Перейти до змісту

Флешмоб "Бандера – Герой України!"


ursa

Рекомендовані повідомлення

Красный цвет сверху будет заметен больше.

тоді вже краще жовтий, чи блакитний, чи жовто-блакитний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь

зранку в центрі дуже кидаються в око до сліз колоритно вдягнені особи - чорна вишиванка, а до неї ковбойська(рибальська) шляпа, "підстрелені" широкі штАні, кросівки, на спині рюкзак з карематом, на лиці легка трьох денна небритість - прям Бандерфешн якийсь.

І на мій хлопський розум те що ви думаєте зробити до понеття флешмоб абсолютно ніякого відношення не має.

Суть флешмобу у спонтанності, неочікуваності цього дійства для оточуючих. А що у вас ? Кого дивувати то будете ? Самих себе

Хоча можна реально здивувати пілота пароплану - він буде надіятись на слово з семи букв а ви йому з трьох !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бандерфешн

Назва підходить для глянцевого журналу націоналістів :) Перевірив в гуглі - місце поки що вільне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назва підходить для глянцевого журналу націоналістів :) Перевірив в гуглі - місце поки що вільне

Дарую ! :friday:

доречі моє підприємство носить також колоритну назву - "Ост Фронт" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назва підходить для глянцевого журналу націоналістів :) Перевірив в гуглі - місце поки що вільне

Дарую ! :friday:

доречі моє підприємство носить також колоритну назву - "Ост Фронт" :D

Круто :smile-zachot:

Отто, і на вул. Бандери знаходиться, да? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто :smile-zachot:

Отто, і на вул. Бандери знаходиться, да? :D

Це мій біль ... років два назад, вночі, підступно, у спину ... убили бандерівці Суворова:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер серйозно !

Бажаю організаторам цього дійства таки здійснити свій задум.

Уявіть собі на хвилинку сталінські часи і не дай бог провал аналогічного заходу з викладання слова СТАЛІН - це однозначно як мінімум 25 років таборів для організаторів заходу.

Зараз звичайно не сталінські часи але якщо провалите дійство то черговий раз поставите під сумнів саме гасло - "БАНДЕРА - ГЕРОЙ УКРАЇНИ!"

Не підведіть нас панове !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Otto Kreer, "desident" англійською і німецькою пишеться через дві "s" ;)

дві букви S у мене викликликають такі ж асоціації як і Бандера ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені любов до матрьошок та фашистів одночасно викликає асоціацію мінімум з шизофренією, або з агентурою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені любов до матрьошок та фашистів одночасно викликає асоціацію мінімум з шизофренією, або з агентурою.

Помітьте я на особистості не переходив, я так розумію коли немає що сказати в хід йдуть образи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не ображай особистість Бандери.

Але суть героїв у тому , що за них можуть відповісти і після смерті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо,як відомо,герої не ї*уться і не ср*ть,не кажучи про то вже,що ніхто з ніх у дитинстві не дрочив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,герої не ї*уться і не ср*ть,не кажучи про то вже,що ніхто з ніх у дитинстві не дрочив

ну чого ж нє? просто ВОНИ це роблять героїчно, в 3 дії плюс антракт))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїжав я тама. Трьох тисяч ніяк не міг нарахувати :( Хіба що вони в палатках поховались.

п.с. Зі сцени доносилась героїчна пісня "Урна для сміття" і, взагалі, фест органічно злився з зоопарком (особливо запах аж дуже відчувався з дамби).

п.п.с. Хлопцям плюс, що їх навіть в парку ледве чути. Признатись чесно, я очікував гучнішого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на останньому бандерштаті в сонячному теж був "флешмоб" - всі кидали праві кулаки вперед-вверх і кричали "бандера-вождь".

з того часу я туди не ходок, звиняйте <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

куча бидла, пяної молодьожі(я так панімаю шо крім того куча нєместних, ібо многіє питають "як туда і туда пройти?") і нациків з от такою символікою

naziEagle.jpg

тільки замість свастікі, герб України, прикольно <_<

і да ще бачив як якійсь малій дитині зробили батькі розовий ірокез, прикольно чо))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був я там вчора, враження не однозначні, даже більше негативні ніж позитивні.

Це перший раз коли я був на Бандерштаті, те що зробили вхід платним є негативним, але певний позитив є, з позитиву те, що на вході таким чином після перевірки квитка перевіряють сумки на вміст алкоголю і всетаки не всі гопніки і всяке бидло яке прийшло нажратися зможе придбати квиток, хоча також і не всі нормальні люди зможуть придбати, хоча випити народ як я бачив виходить в парк, але попри все мене здивувало але досить мало пяних бачив, скоріше вони були тільки випивші.....

Сцена досить не порадувала - маленька, банальна, техніка пищить...

Виступи місцевих гуртів (мається на увазі місцевого рівня різних міст) - ну так собі, я впринципі нічого особливого і не чекав, хоча якраз і ішов заради того щоб послухати ту музику яку рідко почуєш на радіо, як завжди дуже порадував своїм виступом гурт -ЮВЕЛІР, вже 2-й раз на їхзньому виступі побував - супер! Попередні гурті, зокрема гурти які виступали в стилі хеві метал - ні це не моє, я стиль типу метал поважаю, але для мене більше підходить музика типу Nightwish, Рамштайн, within_temptation, ну і типу цього... Те ричання то це не музика спів, я взагалі не знаю що це, взагалі моя думка, що да - потрібно було запроити гурт який би співав в такому стилі, але ж не таку кількість гуртів!

Що до металюг - да досить багато було в футболках типу метал, були всякі - і з ерокезами і т.д., я наприклад себе в вишиванці не зручно там якось почував серед такої толпи, але як кажуть поф*г..., я прийшов посухати виступ гуртів, а не дивитися як там хто виглядає...

А взагалі як на мене сьогодні набагато цікавіша програма, піду на заходи - презентація книги "Залишенець" і зустріч з її автором Василем Шклярем, хотів цю книгу ще місяць назад придбати, але якось нагоди не було зїздити в книжковий клуб...

Хотів би попасти на реконструкцію бою, також вважаю цікавий захід і звичайно на виступ гурту ТаРтАк, але мене бентежить як в першій годині ночі добиратися додому, про це організатори взагалі не подумали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередні гурті, зокрема гурти які виступали в стилі хеві метал - ні це не моє, я стиль типу метал поважаю, але для мене більше підходить музика типу Nightwish, Рамштайн, within_temptation, ну і типу цього...

yKzWL5qp.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kozakOleg, наболіло?

Страшно спитати, що воно таке?

ерокезами

що наболіло? нічого не наболіло, я поділився своєю думкою, зокрема, що не варто було стільки гуртів випускати які виступають ну я точно не розбираюся в стилях, але на кільки мені відомо в хеві метал, хоча х.з., може

якось по нішому цей стиль називається...

А що до неформалів, то мені поф*г, я вважаю кожен сам вибирає як там виглядати і т.д., просто в нас в місті досить провінційне мислення, я як і писав ходив послухати місцеві гурти, але розчарований малою кількістю гуртів як мені сподобались...

ерокез? ну наскільки я розумію щось типу цього

576551.jpg

чоловік 5 бачив з так сказати ерокезами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По моему, эта тема основная по освещению хода действий на Бандерштате,кто там был вчера, или будет сегодня.

Меня интересуют люди, которые выступали на Літературній сцені.Список тех, кто должен быть, я видел, но кто там выступал реально ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...