Перейти до змісту

Арешт леді Ю


vanus

  

235 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

зайдите на униан,там очень хорошая статья Лины Костенко.20 (!!!) лет Независимости,4 (!!!) президента,немеренно премьер-министров,и просто министров, стада депутатов всех уровней, их всех кто избирал? марсиане?американцы?папуасы?нет,люди с паспортом гражданина НЕЗАЛЕЖНОИ (!!??) Украины

ничего личного,просто имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и мне плевать,посадят ли сегодня тимошенко,или завтра януковича.

я делаю то,что могу,для блага моей Родины,а не лезу к корыту власти

Типова негативна риса українця - хай сусіду буде погано :). А пофіг тобі на це тому, що не ти на місці Тимошенко.

Я особисто теж не сильно турбуюся долею Юлі як політика, та й більшості на неї пофіг. Ну не люблять в нас політиків, бо немає за що любити. Але мені не все-одно ЧОМУ її судять, чому саме ЇЇ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не возражаю и принимаю твою мысль,давай не будем на ночь глядя о плохом (о политике),утро вечера мудреннее,а взавтра будет новый рабочий день для нас,и очередное судебное заседание для неё.

С ув.я )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут плакати треба, а так як ми вже до всього звикли, то більшість мовчить, але сміятися....

Так от у кого серце за країну болить, а всі навколо патріотів шукають :)

Ну а якщо більш серйозно, то сміх це метод приглушення біль від побаченого, якщо нашу політику сприймати серйозно то можна дахом поїхати, а так подивився-поржав і добре, позитивна реакція теж реакція.

От до помаранчевих ніхто про політику не думав, і всі були щасливі, а тепер кожен в порваній майці горює в себе на кухні, що у нього "нет рычагов воздействия на исполнительную власть". Потрібно думати тими подіями - на які маєш хоть якісь вплив, а не тим до чого жодного відношення не маєш...

Fagot, мені болить, а тобі хіба не болить?

Мені зовсім не смішно від ідіота президента, який двох слів до купи зв"язати не може, прем"єра, який говорить такою жахливою мовою, що хочеться запустити тапочком в телевізор аби замовкнув, від мажорів-депутатів і їхніх дітей, які постійно когось збивають автомобілем, б"ють в кафе, а потім ще й виставляють зустрічні позови і умудряються їх вигравати, від продажних суддів.....

Якби воно нас не стосувалося, то можна було і посміятися, а так....:( А це і є наша політика, вона не існує десь там у вакуумі. Наша політика - то наші податки, наші суди, наші зарплати і наш добробут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fagot, мені болить, а тобі хіба не болить?

Мені зовсім не смішно від ідіота президента, який двох слів до купи зв"язати не може, прем"єра, який говорить такою жахливою мовою, що хочеться запустити тапочком в телевізор аби замовкнув, від мажорів-депутатів і їхніх дітей, які постійно когось збивають автомобілем, б"ють в кафе, а потім ще й виставляють зустрічні позови і умудряються їх вигравати, від продажних суддів.....

Якби воно нас не стосувалося, то можна було і посміятися, а так....:( А це і є наша політика, вона не існує десь там у вакуумі. Наша політика - то наші податки, наші суди, наші зарплати і наш добробут.

Ти мислиш занадто суб"єктивно, подивись ширше, ці люди які здаються тобі нездалиими найбільш оптимально зуміли пристосуватись до існуючої системи, вони посуті колір нації - саме такі люди зможуть реалізуватись в нашій любій країні, саме з них потрібно брати приклад якщо хочеш досягнути максимума в сучасних умовах. Не подобається такий варіант?? :) Потрібно або міняти систему зсередини, або просто вибрати для себе іншу систему - яка більш тобі підходить. Перший варіант довгий та складний, другий більш простий та зрозумілий, тому багато хто так і вчиняє, в результаті "неправильні мухи" летять в інші місця, а "правильні" залишаються - що ще більш вкоріняє існуючу систему. Виглядає досить негативно, але потрібно ще враховувати системи навколо:вони тиснуть ззовні на нашу систему та привносять в неї нову інформацію, "неправильних" стає більше - а отже рано чи пізно вони досягнуть певної критичної масси, коли система змушена буде мінятись під їх впливом та впливом систем ззовні. Люди як індивидууми в даній абстракції важать ледь більше ніж нічого, важлива статистика, потрібно мислити на рівні міліонів співгромадян, а не одного Колі чи Віті, які в принципі нічого не вирішують і є пішаками в своїх жеж грі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув такий вислів, десь родом із сибіру. Не памятаю дослівно, але зміст приблизно такий:

