Перейти до змісту

Что это так бабахнуло, слышно было на весь Луцк наверно


dimmon

Рекомендовані повідомлення

Вообще-то вопрос про вчерашний день, а не про эхо.

див. пост №1 та пост №2, все інше лишнє. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 306
  • Створено
  • Остання відповідь

Масштабные учения во Львове: 13 армий мира, 1,5 тыс. человек

28.07.2011

http://news.liga.net/photonews/NF110435.html

Там самики летали уж точно и скорее всего они где-то тут проходили ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, последняя попытка :)

Вчера. "Бабах". Он был одинарным или сдвоенным, т.е. один сразу после второго? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На дпз тихо. Але мій будинок крайній і вікна виходять в сторону цукрового

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що лише я один застав СРСР. Колись на Авіа-заводі часто запускали двигуни, які і гуділи-ревіли і бахкали і чорт-зна-що робилося.

Вчорашній звук супроводжувався гуркотом двигуна.

а тут 140 постів з яких 4 по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подвійний може бути через відлуння, будинки ж навколо.

На Дубенской окраине с домами как-то не сложилось :)

Интересно, почему всё-таки двойной? Слишком низко летел и дошли две волны - с крыльев и хвоста?

Таке враження, що лише я один застав СРСР. Колись на Авіа-заводі часто запускали двигуни, які і гуділи-ревіли і бахкали і чорт-зна-що робилося.

Да помню я такое, но был просто грохот и рёв, а не переход барьера ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора саме перехід бар'єру.

При обтекании сверхзвуковым газовым потоком твёрдого тела на его передней кромке образуется ударная волна (иногда не одна, в зависимости от формы тела).
©
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подвійний може бути через відлуння, будинки ж навколо.

На Дубенской окраине с домами как-то не сложилось :)

Интересно, почему всё-таки двойной? Слишком низко летел и дошли две волны - с крыльев и хвоста?

Таке враження, що лише я один застав СРСР. Колись на Авіа-заводі часто запускали двигуни, які і гуділи-ревіли і бахкали і чорт-зна-що робилося.

Да помню я такое, но был просто грохот и рёв, а не переход барьера ;)

Ні , я все таки точно пам'ятаю часи , коли літали дуже активно і тоді подібні бабахи були цілком буденним явищем. Щоправда тоді не було інету та мобіл , тому ніхто не постив теми про бабах і ніхто не перевіряв чи було це чути у всіх районах міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що лише я один застав СРСР. Колись на Авіа-заводі часто запускали двигуни, які і гуділи-ревіли і бахкали і чорт-зна-що робилося. Вчорашній звук супроводжувався гуркотом двигуна.

Испытательная уже давно не работает. Раньше давно было слышно чуть ли не каждый день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі чекають на секретні фотки про те як вчора під Луцьком бабахнув мегасекретний бункер, в якому спрацювала система самознищення оскільки втік піддослідний інопланетянин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин, тут есть военные или дети военных? Кто на учениях был? кто полёты видел? это не мог быть переход на сверх звук! Я с детства понмю, разве что он ушёл на высоте 150 - 200 метров над землёй, а это на населённой территории строго запрещено!

Так же как и сами полёты!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Військові літаки, залучені до міжнародних навчань «Репід Трайдент-2011» у Яворові на Львівщині, над Луцьком не літали.

Про це ЗІКу повідомив керівник прес-групи навчань майор Володимир Скоростецький.

За словами Володимира Скоростецького, військові літаки до навчань залучалися. Однак вони злітали із аеродрому в Івано-Франківську, а не в Луцьку. Тому маршрут слідування повітряних суден над обласним центром Волині не пролягав.

Тим більше, проліт військових літаків над містами заборонений. «Ми турбуємося, щоб такого не відбувалося», – запевнив Скоростецький.

Нагадаємо, у четвер, 28 липня приблизно о 16.30 у Луцьку чули звук сильного вибуху. Представники влади, силових структур запевняли, що не мають жодної інформації про походження цього звуку. Хоча звук був настільки сильним, що у вікнах де-не-де дрижали шибки, а в автомобілях спрацьовувала сигналізація. Що цікаво, його відчули у найвіддаленіших куточка міста – на 40-му і 33-му кварталах, на Театральному і Київському майданах, мікрорайоні ЛПЗ.

ЗІК пише, що у п"ятницю, 29 липня, близько 07:00 над Луцьком пролунав ще один подібний звук.

Зараз на військовому полігоні у Яворові на Львівщині тривають військові навчання «Репід Трайдент-2011». Учора на навчальному полі підготовки аеромобільних підрозділів – майданчику десантування «Бурякова «Бурякова нива» – особовий склад аеромобільних і повітряно-десантних підрозділів України, Молдови, Канади, Польщі та Білорусі здійснив висадку тактичного повітряного десанту. Із українського військово-транспортного літака Іл-76 здійснили стрибок понад 250 аеромобілістів, а з двох американських військово-транспортних С-130 «Геркулес» – понад 200 військовослужбовців різних націй. Стрибки виконувались із висоти 600-800 метрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин, тут есть военные или дети военных? Кто на учениях был? кто полёты видел? это не мог быть переход на сверх звук! Я с детства понмю, разве что он ушёл на высоте 150 - 200 метров над землёй, а это в на населённой территории строго запрещено!

Я был, я видел.

Вчерашний звук напоминает ударную волну от перехода на сверхзвуковую скорость, но он слишком мощным был. Как будто 20 самолетов синхронно перешли звуковой баръер. Ну, или объект, размеры которого в 20 раз превосходят размеры самолета.

Насчет "150-200 метров над землей" - так и в Луцке, и в Киверцах сигнализации на автомобилях сработали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Військових літаків над Луцьком не було, – прес-група військових навчань

Військові літаки, залучені до міжнародних навчань «Репід Трайдент-2011» у Яворові на Львівщині, над Луцьком не літали.

Про це ЗІКу повідомив керівник прес-групи навчань майор Володимир Скоростецький.

За словами Володимира Скоростецького, військові літаки до навчань залучалися. Однак вони злітали із аеродрому в Івано-Франківську, а не в Луцьку. Тому маршрут слідування повітряних суден над обласним центром Волині не пролягав.

Тим більше, проліт військових літаків над містами заборонений. «Ми турбуємося, щоб такого не відбувалося», – запевнив Скоростецький.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим більше, проліт військових літаків над містами заборонений. «Ми турбуємося, щоб такого не відбувалося», – запевнив Скоростецький.

Ну якщо вони кажуть що недозволяють своїм літакам над містами літати може це була якась ракета яка полетіла не туда і її самознищили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що нікому не грюкнуло???

Бо я просто ходив коврик вибивати, так шо за синалізації пробачте....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...