Перейти до змісту

Battlefield 3 coming soon


MrVes

Рекомендовані повідомлення

Я збираюся брати просто ключ через інет. Дешевше вийде з одразу отримаєте. За 130 грн ліцуха. Проблема тільки в айбоксах, от що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 164
  • Створено
  • Остання відповідь

Я хочу вперше клійонку зірвати і запах пластику нюхнути з ліцензійного диску.

А то вперше купляю ліцензію,та ще й морочитись через інтернет :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну. мороки там ніякої немає взагалі!

Купиш бокс-оріжн все-одно качатиме багато гіг з нету, тому понту немає ніякого, хіба підставка під пиво))))

На рахунок активаціїї - перед перестановкою системи треба видаляти гру(деактивовувати), інакше -1 активація(а їх 5 для цифрових версій гри, не скажу скільки для коробочних), вона все-одно прив'язана буде до твого акаунта в оріжині, і при наступному встановленні клієнта буде пропонувати закачати гру, не дивлячись на твій диск. Більше того, є велика ймовірність, що гра буде закачуватись з нету(така статистика існує) а не ставитись з диску + патчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок активаціїї - перед перестановкою системи треба видаляти гру(деактивовувати), інакше -1 активація(а їх 5 для цифрових версій гри, не скажу скільки для коробочних), вона все-одно прив'язана буде до твого акаунта в оріжині, і при наступному встановленні клієнта буде пропонувати закачати гру, не дивлячись на твій диск. Більше того, є велика ймовірність, що гра буде закачуватись з нету(така статистика існує) а не ставитись з диску + патчі.

Про які деактивацію може йти мова якщо гра повністю привязується до оріджена і без онлайн підключки ти в неї не пограєш ?)

Тут не убісофт з їх системами дрма

Ну а на рахунок того що гру повністю качає з нету це просто заморочка неуважних користувачів і дивних прогерів створювавших оріджин. Просто при установці гри з диску в системному вікні з прогресом повідомлення аналогічні тим які йдуть при загрузці з нету, але якщо звернуть увагу на швидкість з якою воно "загружає" то питання чи дійсно йде установка з диску відпадає (принаймі для тих в кого не супер швидкісний інет)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходжу сьогодні в "ТАМ-ТАМ" і бачу коробочку з грою "Battlefield 3" ВСЬОГО 32 ГРН!!!

Лімітед едішен! Суперціна!

:D

КД лише за 72 грн!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходжу сьогодні в "ТАМ-ТАМ" і бачу коробочку з грою "Battlefield 3" ВСЬОГО 32 ГРН!!!

Лімітед едішен! Суперціна!

:D

КД лише за 72 грн!

І що купив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно НІ! :D

Думаю може в неділю, в магазинчиках на "варшавці" пошукати, якщо ціна "смачна" буде.

А не 200 грн, як одразу після релізу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Недавно почав грати, гра дуже подобається, але що сюжету чіткого нема, це один мінус, застряг на місії там де потрібно вбивати людей з літака як вони починають втікати, що тільки не робив, можливо знає хтось?

на рахунок мульта, дуже хочу пограти, але не знаю чи буде можливіть купити гру, але буду старатись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от бльо вже не то....Раныше такі ігри йшли на ура! А зараз хоч і графа прикольніша і сюжети самі нові,но не йде і всьо! Зіграєш чуть і ніякого кайфу.Мабуть зажрався...

одна радість...катну пес 12 в інеті і з жінкою поскачим в xbox kinect ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не гра, а розчарування, стільки багів, що це жах, місію толком пройти не можна, потрібно перезапускати, а так в цілому мені гра подобається, аби не баги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не гра, а розчарування, стільки багів, що це жах, місію толком пройти не можна, потрібно перезапускати, а так в цілому мені гра подобається, аби не баги

І поміть, що всього того, тобою вище описаного, зовсім немає у власників ліцензії...

Роби висновки про гівнорепаки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтверджую. Зажерлива сцуко, на ноуті на ультра більше 35-45 не жме. А от багів на ліцензії не сильно багато. Єдиний це вилети в мультіку, але в основному, коли в мене Київстар в ступор впадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гра дуже подобається, але що сюжету чіткого нема

Його там не і не треба. Сінгл-режим в цій грі - це просто демо. Це не та гра, де в сінгл грають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Його там не і не треба. Сінгл-режим в цій грі - це просто демо. Це не та гра, де в сінгл грають

Я вважав що ця гра є невеличкою історією, та й привик я до ігор з чітким сюжетом, а тут вирішив попробувати цю гру ,раніше не грав ні першу ні другу частину, а цю вирішив попробувати тому що тут можна на літаках літати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Лагі - не бачив, чесн слово...

Я в плане что железо уже не очень вытягивает.На средних играть не охота, а максимум глючит похлеще кризиса 2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня устали лаги бф3 и я ушел на халявный мв3

MW3 - халява? як пограти в неті?

Качаешь

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3927175

регаешься alteriw.net

вбиваешь логин пароль http://altermw3.net/

и качаешь патчер который кидашь в клиент и запускашь,там он патчится и просит логин пароль

Все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в плане что железо уже не очень вытягивает.На средних играть не охота, а максимум глючит похлеще кризиса 2

Аналагічная печаль с відяхой, пара менять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

атлон х3 3.0Ггц + 5750 1гб + 4 гіга ддр3 + монік 1366 на 768 - пройшов лише без зглажування - лагів не замічено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...