Перейти до змісту

Кто что знает про Луцкий центр недвижимости?


militskis

Рекомендовані повідомлення

Я сьогодні на Волиньпост комент прочитала. Пішла когось там знайома на співбесіду до віруючого, то він проводив співбесіду і самозадовільнявся під столом :0152: . Незнаю чи це правда, но я в аху.... :_09:

Коменти звідси? - http://www.volynpost.com/news/20067-luchanku-v-odnyh-kapciah-vygnaly-z-pomeshkannia

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 132
  • Створено
  • Остання відповідь

Нахабне рейдерство в центрі Луцька: жінку в одних капцях вигнали з помешкання

Схожа ситуація в Запоріжжі:

Жительница Запорожья случайно узнала, что ее квартиру продали. Женщина знает, кто решился позариться на ее имущество, банк в котором она когда-то брала кредит на открытие собственного бизнеса, но прогорев, не смогла вернуть взятые деньги.

Однако, несмотря на это, она уверена, что с ней поступили незаконно, мол цена по которой продали ее квартиру – вдвое меньше рыночной. А о том, что она за долг была выставлена на торги, узнало после того, когда к ней в двери постучался новый хозяин.

В прокуратуре уже открыли уголовное производство, а местные эксперты констатируют, что в городе действует целая схема реализации проблемных квартир по заниженным ценам. Покупают их, как будто, только свои. Не без ведома исполнительной службы и самих кредиторов.

відео на ictv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні на Волиньпост комент прочитала. Пішла когось там знайома на співбесіду до віруючого, то він проводив співбесіду і самозадовільнявся під столом :0152: . Незнаю чи це правда, но я в аху.... :_09:

Коменти звідси? - http://www.volynpost...-z-pomeshkannia

Так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня! знйома шукає квартиру,скиньте хто знає номери ЛЦН мені в приватні повідомлення, будемо дуже вдячні,щоб не тратити час на їхні оголошення,а зразу повідсіювати їх. дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня! знйома шукає квартиру,скиньте хто знає номери ЛЦН мені в приватні повідомлення, будемо дуже вдячні,щоб не тратити час на їхні оголошення,а зразу повідсіювати їх. дякую!

У них дуже багато номерів, краще питайте по телефону, яке агенство зразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доброго дня! знйома шукає квартиру,скиньте хто знає номери ЛЦН мені в приватні повідомлення, будемо дуже вдячні,щоб не тратити час на їхні оголошення,а зразу повідсіювати їх. дякую!

... якщо знаєте, мені також. Буду вдячний!

Тримайте, мені не шкода :)

0677091234

0638673350

0503717137

0504385225

0980099009

0677091238

0638674432

0503783577

0677091218

0503784114

0677091231

0504382112

Не знаю як на даний час вони актуальні (може хтось з власників цих номерів змінив місце роботи), але назбирав я їх десь рік назад по волинських оголошеннях, афіші волині і офіційному сайті ЛЦН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо Ви ще звернете увагу на номера телефонів

0502425344

0954029589

то зможете відсіяти і оголошення в газетах і на сландо з типовим текстом типу "поруч школа, магазин, зручне місцерозташування, розвинута інфраструктура, терміново.". Як правило, за тими оголошеннями ніх..ра немає.

Їх дає такий собі пан Віталій Миколайович, він же АН "Глобус".

Успіхів у пошуках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Схоже херої-махінатори змінили адресу дислокації. Тепер акули ріелторського бізнесу на вул. Винниченка, 14а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у вашої знайомі моральні якості дозволяють обманювати людей, то може іти, але не рекомендую, а то багато матів і всього "доброго" бажається працівникам цієї шарашки.

