Перейти до змісту

Кто что знает про Луцкий центр недвижимости?


militskis

Рекомендовані повідомлення

...а на рахунок працівників ЛЦН, то судячи з часу існування теми, їх ці відгуки не дуже цікавлять

Що є великою пєчалькою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 132
  • Створено
  • Остання відповідь

...а на рахунок працівників ЛЦН, то судячи з часу існування теми, їх ці відгуки не дуже цікавлять

Що є великою пєчалькою...

)))) 100%. "Їх" Це може бути Алісу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на борді взагалі ніколи не сиділа. вчора зайшла і поділилась тим, що для мене було цікаво. можливо пізніше буду писати і в інші рубрики, якщо буде що сказати. а на рахунок працівників ЛЦН, то судячи з часу існування теми, їх ці відгуки не дуже цікавлять

палєво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на борді взагалі ніколи не сиділа. вчора зайшла і поділилась тим, що для мене було цікаво. можливо пізніше буду писати і в інші рубрики, якщо буде що сказати. а на рахунок працівників ЛЦН, то судячи з часу існування теми, їх ці відгуки не дуже цікавлять

палєво :)

от Я (хвали мене моя губонька! ;)) ніколи не приховував, що є працюю в Агентства нерухомості...

Але про ЛЦН - пишу й писатиму (якщо дадуть привід) лише НЕГАТИВ!

Дадуть привід - напишу їм РЕСПЕКТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене також був негативний досвід роботи з цією "канторою". Два роки назад захотів продати ділянку на Омелянику, подав оголошення в інтернет ресурси. Через деякий час до мене зателефонували , як ви думаете хто? Це був ЛЦН . Відразу не взнавши де ділянка скали що у них є кліент, попросили пдїхати для детальної розмови. Підїхавши в "контору" я познайомився з їхнім директором Андріем (прізвище не помню) . Спочатку вроді ничьо все нормально поїхали на ділянку , пофотографували і назад в контору . І тут цей Андрійко каже що треба заключити договір ( за договір 40 грн) і щоб я зробив доручення на нього на продаж і віддав йому оригінали документів . Першу хвилину я не розумів про що він взагалі говорить і що просить, які оригінали документів ? яке доручення не продаж? Я йому кажу що продати я й сам можу, нікуди не виїзжаю , в любий час можу підїхати і продати. А оригінали документів тільки після того як дасть повну суму (9000$). Як він мене просив щоб я дав йому ці документи це треба було бачити . Говорив що це нормальна практика , ми так зі всіма працюемо , що це все для моеї зручності. Пропонував мені якісь чужі документи в обмін на мої, що гроші він обовязково віддасть якщо продасть , і взагалі мені нема про що переживати , що він ні куди не дінеться :_14: . Я показав йому його договір де чорним по білому написано - :0136: Консультація та пошук кліентів і взагалі мені сказали що у вас е вже кліент , для чого ці танці з бубнами. Через годину він заспокоївся і зрозумів , що нічого не отримае :0166:. На цьому розійшлися .

Проходить місяців 5 дзвонить мені цей Андрійко і просить терміново приїхати в кантору. Приїзжаю " І тут Остапа понесло" :0124: . Каже мені: ти знаеш- в мене є вже кліент на ділянку і я взяв навіть вже завдаток, але є маленька проблема , кліент чомусь передумав і хоче забрати назад гроші (1500 $ чи 2000$ не помню) . А завдаток не повертаеться і взагалі кліент якісь ЛОШОК , давай ніби гроші поділим , але если шо то гроші я сам забрав всі.

Почувши весь цей бред я йому порадив: гроші віддати , від мого імені ніяких завдатків не брати , і взагалі ділянка не продаеться.

Через півроку десь я ділянку продаю ( через авториа) . Приблизно в цея час дзвонять мені з Грибоедова (міліція) і запитують: чи знаю я Андрійка і чи міг би я до них завітати . На мое питання а що сталось ? мені пояснили : що до до них звернулася людина яку ошукали в ЛЦН пан Андрій , якій взяв гроші і не повернув (завдаток). А пан Андрій на Грибоедова сказав що усі гроші забрав я :_07: . Приїхавши на Грибоедова я пояснив що чув про цей завдаток , але не грошей ні кліента я не бачив, Слідчий який цю справу вів сказав : що це не перша скарга на ЛЦН , а кримінальну справу він не може відкрити так як ніяких документів про передачу грошей нема . :_11:

Тому перед тим як звернутися в цю кантору (ЛЦН) десять раз подумайте чи варто це ваших нервів і грошей!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, що цей пан ще пересувається на своїх двох (тобто ніхто з "кинутих" не взяв бейсбольну бучку й не перебив йому коліна).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їхнім директором Андріем

їхній сайт в різних розділах показує різних Андріїв:

andrij.jpg

andriy_mukolayovuch.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon, хм, може бути. Але ви гляньте як маскіруєцця - то прічьоску міняє, то бриєцця, то не бриєцця!.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда родимку на шиї тоналкою забув закрити...

