Перейти до змісту

Воспоминания дряхлых старичков


MrVes

Рекомендовані повідомлення

Ху із ху!??

Друзі, панове, браття, товариші та елс…. Пропоную Вам відмітитись (в хорошому розуміння цього слова) в даному топіку з наступною метою… Ідея ця у мене родилася вчора після повернення з відрядження і випитої пляшечки півка та прочитаного листа legolas_soi (пишу це я то вже повністю тверезим ), а полягає вона то в наступному: МИ ВСІ ВИЙШЛИ З ОДНІЄЇ ПІСОЧНИЦІ!!! (в тій чи іншій мірі). Один одного ми переважно знаємо, але за цими модними аватарами і ніками, мабуть, не впізнаємо один одного… Так давайте розповімо про себе і оточуючих нас людей, а там як село Луцьк невелике то ми і надибаємо один одного за GIF-ками та BMP-хами.

Подаю приклад:

Нік мій Mr.Ves. Вчився я політехнічному і там же працював. Так мабуть як і більшість компменів – де вчаться там і на компах тусуються, щоб на кафедрі менше напрягали.

Обітав я в 256 аудиторії (Машинобудівний фак., спєцухі «Металоріжуче обладнання і системи»). Поганяло було Killer – в свій час рєзво Халф різався (не те що зараз  ) і дельту, і багато іншого. В нашій ауд. Ще тусився Віталя Панасюк (Vandal) – якого в результаті відрахували з політеху, але він мужньо поновився і як мільйони (ладно тисячі) його попередників «ЗДЄЛАВ» цей ВУЗ (хоча як казав мій товариш Duke- що за студент без академки). Василь Місюк (Vasia) також присутствував і намагався вирвати лідерство у Геймсуванні в молодших (ГИ, хоча і перспективних геймерів – тобіш нас).

Паралельно зі мною (чи то я з ними) працювали в 133 ауд. Сява Брук (раніше вісів на Візорі) - зараз працює, ніби-то, у Києві в хостовій компанії (її власник доречі з нами в клані лінійки на «Парадоксі» тусувався). В нього тама туча народа обітало – Трунов Сергій (рекламне агентство «Стелз»), Хай Андрій (працював на якійсь тама дойч+юкрейн фірмі дизайнером) - тимчасово безробітний лодарь який дома заробляє більше ніж на роботі і багато інших…

Потома Хай перекочував у 222 аудиторію до Тимчука Вовкі (якого ж в подальшому і перетягнув на вищезгадану фірму). І тама було народу крім них теж дофіга.

Далі слід згадати 353 аудиторію в якій тусився Остап «Ібрагімович» з Василем «Алібабайовичем». Потоім з’явився Вовка та Андрій, а потім я їх по іменам навіть і незнаю - ці всі парні люблять ігри, вродє, а про сєтєві з ними не побазариш – Готіка, Літалки, Тёлкі які п’ють кров та інше…

В 303-й аудиторії працював Назарук Сірьога (Бландін). Зараз на Фота комі лодрствує!

Це, що стосується політеху, а в загальному фактично в кожному ВУЗі були аналогічні ситуації як в ЛДТУ. Стикався з Біотехом – Duke, Gust, Max, Талдикін Олежка, Пашинський Максим, Лёха Кторов (кришнаїт). Падалко (декан) з нами UFO-ху валився .

Щоб не затягувати цю мову надовго назву ще декілька ніків: MuZa, Ravil, Sogun, Gothik, Pharaon, Vvic, Char, Iris, Андрюха з Neo ….. and елсе…

Вибачте якщо кого не згадав! Пишіть! Дописуйте! Маячте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

блін, свою історію довго розказувати, зараз треба вчити йо**ну термодинаміку того ж самого вищезгаданого Скалиги М.М.

Отож давайте я вам розкажу про себе краще уже особисту при наступному зборі на пиво всіх фотакомівців. ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назарук Сірьога (Бландін),

Сява Брук - по паспорту Бирук :)

этих точно помню

я в политехе всё больше по сесиям бывал ибо с 3-го курса учась на древном работал заодно, и к политешным компам тяги небыло ибо были в других местах (и покруче и поспокойней обстановка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Ху із ху!??

...