"коли сильний вітер, верхівки сосен сильно хитаються (аж гудуть), а знизу в лісі тихо і спокійно.... тільки шишки на голову падають". Проводьте паралель на велику політику і наше маленьке смиренне життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найбільш оптимально зуміли пристосуватись до існуючої системи, вони посуті колір нації

Вони посуті гівно нації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

найбільш оптимально зуміли пристосуватись до існуючої системи, вони посуті колір нації

Вони посуті гівно нації.

Так але колір, тобто напрям задають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Druid, обов'язково вiдпишусь як тiльки доберусь до стандартної клавiатури. Кнопати довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Садять одну якусь там особину, це обговорюють мільйони, ВОНА з народом, народ з НЕЮ, тільки ВОНА прилипне до кормушки зразу забуде про народ, а обговорювати не перестануть...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Збиток від дій Януковича в 2004 році може позмагатися з «газовою справою» Тимошенко

Збиток від дій Кабінету міністрів в 2004 році під керівництвом самого В. Януковича може позмагатися з сумою осудних збитків у «газовій справі» Ю. Тимошенко. Про це в своїй статті у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» пише Дмитро Менделєєв. Зокрема, пояснює автор, йдеться про реалізовану чиновниками уряду і керівництвом НАК «Нафтогаз Україна» у квітні-серпні 2004 року схему погашення заборгованості перед РАО «Газпром» за спожитий українськими споживачами і не оплачений Україною у 1997-2000 роках природний газ. Нагадаємо, що 15 листопада 2001 року Верховною Радою України була ратифікована «Угода між Кабінетом міністрів України і урядом Російської Федерації про додаткові заходи щодо забезпечення транзиту російського природного газу по території України» (закон № 2797-III), відповідно до ст. 9 Конституції України вона стала частиною національного законодавства. Документ визначив остаточний механізм погашення заборгованості НАК «Нафтогаз Україна» перед РАО «Газпром» шляхом випуску стандартних корпоративних єврооблігацій з терміном погашення з 2004 по 2013 рік. Міжурядова угода також визначила первинну основну суму заборгованості — майже $ 1,4 млрд. Згодом російська сторона отримала рішення, на підставі яких основна заборгованість за всіма контрактами була визначена на рівні $ 1,26 млрд, а з урахуванням пені, штрафів та інших виплат сума боргу склала $ 1,62 млрд. Для України така схема погашення газових боргів була надзвичайно вигідна і дозволяла поступово, не погіршуючи фінансового стану «Нафтогазу України», погасити всі борги до 2013 року. Однак, як показали подальші події, за рішенням кількох українських чиновників у реалізацію цього проекту з порушенням закону було внесено корективи, які спричинили не те що збиток, а, як тепер прийнято казати, «надмірні витрати». Зокрема, до протоколу переговорів від 6 серпня 2002 року між «Газпромом» і «Нафтогазом» за підписами голови правління НАК Ю. Бойка і заступника голови правління «Газпрому» О. Рязанова була внесена фраза про залучення «Внешэкономбанка» (ВЕБ) як єдиного фінансового консультанта і компанії White & Case в якості юридичного консультанта. Це і стало початком реалізації задуму про зміну схеми погашення боргу і переходу з єврооблігацій на розрахунок грошовими коштами. Проти цього виступили Міністерство фінансів, Міністерство юстиції, Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України, а також ДПАУ. Однак Ю. Бойко і тодішній віце-прем'єр-міністр А. Клюєв проігнорували заперечення і продовжили реалізацію плану зі зміни законодавчо закріпленої схеми погашення боргу, що передбачає дострокове врегулювання заборгованості. Усі подальші дії керівників «Нафтогазу України» були направлені на легалізацію розробленого спільно з «Газпромом» і ВЕБом механізму. Правління НАК погодивлося з пропозицією «Газпрому» щодо врегулювання заборгованості шляхом переуступки всієї наявної заборгованості НАК (основної суми боргу, пені, штрафів та суми арбітражного збору) «Внешэкономбанку» всупереч розробленій раніше схемі. Завершило цю схему прийняття відповідної постанови КМ України № 1002 від 06.08.2004 р. У зв'язку з цим виникає питання, чи порушує закон прем'єр-міністр (у даному випадку, В. Янукович), підписуючи незаконну постанову? Відповідно до цієї постанови РАТ «Газпром» надав НАК «Нафтогаз України» аванс у сумі 1 250 млн. дол. США в рахунок часткової оплати за надані послуги з транзиту російського природного газу територією України в період 2005—2009 років. Насправді ж це виглядало так, що з газового балансу України впродовж п’яти років щорічно вилучалося по 5 млрд. кубометрів газу, який нам зараховується в погашення боргу по 50 дол. США за тисячу кубометрів. Разом, ураховуючи зростання ціни на газ з 2006-го по 2009 рік з 90 до 450 дол. США за тисячу кубометрів, можемо порахувати, в яку «копієчку» для України вилилися «бойкие ручки», що провернули описану вище операцію. Додавши податки «Нафтогазу України» — шалені гроші виходять. Тож «директиви Тимошенко» — дитяче белькотіння порівняно з «постановою Януковича». Нагадаємо, в «газовій справі» Юлії Тимошенко виставили рахунок в 1,5 млрд грн. У свою чергу ZN.UA підрахувало ймовірні збитків за всіма рішеннями в газовій сфері за десять років. У результаті нескладних арифметичних дій (множення і додавання) отримуємо результат: за десять років Україна імовірно втратила $ 38,6 млрд. Таким чином виникає питання, кому ж виставити рахунок у $ 38,6 млрд, хто в 2004-му, 2005-му, 2006-му, 2008-му роках перевищив повноваження і реально посприяв нанесенню шкоди «Нафтогазу України» і вітчизняним покупцям газу? Раніше Ю. Тимошенко вже пообіцяла подати на В. Януковича в суд за газові домовленості з РФ 2007 року.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Druid, я не знаю як конкретно на тобі відбиваються глобалістичні процеси, чи, навіть, внутрішньодержавні політичні. Просто не в праві судити чи робити якісь висновки. Це область для шаманів, пророків, або просто людей, які думають, що розуміють в рази більше "дібілів"..

