Перейти до змісту

Арешт леді Ю


vanus

  

235 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Умій суддю свого жаліти,

Тяжкі гріхи йому прости,

Таж: він людина, як і ти:

У нього дома жінка, діти,

Їм треба хліба принести

І треба – ніде правди діти -

З лайна собачого зуміти

Державний злочин довести.

Хотів би ти в тій шкурі бути?

В дугу свій горб і совість гнути

Собача доля! Зрозумій

І не топчи багно в болото.

Жалій суддю свого достоту,

Як ми жаліємо повій.

©Іван Світличний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

diezel, я абсолютно не тебе мав на увазі. Просто взяв "на перо" антиподне протиставлення з "дібілами". Хотів би зацепити - написав би "такі як Дізель".

Zeuss, так я ж тоже не себе мав на увазі. Хотів би шось сказать від себе - написав би "такі як я". Просто порадувала твоя скромність, от і вирішив підспівать, бо ж так гарно звучало.

Але відповідь порадувала. Тільки без обід.. ти мантру перед зеркалом кожного ранку читаєш "я лучший, я бест оф зе бест..."? Якось аж занадто... Хоча це твоє право..

Без обід, так без обід. А на рахунок "занадто" - незрозуміло: коли ти несеш пургу через пост - то нормально, а шоби, наприклад, я трохи її своєю пургою припорошив - то занадто. Як так? Своя пурга - то не пурга?

ІМХО, це ж та сама "Йуля в тюрмі" для українців, тільки в профіль. Як Йулю із судом - то садити не можна, бо вона свята, а от Януковича би кожен "бандерівець" хотів би посадити, навіть без суда. Це ж дебілізм, нє? Чим керуються всі ці люди, що ходять на акції протесту? Невже всі - за гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ЗМІ з'явився документ, який вказує, що Тимошенко нібито симулює хворобу

У ЗМІ потрапили документи "БЮТ-Батьківщина", які вказують на те, що екс-прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко свідомо симулює симптоми хвороби, аби вийти з-під арешту.

Як повідомляє Укрінформ, текст відповідної доповідної записки за підписом першого заступника керівника фракції "БЮТ-Батьківщина" Андрія Кожем`якіна, адресованої першому заступнику голови партії ВО "Батьківщина" Олександру Турчинову, оприлюднив "Обозреватель".

"... Вважаю, що ідея Власенка з симуляцією хвороби Лідера може провалитися при перших аналізах, а це призведе до негативного резонансу в ЗМІ. Вважаю також недоцільним і симуляцію хвороби мамою Лідера - Тєлєгіною О.", - йдеться у документі.

Відповідно до тексту записки Кожем`якін пропонує сконцентрувати основні зусилля на тому, щоб взяти кров та відправити її "в нашу лабораторію, про яку я вже Вам повідомляв, - ці спеціалісти ніколи нас не підводили. Після таких результатів суд буде зобов`язаний замінити арешт підпискою про невиїзд".

"Вважаю також, що необхідно домовитись зі спеціалістами з Міністерства охорони здоров`я, щоб вони публічно прокоментували результати аналізів та з розумінням до них поставились. Домовитись можна через В`ячеслава Пєрєдерія та простимулювати відповідним ресурсом", - говориться в тексті документу.

Автор записки вважає за потрібне публічно наполягати на проведенні аналізів крові "відразу ж після наступної зустрічі адвоката Сухова з Лідером". "Прогнозовані нами результати аналізів можна забезпечити в тому випадку, коли аналіз брати протягом 3-7 днів після їх зустрічі", - вказує він.

Документ також інформує про те, хто саме з депутатів фракції щоденно відвідує судові засідання з метою підтримки Тимошенко, а хто ігнорує їх та за якими мотивами. Уніан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Записка это ну очень официальный документ

А усы подпись и подделать можно.Вон каждый третий школьник так делает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Приговор до востребования

В «деле Тимошенко» раскрываются новые контексты. Которые, возможно, изменят не только его исход, но и положение Украины в мире.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку треба вміти програвати.А критикувати всі вміють, в неї був шанс, який не був використаний. Якщо провинилась нехай відповідає. Святих серед наших політиків не має і хтось має за всіх сидіти. І це буде Юля. Поки що.