Ну я ж кажу що вже після прочитаного не пішла. Добре що вчасно знайшла цю тему)

Всім добрий вечір! 3 дні назад проходила "співбесіду" з Пінським Андрієм за вакансією юрисконсульт в Києві. Зараз він находиться в бізнес-центрі по вул. Лінійній 17, 3 пов., каб.314. Короче... прийшла, відпросилась з роботи (працюю не по спеціальності, а хотілось би найти), офіс вроді норм, пару білих соні вайо стоїть, моби, зеркалка лежить canon d600, стопка журналів "profi", візитки, ключі від А6, айфон 4 і ще якийсь в нього був і т.д. Сіли взяли листок А4, він запропонував 6 неділь мені поробить за 2000 грн, потім якщо я підійду, то оформить як я захочу (чи як юрист чи як юрисконсульт)- взагалі ж різниці нема.. шо попало короч. Які саме ф-ї я буду виконувати я так і не зрозуміла, поки не прийшла дівчина, яка там працює понад неділю (їй 19 р.) Ми перетерли з нею, вона вся у мріях, що все буде чікі-пікі, і що скоро вони переїдуть в елітний "Леонардо", буть рубать міліони. На питання яка ваша статистика за неділю, що вона там робить,( ну скільки договорів вона підписала), вона сказала не одного, і їй тільки один клієнт позвонив, і то він запізнився, і кваритиру вже іншому комусь здали. Вони тільки відкрились недавно (як місяць) навіть не пам*ятаю, як кантора назив. щось там "Біржа...". Він ще згадував про ЛЦН, що там ппц, яка фірма, найкраща в Луцьку, про 3 дівчат, які за 2 неділі поставили на ноги фірму і т.п. Він набирає людей, які будуть сидіть, прозванювать людей, шукать хозяїв, а не агентсво, і така сама фігня з цим договором за 800 грн. АЛЕ Ж ЦЕ КИЇВ!!!!!! тут тисячі таких контор!!!!!! тисячі квартир, які здаються!!!!!!! І є контори, які стабільно себе чухають, і люди впевненні в них!! а не оце... Спочатку він хоче займатись орендою, а потім продажею нерухомості. Меле шо попало, але зуби заговарює гарно. Я там посиділа час, вроді як згідна була, але потім дійшла до метро, зрозуміла, що це стрьомно, потім гуглила про ЛЦН, зокрема про Пінського... нарила кучу всього; почитала, прозріла, слава Богу відійшла від маразму йти туди "стажуватись". А ще коли я приїхала до нього, сиділа дєвочка також на співбесіду до Пінського, але з приводу фотосесії нижньої білизни.. хммм.... короче чувак розвивається як хо (потім я зрозуміла навіщо йому та зеркалка). Чуваку 33 года, занімається такою фігнею, кідаловом, немає ні жінки, ні тями, шо він взагалі хоче, за то він крутецький начальника і їздить на чорній А6 2010 р. Висновок: http://vk.com/kastingprofi дєвочкі не ведіться, на.обка повна. Якщо вам не фіг що робить, то йдіть, може поможе)) Я краще буду сидіть за свої 3.500, знаючи, що все стабільно, законно, і що це реально. Всім peace :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нові номери телефонів керівника чарівного ЛЦН 066-159-49-20, 063-033-75-46

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно, також був у них з другом. Він "гарячий", і газету листати не схотів, а зразу в агенство, терміново була потрібна квартира. Прийшли, зразу договір - потім пошук. Заплатили ми 680 грн, дали номер до власника, приїхали... З їхніх слів - квартира з євро ремонтом, повністю укомплектована. Приїхали ми туди... Мало того що нас зустрів "бидло-власник", так ще то була не квартира - а бунгало, в якому не було навіть матраців на ліжках... Про ремонт - вже геть не говорю...

А тепер мені цікаво. Нехай у мене їхній договір, і заплатив я 680 гривень. То тепер виходить, маючи договір - я можу до них звертатись безкоштовно за пошуком житла? :0166:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер мені цікаво. Нехай у мене їхній договір, і заплатив я 680 гривень. То тепер виходить, маючи договір - я можу до них звертатись безкоштовно за пошуком житла? :0166:

все залежить від того що саме вони зобов’язані були зробити. Якщо просто надати інформаційно-консультаційні послуги - то дане формулювання чітко не визначене, відповідно - 1 квартира - кінцевий результат договору - 680 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер мені цікаво. Нехай у мене їхній договір, і заплатив я 680 гривень. То тепер виходить, маючи договір - я можу до них звертатись безкоштовно за пошуком житла? :0166:

все залежить від того що саме вони зобов’язані були зробити. Якщо просто надати інформаційно-консультаційні послуги - то дане формулювання чітко не визначене, відповідно - 1 квартира - кінцевий результат договору - 680 грн :)

Угу. Добре, що у мене такий досвід був не з свого карману. І добре, що знайшли другу все ж таки більш меньш нормальний варіант житла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому такі дибільні умови у Луцьких агенст???

