Перейти до змісту

Воспоминания дряхлых старичков


MrVes

Рекомендовані повідомлення

2 snight

Я тож помню ходив в ЦНТТУМ але як мою викладачку звали точно не згадаю вроді Жанна Леонідівна ( Жанна точно). А Горобця ранше трохи знав я до його жінки на агнл.мову ходив 4 роки. Помню в нього дома завжди модні компи стояли, тікі шото нове появиться так воно і в нього, а зара вже 2 роки не хожу на англ... а інфу закинув давно ...

Ги! Жанна Ананіївна. Стопудово пам`ятаю. Вона в мене теж вела

2 noven А Свєта була такв собі не худенька тітонька??? :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

2Borg з Оборіним і Мельніком вчився в одному класі

Зараз Оборін на варшавці телефонами торгує

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Songoku

Павлюка бачу інколи бо з ним добре знайомий (жінка моя з ним в одному класі вчилась) і ми з однієї школи №4 :-). Доречі там у вас така Аня вчилась весела така, помню раз на день факультету я напився, вона випила........... Чувак реально я засумував!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
2Borg з Оборіним і Мельніком вчився в одному класі

Зараз Оборін на варшавці телефонами торгує

ага Заборін десь білья глобусу недалеко живе.

Хвідошна морда. :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Borg з Оборіним і Мельніком вчився в одному класі

Зараз Оборін на варшавці телефонами торгує

А Мельник це походо Пашка Мельник (Флеш)??
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Borg з Оборіним і Мельніком вчився в одному класі

Зараз Оборін на варшавці телефонами торгує

А Мельник це походо Пашка Мельник (Флеш)??

<{POST_SNAPBACK}>

Пашка Флешмен (Шмайсєр) :) в києві, працюв на якусь канадську ІТТ. живе під києвом, в васількові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ги! Жанна Ананіївна. Стопудово пам`ятаю. Вона в мене теж вела

2 noven А Свєта була такв собі не худенька тітонька???  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Да.. Жанну по батюшки Ананівна.8)

Світлана точно худенька тітонька:)

ще Єлєна Борісовна викладала.. така строга 8) постарше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кстати насчет судьбы столь любимых вами преподов и моих тогдашних коллег :) Лена Ивановна сейчас работает в офисе EMS Ukraine, а Лена Борисовна, слышал, была руководителем некой коммерческой фирмы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shkoder

кстати насчет судьбы столь любимых вами преподов и моих тогдашних коллег  Лена Ивановна сейчас работает в офисе EMS Ukraine, а Лена Борисовна, слышал, была руководителем некой коммерческой фирмы

У Борисовной муж был, на скока я знаю, упакован по самое нехочу или это нам, тогда ещё детям, так казалось ....

Елену Ивановну тоже помню - хорошая тётка :)

А вот про Жанну ты чё ничего не сказал?

И тя почему-то идентифицировать немогу .... :)

Стригалёв Саня тама учился (Rodger), Мороз Пашка (Duke), Николюк Коля (х.з.), низкорослый такой парнишка толковый был (Петрусём вроде звали...), Игорь (фамилию непомню) - ща работает на фирме около ЖД вокзала (толи "Альфа", толи "Атланта") и многие другие....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 noven

ще Єлєна Борісовна викладала.. така строга 8) постарше

Незгідний з тобою. До жінок як і до дітей свій підход треба. Вони не так як ми мужчини відчувають ставлення доних.

Хто Лєнку любив того і вона любила!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж мав відношення до ЦНТТУМ!!!:)

Брав активну участь в програмістських, математичних і фізичних конкурсах з 1999 року.

В 2001 році зайняв в області 3-є місце, а потім в Львові на турнірі виграв. Пам'ятаю тоді спонсорами були UMC, Квазар-Мікро, Intel і ще кілька модних фірм. Подарували купу книжок і електронний записник(який наркомани нагло вийняли з самої потаємної кишені на ЖД вокзалі, поки чекав маршрутку на Рожище)...:)

В ЦНТТУМ я вперше відчув, що таке, коли тебе, звичайного пацана з райцентру, цінують. Респект усім і великий привіт викладачам!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 noven
ще Єлєна Борісовна викладала.. така строга 8) постарше

Незгідний з тобою. До жінок як і до дітей свій підход треба. Вони не так як ми мужчини відчувають ставлення доних.

Хто Лєнку любив того і вона любила!

<{POST_SNAPBACK}>

мене вроді не ображала:)

в мене вона не викладала.. але в карпати я ходив і під її керівництвом теж..

і син в неї також ходив з нами...

а "строга" - це для образу.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж там займався програмуванням кілька років..

Щоправда ходив я до Петра Адамовича Грицана.

І на математику ходив - молода, тягова тьола вела. як звать не помню...

так шо ми, можна сказати, одна велика сім"я...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так шо ми, можна сказати, одна велика сім"я...

Саме це я мав на увазі коли і створював цей топ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Mr.Ves:

а чего идентифицировать? с Леной Борисовной я можно сказать "познакомился" в далеком 1987 (или это был 1988) году когда ездил на республиканку по информатике в Одесскую "Молодую гвардию". за своих, луцких, стояла горой :) приза я там не получил, зато шикарно прогулял начало седьмого класса в Одессе.

с тобой я вряд ли мог пересечься, так как на ЦНТТУМ преподавал исключительно младшим классам - я ж не имел никакого педагогического образования. о Жанне только помню что такая была - как-то не сдружились...

2 noven:

даа, я страшный человек -- почти везде работал B) и почти всех знаю :ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shkoder

Леной Борисовной я можно сказать "познакомился" в далеком 1987 (или это был 1988)

Так я там и обитал где-то с єтого времени ... К нам в школу приходили и предлагали прити на "учёбу". Єто біло гдето в 1989-2000 годах если ничё не путаю.... ДАвно уж было... Но впечитления самые что ненаесть положительные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Mr.Ves:

ездил на республиканку по информатике в Одесскую "Молодую гвардию". за своих, луцких, стояла горой :ura:  приза я там не получил, зато шикарно прогулял начало седьмого класса в Одессе.

<{POST_SNAPBACK}>

Я тоже був в "молодій гвардії", щоправда з духовим оркестром і після свого 8-го класу в вересні...

2 quark: ми, випадково, не знайомі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Петро Адамович, бачу, відомий в ціх кругах, застав його в Біотехе, тепер він перейшов в "Україну", хароший спеціаліст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Mr.Ves:

ездил на республиканку по информатике в Одесскую "Молодую гвардию". за своих, луцких, стояла горой :ura:  приза я там не получил, зато шикарно прогулял начало седьмого класса в Одессе.

<{POST_SNAPBACK}>

Я тоже був в "молодій гвардії", щоправда з духовим оркестром і після свого 8-го класу в вересні...

2 quark: ми, випадково, не знайомі?

<{POST_SNAPBACK}>

Може й знайомі... правда я ельфів там не бачив... та може ти в шапці ходив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 quark: :) погано дивився.. без шапки в приміщенні ходив.

2 Yurez: згоден повністю, що він хороший спеціаліст.. В свій час в першу кваку нас вміх РОЗРВАВ :):)

2 kmd: Мене вроді не знаєш.. чи я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от я тебе і вичислив, а тепер щоб перевірити мій здогад давай Ім"я і прізвище своє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...