Мені її не шкода!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фюле: Євросоюз не вважає Тимошенко і Луценка політв'язнями

В угоду про асоціацію з Україною, якщо вона буде підписана, згадка про перспективу членства України в ЄС, так само як і про ст. 49 Європейського договору, що гарантує таку перспективу, не увійде. Таке категоричне твердження прозвучало в інтерв`ю Єврокомісара Штефана Фюле «Коммерсанту-Україна».

Не менш категоричним було і інше твердження єврокомісара: Євросоюз не вважає Юлію Тимошенко і Юрія Луценка політв`язнями. Дослівно це прозвучало так: «Ні, вони не є політичними ув`язненими. Ми не вважаємо жодного з них такими».

«А які є підстави так вважати?, - парирував зустрічним запитанням єврокомісар, - Я бачу чітку відмінність між проблемними випадками в Україні і політичними ув`язненими в Білорусії, за якими ми визнаємо такий статус. У Білорусії їх арешт став наслідком того, що вони виступали проти диктатури Лукашенка. А в Україні виникають питання про якість законодавства і про рівень незалежності судової системи. В той же час ми бачимо, що ваша влада докладає зусилля для виправлення існуючих недоліків».

До цього Фюле додав, що на справу Тимошенко він особисто покликається лише «для прикладу» як на «доказ існування проблем в Україні».

«Я ніколи не говорив, що йдеться тільки про неї, є і інші питання», - підкреслив Фюле.

цікаво чи значить це що, Європі угода про асоціацію з Україною важливіша ніж справа ЮВТ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво чи значить це що, Європі угода про асоціацію з Україною важливіша ніж справа ЮВТ?

А хіба це рівнозначні величини ? Однозначно Юля нааабааагааато цінніша за всіх нас разом узятих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку треба вміти програвати.А критикувати всі вміють, в неї був шанс, який не був використаний. Якщо провинилась нехай відповідає. Святих серед наших політиків не має і хтось має за всіх сидіти. І це буде Юля. Поки що.

Мені її не шкода!

Радник президента Ганна Герман вважає, що президента Віктора Януковича підставили арештом Юлії Тимошенко.

"Якби я знала, хто це зробив… Якби я знала, хто прийняв таке рішення. Я задушила б його власними руками", - уточнила Герман.

http://www.day.kiev.ua/3024281

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пятницу, 23 сентября, на Неделе моды в Милане состоялся показ коллекции Moschino сезона весна-лето 2012.

Модный бренд предложил примерить два интересных образа: ковбоя и матадора, а прически моделей очень напоминали украинский бренд - "косу Тимошенко", правда иногда украшенную причудливыми головными уборами.

793522_3.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в неї був шанс, який не був використаний. Якщо провинилась нехай відповідає.

Перед ким відповідає? В нашій країні вже є незалежна судова система? Порівняйте, як наприклад, суд іде в Єгипті над колишнім президентом, і як в нас. Хоч ми знаходимось в центрі Європи, але судова система гірше, ніж а Африці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1317249366' post='1052455930']

а це шо, правда ше комусь цiкаво?

Думаю так.

=========

Після такого

бідний Кірєєв мав би закрити справу Йулі і відкрити іншу, проти Прокуратури :

Когда на свет Божий выплыла фантасмагорическая история о четырех документах, датированных прокуратурой несуществующим 31-м апреля, в зале раздался буйный хохот. Команда обвинения сидела как оплеванная, но товарищи с улицы Ризницкой все же пытались улыбаться, не желая выказывать свою растерянность.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, мені ще цікаво :)

31 квітня - це канєшно апофєоз апофігєя :)

Скільки ж "премія" бідному Родіончику за таке позорище?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1317249366' post='1052455930']

а це шо, правда ше комусь цiкаво?

Думаю так.

