Перейти до змісту

Арешт леді Ю


vanus

  

235 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А ну давай, блєсні інтелектом.

1. Які санкції накладені країнами на Білорусію і, саме головне, чому?

2. Які з них будуть накладені на нас, у випадку коли настане ювт-апакаліпсис?

3. Де про це заявлено, хоча б на рівні погроз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь згадалось...

Ніколи не питай по кому подзвін – він по тобі

І ще:

...соціальна активність незабезпечених — низька і продовжує визначати обличчя суспільства: у бідних традиційно менше відповідальності за все, що відбувається у країні. Активність зростає в людей (як і відчуття щастя та затребуваності) прямо пропорційно рівню доходів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1313650732' post='1052432783']

бідність дуже часто дорівнює глупості,

і от саме ця глупость зрештою визначає результати голосування - і - долю країни.

...соціальна активність незабезпечених — низька і продовжує визначати обличчя суспільства: у бідних традиційно менше відповідальності за все, що відбувається у країні.

Маргінали більше схильні до бунту, а не до соціальної активності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у тебе, Андрій, хазяї нечесні, за 4 млн купляють. а його- хороші, у них по два мільйони.

В мене хазяїв, як в нього нема. А що стосується Тимошенко, то ти можеш сказати, що вона конкретно крала і де заяви прокурорів і судові процеси по корупції відносно неї? Було до цього дві справи і всі вони розвалились. Тимошенко нема зараз за що судити. Це у всьому світі вже розуміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Які санкції накладені країнами на Білорусію і, саме головне, чому?

2. Які з них будуть накладені на нас, у випадку коли настане ювт-апакаліпсис?

3. Де про це заявлено, хоча б на рівні погроз.

Не прикидайся таким тупим, як [nd]. Вчися пошуком користуватись в інтернеті, якщо тебе деталі цікавлять. Кілька днів тому США наклали додаткові санкції на Лукашенка.

Тут головне не деталі санкцій, а результат, який вони дають. А результат вже очевидний.

Що стосується Януковича, то звичайно офіційних санкцій ще не накладено, але його вже попередили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не прикидайся таким тупим, як [nd]. Вчися пошуком користуватись в інтернеті, якщо тебе деталі цікавлять...

Кому, кому, а не тобі оцінювати людину на предмет інтелекту.

Що стосується інтернету, то рекомендую читати фахову аналітику, а не

Мы, татары, хер война,

Мы, татары, прыг тайга.

Лес мы валим, шишку пялим.

Бурундук стреляй глаза!!!

І перш ніж шось писати включай інколи моСк, якщо він у тебе взагалі включається. У нас з Білорусією принципово різні внутрішні ринки і зовнішні конекти побудовані по іншому. Наводити аналогії по санкціям - брєд сивого котика. Відділ піару ЮВТ вже просто несе відкриту єресь. Менше читай лозунги на дешевеньких плакатах у тьоток, що стоять за 50 грн біля суду.

Так для довідки зовнішньому світу по-барабану хто в країні керує, хоть шаман, який сидить на мухоморах. Головне щоб не рушив загальні механізми. І дядя Вітя з цим обов'язком справляється на ура.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss. От поясни мені ти, чи хтось інший. От я читаю твої пости - мені дуже цікаво. Але в мене склалось таке враження, що це все трохи відірвано від нашого реального життя. Зовнішня політика, газові війни, оліграхічні клани. Проведи хоч одну паралель - яким чином будь-яка з цих трагікомічних історій відібється на моєму нікчемному житті: я працівник дрібного приватного підриємства в сфері послуг, коли є час - громадський діяч, люблю поїсти, відпочити, пишу проекти, щоб реалізувати за європейські чи американські гроші хоча б одну зі своїх амбіцій у сфері туризму. Проведи хоча б кілька таких паралелей, я буду дуже вдячний, а то вже геть заплутався у своїх висновках. Все ж таки не хочеться думати, що ВОНИ і МИ - це вже зовсім таки різні світи.

Але це лірика. До чого тут ВОНА?. Ось моя паралель.

Я не фанат ВОНОЇ. Навіть трішки недолюблюю, але отака думка в мене зявилась одного разу....