Паралельно зі мною (чи то я з ними) працювали в 133 ауд. Сява Брук (раніше вісів на Візорі)

...

Вибачте якщо кого не згадав! Пишіть! Дописуйте! Маячте!

Мабуть Славік Бірук. Він досі там "висить" віддалено з києва :)

inetnum: 193.109.144.0 - 193.109.147.255

netname: VIZOR

descr: Vizor Enterprise Lutsk

country: UA

admin-c: SC22-RIPE

tech-c: VPB1-RIPE

status: ASSIGNED PI

mnt-by: RIPE-NCC-HM-PI-MNT

mnt-lower: RIPE-NCC-HM-PI-MNT

mnt-by: VIZOR-MNT

mnt-routes: VIZOR-MNT

source: RIPE # Filtered

person: Vjacheslav Biruk

address: Kiev, Ukraine

phone: +380 050 4382055

e-mail: [email protected]

nic-hdl: VPB1-RIPE

source: RIPE # Filtered

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... Ви всі в політехє учитесь, учились. Я то в ВДУ на міжнародних відносинах 2 курс правда. НІхто звідти не знає нікого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчився в ЛДТУ на ПЦБ. Знайомих не зустрів зовсім, хоча до мого поступлення МБФ і ПЦБ були одним цілим і мали одного декана. В нашій групі тільки я був компутеризованим. Так що я в прольоті... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Падалко, прикольний штрих, тепер в Политехе. Може бачив хто його там, цікаво, чи прижився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver

Сява Брук - по паспорту Бирук
Я набираю тексти досить рідко і саме по цій причині, переважно, у мене багано опячаток ... А ще у мене радіоклава Логітеч -класна така, вся чорна ...от тільки одне западло, що всі букви одного кольору, а плюс до цього ще ряд фактів, які нікого не цакавлять але ж мають місце .... бррр. Так от і опячаток багато! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а цікаво чи є народ ще з станції тої що техніків тих що юних? ну шкодер, котяра бувалий. а чи є ще хтось з колишніх олімпійців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а цікаво чи є народ ще з станції тої що техніків тих що юних? ну шкодер, котяра бувалий. а чи є ще хтось з колишніх олімпійців?

І я там сидів на 286, еш шикарні були тачки, коли в мене пентюшина була :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 b0rg:

я еще в далеком 1987'м на секцию на старую станцию (которая тогда была в здании туристического клуба рядом с четвертой школой) записался на крутые компы Yamaha MSX. преподавал Игорь Слюсаревский. директором был Горобец. а потом много лет спустя, устроился на работу на свежеотстроенную ЦНТТУМ. прямым начальником был Игорь Слюсаревский, а директором, правильно, Горобец :woohoo: сам пытался что-то преподавать, но оказалось что таланта к этому делу у меня нету и часы забрали... зато за годы работы на ЦНТТУМ программистом-системщиком перезнакомился с 99% тогдашних луцких компьютерщиков и закончил станционную карьеру прожженым фидошником с крутым пентиумом дома :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт ... зі слізьми на очах впізнаю знайомі , букви ...

Коли мені було 13 років , мене збив шкільний автобус ... було боляче !

але Я повірив у Єгову і мені стало ліпше !!!

Коли мені було 15 років , хлопці з сусідньої церкви поламали мені ноги :) але Я знову повірив у Єгову , і знову стало ліпше :)

:woohoo:

Сказка ложь , но в ней намёк (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в ЦНТТУМ був на багатьох гуртках :woohoo: благо живу рядом...

почалося все з 3-го класу. коли пішов на образотворче мистецтво (викладача не пам"ятаю), але не на довго... класі у 4 був ракетобудівельний гурток, але після першої взірваної в повітрі ракети теж покинув. у 5 класі пішов на інформатику, викладала тоді здається Людмила (чи Лариса) Миколаївна. Після її звільнення подався за нею у "Інститут вдосконалення кваліфікації виклададчів" де під її керівництвом готувався до всеукраїнської олімпіади (за напрямком СУБД) з якої привіз 2-ге місце. Класу до 8-го займався в неї, потім покинув. У 8 класі був радіогурток у ЦНТТУМ (тобто не радіогурток, а колективна радіостанція UR4PWJ під керівництвом Зінчука В.О.), якому віддав 3 роки. Але все одно повернувся до програмування. Зараз закінчую політех за спеціальністю АУВП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда.... 1997-2002 роки навчання в Технічному чи то індустріальному на ПЦБ!!! Прікінь Сонгоку. десь з 1999чи то 2000 висів на дошці пошани там же на 2 поверсі центр корпуса аж до 2004 року хе хе. Отбанячив на йо... кафедрі ПЦБ де ремонт тривав все моє навчання. Кращих друзей не забути нікогда Сунак, Ужегова, Обухов, Боярчук і сама ніжна кураторша в світі Ганна Володимирівна!!!