=========

Після такого

бідний Кірєєв мав би закрити справу Йулі і відкрити іншу, проти Прокуратури :

Когда на свет Божий выплыла фантасмагорическая история о четырех документах, датированных прокуратурой несуществующим 31-м апреля, в зале раздался буйный хохот. Команда обвинения сидела как оплеванная, но товарищи с улицы Ризницкой все же пытались улыбаться, не желая выказывать свою растерянность.

demotivators.org.ua-351166-3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В понеділок ВРУ і Янукович проголосят ьминулим числом закон про 366тий день в році і +1 в високосному, 31ше квітня :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В понеділок ВРУ і Янукович проголосят ьминулим числом закон про 366тий день в році і +1 в високосному, 31ше квітня :D

Дєнь Сурка, мля...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тюююю, делов то на копейку

Otto Kreer, так можна казати, коли це Вас особисто не стосується. Тут справа не в особистості ЮВТ, а в тому, як правоохоронні органи в нас проводять досудове слідство.

Я бачу тільки один позитивний момент зі всього цього: нарешті УСІ побачили, що це таке - правоохоронна та судова системи, а не тільки родичі засуджених. І кожен, повторюю, кожен громадянин нашої держави може бути затриманий/заарештований 31 квітня, або 31 квітнем може буде складений протокол про вилучення наркотиків.

А Ви, Otto Kreer, говорите: "тюююю, делов то на копейку". Тут не саркастично хочеться говорити, а плакати. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суд над Юлией Тимошенко - это суд над Владимиром Путиным. Об этом заявил народный депутат Верховной Рады, глава Коммунистической партии рабочих и селян (КПРС) Леонид Грач.

Так, политик, комментируя визит Виктора Януковича в Россию, отметил, что президент планировал "между капельками в Москве проскочить, как Кравчук". "Но теперь у Виктора Федоровича несколько проблем, одна из которых - судилище над Тимошенко. Судить ее за газовые соглашения - это значит судить Путина. Когда они это поняли, стало слишком поздно", - подытожил Грач.

"Виктор Янукович и Анна Герман набрали в рот воды и эти дни молчат. Герман уже даже не хочется кого-то душить, потому что Россия, видимо, поставила условие: ребята, будете себя хорошо вести, мы вам и "воды в бассейн нальем" - изменим газовые соглашения", - отметил Грач.

А пока что, по его словам, руководство Украины "выглядят как шуты". "Когда я смотрю на Николая Азарова, и слышу, что мы уже договорились о пересмотре газового контракта, а потом сразу Газпром редактирует Азарова и поправляет, что это не так - это смешно", - считает политик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

04 октября 2011, 16:58

На Парламентской ассамблее НАТО покажут фильм о Тимошенко

В рамках сессии Парламентской ассамблеи НАТО состоится презентация документального фильма о судебном процессе против экс-премьер-министра Юлии Тимошенко

Об этом сообщил народный депутат фракции «БЮТ-Батькивщина», член постоянной делегации Верховной Рады в ПА НАТО Остап Семерак, сообщает пресс-служба партии.

«С этим фильмом наша делегация поедет на сессию Парламентской ассамблеи НАТО, где как раз запланирован доклад относительно Украины – о тех политических процессах, которые происходят у нас после Оранжевой революции и о состоянии демократии в нашей стране», – сказал политик.

По его словам, англоязычная лента «The trial of Yulia Tymoshenko. The true story» («Суд над Ю.Тимошенко. Правдивый рассказ») не содержит никаких политических выводов.

«Мы специально делали политически нейтральный фильм –только документальные кадры, текст которой объясняет, что происходит на экране, и комментарии основных участников этого судебного процесса», - отметил парламентарий.

«Идея фильма возникла в ходе общения с нашими партнерами из Европарламента и с членами парламентов других стран. Они спрашивали нас, что происходит в суде против Юлии Тимошенко, и когда мы рассказывали о ходе событий, они нам не верили. Не верили, что в европейской стране, которая декларирует демократические принципы, может происходить что-то подобное с лидером оппозиции и прежним премьер-министром. Поэтому мы пришли к мнению, что, очевидно, нужно сделать документальный фильм», – добавил он.

Он также сообщил, что вскоре планируется презентация фильма для депутатов Европейского парламента в Брюсселе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а я от собі так думаю: от хочуть декриміналізувати "юліну" статтю - вибачте, але це просто знущання над усією логікою правосуддя: були одні правила "гри", вони нас не влаштовують і ми їх змінюємо. ЯНЄГОДУЄ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...