ЗИ. На другому фото, напевно, після Єгипту\Туреччини - в які зганяв на заниканий завдаток)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ай да Андрійко, ай да ЛАСИЙ на чужі легкі грошики )))))) Прочитав повідомлення vadzo і був шокований, майже одна схема в них , як і в мому випадку кидок получився конкретний. Побратим Іванюка з темпу-21 , їм би спільний бізнес відкрити )) Фото останнього додаю ))

P.S не від одного знайомого чув ЛЦН - професійна команда наперсточників, як і темп 21.

a897c368e9e3t.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Про тих прєдпрініматєлєй (ЛЦН) чув від знайомих як відбувався продаж квартири. Клієнтів садять в різних кімнатах і Бос бігає від одних до других з пропозиціями знижки. Покупці кажуть:"хай щось скинуть". Бос прибігає з переговорів:"Не можуть". Після цієї покупки покупець і продавець зустрілись і вияснили, що знижку продавець таки дав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

був сьогодні в них враженя дике на сайті одні квартири, в наявності їх немає і одразу давайте підберемо, давайте поїдемо глянемо але треба заключити договір на 698 грн,Саме більше що збісило на сайті підібрав чотири квартири а в них на ноті за цими ноиерами ніц нема і роблять с тебе лоха ви тіпа не туди дивилися ПІШЛИ ви в щілину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ІМХО дане агентство "не хіло" процвітає, нещодавно потрапив до рук їхній журнал, http://vk.com/profi_lutsk, пишуть самі про себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеться і свої 5 копійок всавити.

Колись (2 роки тому) здавав квартиру. Оголошення розмістив в інтернеті + газетах. Стандартно в четвер (вихід нової газети), 10 дзвінків від різних агентств. Стандартна розмова: що? як? по-чому? і т.п., а в кінці ми таке-то АН можна ми пропонуватимемо Вашу квартиру - для Вас це безкоштовно! Я - ок, пропонуйте. Одразу в інтернеті, з'явились клони мого оголошення від різних агентств. Я успішно здав свою квартиру (через агентство, проте не Луцький Центр нерухомості), видалив усі оголошення, місяць-другий ще подзвонили агентства та на тому б історія і закінчилась, як би не славний Луцький Центр нерухомості!!!

Далі без мата не знаю що і написати!

Ці п* мене вже дістали, один раз на місяць повторюється обзвон, протягом дня до мене телефонує то один тормоз 2 рази з одного номеру та 1 раз з іншого (з періодичністю в 10 хв), то якась клуша з 3-го номеру із тим самим питанням: "а Ви не здаєте свою квартиру?"

довели мене до того, що я вже з матами їм пояснюю :0156: , що Вони заї*ли, мене що квартира не здається і здаватися не більше не буде! "Видаліть мій телефон зі своєї бази, а то ху*до буде!" Проходить місяць-два і історія повторюється. Правда зараз я вже не беру від них телефон, щоб нерви свої не псувати.

Отаке ось "добросовісне" АН Луцький центр нерухомості!!!

Вибачте за емоції, достали :0163:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нахабне рейдерство в центрі Луцька: жінку в одних капцях вигнали з помешкання

В одних капцях та халаті вигнав з помешкання 54-річну Ганну Шевчук, директор Луцького центру Нерухомості Андрій Пінський. Сьогодні вранці прийшов та силоміць відібрав ключі від її двокімнатної квартири у центрі Луцька по вулиці Грушевського 1, кв. 162. Частину речей вивіз у невідомому напрямку. Усі документи залишились замкнені всередині, каже донька жінки Мар'яна.