чому не "так як скрізь" ???

вже більше неділі не можу знайти для себе квартиру, все вимагають щоб я віддав гроші "за договір".

ну вот я є - дзвоніть пишіть,пропонуйте, я дам особисто 500грн в карман маклеру,який знайде мені квартиру

063685581один
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцький центр нерухомості- нівякому разі не зв’язуватись, розвід повний. Знайома шукала будинок, вони запропонували, виїхали, подивились, варіант не дійшов, в результаті декілька міс. дзвонили та вимагали гроші за виїзд на об’єкт, відстали тільки як написали заяву до прокуратури.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если принять за данность то, что мы живём в условиях рыночной экономики, вряд ли стоит рассчитывать, что вот именно мне повезёт получить что-то нужное прямо сейчас в 2,5 раза дешевле, чем оно стоит на самом деле! Как-то считал: 1-но комнатная квартира= 30000$.=240000гр. Что даст Приват за такие деньги? 19%- это примерно 4000гр./месяц. Кому-то, конечно, везёт. Но реалии таковы, что на ценах ниже рынка и живут всякие ЛЦН-ы и им подобные. Поэтому советую искать самому. На удачу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу тільки сказати для чого агенства беруть передоплату, а потім показують квартири. Справа в тому шо після того, як клієнт отримує номер чи адресу до власника-він може туди заселити якихось лівих людей(взявши так само за те гроші), а агенству сказати шо цей варіант не підійшов..і так агенство буде надавати контактну інформацію, а клієнт буде заселяти своїх людей і отримувати за те на карман..ось і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу тільки сказати для чого агенства беруть передоплату, а потім показують квартири. Справа в тому шо після того, як клієнт отримує номер чи адресу до власника-він може туди заселити якихось лівих людей(взявши так само за те гроші), а агенству сказати шо цей варіант не підійшов..і так агенство буде надавати контактну інформацію, а клієнт буде заселяти своїх людей і отримувати за те на карман..ось і все

А у чому ваша інтелектуальна власність контактів власника житла? Що ви вклали в те, що продаєте за кілька сот гривень? Просто переписали з газети чи Інтернету. Ото і робота. Чи є у вас порфоліо по кожному об"єкту? Чи самі ви удосужувалися перевірити досвірність даних, продиктованих власником? Чи вас лише вистачає на за@@рання Інтернет-сайтів своїми оголошеннями-пустишками?

Цікаво кому може продати номер телефону хлопчина, який шукає квартиру для своєї новоствореної сім"ї? Вийде біля ЦУМу і буде продавати? Чи стоятиме у РАГСІ, пропонуючи такий цінний папірець молодятам? Розвелося вас дармоїдіть, які тільки спішать "отримувати на карман" ніякої користі жодній стороні не створивши. Тирете контакти один у одного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досі шукаю кваритру, але замітив закономірність: як лише появляється оголошення на сландо починаю дзвонити, і виясняється,що через 10хв після подачі, вона уже здана,але мені пропонюють іншу,ще кращу і дешевшу,нада лише приїхати в офіс і заплатити кошти, і благородне агенство дасть мені телефончик....

не доводьте до гріха,спаліть себе самі!

це просто дурдом, однокімнатка в новобудові із диваном малютка та приходжею часів мого народження за 2400+комунальні.... я у Львові в новобудові з Євроремонтом 55м2 з новенькими меблями і плазмою 42дюйми орендував за 2400, так що рівняти Львів та Луцьк, або здається будиночок у КІВЕРЦЯХ за 3000грн житловий стан - піндос !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

досі шукаю кваритру, але замітив закономірність: як лише появляється оголошення на сландо починаю дзвонити, і виясняється,що через 10хв після подачі, вона уже здана,але мені пропонюють іншу,ще кращу і дешевшу,нада лише приїхати в офіс і заплатити кошти, і благородне агенство дасть мені телефончик....

не доводьте до гріха,спаліть себе самі!

