Перейти до змісту

Кто что знает про Луцкий центр недвижимости?


militskis

Рекомендовані повідомлення

У Луцьку жінку «розвели» квартирні шахраї. http://www.volynnews.com/news/extreme/u_lutsku_zhinku_rozvely_kvartyrni_shakhrayi/ по почерку елцеен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 132
  • Створено
  • Остання відповідь

У Луцьку жінку «розвели» квартирні шахраї. http://www.volynnews...yrni_shakhrayi/ по почерку елцеен

Це, вроді не вони, но дєло ЛЦН цвітьот і процвєтаєт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З останього.

В ЛЦН звернулись клієнти з побажанням купити будинок в пригороді Луцька.

З ними укладається договір на інформаційне обслуговування, за що відразу береться сума близька до 100 $ (за ще не надану ріелторську послугу!). Цікавий тут не стільки Договір, а «Лист огляду», де не вказано конкретних адрес, а щось на кшталт:

«село С…кА - ціна 250 000$,

село Н…ське - ціна 200 000$» і т.п.

(таких будинків може бути сотня)

Люди заплатили за Договір, далі своїм транспортом (або своїм коштом на таксі) їдуть переглядати варіанти. Один з них (до речі, цей об’єкт позиціонувався і в інших агентствах нерухомості) їм сподобався.(Ще один нюанс в тому, що в ЛНЦ немає Договору на продажу даного об’єкту з власником - тупо знайдено в рекламі (чи газета, чи інтернет)).

Зрозумівши, що даний будинок сподобався клієнтам, ЛЦН, не доклавши жодних зусиль для укладення Угоди купівлі/продажу (витяги з БТІ, експертна оцінка і т.п.), яка, зрештою, ще й не відбулась, бо клієнти ще не прийняли остаточного рішення, почав вимагати сплати комісійних. (Не здивуюсь, якщо вони матимуть претензії й до продавця...)

З кожним днем тиск посилювався – дзвінки о сьомій годині ранку, після 23-00, дзвінки до дружини, дзвінки з використанням нецензурної лексики.

(Вар’яти не розуміють, що людина, яка купує за такі гроші будинок, не є звичайним покупцем й має змогу убезпечити себе й свою сім’ю. )

Відповідно клієнт звернувся до юристів, щоб приструнити наглих «ріелторів», що, надіюсь і буде зроблено.

Складається враження, що ЛНЦ працює останній день, при цьому кидає тінь на всі агентства нерухомості Луцька.

PS. Не платіть за не надані послуги!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Повністю згідний!!! Методи роботи - шахрайські! Жалко людей і інших нормальних ріелторів, які від цього страждають...

Але, не завжди так буде... Що посіять, те й пожнуть(Біблія). Особиста думка: не довго їм залишилось..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро вдячна всім за те, що "відкриваєте очі"! Я сама сьогодні ледь не "попалась", вже шкодувала про те, що не маю сьогодні з собою 797 грн., думала завтра взяти гроші і піти туди. Дякувати Богу, що натрапила на цю цікаву тему. А чи є тема з відгуками про дійсно надійні агентства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щиро вдячна всім за те, що "відкриваєте очі"! Я сама сьогодні ледь не "попалась", вже шкодувала про те, що не маю сьогодні з собою 797 грн., думала завтра взяти гроші і піти туди. Дякувати Богу, що натрапила на цю цікаву тему. А чи є тема з відгуками про дійсно надійні агентства?

та вже й тут писалось - http://board.lutsk.u...__p__1052497835

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да дістали ці УРОДИ! Пішл моя одногрупниця туди шукати квартиру (типу зняти). Здерли свою суму яку там 680 чи скільки, і дали паро номерів телефонів, а яких виявилося 80% вже зданими давно.

Телефонує туди моя друга знайома, яка теж шукає житло, вони їй кажуть що є квартира по такому то адресу за такуто плату, ЦЯ КВАРТИРА ВЖЕ як більше місяця здана!

І як з такими мати справу???? Що не агенство то ШАХРАЙСТВО!!! Те саме по ковельський 22а, незнаю як називається, здерло 400 грн, і дало 5 номерів з яких 4 ЗДАНО ВЖЕ!!! Телефонуєш їм з претензіями, а вони скидують чи виключають тел (ну скоріше чорний список там)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по лінії Управління захисту прав спожиачів проблеми їм організувати не можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І таке відчуття, що в газети тільки ЛЦН об'яви подає, сам пробував 2 місяці квартиру знайти, задовбався дзвонити ЛЦН-ЛЦН-ЛЦН..., нащастя знайшов через своїх клієнтів

А по лінії Управління захисту прав спожиачів проблеми їм організувати не можна?

Почитайте пост 53

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розповзлося те ЛЦН як сарана по усьому Луцьку.