"Мама стоїть під дверима в одному халаті, весь час плаче. Її фактично викинули на вулицю без нічого. Всі речі, сімейні цінності, все замкнуто всередині. Я викликала міліцію, але вони поки не можуть нічим зарадити. Мамі немає куди йти, я живу у Києві. Рідний брат в області, - розповідає Мар'яна.

Житло було під заставою кредиту. Його родина Шевчуків взяла в 2007 році. Частково виплатили, але після кризи у 2008 році, Ганна Шевчук втратила роботу, не змогла платити за кредит і згодом банк повідомив, що виставив житло на аукціон. Перші торги навесні не відбулися. На другому аукціоні, за словами Андрія Пінського, квартиру купили за 25 тисяч доларів. Але підтвердження документально родина так і не отримала. Виявляється, квартиру виставили на продаж за 39 тисяч доларів.

"Минулого тижня, мені подзвонив якийсь чоловік, представився новим власником квартири Андрієм Миколайовичем Пінським. Вимагав, щоб я терміново їхала у Луцьк, погрожував, що якщо я не приїду, маму викине з хати. Я в нього питалась хто він? Каже директор Луцького центру нерухомості. Я тоді його попросила, хоч якісь документи мені вислати, що собою вони представляють. Цих вихідних таки приїхала, а він мені жодних документів, що придбав квартиру не показав, але дальше каже, щоб ми забирали свої речі і вимітались звідси", - зазначає донька.

Каже чоловік їй кілька разів погрожував, обіцяв запроторити до в'язниці.

"Казав, що мене чекають кримінальні розбірки, щоб я завжди оглядалась, а то можуть напасти невідомі. Обіцяв мою маму запроторити до психлікарні, щоб вона стала неосудна. Потім казав, що дасть грошей, але щоб ми по-швидше звільнили житло, то зніме мамі житло і допоможе з роботою, бо він людина віруюча. А чого ми маємо покидати власне житло, якщо не бачили документів, за якими він є власником? Навіть, якщо так виселяти з квартири можуть тільки з рішенням суду, але я як не шукала справи такої не знайшла", - додає жінка.

"Сьогодні я дізналась, що ми з братом вже виписані з квартири без нашого відома і не відомо, чи на законних підставах", - додає.

Наразі редакції Gazeta.ua не вдалося зв'язатися із чоловіком, який представився Андрієм Пінським.

Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/np/_nahabne-rejderstvo-v-centri-lucka-zhinku-v-odnih-kapcyah-vignali-z-pomeshkannya/516038">Gazeta.ua</a>

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то не хотів сюди писати... Так би мовити цехова солідарність, корпоративна етика і т.п.

а ще це те саме агенство, яке періодично шукає дівчат на роботу (була ціла тема, шкода, не можу знайти)

А можете в двох словах про цю тему? Що там було про дівчат. Бо знайома хотіла йти туди на співбесіду сьогодні, але я знайшла цю тему)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віруючий Андрій Миколайович мабуть мутив квартиру через виконавчу службу, якою фактично керує Клімчук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то не хотів сюди писати... Так би мовити цехова солідарність, корпоративна етика і т.п.

а ще це те саме агенство, яке періодично шукає дівчат на роботу (була ціла тема, шкода, не можу знайти)

А можете в двох словах про цю тему? Що там було про дівчат. Бо знайома хотіла йти туди на співбесіду сьогодні, але я знайшла цю тему)))

Тема була про те, що "співбесіда" переросла у відверте домагання

(Та тема закрита, звертайтесь до модерів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то не хотів сюди писати... Так би мовити цехова солідарність, корпоративна етика і т.п.

а ще це те саме агенство, яке періодично шукає дівчат на роботу (була ціла тема, шкода, не можу знайти)

А можете в двох словах про цю тему? Що там було про дівчат. Бо знайома хотіла йти туди на співбесіду сьогодні, але я знайшла цю тему)))

Якщо у вашої знайомі моральні якості дозволяють обманювати людей, то може іти, але не рекомендую, а то багато матів і всього "доброго" бажається працівникам цієї шарашки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у вашої знайомі моральні якості дозволяють обманювати людей, то може іти, але не рекомендую, а то багато матів і всього "доброго" бажається працівникам цієї шарашки.

Ну я ж кажу що вже після прочитаного не пішла. Добре що вчасно знайшла цю тему)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні на Волиньпост комент прочитала. Пішла когось там знайома на співбесіду до віруючого, то він проводив співбесіду і самозадовільнявся під столом :0152: . Незнаю чи це правда, но я в аху.... :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...