Перейти до змісту

Battlefield 3 coming soon


MrVes

Рекомендовані повідомлення

Що ж, завантажив й запустив MW 3,мдя... очікування не виправдав повністю :0156: , дарма потратив гроші. :0157:

Сюжет не ахти, купа різноманітних місій малопов'язаних між собою, ніякої інтриги-тупа стрілялка. Хоча , далі мо й цікавіша буде. Графіка заслуговує особливого розгляду!

Таке враження що попав на кілька років у минуле, повне уг. Незнаю, можливо, це після БФ3 таке враження стало і якби перед тим батлу не пробував, враження були б інші.. Гра у дусі попередньго MW2, точніше це його продовження.Трохи поцяцявся й відверто стає скучно. Про мультиплеєр навіть смішно згадувати, немає навіть чого порівнювати з батлою, небо і земля. Ті ж або трохи вдосконалені карти, що були й у попередній частині MW . Ну але "дух" серії вони підтримали таки. Фанатам серії, можливо, сподобається.

Але є привід й для радості,скоро(в грудні) вийде доповнення до БФ3

, з нетерпінням чекатиму, "нові" (точніше перероблені старі з БФ2) карти, зброя.

Має бути ще веселіше. :mdr::ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 164
  • Створено
  • Остання відповідь
Про мультиплеєр навіть смішно згадувати, немає навіть чого порівнювати з батлою, небо і земля

Хватит сравнивать теплое с мягким

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось знає консольну команду на датчик фпс ?

в игре нажать кнопку ~ (консоль) и прописать Render.DrawFps 1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я недавно ховався від винищувача, мені ще далеко до кінця?

Могу рассказать что будет дальшеtrollface.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я недавно ховався від винищувача, мені ще далеко до кінця?

Ні, ще небагато лишилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо зараз граю вже в МФ3 (ломану). І скажу, навіть та погоня у метро скопіпастена з Метро 2033, а дизайн рівнів просто УГ якийсь. Деталізація погана, відмінності IW 4.0 та IW 5.0 не помітив. Ідея з Африкою жахлива, а Соуп взагалі тепер схожий на якогось метро...

Щодо БФ3, то теж лінійка. Правда знаю, що мульт непоганий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У соупа ирокез-скажи всем панкам что они метро......

На счет копипаста- метеорит в фильмах на Землю падал десятки раз-неужто копипаст из самого первого фильма?Или теперь уровни метро официальный трейдмарк вселенной Метро? Дизайн уровней нормальный, в БФ те же уши,вид сбоку.В динамике не успеваешь осматриваться.Я кстати Эйфелеву башню увидел только когда она рухнула в воду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У соупа ирокез-скажи всем панкам что они метро

Дякую, а я ще з другої частини не знав. Я не про іракез кажу, а про розові губи і підфарбовані брови))

В місії висадки Дельта Форсу глянЬ, звідки спавняться російські війська. В тому місці деталізація на рівні першого call of duty.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У соупа ирокез-скажи всем панкам что они метро

Дякую, а я ще з другої частини не знав. Я не про іракез кажу, а про розові губи і підфарбовані брови))

В місії висадки Дельта Форсу глянЬ, звідки спавняться російські війська. В тому місці деталізація на рівні першого call of duty.

Такое ощущение что ты играл чтобы расматривать пиксели в лупу, а не бороться с всемирным злом

на счет розовых губ и бровей-имей уважение к покойику :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забираю свои слова обратно, МФ3 мне понравилась после того, как я прошел уже первые пять миссий. Боевик налицо, в отличии от унылого БФ3 аля "Ирак компани". А тут на те! Третья мировая, Голливуд отдыхает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

2dimmon,

Зацінив твою стату і трохі прифігів. Як можна навбивати стільки народу з літаків ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2dimmon,

Зацінив твою стату і трохі прифігів. Як можна навбивати стільки народу з літаків ?)

Да ладно, там разве много? В БФ3 в самолетах одной расстройство, за раунд бывает выведу из строя штук 15 самиков и 10 техники, а убийств всего до 5 не более, трудно делать убийства т.к. с самиков выпригивают постоянно. В самолетах я больше провел в БФ2 http://stat.vbios.co.../?pid=161482631 :) 19095 килов :))) а тут просто проверял, с новым патчем должно быть лучше т.к. пушка-пулемет самика наконецто должна попадать в пехоту, а то раньше просто был бред стреляешь в пехоту, а он себе бежит хоть бы что. Особенно смешно когда валиш с А10 по пехоте, там гетлинг должен мясо разбрасывать по всей карте, а в БФ3 пофигу солдат-супермен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я ні одного кіла за літак так і не набив. Максимум на що спромігся так це збить вєртушку :)

Для мене на даному етапі літак це бистра доставка до любої точкі і все :)

ІМХО танкі набагато результативніші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мне на результат, всякие к/д, в/л и т.д. пофигу :) просто нравиться летать и все ) а насчет доставки это да, в тыл врага и резать снайперов самое оно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Задовбала Контра!

Тому маючи добротне залізо, мабуть я вперше в житті "прогнуся" і куплю ліцензійну гру! Зроблю таким чином подарунок самому собі до Нового Року!

Тому питання де? Де в Луцьку найдешевше можна придбати BOX версію цієї гри?

і ще: після перестановки віндовса ліцензія не втрачається?

питаю, бо колись в знайомого зі СТАЛКЕРОМ були, аналогічні проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В луцьку з вірогідністю 99% ніде.

Єдиний відомий варіант замовити доставку з інет магазину.

і ще: після перестановки віндовса ліцензія не втрачається?

Максимум прийдеться перевстановлювати гру і качать наново патчі. (з орідженом не пробував точно а от наприклад стімовські ліцензії взагалі не приходиться чіпать після переустановкі ОС)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...