Перейти до змісту

"Наш край" прєдлага вкусно поїсти, при чому з тєла дєвушкі


Tolik_lt

Рекомендовані повідомлення

не парся, це тобі просто потужності ЦПУ щоб осилити не вистачає

Так мова йде про - http://www.organizacija.lv/box/images/ledy_furshet2.jpg ?

ТС повів себе провокативно. Я думаю така реклама вкупі з такими ТС серйозно підриває довіру до закладу. Це низький стиль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 124
  • Створено
  • Остання відповідь

хто ще не зрозумів, то живий стіл буде дійсно "живим" =))) і знаєте, у світі це дуже поширена практика і мене тупо дивує, як в тебе, кортінг, це може викликати відразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот новасті с маскви

Це дуже поширений прийом, корити патріотів за те що вони начебто не патріоти. Приблизно як звинувачувати українців в створенні голодомору - градус цинізму приблизно той самий. Один з найскраявіших прикладів - звинувачення Герман, що Ю. Тимошенко буцімто не українка. Особливо це дивно і цікаво звучить з уст тих, хто більшість свого часу, приділяє розмовам про "толерантність" і "многанаціанальную украіну". Звичайно, ресурсів на горі більше чим нд-ів і толіків, тому вони так відверто не паляться: ці протилежні думки - озвучують все-таки різні люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС повів себе провокативно. Я думаю така реклама вкупі з такими ТС серйозно підриває довіру до закладу. Це низький стиль.

Да,брат Кортінг,ти прав,стиль не просто низький-нізмєнний! шуткі ніже пояса!заради дешевого,а главне-ілюзорного успіху я потакаю грубим вкусам толпи:( а душа то хоче високого.

пе.ес. курортінг,я так радію,що таких як ти суперменів мало. а то би цей мір був би геть унилим ге..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,брат Кортінг,ти прав,стиль не просто низький-нізмєнний! шуткі ніже пояса!заради дешевого,а главне-ілюзорного успіху я потакаю грубим вкусам толпи

Молодець. Ілюзорний успіх чи ні я не знаю, але думаю і тут ти правий.

курортінг,я так радію,що таких як ти суперменів мало. а то би цей мір був би геть унилим ге..

Хочеш веселощів - піди в клуб, розважся. Те чим ти займаєшся на форумі навіть балавством назвати не можна, це дитячий садок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

итить это всё под лодыжку!

Толика знаю,за одним столом пиво пили,а кто такой Кортинг? пора уже ему и на бордовке лично подискутировать на актуальные темы ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримаю resldentevil , вчора купувала оконську форель за 69 грн за кг, та вино грецьке за 35 грн.

Цін таких в Луцьку немає ніде.

І в кожному відділі присутній товар "вигідна пропозиція", тому купила з випічки кулебяку з мясом, 4,58 вроді за штуку, дуже смачна та свіженька.

А на рахунок бонусів, то в кінці кожного квартала покупець має можливість обміняти їх на будь-яку продукцію, єдине що листів таких як в сільпо не надсилають. потрібно самому цікавитись про стан бонусного рахунку в касирів.

П.С. приходьте на свято, беріть фотіки, також хто має беріть діток, бо буде для дітей батут та аніматори та дуже багато солодощів і подарунків від данон, кіндера, рошен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

( доречі, "Живий стіл" буде не "оголенний", як собі дехто навертав).

Все там робиться культурно.

П.С. із достовірних джелел.

Виходить, реклама не добросовісна... Дурять споживача.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть погамати з "Живого столу" буде небезкоштовно. (З достовірних джерел, так сказать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть погамати з "Живого столу" буде небезкоштовно. (З достовірних джерел, так сказать)

і 99% з тих, хто збирався йти, голосно вигукнули заклинання "танунах"... )))

з моєї інформації дівчат буде дві, спочатку з однієї з'їдять хавчік, потім з другої.

самих моделей ніхто, окрім декількох промоутерів, не чіпатиме. вони братимуть їжу та передаватимуть бажаючим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть погамати з "Живого столу" буде небезкоштовно. (З достовірних джерел, так сказать)

і 99% з тих, хто збирався йти, голосно вигукнули заклинання "танунах"... )))

з моєї інформації дівчат буде дві, спочатку з однієї з'їдять хавчік, потім з другої.

самих моделей ніхто, окрім декількох промоутерів, не чіпатиме. вони братимуть їжу та передаватимуть бажаючим.

Ну ти і обламав останій 1 % :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корочє, нову для нашого колгоспу ідею, реалізували повністю по-колгоспному плюс все навиворіт: моделі будуть в шерстяних спортивних костюмах, їм по 48 років і 96 кг в кожній, чіпати нічого не дадуть і взагалі це будуть вантажники із магазину, які лопатами будуть охочим подавати хавку, але щоб це все побачити, потрібно ще буде заплатити 250 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корочє, нову для нашого колгоспу ідею, реалізували повністю по-колгоспному плюс все навиворіт: моделі будуть в шерстяних спортивних костюмах, їм по 48 років і 96 кг в кожній, чіпати нічого не дадуть і взагалі це будуть вантажники із магазину, які лопатами будуть охочим подавати хавку, але щоб це все побачити, потрібно ще буде заплатити 250 грн.

Уже хочу... фотозвіт)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був там. побачив на власні очі.

забрався та пішов за 5 хвилин.

настільки по-рагульськи...

"шоу для бєдних", інакше не назвеш.

їжу роздавали безкоштовно. а це мінус, а не плюс!!! навіть самої дівчини не вдалось побачити за тим натовпом (власне основний мотив був піти подивитись на таке чудо у нас).