Хая помню, Корнета, Сердючку, вобшем крилатий склад ЛІІтрів не забув. А ще ще ще памятаю вечори на новий рік і все таке. Памятаю як організовував від профкому в будинку культури Новий рік так як був членом Бюро ентого закладу. Помню як пяний девок зажимав, ех дівчатка трояндочки не забути вас ніколи!!! такої жизні не забути. но от останні роки навчання провів в Німеччині де слава богу і євросоюзу ніхто не взнає яких слідів наробив :-).

В баталіях ігрових не прославився так як занімався ділами амурними за "что" і був "увековечен" в памяті багатьох. Даже з ВДУ надходили пропозиції. Хе хе хе.

Сяву теж знав навіть трохи дружив зараз навіть як бачу здороваюсь. (блін він від тих компутерів вечно блідий ходив)

Слава героям!

Слава індустріальному!

Ах да звати мене Іван. Но прошу не шукати в довіднику :-) останнє речення стреться через 3 дня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НДаа.. нагадали..

я теж був в ЦНТУМ:)..вчився в Світлани Степанівни.. :woohoo:

були часи.. але на Ймахах один рік був.. потім на 3-ки перешли..

помню була тройка з 8 МБ !!! ОЗу!! .. шикарна машина..

Горобец.. айда мужик... що некажіть а в такі роки такі маршброски робить..

полазили ми добряче по горам Карпатам.. за що я ЦНТУМу дуже вдячний.. перша вилазка була здається в 7му класі на 10 днів.. ех!

нікого з вишеперечислених в ЛДТУ крім Адебта (одногрупника) і Ельфа -Соі не спостерігав..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нікого з вишеперечислених в ЛДТУ крім Адебта (одногрупника) і Ельфа -Соі не спостерігав..

Та ти і мене зараз там вже більше року не спостерігаєш :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тож помню ходив в ЦНТТУМ але як мою викладачку звали точно не згадаю вроді Жанна Леонідівна ( Жанна точно). А Горобця ранше трохи знав я до його жінки на агнл.мову ходив 4 роки. Помню в нього дома завжди модні компи стояли, тікі шото нове появиться так воно і в нього, а зара вже 2 роки не хожу на англ... а інфу закинув давно ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах да звати мене Іван (коли хто не здогадався) а прізвище Мирка.

Чого ж знаю. Мирку всі на ПЦБ знали, ти тоді ще в 2002 на Деу їздив вроді.

А я сам з 2004 року випуску... Ох як я сумую за нашими технарями-дружбанами, ніде такого колективу не було (інші не ображайтеся - змиріться). Може Павлюка А. знаєш- наш староста, так от саме він музику забезпечував на Святах і ще багато чого :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почав ходити на станцію біля 4 школи, ще коли вчиіся в 8 класі до Ігоря Слюсаревського. Був свідком відкриття нової станції, тоді ще стояли ямахі з зеленим екраном монітора. А потім коли вчився в Нововолинську часом заходив на вихідних на станцію в цівілізацію побавитись на пошуках2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shkoder:

2 b0rg:

я еще в далеком 1987'м на секцию на старую станцию...

<{POST_SNAPBACK}>

читаю и рыдаю :)

так же, только на ямахи сначала не попал. попал на бк-001 :) а в остальном одно и тоже. только я таки 2 года попреподавал у горобца. но согласись какая была гордость за область на республике! первых 3-5 мест стабильно наши. из той гвардии Креминь Игорь у нас в привате, Оборина видел мельком пару раз, Пашка Мельник иногда наведывается из киева, Шевчук Веталь свалил на пмж во францию. :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...