Перейти до змісту

Battlefield 3 coming soon


MrVes

Рекомендовані повідомлення

Я знаю, а російською - только

На борді стільки людей пишуть на суржику а "доколупуєшся" лише до мене? *Ніпанятна*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 164
  • Створено
  • Остання відповідь

дай будь-ласка посилання де.

Можна в ПП.

Я б про безграмотність помовчав би

будь ласка хе-хе :jeer:

По дєлу: напарнікі блін просто харять, я собі приліг прицілився а тут бігає воно, ну я стрельнув разок другий по ньому бо вже достало, і тут заданіє провілєно, незачьот карочє :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дай будь-ласка посилання де.

Можна в ПП.

Я б про безграмотність помовчав би

будь ласка хе-хе :jeer:

По дєлу: напарнікі блін просто харять, я собі приліг прицілився а тут бігає воно, ну я стрельнув разок другий по ньому бо вже достало, і тут заданіє провілєно, незачьот карочє :(

Ай да модолодець, підловив!

напарнікі - і далі за своє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де взяти цяцьку?

У меня купленная. Если хош в малтиплеер рубить, то только купить другого выхода нет, если хож просто в сингл то она уже есть на торентах и на екс.уа

первая ссылка что попалась:

http://firebit.org/игры/action/41441-battlefield-3-2011-pc-repack

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а так можно купить прямо, а Ориджине, я предзаказ делал на totalbf, на форуме вбиоса в теме БФ3 там много обсуждали кто где покупал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну а так можно купить прямо, а Ориджине, я предзаказ делал на totalbf, на форуме вбиоса в теме БФ3 там много обсуждали кто где покупал

Я там само купую)))Мої друзі теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную для поціновувачів онлайн гри таку інфу: http://boostershotline.com/forums/index.php?showtopic=89275 Якщо після ознайомлення хтось зацікавиться прошу написати в приват (потрібно хоча б 4 учасники (бажано 8 щоб заповнити мінімальний сервер на 8 осіб)!

Додам ще відео:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную для поціновувачів онлайн гри таку інфу: http://boostershotline.com/ Якщо після ознайомлення хтось зацікавиться прошу написати в приват (потрібно хоча б 4 учасники (бажано 8 щоб заповнити мінімальний сервер на 8 осіб)!

Додам ще відео:

Что это-типа AlterIW для батлфилда??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це спосіб в короткий час значно підняти офіційно ранк :-) Учасники цього проекту займають топ позиції у глобальному рейтингу БФ3!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную для поціновувачів онлайн гри таку інфу: http://boostershotli...showtopic=89275 Якщо після ознайомлення хтось зацікавиться прошу написати в приват (потрібно хоча б 4 учасники (бажано 8 щоб заповнити мінімальний сервер на 8 осіб)!

Додам ще відео:

Сектанти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную для поціновувачів онлайн гри таку інфу: http://boostershotli...showtopic=89275 Якщо після ознайомлення хтось зацікавиться прошу написати в приват (потрібно хоча б 4 учасники (бажано 8 щоб заповнити мінімальний сервер на 8 осіб)!

Додам ще відео:

А смисл цього дійства? Хоч ти в топі, проте всі твої навики (які б ти міг заробити під час РЕАЛЬНОЇ гри, замість цього "дрочерства") в повній *опі:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це спосіб в короткий час значно підняти офіційно ранк :-) Учасники цього проекту займають топ позиції у глобальному рейтингу БФ3!

Це не проект а - ........ Банити таких учасників треба. НІколи не розумів таких нечесних способів підняття рейтингу. Навіщо? Невже не цікавіше зробити це нормальним шляхом? Да і яка різниця взагалі який в тебе рейтинг, якого ти рівня? Це ж не ВОВ.... Тут все вирішує скілл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я МВ3 подожду-там все таки подинамичнее будет

мв3 ничего нового не принесёт и судя по первым отзывам будет боольшим разочарованием.... имхо конечно но всёже баттелфилд 3ий в плане сетевой игры ему будет очень тяжело переплюнуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я МВ3 подожду-там все таки подинамичнее будет

мв3 ничего нового не принесёт и судя по первым отзывам будет боольшим разочарованием.... имхо конечно но всёже баттелфилд 3ий в плане сетевой игры ему будет очень тяжело переплюнуть.

Переплюнути не буде тяжко;) Це просто буде не реально:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul правий на 100 відсотків! хоч і вони ззвоні схожі, на одну тематику, про сучасну війну, але це 2 зовсім різні гри!

MW з самой першої частини підняв планку сінгл кампанії на такий високий рівень, який тільки вони ж і можуть підтримувати. а COD так само для багатьох вийшла лиш розчаруванням.

обидві гри варті того шоб пограти, але MW хоча б шкодує гравців в плані заліза )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сингл

Ну во-первых-Код это кино,боевичок,постановочный сценарий-в общем фильм в которым мы берем активное участие.Мы скачем по горам,пустыням,ньюйоркам.....и все это пересекается с красочными сценами от которых хочется ахать в экстазе.

БФ3-Обычный шутер в котором себя чувствуешь обычным солдатом.Повествование медленное,спокойное-никакой сюжетной натянутости.В общем среднестатистический сингл среднестатистического шутера.

Кто считает что сингл у БФ3 лучше чем в КОД пусть первый бросит в меня виртуальный камень.

Мультиплеер

Код это аркада типа КС, только с кучей плюшек,гранат, бомб, машинок со взривчаткой и прочей эрундовины которые успешно окрашивают стены в кроваво красный щи. Мульт направлен на прямое столкновение спецсил разных стран-участие техники условное(вы видели в контре технику...нет?Тем не менее популярность кс почти не падает).Итог игры зависит больше от ловкости и скилла отдельного игрока чем от тактических решений.

Мульт БФ3-скажем так "аркадный симулятор солдата"-4 класса-связка из которых должна решить исход игры.Тут важна не сколько ловкость каждого игрока сколько тактические решения. К сожалению с мультом БФ3 я знаком только по бета тесту и роликам, но и по ним видно что Батлфилд это перетягивание каната, а код активный бег.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul правий на 100 відсотків! хоч і вони ззвоні схожі, на одну тематику, про сучасну війну, але це 2 зовсім різні гри!

MW з самой першої частини підняв планку сінгл кампанії на такий високий рівень, який тільки вони ж і можуть підтримувати. а COD так само для багатьох вийшла лиш розчаруванням.

обидві гри варті того шоб пограти, але MW хоча б шкодує гравців в плані заліза )))

Кхм. Это два конкурента. И студии которая делала первый и второй МВ больше нету(по крайней мере оттуда ушли все основные идейники), так что врятли они могут держать планку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я в шоці!

Куди ми котимось!?

А що маєш українську локалізацію з матюками?

Пам'ятаю у БК 2 можна було в налаштуваннях вимкнути нецензурну лексику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...