За@рали усі під"їзди тупими однотипними оголошеннями "Зніму ". Таке враження, що поклейщик хронічно хворий на косоокість та косорукість. Ніяк йому / їй не вдається потрапити на дошку оголошень. Постійно мимо і мимо.

Мало того, жодне оголошення щодо нерухомості, яке подавали знайомі, не обходиться без нав"язливих дзвінків з номера 0504385225 незважаючи на чітке зазначення "Без посередників". Чіпляються як шльондри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Поділюся своїм досвідом співпраці з цим ще тоді не ЛЦН.

У пості, де були фото на 2 зображено чувака на задньому плані з телефоном - це директор, Андрій.

Ще 2 роки тому він працював сам на себе.

У мене йшла справа до весілля, яке мало відбутися у Луцьку. Сім'я нареченої з іншої країни, тому потрібно було найти житло, де вони могли б зупинитись і де мав би відбуватись викуп.

На той час я працював у Києві і не мав змоги знайти житло у Луцьку. Довірив це мамі. На жаль, вона по оголошеннях у газеті вийшла на цього Андрія. Він показав 3-кімнатну квартиру на Чорновола. Тоді був вечір і квартира виглядала непоганою, тим більше мама не мала досвіду з вибору житла. Вона по довірі дала суму грошей, яка була виставлена за 4 дні оренди. Коли я приїхав і побачив, що це за квартира я вирішив від неї відмовитись. Але оскільки з орендарем Андрієм не було підписано ніяких документів, гроші він відмовився віддавати. Так і не відав, хоча цю квартиру мама поприбирала.

Ми пробували на нього "наїхати", але він вміє гарно прикидуватись дурником і за ним хтось "стоїть". Такі аферисти самі по собі не ходять.

Звісно передвесільне приготування мало гіркий присмак.

Другий раз, коли я стикнувся з ними, коли вирішив переїхати з Києва до Луцька. Мені потрібно було знайти 2-кімнатну квартиру. Я ходив по всіх агенствах і вирішив зайти і до цього. І уявіть моє велике здивування, коли цей чувачок Андрій сидів у кріслі директора!!! Звісно я його впізнав, не знаю чи було навпаки.

Я поцікавився їхніми умовами і вони були такими, як тут було описано. Я мав досвід винаймання житла у Києві. Там платиш комісійні ріелтору, коли вже вселяєшся, а не за якісь обіцянки надавати інформаційні послуги. Тим більше мені тут сказали, що вони будуть давати телефони 2 тижні. Я запитався, а що буде, якщо я не знайду житла за цей час. Вони відповіли: "Ми думаємо, що ви знайдете за цей час". Прочитавши договір я відмовився від їхніх послуг. На прощання побажав такому серйозному агенству створити нормальний веб-сайт. Але звісно, що такі гнилі агенства цього не потребують, оскільки їх би засипали "хорошими" відгуками.

Кого цікавлять порядні агенства для винайму, можу порадити на пр. Соборності у приміщенні "Нювейс". Через них я знайшов двічі житло. З ними підписуєш договір на місяць. Тоді це коштувало 200 грн. Мені одразу написали 6 діючих телефонів, за якими були нормальні квартири. Я винайняв квартиру на Федорова, пожив там менше місяця і мусив виїхати, оскільки там виявились клопи. У нас була грудна дитина і мусили виїхати. Я пішов до них зі своїм договором і вони без ніяких притензій надали нові телефонів. При тому, що на 1 день у мене договір був завершений. І я був дуже задоволений новим винайнятим будинком за ті самі гроші. Рекомендую їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

достали вже, подав об'яву про квартиру в газету замінили номера телефонів на свої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

достали вже, подав об'яву про квартиру в газету замінили номера телефонів на свої.

Ось вона - робота "справжнього" ріелтора!

Волки позорные! ©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

достали вже, подав об'яву про квартиру в газету замінили номера телефонів на свої.

В яку газету?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

достали вже, подав об'яву про квартиру в газету замінили номера телефонів на свої.

В яку газету?

Напевно газета надрукувала оголошення власника. Але вже у наступний номер спритники подали скопійоване оголошення, замінивши номер телефону власника на свої. Це типова манера роботи посередників-пройдисвітів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В Киеве работает новая схема квартирного мошенничества

Арендаторам предлагается «виртуальное» жилье, существующее лишь на фото.

В столице в последнее время регистрируется все больше случаев мошенничества на рынке аренды квартир, предупреждают профильные СМИ. На столбах, в интернете, в газетах злоумышленники размещают объявления с очень выгодными ценами на аренду квартир. На просьбу потенциальных арендаторов показать комнату или квартиру, сбрасывают фотографии и предлагают подписать договор за 1500-2000 гривен.

После подписания договора арендаторы направляются по указанному адресу. Но обещанного жилья там не обнаруживают. Правоохранители рассказывают, что пострадавших от таких мошенников в последнее время стало немало.