стовпотворіння, не підійти, розібрала все толпа, "жаждущая халяви", за пару хвилин - і що далі???

знову ж таки, продовження "шоу для бєдних" - мінісцена із закликом до участі у наступних лохотронах розіграшах.

як на мене, якщо це була презентація нового формату "Гурмана" - то не в такий же спосіб!

на яку публіку цей супермаркет розрахований?

виникло враження. що зроблено для контингенту "нам одну водочЬку і 2 піва"

думав що буде хоча би інтелігентніше, так де там...

ПС: все вищесказане моє власне ІМХО. сподіваюсь, комусь там сподобалось більше мого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думав що буде хоча би інтелігентніше, так де там...

Я так зрозумів, що неінтелігентним це "шоу" зробили відвідувачі, а не орги, то чому в твоєму повідомленні відчуваються претензійні ноти? Тому що не було фейсконтролю по відсіюванню неінтелігентних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів, що неінтелігентним це "шоу" зробили відвідувачі, а не орги, то чому в твоєму повідомленні відчуваються претензійні ноти? Тому що не було фейсконтролю по відсіюванню неінтелігентних?

ні. фейс-контроль тут, звичайно, недоречний.

але ж заникати дівчину в намет, закрити його з усіх сторін, а з переду ще й людьми заставити - як результат взагалі нічого не видно.

до речі, людьми - це всього-навсього чоловік 15-20...

мова про організаційні нюанси.

для чого стільки реклами по місту про той "живий стіл", якщо на нього навіть поглянути неможливо без розчищання дороги ліктями???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні. фейс-контроль тут, звичайно, недоречний.

але ж заникати дівчину в намет, закрити його з усіх сторін, а з переду ще й людьми заставити - як результат взагалі нічого не видно.

до речі, людьми - це всього-навсього чоловік 15-20...

мова про організаційні нюанси.

для чого стільки реклами по місту про той "живий стіл", якщо на нього навіть поглянути неможливо без розчищання дороги ліктями???

Я бачив рєклямку, там запрошували на дегустацію, а не "на пасматрєть". Дегустація була? Була. Живий стіл був? Був. Які претензії? Ніхто ж не обіцяв, що голих дівок буде достатньо, щоб всі бажаючі могли позирити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив рєклямку, там запрошували на дегустацію, а не "на пасматрєть". Дегустація була? Була. Живий стіл був? Був. Які претензії? Ніхто ж не обіцяв, що голих дівок буде достатньо, щоб всі бажаючі могли позирити.

для мене не було метою піти нажертися нахаляву.

натомість зацікавила можливість побачити те, чого не бачив до того.

якщо ти вважаєш, що основним в побаченій тобою рекламі було "пажрать", а не подивитись на дівчину, обкладеною смакотою, то можна було би просто канапки з вареною ковбасою з підносів роздавати. ото шоу було би! мегаекономно. і на всіх би вистачило. проте неособливо.

а так живий стіл був, да... тільки я його так і не побачив, не те що їв з нього.

також багато хто збоку стояв і не підходив, бо бачив, що не пробитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для мене не було метою піти нажертися нахаляву.

натомість зацікавила можливість побачити те, чого не бачив до того.

якщо ти вважаєш, що основним в побаченій тобою рекламі було "пажрать", а не подивитись на дівчину, обкладеною смакотою, то можна було би просто канапки з вареною ковбасою з підносів роздавати. ото шоу було би! мегаекономно. і на всіх би вистачило. проте неособливо.

а так живий стіл був, да... тільки я його так і не побачив, не те що їв з нього.

також багато хто збоку стояв і не підходив, бо бачив, що не пробитись.

Я тебе зрозумів, ти улюблений клієнт маркетологів. Реклама каже "дегустація", ти чуєш "нажертися нахаляву", реклама каже "живий стіл", ти бачиш "індивідульну голу дівку, на яку можна пустити слинку""подивитись на дівчину". Реклама зробила з тобою те що треба - заінтригувала і привела в гамазін, а говорили про недолугість текстів і дизайну. Можливо, але ж діє, народ ведеться, а в рекламі це основне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

предвзято та ні про що.

1. я в магазин не заходив та не збирався.

2. з реклами використав лише те, що мені сподобалось - а саме можливість побачити

"індивідульну голу дівку, на яку можна пустити слинку"

кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, але ж діє, народ ведеться, а в рекламі це основне.

Основне якщо стоїть задача бира зрубити і звалити... Хоча таких як 1 "злопамятних" напевно меншість, і через тиждень всі забудуть, але я точно ні. Наш Край дуже впав в моїх очах, особливо прикро що заклад то хороший, але от така от гниль "маркетологів" все зпортила. Не знаю чи я буду далі відвідувати даний заклад. Тим більше що останній і екслюзивний плюс цілодобовість зник - є Сільпо. Я таку рекламу і "акції" розцінюю як в плювок в обличчя чим вони в принципі і є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, але ж діє, народ ведеться, а в рекламі це основне.

Основне якщо стоїть задача бира зрубити і звалити... Хоча таких як 1 "злопамятних" напевно меншість, і через тиждень всі забудуть, але я точно ні. Наш Край дуже впав в моїх очах, особливо прикро що заклад то хороший, але от така от гниль "маркетологів" все зпортила. Не знаю чи я буду далі відвідувати даний заклад. Тим більше що останній і екслюзивний плюс цілодобовість зник - є Сільпо. Я таку рекламу і "акції" розцінюю як в плювок в обличчя чим вони в принципі і є.

навіть моя мама і то сприймає це нормально, хоча їй за 50 і вроді людина старшого покоління і нравів. А ви себе поводите як стара заноза в .........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...