Про яку якість може йти мова? Тут вже йде мова про дотримання правил пожежної безпеки. І грубе порушення правил охорони праці (про які на Візорі певно ніколи і не чули) коли у цей щиток може влізти будь-хто і отримати привітання від напруги. Я вже не кажу про те, що таке обладння просто тупо крадуть, воно нічим абсолютно не захищене.

Я для себе прийняв рішення змінити провайдера на іншого.

І може не тут це й треба писати, а у питаннях для юристів, але все ж таки: хто дає дозвіл на встановлення такого обладнання на горищах будинку? І чи є законно, коли таке обладнання ставлять без відома жильців того будинку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь

У луцького провайдера покрали обладнання – інтернету не буде

P.S. В новинах пише, що до кінця дня не буде, насправді - до кінця неділі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. В новинах пише, що до кінця дня не буде, насправді - до кінця неділі.

Ось і я так думаю. Знаючи як там все швидко роблять, то аби до післязавтра зробили. Але для жителів вул. Львівської є шанс, що вже сьогодні запрацює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну буває, що крадуть обладнання і ріжуть провода навмисне..... і що? від бидла, яке шукає легкої наживи ніхто не застрахований і якщо ще в них ящики такі, як на фото вище нічого дивного. ;) В знайомого на роботі візор, казав, що сидить серіали дивиться :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важливі вузли повинні міститись в окремих приміщеннях, або сталевих ящиках під охороною.

Гівно голубів хоч і маскує обладнання, але як показує практика Візора, недостатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Занимательная история.....

Веселая нагнеталка

26.06.2013

Визор должен денег банку... Не может заплатить

13.08.2013

Украли все, что нажито непосильным трудом.

Не хватает чего–то, что связало бы финал с первым предложением, замкнуло кольцо и придало истории завершенность.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важливі вузли повинні міститись в окремих приміщеннях, або сталевих ящиках під охороною.

Гівно голубів хоч і маскує обладнання, але як показує практика Візора, недостатньо.

Туда давно уже никто и ничего не инвестировал. Всё пустили на самотек, тупо забили болт и выкачивали бабло.

В 2004 кажись понаберали кредитов на оптику и так толком её и не доложили. Так по крайне мере слышал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Занимательная история.....

Веселая нагнеталка

26.06.2013

Визор должен денег банку... Не может заплатить

13.08.2013

Украли все, что нажито непосильным трудом.

Не хватает чего–то, что связало бы финал с первым предложением, замкнуло кольцо и придало истории завершенность.

Ага насмотрелись фильмов, наверное застраховали себя недавно))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене працює без проблем, іноді пропадає, але телефонують і попереджають що інтернету не буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Словацького(у візора сюди сходиться оптика) сьогодні вночі крали оптичний свіч, медіаконвертери і пошкодили оптику.

Може конкуренти?

Зранку ходила міліція із собаками...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які конкуренти у Візора? :) Скоріше хтось із колишніх працівників. Доречі, сума збитків 2 млн 200 тис. грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Цей комент "Доречі, сума збитків 2 млн 200 тис. грн" мав бути позначений, як сарказм. Вказана сума фігурувала на сайтах новин, як борг Візора перед банком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свіч + медіаконвертери+ зварка оптики+неотриманий прибуток+втрата репутації=максимум 50 к грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свіч + медіаконвертери+ зварка оптики+неотриманий прибуток+втрата репутації=максимум 50 к грн

якщо свіч на агрегації вкрали напевно в 50К і не вкладешся.

...... але враховуючи, що це візор то може десь так .... тільки репутація вона в рівнянні нідочого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да яке там вкрали, борги та щось типу "привласнити" хочуть...

так як і з http://name.lutsk.ua/ який теж сидить у візора в кабінетах.

є ж люди на форумі які знають що коється, але вони тут не напишуть що і як.

жаль "Мак" не працюють

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...