Хтось колекціонує марки, хтось будує моделі кораблів, а я складаю з подій і наслідків такий собі кубік-рубік системи. Складаю і аналізую зі сторони, яка мені ближча, бо визначив для себе, що економіка (а головне економічний зиск) є домінанта, а далі як інструменти - релігія, політика, геоманіпуляції і по списку.

А олігархи, газові війни, фінансова система - це лакмусові папірці..

Просто як приклад.. далі я вернусь до ВОНОї.. На мою думку і Росія (в уособленні медвепута) і Фірташ (в уособлені людей яких він представляє) входять в єдиний конгломерат. Але! між ними також є конкуренція, в кінцевому етапі вони виконують певну функцію, а хто конкретно для "кубіка-рубіка" - не так важливо. Так от, аналіз газових пристрастей показує, яка сторона, в подальшому, буде впливати і на інші (не газові) сфери. Я можу помилятись, але це моя теорія і вона, принаймні, для мене є цікавою. Мені здається сторона Фірташа, але і в Росії за останні роки амбіції дуже виросли.

Як уся ця петрушка впливає на конкретних індивідів - не знаю. Впливає точно, але закони і механізми вивести складно.

Згадується мені історія, коли помаранчева революція відбулась і вибори вже пройшли, комітет НУ вирішив зібрати купу людей для того, щоб на Говерлі разом з Ющенком (на куску бетону) пов'язати помаранчеві стрічки. Полізли делегати зі всіх регіонів, все було пафосно, але на погоду організатори "ложили". В результаті блискавкою вбило двох людей. Вплинули політичні процеси конкретно на них - хз. По теорії ймовірності, напевно, ні.. а так - судити кожному.

От приблизно і з глобальними процесами так само.. але це вже лірика.

