Перейти до змісту

Battlefield 3 coming soon


MrVes

Рекомендовані повідомлення

Чем лицензия отличаеться от крякнутой версии???

В большинстве случаев заменяется только екзешник в котором что то напортачить труднее чем в адроном коллайдере.

А ти почитай скрізь відгуки про репаки, на тому ж ЕХ.ua.

то те не робе, то там зависає...

Таку гру тра грати в мультиплеєрі, там вся соль!

Сінгл, який би він не був -пройшов і все, а мульт буш не один рік грати, до того ж гра зроблена "з запасом" на технологіїї та залізо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 164
  • Створено
  • Остання відповідь

такі "репакі" роблять люди з кучерявими руками...

нормальні зроблені піратки нічим не гірше ліцухі)

тільки купуючи ліцуху тобі продають ту ж гру в красивій картонній упаковочці з наклейкою "original"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі "репакі" роблять люди з кучерявими руками...

нормальні зроблені піратки нічим не гірше ліцухі)

:0016::0016::0016:

Ви все ще про репаки? Про сінгл? Я кажу про мултиплеєр, в який на жодному репаку не пограєш!

тільки купуючи ліцуху тобі продають ту ж гру в красивій картонній упаковочці з наклейкою "original"

Справа хазяйська. Кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чем лицензия отличаеться от крякнутой версии???

В большинстве случаев заменяется только екзешник в котором что то напортачить труднее чем в адроном коллайдере.

В БФ3, тем что ты не поиграешь в мультик, т.к. серверная часть как и БК2 только аренда и нельзя запустить локальный сервак, т.е. физически к нему нет доступа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, мабуть не не фанат я таких ігор тому ця цяця мене не пройняла.

Сильно якось вона "пластикова" і "коридорна", не проймає атмосферою і реалізмом, хоча графіка у ній на висоті. Туда не ходи те не роби. Герой живучіший з усіх живих! А боти - "ховайтесь в парашу" бо це одне з багатьох місць, де навіть бронебійні протитанкові снаряди вам не страшні (останній скрін)!

"Криза" і "криза 2" в цьому плані набагато благородніші, хоча і нагадує чимось цей шутер другу кризу.

Я розумію і за наступну фразу мене пинатимуть, але скажу: що ця гра справді для любителів "безмозких пухкалок" створить "Аншлаг".

Справа смаку, а вона мені не смачна.

В мультик з кимось хотілось в ній порубатись, але ліцензія дорогувато виходить. :(

Наблаго моє залізо для неї в "розмір", але її проходження мені набридло!!! Ось скріни де можна оцінити класну :ok: графіку і

post-5408-0-21505600-1319886059_thumb.jp

post-5408-0-74935700-1319886709_thumb.jp

post-5408-0-48179900-1319886768_thumb.jp

post-5408-0-93423800-1319886865_thumb.jp

post-5408-0-18285000-1319886885_thumb.jp

post-5408-0-01697400-1319886930_thumb.jp

post-5408-0-93488100-1319887007_thumb.jp

post-5408-0-00318300-1319887030_thumb.jp

post-5408-0-57619300-1319887079_thumb.jp

post-5408-0-20766600-1319887100_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кто играет первые репаки от всяких васянов и китайцев-дождись нормального репака от каталистов или еще какой опытной группы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кто играет первые репаки от всяких васянов и китайцев-дождись нормального репака от каталистов или еще какой опытной группы.

Цікаво було б глянути різницю.

Дай знати коли і де вийде такий ріпак. Вмисно встановлю і порівняю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в "казьонці" герої також матюкаються, чи це лише в моєму ріпаку таке?

Ну, пірати ж не озвучують гру , а дають можливість пограти без грошей. Звісно там все з матюками))) А особливо у мультиплеєрі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я в шоці!

Куди ми котимось!?

Ну, чому ж? Чи по-твоєму, солдати на полі бою говорять ліратурною мовою й пафосним тоном про високі патріотичні матерії? :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідний з Ваномасом: гра полний шлак!

ні фізики ні деталізації ні місій - одне голубе все!

чергове наї*алово :angry2:

Абсолютно незгідний нарахунок картинки (про все голубе) ,мо варто поміняти відеокарту чи налаштувати екран?

такі ігри треба купувати а не гамати на недороблених кряках і тоді все буде :ok:

Чем лицензия отличаеться от крякнутой версии???

В большинстве случаев заменяется только екзешник в котором что то напортачить труднее чем в адроном коллайдере.