«Над этими соглашениями работают несколько юристов, грамотных, даже юридические фирмы работают над этими соглашениями, работают юридически, до тонкостей, и доказать, что это мошенничество, можно только через суд», - прокомментировал ситуацию Игорь Михалко, руководитель пресс-службы ГУ МВД Киева.

Если же прочитать соглашение внимательно, оказывается, что деньги берутся не за аренду, а за предоставление информационных услуг. На сегодня в суде находится одно такое дело.

Подробнее: http://agent.ua/revi...l#ixzz2A0SzSzG5

АГЕНТ.ua

Нічого не нагадує?

(Теж мені, новий вид шахрайства...) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 місяця потому...

"ТЕМП 21" що на Дубнівській 15. Іванюк Олег Олександрович. - Триматися ПОДАЛІ!!!!!!!!! ДУЖЕ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!. Подробиці ТУТ

http://board.lutsk.ua/topic/127592-chorn-rltori-lucka/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Verunchik, Прочитала відгуки і, чесно кажучи, здивувалась. Сама нещодавно зверталась в ЛЦН щодо купівлі квартири. Цікавила 2кімнатна, або не дорога 3. Заплатила 680 грн. за послуги. Дійсно добачила славнозвісну 117 метрів за 38 тисяч. Але через певні обставини вона мені не підійшла. Далі пропонували 2кімнатні по моїм вимогам. Пошуки затягнулись десь на 2 місяці. Подивились до 15 квартир у різних районах. Потрібну таки знайшли. Витяг з БТІ зробив продавець. Оцінку допомагало робити агенство. Витрати з власником поділили навпіл. Ще заплатила 1% від вартості(450%) на агенство. Нотаруса дійсно запропонували свого, мотивуючи це тим, що хочуть захистити мене, як клієнта. Вирішила не ризикувати. Вцілому все пройшло без пригод і, непевно, дешевше в порівнянні з іншими посередниками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Verunchik, Прочитала відгуки і, чесно кажучи, здивувалась. Сама нещодавно зверталась в ЛЦН щодо купівлі квартири. Цікавила 2кімнатна, або не дорога 3. Заплатила 680 грн. за послуги. Дійсно добачила славнозвісну 117 метрів за 38 тисяч. Але через певні обставини вона мені не підійшла. Далі пропонували 2кімнатні по моїм вимогам. Пошуки затягнулись десь на 2 місяці. Подивились до 15 квартир у різних районах. Потрібну таки знайшли. Витяг з БТІ зробив продавець. Оцінку допомагало робити агенство. Витрати з власником поділили навпіл. Ще заплатила 1% від вартості(450%) на агенство. Нотаруса дійсно запропонували свого, мотивуючи це тим, що хочуть захистити мене, як клієнта. Вирішила не ризикувати. Вцілому все пройшло без пригод і, непевно, дешевше в порівнянні з іншими посередниками

Працівники ЛЦН вирішили написати собі більш-менш позитивний відгук. Зареєструвалися на форумі заради саме цього повідомлення? Для "маскування" варто було хоча б 2-3 повідомлення розмістити у інші, віддалені від нерухомості, теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Verunchik, Прочитала відгуки і, чесно кажучи, здивувалась. Сама нещодавно зверталась в ЛЦН щодо купівлі квартири. Цікавила 2кімнатна, або не дорога 3. Заплатила 680 грн. за послуги. Дійсно добачила славнозвісну 117 метрів за 38 тисяч. Але через певні обставини вона мені не підійшла. Далі пропонували 2кімнатні по моїм вимогам. Пошуки затягнулись десь на 2 місяці. Подивились до 15 квартир у різних районах. Потрібну таки знайшли. Витяг з БТІ зробив продавець. Оцінку допомагало робити агенство. Витрати з власником поділили навпіл. Ще заплатила 1% від вартості(450%) на агенство. Нотаруса дійсно запропонували свого, мотивуючи це тим, що хочуть захистити мене, як клієнта. Вирішила не ризикувати. Вцілому все пройшло без пригод і, непевно, дешевше в порівнянні з іншими посередниками

Працівники ЛЦН вирішили написати собі більш-менш позитивний відгук. Зареєструвалися на форумі заради саме цього повідомлення? Для "маскування" варто було хоча б 2-3 повідомлення розмістити у інші, віддалені від нерухомості, теми.

Боюсь, що таких "оліс" ставатиме щораз більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони вміють забивати форуми своєю неправдивою інфою

Фальшиві оголошення і фальшиві відгуки - це спеціалізація ЛЦН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на борді взагалі ніколи не сиділа. вчора зайшла і поділилась тим, що для мене було цікаво. можливо пізніше буду писати і в інші рубрики, якщо буде що сказати. а на рахунок працівників ЛЦН, то судячи з часу існування теми, їх ці відгуки не дуже цікавлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...