Що стосується тьоті з косою - я її патологічно не переварюю. Тому моя оцінка буде надто суб'єктивною. Гіпотетично, з перехилом шальки терезів в її сторону політичний бардак би ускладнився. Двіжухи в парламенті, нагрівання суспільства, всілякі палки в колеса ні до чого путнього не привели б. Тому, напевно, і сталось так як сталось. Гіпотетично, (враховуючи досвід минулих років) у нас би не було Евро2012.. причину чого просрали б знайшли. Гіпотетично, була б феодальна організація на всіх "ключових" ланках (на відміну від жорсткої вертикалі зараз). Пріоритети - газ, енергетичний ринок, нафта, транспорт, земля, зерно і т.д. належало б царівні і втіхаря йшов би дєрєбан (я не кажу що зараз, мені здається ВОНА все робить підліше і втіхаря).

Мені ближче "умовний" порядок і вертикаль, як зараз. Морок, болото і бардак (для того щоб приховати власні гріхи) - шлях "в нікуди".

Що стосується твого візиту в податкову. На мій погляд корупція явище аполітичне. Так певна синусоїда малювалась від зміни кольорів, але це ілюзія. Проблеми були за всіх президентів. І будуть надалі...

Мій друг якого я називаю братом (рідного не має) добився високих чинів в одній із самих сильних (на даний момент) владних структур. І процес еволюції був на моїх очах. Система робить хірургічну операцію свідомості. Погано це чи добре, знову ж, судити не мені. Боротись з цим явищем потрібно тільки виділивши в окрему категорію (проблему) і відділивши від політики.

Я не претендую на істину останньої інстанції. І усвідомлюю, що можу помилятись на всі 100%, просто даю відповідь на поставлене запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це область для ... просто людей, які думають, що розуміють в рази більше "дібілів"..

Zeuss, я тебя, наверное, разочарую, но "люди, которые понимают в разы больше, чем дебилы", как правило, ничего дебилам не объясняют.

Иногда они могут ошибиться, подумав, что вот нормальный человек, не дебил, который немного искаженно воспринимает реальность и достаточно ему объяснить, например, что Юля будет сидеть, или что мировая финансовая система это не "где-то там организация, которая все решает, а ближайшее отделение банка", чтобы он реальность постиг. Но дебилы от нормальных людей отличаются тем, что слабо себе представляют чем реальность отличается от мечты. И "люди, которые понимают в разы больше, чем дебилы" оставляют дебилов грезить дальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це область для ... просто людей, які ДУМАЮТЬ, що розуміють в рази більше "дібілів"..

Zeuss, я тебя, наверное, разочарую, но "люди, которые понимают в разы больше, чем дебилы", как правило, ничего дебилам не объясняют.

Ти пропустив важливе слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2diezel

Ну взагалі-то "дебилам" чи просто простим людям, не цікаво слідкувати за цим. Їх вели і будуть вести за руку. Їх це влаштовує, бо думати не треба і паритися, тобто їм не цікаво що там розумні сіють в маси. А тому, я думаю, це свідомий крок. Як наслідок - теперішня ситуація в країні. <_<

А те що хочуть посадити "недоторкану" це добре, бо це задається нова політична течія!!! Тобто наступник Яника зробить приблизно таке ж з ним... Ну якщо звичайно диктатура не укріпиться остаточно. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти пропустив важливе слово.

Прости, я подвел тебя.

Кстати, druid, хочу тебе сказать, как бывший налоговый инспектор - не надо ненавидеть, бояться и идти на поводу у налоговых инспекторов. Главное четко себе представлять, что

а) Налоговый инспектор всего лишь обслуга. Тебе же не приходит в голову ненавидеть официанта или мойщика машин? Да, официант может тебе нассать в суп, а мойщик - поцарапать машину, но...

б) Налоговый инспектор, как и вся обслуга, подотчетен. Если у тебя есть немного свободного времени, можно найти управу на любого мудака от налогов. И даже если времени нету, можно нанять специального человека для нахождения управы. Имя таким человекам - юристы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, druid, хочу тебе сказать, как бывший налоговый инспектор - не надо ненавидеть, бояться и идти на поводу у налоговых инспекторов. Главное четко себе представлять, что

а) Налоговый инспектор всего лишь обслуга. Тебе же не приходит в голову ненавидеть официанта или мойщика машин? Да, официант может тебе нассать в суп, а мойщик - поцарапать машину, но...