Ліцензія дозволяє грати в мультіплеєр, а якраз і на ньому робиться ставка в БФ. Графіки кращої ніж БФ3 на мксимальних настройках ви навряд чи найдете на ПК, тай мультіплеєр інший ігор і близько не стоїть поряд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я в шоці!

Куди ми котимось!?

Ну, чому ж? Чи по-твоєму, солдати на полі бою говорять ліратурною мовою й пафосним тоном про високі патріотичні матерії? :mdr:

На полі бою немає безмозких підлідків та дітей, свідомість яких зданна немов би губка вбирати різну гниль!

Бо скоро і вони виростуть, і стануть теж матюкатися, а це вже перші ознаки деградації і занепаду Нації.

Тому хоча б в іграх, як в культурній частині відпочинку треба це обмежувати.

в Луцьку під замовлення 200 і 230 грн просять за ліцензію. :(

Контерстрайк Форева!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді я в шоці!

Куди ми котимось!?

Ну, чому ж? Чи по-твоєму, солдати на полі бою говорять ліратурною мовою й пафосним тоном про високі патріотичні матерії? :mdr:

На полі бою немає безмозких підлідків та дітей, свідомість яких зданна немов би губка вбирати різну гниль!

Бо скоро і вони виростуть, і стануть теж матюкатися, а це вже перші ознаки деградації і занепаду Нації.

Тому хоча б в іграх, як в культурній частині відпочинку треба це обмежувати.

в Луцьку під замовлення 200 і 230 грн просять за ліцензію. :(

Контерстрайк Форева!

Взагалі-то гра має обмеження по віку - Від 16 років, це перше.

Дітям її нічого грати, хай COD бігають, там все "культурненько". У наш час вільного інтернет-простору, ті ж діти, тобі ще не такі матюки позагинають, що вуха поскручуються, і їм вже давно не треба розказувати звідкіля беруться діти...

Якщо ти такий правильний, то коли будеш батьком, слідкуй за тим щоб твої діти грали лише у "правильні" ігри й сам, в першу чергу, звертай увагу на вікові обмеження гри,це два.

Занепаду нації? Це що якийсь таємний грандіозний нацкультурний проект? Не подобається - не грай, і дітям не давай!

В Луцьку, з діючих власників ліцензій ніхто не купував, та ще й за такі гроші, та ще й під замовлення...))

Нема жодної проблеми купити моментально гру (той же ключ) миттєво й не виходячи з дому! Й ціна 117-130грн.за звичайне видання.

Та й , взагалі, купи собі ліцензію та насолоджуйся грою, досить соплі розпускати( не в образу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сталкер форева!

Мульт непоганий у нього, да і халявно.

ЗІ якщо щось заборонено то його ще більше хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже батько, і за цю спаву вже взявся!

А ось коли ти будеш мати, то зрозумієш про що я!

А нарахунок "ніхто в Луцьк", то будучи сьогодні на Варшавці, заходив в Вояж і ще один магазинчик, дістав таку інформацію про ціни і в одному за 230 вже продано!, а за 200 привезено на замовлення і вже майже продано - ось тобі і ніхто. Я й не планував купувати, але ціною поцікавивсяє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже батько, і за цю спаву вже взявся!

А нарахунок "ніхто в Луцьк", то будучи сьогодні на Варшавці, заходив в Вояж і ще один магазинчик, дістав таку інформацію про ціни і в одному за 230 вже продано!, а за 200 привезено на замовлення і вже майже продано - ось тобі і ніхто. Я й не планував купувати, але ціною поцікавивсяє

Ну, як батько, то й добре.

Я мав на увазі, власників ліцезій на цьому форумі.

Дивлячись яке там видання: розширене чи звичайне!

Думаю, що таки звичайне, бо розширене, в принципі,не менше 250грн. має коштувати.

От так і наживаються наші торгаші на лохах нетямущих або далеких людях. Хоча, знову ж таки, кожному своє.

От пару хвилин тому, до мене звернувся друг, що хоче теж ліцензію,взяли й купили, обійшлося йому це в 118грн, дехто ще дешевше знаходить. Хто шукає - той знаходить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж,спробував сією "чудо". Враження - це просто ППЦ) Повністю виправдало мої сподівання. Одразу ж скажу, що сінгл навіть не запускав, суто грав "мультик". Це просто щось;) Якби не робота, то грав би всю ніч:)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...