Перейти до змісту

"Наш край" прєдлага вкусно поїсти, при чому з тєла дєвушкі


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

Я не пуританка, але то мені схоже на якісь середньовічні розваги для бідних.

1403.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну чьо.. тет-а-тет - дуже така непогана розвага з фруктами, взбитими вершками і прочєй укусной гадасцю.

А оце, шо на фото, викликає думки яля "бідне дєвачко.."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З неперевірених джерел чув, що великими зеленими листками на живих столах були прикриті самі ексклюзивні делікатеси, і після публічної церемонії віп-запрошені зачинялись в палатках і продовжували гастрономічні вакханалії. :0013::0146:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але то мені схоже на якісь середньовічні розваги для бідних

Так і є... Деградація суспільства in action. Єдиний плюс що піарники все ж таки не збалаболили, але навіть не знаю що гірше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, як це все оформлено, як поставлено, в якому середовищі, з якими глядачами - це деградація. Ніхто не має нічого проти вишуканих естетських забав для багатіїв за зачиненим дверима ) Так де це реально гарно, а не як тут - ще й діти стоять в першому ряді і споглядають форми жінки. Це і є деградація. Навіть 10 років назад нічого подібного у Луцьку на загал уявити не можна було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я з цим погоджуюсь, робити презентацію торгового закладу, треаб враховувати що обов’язково люди будуть з дітьми, адже всі такі дійства проходять з дітьми.

Включити в програму "об’їдання" оголеного жіночого тіла не в’яжеться з дитячою аудиторію.

Ну хай воно не повністю оголене, але всеодно з дитячою аудиторією це зовсім не сумісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це традиційна японська фішка - "жерти з голих тьоток", не помню з якого кіно, чи то "разборки в Маленьком Токио" чи що.

Навіть моделі під японок закошені.

P.S. Точно - воно. Див з 19 хв 50 с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а при чому тут суспільство? Коли малолєткі в парку трахаються і бухають, коли при вступі у ВНЗ пишуть диктант з трьома помилками в реченні, коли хабарництво - норма життя, тоді це деградація суспільства. NNN років тому українцям вперше показали мавпу на базарі - тоді також відбулась отая деградація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, не ходив. фото "із істочніків":0003:

шо, жінка теж на борді? ;)

всі так і повірили, що "мопєд не твій" :) попалився, Анатолій :)

онтопік:

щось в мене це видовище не викликало апетиту, "гурманство" на любітєля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фу как не гигиенично

Людаеды

Її звати Люда??то твоя знайома??

В грімі узнав...явно не по обличчю;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неудивительно, что люди не смогли добраться до тела, там только служба охраны закрыла своими спинами единственный просвет... ну и дети... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вообще то первый "Наш край" был открыт в Ровно,я тогда жил там рядом,видел всё это.

2001 год на календаре был

Якраз перший супермаркет Наш Край це той що на Шевченка, а тепер стає першим супермаркетом Наш Край Гурман

вы же вроде как имеете непосредственное отношение к Нашему Краю, судя по тексту, а такого не знаете... узнайте что же было первым

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перших 2 (здається) відкривали в Рівному "Партизан" і ще якийсь (забув).

А Наш край на Шевченка - перший у Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивіться уважно другий ролик.

20 секунда - як толпа охочих ломанулася до палатки )))

ледь охорону на той живий стіл не повалила...

а жінка на 1.05 - це взагалі... піпєц генерації: хочеться халяви, та краще не бачити, звідки тобі її подають...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, а що в ньому гурманістого стало?

А то я заїзджав недавно і нічого нового геть не побачив. Како било тако і осталось. По всіх відділах ніби пройшовся..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, а що в ньому гурманістого стало?

А то я заїзджав недавно і нічого нового геть не побачив.

Вивіска біло-зелена...

ну, і атвєт сусіднього ларьочка з папіросами, жувачками і пивом:

naked-sushi-girl-4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З неперевірених джерел чув, що великими зеленими листками на живих столах були прикриті самі ексклюзивні делікатеси, і після публічної церемонії віп-запрошені зачинялись в палатках і продовжували гастрономічні вакханалії. :0013::0146:

Шо-нібуть

Так, як це все оформлено, як поставлено, в якому середовищі, з якими глядачами - це деградація. Ніхто не має нічого проти вишуканих естетських забав для багатіїв за зачиненим дверима ) Так де це реально гарно, а не як тут - ще й діти стоять в першому ряді і споглядають форми жінки. Це і є деградація. Навіть 10 років назад нічого подібного у Луцьку на загал уявити не можна було.

Типу діти тупі, телебачення та інтернеру не бачать....

А ти, бачу, живеш в 2001?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Слухайте, а що в ньому гурманістого стало?

А то я заїзджав недавно і нічого нового геть не побачив. Како било тако і осталось. По всіх відділах ніби пройшовся..

Я скупляюся в "Краї" вже багато років і, можна сказати, з закритими очима можу сказати де який товар лежить і що новенького.

Коли Край став гурманним, відбулися зміни, які просто не можливо не помітити. Наприклад, тепер тут можна купити класні крупи ТМ Ярмарка, яких більше ніде не купиш в Луцьку: кускус, чечевицю, різноманітні види рису і суміші круп. Грузинські і Італійські вина прикольні з'явилися, ще й зараз з порядною знижечкою. Оригінальні морепродукти і заморожені напівфабрикати (тіпа галушки, чебуреки...). І ще багато-багато вкусняшок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скупляюся в "Краї" вже багато років і, можна сказати, з закритими очима можу сказати де який товар лежить і що новенького.

Коли Край став гурманним, відбулися зміни, які просто не можливо не помітити. Наприклад, тепер тут можна купити класні крупи ТМ Ярмарка, яких більше ніде не купиш в Луцьку: кускус, чечевицю, різноманітні види рису і суміші круп. Грузинські і Італійські вина прикольні з'явилися, ще й зараз з порядною знижечкою. Оригінальні морепродукти і заморожені напівфабрикати (тіпа галушки, чебуреки...). І ще багато-багато вкусняшок.

Ну і як "оце" коментувати?

Шо ви там курите в відділі піару? Це типу любий супермаркет введе собі в асортимент 10 лишніх позицій і все "гасимо світло" і включаємо нєони?

P.S ТМ Ярмарка.. я фігєю дарагая рєдакция..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви там курите в відділі піару?
кускус, чечевицю, різноманітні види рису і суміші круп.

....))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто б що не писав, а магазин виділився серед інших супермаркетів тим, що розширив асортимент готових страв та випічки, також радує величезний асортимент м'ясної та рибної продукції. :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не заметил какого-то особенного расширения, но вот купил там сегодня маш и кускус :ok2: ни в Сильпо, ни в ТамТаме такого выбора круп и бобов нет. надеюсь, это надолго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...