Перейти до змісту

Кто что знает про Луцкий центр недвижимости?


militskis

Рекомендовані повідомлення

Я директор-співласник АН"Щасливий Метр" .Звати мене Богдан, напишу так: "Луцький Центр Нерухомості" - чмо контора. я писав про це раніше !" Я приймав у себе в офісі з колегою клієнтів, які попередньо мали справу з "Андрушьою". Мав справу з ним і я. У 2012 р. продавав через них свою нерухомість(будинок в с. Рованці) Скажу так, ледь не залишився "без штанів". ноу коментс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • Відповідей 132
  • Створено
  • Остання відповідь

Наскільки мені відомо від них чи то відкололось, чи то як друга контора працює "Біржа нерухомості" на Винниченка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі. Про корпоративну етику.

Вчора клієнка розповідала, що коли вона звернулась в ЛЦН їй порадили не телефонувати в "Волинське агентство нерухомості", мовляв з вас, за телефонну розмову, знімуть купу бабла.

Такий от висєр...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нам розповідали наші клієнти, що коли випадково натрапили на оголошення ЛЦН на сландо, спитали що за агентство, чи це Директорія, з якими в них договір, а ЛЦН відповіли, так, вони були "Директорія Нерухомості", а тепер змінили назву і переїхали з Винниченка 26 на Винниченка 25.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 13.06.2014 at 09:10, Hmuryi сказано:

Наскільки мені відомо від них чи то відкололось, чи то як друга контора працює "Біржа нерухомості" на Винниченка.

Ті ж люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...