Перейти до змісту

Кто на Визоре, обсуждение.


Рекомендовані повідомлення

сьогодні на вулиці богдана хмельницького 43 обірвався кабель з електроупор і висить на лінії для тролейбуса. хто має якісь контакти повідомте провайдера. та хто там проживає краще відключитись від кабеля щоб не вийшло з ладу обладнання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 292
  • Створено
  • Остання відповідь

сьогодні на вулиці богдана хмельницького 43 обірвався кабель з електроупор і висить на лінії для тролейбуса. хто має якісь контакти повідомте провайдера.

А з чого Ви взяли що це гавно добро візоровське?

та хто там проживає краще відключитись від кабеля щоб не вийшло з ладу обладнання

А може це оптоволоконний кабель який не проводить електричний струм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні на вулиці богдана хмельницького 43 обірвався кабель з електроупор і висить на лінії для тролейбуса. хто має якісь контакти повідомте провайдера.

А з чого Ви взяли що це гавно добро візоровське?

та хто там проживає краще відключитись від кабеля щоб не вийшло з ладу обладнання

А може це оптоволоконний кабель який не проводить електричний струм.

підійшовши до будинку спитав мешканця який в будинку є провайдер.

можливо й оптоволокно, але краще застерегти і попередити, ніж отримувати наслідки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому з Візора не можу зайти на сайт польського консульства? e-konsulat

З укртелекома та МТС без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не працює сайт адмінпослуг Волинської області ap.volyn.ua - DNS завернувся ХЗ який раз (цей домен то вперше, а от інші.....). Причина - невідома... Дякую за чудовий сервіс! Я розумію, що ВИХІДНИЙ, але назвався провайдером - сиди на телефоні. Телефони оффлайн - класика невмируща - синдром страуса - щось не так, похер на все і голову в пісок! проблеми не видно і не чути - значить іі НЕМАЄ! Візор - стабільна якість, перевірена роками!

Апдейт - причина ВІДОМА... Скоріше за все, тупо не продовжили / "начудили" при передачі домена реєстратору.

І не треба бла-бла-бла про "домен volyn.ua не Візора", і т.д. Ось витяг з адмін контакта (Whois)

organization: Vizor Enterprise

address: Potebni, 50

address: 43018 LUTSK

Дали б логіни/паролі на UANIC - і не займалися б сексом з мозком... Самі б адмінили. А то є підозра (адміна, який то все регав, давно там нема), що ті логіни успішно "пролюбили", з електронкою, на яку регали разом і, відповідно, продовжити домен НЕМА ЯК...

Отже - маємо те, що маємо - :

domain: ap.volyn.ua dom-public: NO registrant: unknown admin-c: lt-ladm-3 tech-c: lt-ladm-3 mnt-by: ua.lt_reg status: inactive status: clientHold status: AutoRenewGracePeriod created: 2012-01-01 00:00:00+02 modified: 2015-04-15 00:00:01+03 expires: 2015-04-15 00:00:00+03 source: UAEPP % Registrar: % ========== registrar: ua.lt_reg organization: No registrar. Must be transferred to a registrar organization-loc: Немає реєстратора. Необхідно перевести домен до реєстратора url: http://www.nic.lutsk.ua/rejest.html city: country: source: UAEPP

Ну чого, ЧОГО??? ВИКЛЮЧНО з доменами, реганими Візором такий геморой?

eLQx5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефони і далі виключені, адмін навіть той, що працював недавно, вже не там (чи то номер змінив)...

Саме цікаве - ДЛЯ ЧОГО писати на сайті дебільно-величезними шрифтами на пів екрану номер телефону, якщо він не діє? Ну, сайт там взагалі "ляля", такий активний - новини додаються раз в рік, на відміну від адмінів, які міняються через пару місяців.

Дивлячись на якість роботи - стає цілком зрозуміло, чому їм кабелі рубали... Ось би запороли б так серйозного інет-магазина, чи конторку типу "Континіума" чи "ПАККО" - от тоді б відчули свербіння... Але ж хто в адекватному стані з серйозних фірм туди піде???

Здається, інтернет уже для Візора - неактуальний напрямок, GPS наше все, решта - гори синім полум'ям!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

малята, я з вас прусь :)

і мене лякають ваші настирливі спроби щось вимагати від Візора :(

з технічної точки зору "сервіс" Візора остаточно вмер коли від них пішов Валентин - останній з старих жуків

во

а стосовно

"сайт адмінпослуг Волинської області" то ви не там риєте... рийте в сторону замовника сервісу, а не в сторону виконавця

є два варіанти або замовники ідіоти або є корупційна складова.... те що на держслужбі працюють ідіоти я не вірю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AgentSmith13

Що за поток сознанія? :)

Ну наболіло чоловікові :)

Зато візор дві "розумні" зупинки зробив :)

Навіть веб-морди в них, але нада маштабувати сторінку бо якось криво виглядає

пр. Волі http://194.187.105.138/ і ЦУМ http://194.187.105.198/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AgentSmith13

Що за поток сознанія? :)

"Поток сознання" - в Вас і ВІЗОРА (замість роботи)...

Захиснички приперлися, кишенькова армія Візора. Ну робіть, мля, роботу, ТАК, щоб не червоніти, і постів на форумі про вас НЕ буде. Даруйте, задрали.