Прийшов я якось в податкову, освіжив враження від "співпраці" з нею. Іду собі і думаю.... нє, не про яника, не про азарова і навіть не про голову податкової (хто він?)..... я думав про наших рідних, братів і сесетр, друзів, колег, знайомих, сусідів, про тих цук і цукіних дітей, які абсолютно свідомо, нагло і жорстоко змушують кожного другого клінта податкової виходити в холодному поту. ОТУТ МОЯ проблема - в Луцьку, по кабінетах чиновників, по державних установах і т.д.

І я собі думаю: як арешт Леді Ю може вплинути на них?... і придумав. Це звичайно глибоко моє імхо, але до кожного з тих, хто в цей момент набирає в смс-ці суму хабаря, який я маю заплатити, дійде в моск сигнал наступного змісту: "НЕ ВАЖЛИВО ЧИ ТИ ПРАВИЛЬНО РОБИШ, ВАЖЛИВО - З КИМ ТИ ДРУЖИШ"...

лучшій не стане таварісчі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если вас еще не посадили - это не ваша заслуга, это наша недоработка (с) мiлiцiя - спецслужби

В нашiй краiнi це стосуется якщо не кожного то через одного точно

А по темi: не схотiли втiлити в життя лозунг *Бандити сидiтимуть в тюрьмах* ну то сидiть тодi самi, може там навчитеся меньше пиз*iти i вiдповiдати за *базар*

Я б ще й Ющенка в сусiдню камеру посадив зi своею гоп компанiею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1313779236' post='1052433799']

"НЕ ВАЖЛИВО ЧИ ТИ ПРАВИЛЬНО РОБИШ, ВАЖЛИВО - З КИМ ТИ ДРУЖИШ"...

це тіпа пофігу, що юля робила чи зробить в Україні до тих пір поки європа чи росія може смикати її за ниточки?

Ну я не те мав на увазі, але якщо ти так питаєш, то відповім - пофігу.

А все тому, що категорія "щось зробила" для мене надто неконкретна, щоб до неї апелювати. Особливо враховуючи те, що не тільки "ВОНА".

Для мене цікавий баланс між тим, що вона могла б зробити поганого в статусі опозиціонера між тим, що вона могла б не дати зробити януковичу і ко. Нічого особистого ні до юлі ні до яника, гола прагматика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому, кому, а не тобі оцінювати людину на предмет інтелекту.

Якщо тобі разом з [nd] нема що сказати на захист свого шлеппера, то не треба преходити на особистості. В інших темах за це, я бачу, і банять деколи.

У нас з Білорусією принципово різні внутрішні ринки і зовнішні конекти побудовані по іншому. Наводити аналогії по санкціям - брєд сивого котика

Загальний набір слів... Можуть ввести санкції тільки на наш метал і це зразу призведе до проблем з бюджетом країни

Менше читай лозунги на дешевеньких плакатах у тьоток, що стоять за 50 грн біля суду.

А ти менше "методички" від Ганни Герман-Геббельс читай. Такої інформації, що хтось там їм платить не було. А от, що це за організація "Тимошенко до відповідальності" і хто її фінансує - це вже питання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по темi: не схотiли втiлити в життя лозунг *Бандити сидiтимуть в тюрьмах* ну то сидiть тодi самi, може там навчитеся меньше пиз*iти i вiдповiдати за *базар*

Я б ще й Ющенка в сусiдню камеру посадив зi своею гоп компанiею

Президентом хто став в 2004 р.? Ющенко чи Тимошенко? В 2005 Тимошенко була звільнена. Та і зараз Ющенко повністю в судовому процесі на боці Януковича

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

какой полит-активный,однако )))

та всех на нары н*х!!

но юлька нам зарплату подняла,колы пры влади була,поэтому ей баланду с мясом.заслужила,так сказать)))

ющенку в камеру пару улей,пусть пчёл разводит,януковичу -контейнер шапок,он и так у себя дома,комунистам красный флаг...ну..сами знаете куда...остальные пусть пока привыкают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1313650732' post='1052432783']

бідність дуже часто дорівнює глупості,

і от саме ця глупость зрештою визначає результати голосування - і - долю країни.

...соціальна активність незабезпечених — низька і продовжує визначати обличчя суспільства: у бідних традиційно менше відповідальності за все, що відбувається у країні.

Маргінали більше схильні до бунту, а не до соціальної активності

!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1313874261' post='1052434373']

для мене ж набагато більше позитиву у тому,

що з цих пір кожен, хто при владі, знатиме, що є реальні шанси сісти.

