Перейти до змісту

Электронная книга


Zerotul

Рекомендовані повідомлення

Вот захотелось купить электронную читалку.А я в них понимаю чуть больше чем в конструкции адронного коллайдера.Имеющие такие цацки поделитесь опытом.Какие марки лучше,какие экраны,расширения,конфигурации итд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пошукай тут по форуму обговорення Amazon Kindle.

Дуже багато говорилося. Книжечки кльові. В багатьох користувачів борди є такі. Навіть якщо розіб'єш, Amazon тобі пришле нову на заміну побитої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

загалом є два типи книжок - на основі технології Е-Ink і TFT (ще там є якийсь SiPix)

не вдаваючись в технічні подробиці:

Е-Ink

+ надзвичайно мале використання енергії, великі кути огляду

- чорно-біле зображення, мала діагональ, після заходу сонця треба чимось підсвічувати, відносно дорогі

TFT

+ можливість перегляду відео, вночі проблем з читанням немає

- надзвичайно малі кути огляду

я зупинився на Prestigio Libretto PER3072B (TFT):

per3072bs0.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адам - повноцінний таблєтко-девайс на базі андроїд плюс режим екрану для читання книг за параметрами близький до Е-Ink.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1310654480' post='1052412532']

я в чергу на адам став, мені прийшов дозвіл на покупку,

але доти уже пацани з хабра розписали його вздовж і впоперек -

не все там так класно насправді як у рекламі - через те і купляти передумав.

Приїде - подивимось. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

електронній читалці нафік не треба ТФТ

журнали все ж в кольорі ліпше переглядати... та й зрештою і кіно в дорогу взяти можна... і фоторамка непогана

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут багато обговорювали

...угу... а потім прийшов Шкодер зі своїм айпадом "и начался такой разврат"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

загалом є два типи книжок - на основі технології Е-Ink і TFT (ще там є якийсь SiPix)

не вдаваючись в технічні подробиці:

Е-Ink

+ надзвичайно мале використання енергії, великі кути огляду

- чорно-біле зображення, мала діагональ, після заходу сонця треба чимось підсвічувати, відносно дорогі

TFT

+ можливість перегляду відео, вночі проблем з читанням немає

- надзвичайно малі кути огляду

я зупинився на Prestigio Libretto PER3072B (TFT):

per3072bs0.png

Привезли мне сегодня этот девайс, сижу клацаю, пока нравицца!

Бу осваивать, читать люблю, особенно во время простоя в очередях на границе!

Поздже отпишу про впечатления!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привезли мне сегодня этот девайс, сижу клацаю, пока нравицца!

Бу осваивать, читать люблю, особенно во время простоя в очередях на границе!

Поздже отпишу про впечатления!

По чем кило?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привезли мне сегодня этот девайс, сижу клацаю, пока нравицца!

Бу осваивать, читать люблю, особенно во время простоя в очередях на границе!

Поздже отпишу про впечатления!

По чем кило?

920 uah

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот захотелось купить электронную читалку.А я в них понимаю чуть больше чем в конструкции адронного коллайдера.Имеющие такие цацки поделитесь опытом.Какие марки лучше,какие экраны,расширения,конфигурации итд.

А ты себе приобрёл или нет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Li 3250 мА/ч, а как в действии - напишу через пару дней, так как только в 20.30 получил его в руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот захотелось купить электронную читалку.А я в них понимаю чуть больше чем в конструкции адронного коллайдера.Имеющие такие цацки поделитесь опытом.Какие марки лучше,какие экраны,расширения,конфигурации итд.

А ты себе приобрёл или нет?

Неа...посчитал идорогим удовольствием-коплю на автошколу, а то вся семья баранку крутит, а я до сих пор не умею☺Поетому пока обхожусь бумажным вариантом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З e-ink моделей я рекомендую книги lBook російського виробництва, вони найбільше форматів підтримують. Sony i Amazon Kindle більше заточені під купівлю книжок, часто не читають doc, pdf, взагалі не читають djvu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sony заточена під купівлю? брехен. гнусішен брехен.

доведено власною практикою.

ти пробував на книжці з e-ink читати pdf?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..... Sony i Amazon Kindle більше заточені під купівлю книжок, часто не читають doc, pdf, взагалі не читають djvu

З електронних книг юзав тільки цю, тому ні з чим порівнювати не можу. http://mobile-review...ndle-2011.shtml Але залишились тільки позитивні враження. doc, pdf вона якраз читає без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З e-ink моделей я рекомендую книги lBook російського виробництва, вони найбільше форматів підтримують. Sony i Amazon Kindle більше заточені під купівлю книжок, часто не читають doc, pdf, взагалі не читають djvu

Пользуюсь Киндлом несколько месяцев за это время прочитано семьей около 40-ка книг(40*30=1200),можно сказать себя окупила вполне.Ездила на моря(а это минус 3-4 кило багажа). Заряжаю раз в 3-4 недели. Проблем с форматами нет,так как есть чудесная прога Калибре,которая все в нужный формат и переводит.Хотя файлы с Флибусты перекодировать не нужно.Для ПДФа любая карманная эл.книжка не подходит. Дежавю,перекодирую тоже и читаю.МП3 присутствует,но ни разу не пользовался-для этого есть МП3-МП4 плеер. Вай фаем пользуюсь редко.

Выбирал из разных гаджетов долго и мучительно,но очень доволен что выбрал Амазон Киндл.Да кстати,на морях Киндл доказал,что он лучше других-я мог читать прямо на солнце без бликов,а сосед с Сонькой прятал экран в тень,экран Перл рулит.

ЗЫ: в связи с разборками в семье заказал еще один Киндл спешиал,который по ссылке в предыдущем посте(пофигу реклама-лечиться),жду передачи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Юзаю kindle 4 Wi-Fi не Touch. Враження тільки позитивні, від touch відмовився тому, що там не можна повернути екран. Реклама дуже просто і швидко вимикається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...