Перейти до змісту

Флешмоб "Бандера – Герой України!"


ursa

Рекомендовані повідомлення

Відвідав літаратурну зустріч із Шклярем. Реально людина світла і розбудив бажання прочитати його останню книгу. Нажаль прийшов запізно, усі "Чорні Ворони" були розкуплені. Загалом і читання і організація приємно в цей день вразили. Від Кириленка нічого особливо не очікував, годинку прослухавши напівпорожніх демагогій перейшов до Положинського, який розповідав, як йому живеться. Цікаво і дотепно Сашко розповів про нашу культурну сучасність.

Після цього була військова реконструкція, як на мій хлопський розум зроблена досить непогано. Декілька раз глядачів засипало землею від вибухів "гранат". Видовище цілком непогане вийшло. У флеш-мобі теж прийняв участь у чому абсолютно задоволений. Скільки тут не пінились би на форумах за Бандеру, реально те що більшість лучан підтримує будівництво пам'ятника можна було легко переконатися. Загалом атмосфера була приємною і смачні дируни порадували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

Скільки тут не пінились би на форумах за Бандеру, реально те що більшість лучан підтримує будівництво пам'ятника можна було легко переконатися.

Можете озвучити відсоткове співвідношення присутніх на святі лучан і приїзжих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки тут не пінились би на форумах за Бандеру, реально те що більшість лучан підтримує будівництво пам'ятника можна було легко переконатися. Загалом атмосфера була приємною і смачні дируни порадували.

+ ще озвучте відсоткове співвідношення відвідавших цей ”фестиваль” до загальної кількості жителів нашого міста ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ ще озвучте відсоткове співвідношення відвідавших цей ”фестиваль” до загальної кількості жителів нашого міста ;)

таке відсоткове порівняння можна провести і з відвідувачами даного форуму ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні в перший день, ні в другий ніяк не було видно п,яних.

А те, що фестиваль відвідав Єрємєєв з дружиною говорить саме за себе, в які політичні сили будуть іти кошти.

І хто буде замовляти музику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну аж проситься

реально те що більшість лучан підтримує будівництво пам'ятника можна було легко переконатися (на Бандерштаті)
На вопрос "Пользуетесь ли вы интернетом?" утвердительно ответили 100% россиян. Таков результат опроса, проведённого недавно в интернете
А те, що фестиваль відвідав Єрємєєв з дружиною говорить саме за себе, в які політичні сили будуть іти кошти.

І хто буде замовляти музику.

а позаминулого разу він був на ночі в замку - цього року маємо результат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був також на більшості вчорашніх заходах, зокрема в плані концерту вчорашній день був більш насичений і однозначно більше цікавий, порадувало досить багато гуртів, не те, що в попередній день... Тартак був на висоті в плані коцерту... На зустріч із Кириленком не ходив і даже не збирався, ходив на зустріч із відомим блогером Оленою Білозерською, дуже хотів попасти на зустріч із Василем Шклярем, але як завжди в них все не пографіку, з 13:00 до 14:00 мав він виступати, я якраз в цей час попав на ту ж Олену Білозерську,а зустріч із даним письменником була десь біля 2-ї, я змушений був покинути даний захід із за того, що потрібно було відлучитись по справам - образливо... Реконструкція також сподобалась, я даже на початку думав, що із за малої кількості "вояків" буде не цікаво, але це було - "класно"...

Що до того, що пишуть, що більшість Лучан підтримує встановлення пам'ятника Бандері - ну там половина була не місцевих , ну або хоча б більша половина, то звичайно їм всерівно де його встановлювати, я особисто за встановлення, але його потрібно однозначно не біля РАГЦУ встановлювати - то повна маячна, встановити десь в сквері в центрі невеликий пам'ятник, ну або знайти інше місце і всі будуть задоволені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я особисто за встановлення, але його потрібно однозначно не біля РАГЦУ встановлювати - то повна маячна, встановити десь в сквері в центрі невеликий пам'ятник, ну або знайти інше місце і всі будуть задоволені...

А якщо вибір або біля РАГСУ, або ніяк? Ви що обираєте? Бо буде як з противсіхами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я особисто за встановлення, але його потрібно однозначно не біля РАГЦУ встановлювати - то повна маячна, встановити десь в сквері в центрі невеликий пам'ятник, ну або знайти інше місце і всі будуть задоволені...

А якщо вибір або біля РАГСУ, або ніяк? Ви що обираєте? Бо буде як з противсіхами.

Тут свідомо комуно-регіонали по юдівськи роблять із зміною місця. Реально виходить або біля Рагсу або ніяк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба на місці вже колишнього фонтану на Київській. Залити його центральну частину бетоном чи просто розмістити камінь і поставити пам'ятник. Якщо років через 10 ВНЕЗАПНО з'явиться змога запустити фонтан зовнішня його частина все ще зможе виконувати свої функції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ви мені все-таки скажіть нафіга робити пам'ятник в стилі совка, людині яка проти нього боролась?

Я рахую що пам'ятник повинен бути десь у людному скверику, не великим і цікавим архітектурно, і за одно впорядкованим тим сквером де встановлений, тоді пам'ятник буде нести набагато більше смислове навантаження аніж просто велика брила встановлена де попало, і заодно в майбутньому можливо врятує той самий скверик від забудови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто велика брила

ну там не просто велика брила... бачив я той проект, монумент цікавий планується,

а от

де попало

це в точку. Якого хріна всі молодята, незалежно від того, знають-поважають чи кладуть на оного, повинні ліцезрєть його перед такою важливою подією всвоєму житті?

Це якесь тупе нав'язування... іншої причини не знаходжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я особисто за встановлення, але його потрібно однозначно не біля РАГЦУ встановлювати - то повна маячна, встановити десь в сквері в центрі невеликий пам'ятник, ну або знайти інше місце і всі будуть задоволені...

А якщо вибір або біля РАГСУ, або ніяк? Ви що обираєте? Бо буде як з противсіхами.

Такого просто не може бути, та і взагалі я підтримую думки carlzeiss, Lisovic в попередніх коментах! Не місце йому там і все!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От ви мені все-таки скажіть нафіга робити пам'ятник в стилі совка, людині яка проти нього боролась?

а по другому не получається. стилістика ідеології та сама-авторитарна. тільки у вишиванці. авторитаризм передбача монумєнталізм і рєалізм:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На фестивалі «Бандерштат» заплановано проведення наймасштабнішого націоналістичного флешмобу "Бандера – Герой України!"

їм це таки вдалося !

6e8848e69989.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1313437817' post='1052431310']

жиииденькі такі буквачкі... unsure.gif

могли і бандерштат в скверику провести :)

Вы просто завидуете!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Б-дь,хто ета?

Новий форумчанин... :rolleyes:

До речі, класний тролінг. Професійно так, з вогником, задорно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...