б) Налоговый инспектор, как и вся обслуга, подотчетен. Если у тебя есть немного свободного времени, можно найти управу на любого мудака от налогов. И даже если времени нету, можно нанять специального человека для нахождения управы. Имя таким человекам - юристы.

Інспектор? А.... Ну тоді не сприймай так близько до серця. Я як колишній працівник міськради теж в уявленні багатьох людей не виходжу за рамки трьо-чотирьох букв.

Це що ти написав не проблема. Ясно що питання вирішуються. Тільки поясни будь-ласка, чому я маю витрачати свій час, гроші, нерви на гандонів (гандонок), які просто переоцінюють своє місце в суспільстві?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2diezel

Ну взагалі-то "дебилам" чи просто простим людям, не цікаво слідкувати за цим. Їх вели і будуть вести за руку. Їх це влаштовує, бо думати не треба і паритися, тобто їм не цікаво що там розумні сіють в маси. А тому, я думаю, це свідомий крок. Як наслідок - теперішня ситуація в країні.

Кхм. А я завжди був переконаний, що більше користі приносять люди, які хочь щось роблять/змінюють на СВОЄМУ рівні. Я ду-у-у-же сумніваюсь, що Дізєль зможе сильно вплинути на хід газової війни, чи загалом на економічну ситуацію в країні.

Я наприклад, дуже добре розбираюсь в тому, що робиться на рівні нашої галактики. Але зупинити падіння астероїда в 2012 році ніяк не зможу.

Є один депутат місцевий (чи був... це не важливо). Він постійно апелював до ситуації в країні. Розказував про недоліки законодавства, про політичні інтриги, світову економіку. І коли виникає якась проблема, він завжди знаходить вихід: а давайте напишемо лист у верховну раду, а давайте пожаліємось міністру, а давайте запропонуємо змінити пункт в Конституції. А знаєте, нащо він це робив? Щоб зняти з себе відповідальність за рішення і справи, які він зобовязаний був робити як представницька особа місцевого самоврядування. Він знав, що нічого не зможе таким шляхом змінити і таким чином нічим не ризикував. В результаті він як депутат луцької міської ради не зробив НІЧОГО.

Гріш ціна розуміти "тут" про "там".... це ще не враховуючи того, що хтось в своєму розмінні може помилятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інспектор? А.... Ну тоді не сприймай так близько до серця. Я як колишній працівник міськради теж в уявленні багатьох людей не виходжу за рамки трьо-чотирьох букв.

Бывший инспектор. Близко к сердцу я не воспринимаю ничего, из написанного на форумах, просто показалось, что ты чуть-чуть искаженно воспринимаешь реальность. Но это только показалось. Перекрестился и казаться перестало.

Це що ти написав не проблема. Ясно що питання вирішуються. Тільки поясни будь-ласка, чому я маю витрачати свій час, гроші, нерви на гандонів (гандонок), які просто переоцінюють своє місце в суспільстві?

Ты как-то дико сформулировал вопрос. Не хочешь тратить - не трать, кто ж тебя заставит. И что значит - "переоцінюють своє місце в суспільстві"? Это ж не школа, где всему можно узнать твердую оценку от учителя, тут оценку дает сама реальность: меняется реальность - меняется оценка. Пока тебе жаль потратить время, деньги или(!) нервы на то, чтобы оценивание было адекватным, гандоны(дебилы) будут очерчивать твою реальность. Обрати внимание на "или" - не обязательно тратить все сразу, можно тратить что-то одно с тем же результатом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, я тебя, наверное, разочарую..

diezel, я абсолютно не тебе мав на увазі. Просто взяв "на перо" антиподне протиставлення з "дібілами". Хотів би зацепити - написав би "такі як Дізель".

Але відповідь порадувала. Тільки без обід.. ти мантру перед зеркалом кожного ранку читаєш "я лучший, я бест оф зе бест..."? Якось аж занадто... Хоча це твоє право..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вацлав Гавел, Далай-Лама та Григорій Явлінський закликають звільнити Тимошенко і Луценка з-під варти

(Кто все эти люди? - В.Чивокуня.)

http://tyzhden.ua/News/29799

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...