P.S.: Яка, на .... до біса, корупція??? Де там вона візьметься??? Роззвіздяйство "одмінів" звичайне, і чудова політика - ми домен зробим, адміндоступу НЕ дамо, бо ж самі все можем, а на ділі позиція така - а нафіг він треба той домен??? Ой! А де він??? Кінчився, ну, профукали, буває...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

малята, я з вас прусь :)

і мене лякають ваші настирливі спроби щось вимагати від Візора :(

з технічної точки зору "сервіс" Візора остаточно вмер коли від них пішов Валентин - останній з старих жуків

во

а стосовно

"сайт адмінпослуг Волинської області" то ви не там риєте... рийте в сторону замовника сервісу, а не в сторону виконавця

є два варіанти або замовники ідіоти або є корупційна складова.... те що на держслужбі працюють ідіоти я не вірю :)

Замовники - ідіоти? Візор - """""""""""" (вирізано цензурою). Чорним по білому ситуація - 3 роки все працювало, міняється адмін в реєстратора, лягає домен (новий певно, про його існування й не знає). Хто ідіот?

AgentSmith13

Що за поток сознанія? :)

Ну наболіло чоловікові :)

Зато візор дві "розумні" зупинки зробив :)

Навіть веб-морди в них, але нада маштабувати сторінку бо якось криво виглядає

пр. Волі http://194.187.105.138/ і ЦУМ http://194.187.105.198/

Хай ті зупинки, даруйте, з'їдять на сніданок собі, а "криво" там все, від сайту до "саппорта".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що, підлизоньки-візорята, мінусимо, ню-ню... Сміється той, хто НЕ на кутні зубки. Поштовий сервер поремонтуйте спочатку собі ("Одміна" на курси відправте), "гури" недобиті! ([email protected] - НЕ працює, так НАХ він на сайті, А???). А то ХОЧУ продовжити домен, і Х*Р можу!

І так, Панове, не треба тільки п...діти, про те, що "ми попереджали про зміну регістратора доменів"! Де, млять, ЛИСТ офіційний на ОДА, а? Правильно, нема, так і нефіг триндіти! Працюйте, притруски, і вас клієнти поважати, а не з гівном мішати будуть! А поки - "маємо те, що маємо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шоу маст го он, вперед, з АРГУМЕНТАМИ мінуса, а? А то, Ви, Панове, даруйте, як в тому анекдоті, просто (ліца цікавої орієнтації)... Чи не так???

Листа ви хотіли, він Є!!! Рахунка виставити IQ не дозволяє? Задрало через слоупочність вашу слухати від керівництва!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в час пік Радіо інтернет не витягує взагалі нічого, і близько до заявленої швидкості немає. Плюс ще кожні 20хв - 30 хв вилітає на кілька секунд, що дуже зручно коли прийшов додому відпочити від роботи, зайшов в улюблену онлайн гру - і Х*ЯК! дісконект

P.S. як доказ: зараз 11 вечора, навіть не час пік. Ось спідтест

http://www.speedtest...sult/4350627435

P.S.S. мій тариф чи 5 Мбіт чи 10Мбіт, треба договір підняти перевірити. Але аж ніяк не 1.5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу знову похвалитись: з 18:30 до 19:00 сьогодні вже чотири рази пропадав радіо інтернет. Десь на хвилину кожного разу, але все-одно дуже "приємно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс правильно сказал - всё давно кончилось.

Бомбалейло тут не поможет - зону протеряли, серванты протеряли. <тут должна быть картинка про потерянное>

И если раньше это было кузницей кадров, то теперь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б-ля-т......ь зачпокав цей визор інтернету немає але в п'ятницю обіцяли зробити ні фіга тел. Виключений. На волі 1б про візор ніхто навіть не чув Чухрій морозитися по скайпу. Надоїло. Підкажіть до кого крім укртелекому можна підключитись на вул. Сенаторки Левчанівської.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Та кому той інет потрібен, я місяць як не можу зробити трансфер домена. На всі мейли тихий ігнор.

Мабуть в понеділок буду вже прямо в Хостмастер писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте доб'ємося дружно, щоб забрали в них домени volyn.ua, lutsk.ua! Бо то - НЕ робота, а чорті-що, і збоку бантик!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте доб'ємося дружно, щоб забрали в них домени

та вже давно це пропонувалось, але, для початку треба знайти - хто візьметься адмініструвати зону...

потім зібрати підписи, бажано від людей, які вже мають домени, потім в хостмастер... і це ще не все...

P.S. Я - ЗА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку ДНС-сервер їхній не працював, перетелефонував - адміна нема (стандартна до оскоми відповідь). Вже робить.

PS Героїчному мінусатору - захиснику Візора - МЕНІ ПОБОКУ РЕПА НА ФОРУМІ, але після кожного посту в даній темі купа мінусів невідомо звідки. Не надоїло? Правда очі коле? (вранці було 23, зараз 3, дякую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Візор продався.

На скільки я зрозумів, їх купила контора під назвою "Бест-Лінк" .

От лише не знаю (поки що) що із доменами, що належали Візору. ЧИ Чухрії залишили їх собі? Чи продали все абсолютно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, що це ось цей Best-Link, а не цей Bestlink. Хоча можливо це одна група ЮО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...