і заради цього - так, я згоден поступитися великим картавим риториком і полум'яною революціонеркою.

ой лучше бы показали реальные шансы сесть на Кивалове, Чечетове...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1313874261' post='1052434373']

для мене ж набагато більше позитиву у тому,

що з цих пір кожен, хто при владі, знатиме, що є реальні шанси сісти.

і заради цього - так, я згоден поступитися великим картавим риториком і полум'яною революціонеркою.

Це тільки в тому випадку, якщо їх (з луценком вкупі) садять за злочини (що ще треба довести). А якщо їх садять за політику, то твоя теза імхо не має змісту, бо питання між злочинень/не злочинець лежить виключно у площині вибору політичної сили, а не того скільки грошей ти вкрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От от, можна подумати всі інші в українській великій економіці та політиці виключно чесні і порядні люди, святі з німбами і крилами. Якщо з таким підходом і завзяттям почати шукати найдрібніші грішки, як до юлі-юри взялися, то потрібно всіх пересадити, але ж в нас позбуваються виключно політичних конкурентів, або тих, хто говорить багато зайвого. А своїм можна все, бо вони частина системи поки що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От от, можна подумати всі інші в українській великій економіці та політиці виключно чесні і порядні люди, святі з німбами і крилами. Якщо з таким підходом і завзяттям почати шукати найдрібніші грішки, як до юлі-юри взялися, то потрібно всіх пересадити, але ж в нас позбуваються виключно політичних конкурентів, або тих, хто говорить багато зайвого. А своїм можна все, бо вони частина системи поки що.

З такою точкою зору складається враження, що такого президента ми дійсно заслужили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бандитам тюрми.

всё правильно делает команда яныка,кто не пры владе-тот бандит,это аксиома.

команда помаранчевых проср...ла свою волну,теперь пусть ждут следующий прилив,после отсидки,а там,глядишь,и голубым настанет черёд баланду сёрбать,и так по очереди.

страна зеков и жертв политрепрессий.

весело однако,итить их всех в три коленки )))))

а чё? прикольная тема:видишь,что выборы проигрываешь-собирай тормозок, если выигрываешь-шукай киреева.

забавно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всё правильно делает команда яныка,кто не пры владе-тот бандит,это аксиома.

команда помаранчевых проср...ла свою волну,теперь пусть ждут следующий прилив,после отсидки,а там,глядишь,и голубым настанет черёд баланду сёрбать,и так по очереди.

страна зеков и жертв политрепрессий.

весело однако,итить их всех в три коленки )))))

а чё? прикольная тема:видишь,что выборы проигрываешь-собирай тормозок, если выигрываешь-шукай киреева.

забавно)))

Нічого веселого тут не бачу. Навіть якщо тобі геть все-одно, що відбувається в нашій країні, то принаймі хоч якесь дрібнюсіньке почуття сорому за владу перед світовою спільнотою буде коректнішим ніж "моя хата скраю, посміюся з сусідів...."

Тут плакати треба, а так як ми вже до всього звикли, то більшість мовчить, але сміятися....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дабы не получилось перекрутки и подмены понятий хода моих мыслей,повторюсь,

"всё починается з малого,з зернинки хлиб,з проминчика зоря"

я,маленкий украинец,но лично я делаю всё для того,что МОЙ город,МОЯ область,МОЯ страна были лучше,уютней,красивей,и мне плевать,посадят ли сегодня тимошенко,или завтра януковича.

я делаю то,что могу,для блага моей Родины,а не лезу к корыту власти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут плакати треба, а так як ми вже до всього звикли, то більшість мовчить, але сміятися....

Так от у кого серце за країну болить, а всі навколо патріотів шукають :)

Ну а якщо більш серйозно, то сміх це метод приглушення біль від побаченого, якщо нашу політику сприймати серйозно то можна дахом поїхати, а так подивився-поржав і добре, позитивна реакція теж реакція.

От до помаранчевих ніхто про політику не думав, і всі були щасливі, а тепер кожен в порваній майці горює в себе на кухні, що у нього "нет рычагов воздействия на исполнительную власть". Потрібно думати тими подіями - на які маєш хоть якісь вплив, а не тим до чого жодного відношення не маєш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...