це просто дурдом, однокімнатка в новобудові із диваном малютка та приходжею часів мого народження за 2400+комунальні.... я у Львові в новобудові з Євроремонтом 55м2 з новенькими меблями і плазмою 42дюйми орендував за 2400, так що рівняти Львів та Луцьк, або здається будиночок у КІВЕРЦЯХ за 3000грн житловий стан - піндос !!!

я свого часу подавав оголошення про здачу 1км квартири в "Волинські оголошення"... Вони не вспівали ще вийти в продаж, а до мене вже народ із агенств масово дзвонив. Походу дівчина що приймає оголошення на "Волинських оголошеннях" зливає потрібну інфу(про здачу та продаж квартир) кому слід...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив газету, про оренду потрібних квартир було всього оголошень 10 і УСІ від агенств.

таке відчуття,що власники лінують написати на тому сландо оголошення про здачу, і сразу же видалити,коли буде не потрібне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив газету, про оренду потрібних квартир було всього оголошень 10 і УСІ від агенств.

таке відчуття,що власники лінують написати на тому сландо оголошення про здачу, і сразу же видалити,коли буде не потрібне

Власники не лінуються. Я двічі допомагав знайомим зі здачею квартир. Розміщував оголошення на Сландо та DOM.ria.ua. Писали "Власник здає....". Просто паразитуючі особи завалюють сайти пачками оголошень-пустишок. Нагло пишуть "власник" і відфільтрувати дуже складно.

Власнику, який здає квартиру здихатися наглюків також вкрай важко. В деяких агенствах кожен мунеджер працює сам на себе. Тому з одного агенства могло бути по кілька дзвінків. На пряме заперечення "без посередників" повний ігнор. А як розводять, це капець. Приїзджає людина дивитися квартиру і заявляє "все, я беру", думку власника (а особа була вкарй підозрілої зовнішності) ніхто до уваги брати не хоче - "Я заплатив за ваш номер агенству і я тут засиляюся". Шантаж за участю агенства (в особі згадуваного Андрія) та набридаючого потенційного квартиранта тривав кілька днів Лише після попередження, що звернуться до знайомих у силові структури дзвінки на деякий час припинилися. Тепер практично щомісяця відбуваються контрольні дзвінки з фразою "я колись записав (ла), що ви здаєте квартиру. Вона вже вільна?" Отаке веселе життя мутять ті мутні ріелтори.

Спробуйте подивитися дошки оголошень в університетах. Там люди лишають досить часто пропозиції житла. Правда, переважно, кімнат, але інколи і квартир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купив газету, про оренду потрібних квартир було всього оголошень 10 і УСІ від агенств.

таке відчуття,що власники лінують написати на тому сландо оголошення про здачу, і сразу же видалити,коли буде не потрібне

Власники не лінуються. Я двічі допомагав знайомим зі здачею квартир. Розміщував оголошення на Сландо та DOM.ria.ua. Писали "Власник здає....". Просто паразитуючі особи завалюють сайти пачками оголошень-пустишок. Нагло пишуть "власник" і відфільтрувати дуже складно.

Власнику, який здає квартиру здихатися наглюків також вкрай важко. В деяких агенствах кожен мунеджер працює сам на себе. Тому з одного агенства могло бути по кілька дзвінків. На пряме заперечення "без посередників" повний ігнор. А як розводять, це капець. Приїзджає людина дивитися квартиру і заявляє "все, я беру", думку власника (а особа була вкарй підозрілої зовнішності) ніхто до уваги брати не хоче - "Я заплатив за ваш номер агенству і я тут засиляюся". Шантаж за участю агенства (в особі згадуваного Андрія) та набридаючого потенційного квартиранта тривав кілька днів Лише після попередження, що звернуться до знайомих у силові структури дзвінки на деякий час припинилися. Тепер практично щомісяця відбуваються контрольні дзвінки з фразою "я колись записав (ла), що ви здаєте квартиру. Вона вже вільна?" Отаке веселе життя мутять ті мутні ріелтори.

Спробуйте подивитися дошки оголошень в університетах. Там люди лишають досить часто пропозиції житла. Правда, переважно, кімнат, але інколи і квартир.

вони ще і через пару років можуть задзвонити і перепитати чи не здаєте житло... :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...