Перейти до змісту

Правила проведення перегонів.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

До речі. Призові грн, якщо такі плануються, і взагалі призи можна також зробити залежними від групи, в якій надаються.

Тобто найслабша група має найслабші призи. Наприклад, тупо грамоти і все.

Аматори вже нагороджуються чимось цікавішим + грн.

Еліта - більші суми грн + цінніші призи.

Це якраз може бути стимулом для переходу між групами

Кругових, наприклад, можна в новачках не знімати, бо їм реально прикольно хоча б до кінця допертися.

А вот в аматорах і еліті вже можна знімати, оскільки там їдуть люди, які вже відкаталися трохи і їм не треба собі доводити, доїдуть вони чи ні.

тупо грамоти- несправедливо, якщо без стартових взносів, то на розсуд організаторів, а якщо взноси є, то чого я маю спонсорувати аматорів і еліту???

якщо буде правильний поділ по групах, то кругових можливо і не буде, але якщо навіть будуть то зачекати 10-15 хв. не проблема!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 133
  • Створено
  • Остання відповідь

5 копійок з гальорки

Еліта - це для простих смертних щось таке неймовірно недосяжне аристократичне, а в сучасних умовах "ругатєльне" (політична еліта). Може цю категорію назвати якось іншим іменем "Експерти".."Профі".."Авангард".."Прайм".. і т.д.

А може включити креативчик і поназивати категорії цікавими назвами (тільки не смійтесь) "Жуки".. "Оси".. "Джмелі".. "Комарі".. "Бездрики"(для дітей).."Метелики"(для леді).. Тоді оргам і призи легше придумувати і атрибутику кожній категорії підібрати. (фантазую)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за Експерти/Профі

А метелики, гладіолуси і інші милозвучні назви для багатьох новачків будуть не зрозумілими. І тому будуть плутатися)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тупо грамоти- несправедливо, якщо без стартових взносів, то на розсуд організаторів, а якщо взноси є, то чого я маю спонсорувати аматорів і еліту???

Кстати правильная мысль, с тех кто едет в категории "хочу попробовать что такое гонки" стартовый взнос можно и не брать, тогда может и больше таких людей подтянеться... и в таком случае нагрждать призами или только грамотами на разсуждение оргов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подведем итоги: я организовываю гонку по своим правилам. На мнение остальных мне плевать. Вот так, кратко. Хотите - делайте восемнадцать категорий, утверждайте название каждой на референдуме гонщиков, стартовые взносы - по желанию, призы - вплоть до восьмого места. Организаторы - ваше право.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі. Призові грн, якщо такі плануються, і взагалі призи можна також зробити залежними від групи, в якій надаються.

Тобто найслабша група має найслабші призи. Наприклад, тупо грамоти і все.

Аматори вже нагороджуються чимось цікавішим + грн.

Еліта - більші суми грн + цінніші призи.

Це якраз може бути стимулом для переходу між групами

Кругових, наприклад, можна в новачках не знімати, бо їм реально прикольно хоча б до кінця допертися.

А вот в аматорах і еліті вже можна знімати, оскільки там їдуть люди, які вже відкаталися трохи і їм не треба собі доводити, доїдуть вони чи ні.

підтримую по всім статтям:smile-zachot: дуже хороша схема з призами: їздитиме з початківцями і побачить, що в аматорах дали фонарик в подарунок. "Ого, я теж хочу!", до наступної гонки вже випив менше пива, як зазвичай, більше покатався і заявився в аматори. вже відчуває себе гонщиком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не не лучше ХОМЯЧКИ))) Приходишь домой "МАМА Я ГОНКУ ВЫГРАВ", мама смотрит "Перше мисце в категории ХОМЯЧКИ"... я б сам такую грамоту хотел бы заиметь ЫЫЫ в рамочку бы повесил)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не не лучше ХОМЯЧКИ))) Приходишь домой "МАМА Я ГОНКУ ВЫГРАВ", мама смотрит "Перше мисце в категории ХОМЯЧКИ"... я б сам такую грамоту хотел бы заиметь ЫЫЫ в рамочку бы повесил)))

хомячки...

ти мені хомячков не трожь! а викочу сваго хамячка... :0057: і як дам по палям, лугам, лесам... Ніде ти від нас не сховаїся. даже в горах. і там ми тебе достанемо. :mdr:

В категорії "ХОМЯЧКИ" Крава на хомячку завжди буде чемпіон! :smile-zachot:

это да! :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так нормально, у новичков будет стимул вкручивать... кто отстал того Крава хомячком переехал и всего делов... естественный отбор по ходуbiggrin.gif кто выжил тому уже никакие спорстмены не страшны)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поддерживаю идею по поводу памятных дипломов всем участникам. даже тем, кто сдох на первом же круге. я, например, до сих пор бережно храню (прибив на дверь гаража) диплом "за активну штурханину" выданный ursa за зимнюю гонку. знакомые приходят, спрашивают - "правда что-ли зимой гонка была". "конечно!", отвечаю.

ну или хотя бы качественно оформленные номера. чтобы хотелось сохранить на память (млыновская "роверiвка" - хороший пример)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так нормально, у новичков будет стимул вкручивать... кто отстал того Крава хомячком переехал и всего делов... естественный отбор по ходуbiggrin.gif кто выжил тому уже никакие спорстмены не страшны)))

Падает листочек на мой карбуратоРРРР...

Ей. ВЕЛОСИПЕДИСТ! ВЕЛОСИПЕДИСТ!

аА...

Скажу шо наклейка була.

:blush:

ПіСі:

Кстаті вчора катались в Гараджі по трасі майбутнього марафону з Танью і Мартензом.

Скажу так: майже вся траса проїжабельна для хомячка окрім 2-3 садомазахіських участків., де тобі ветки б"ють па ліцу. Так шо буде вибор: ілі хамяк тебе наздожене, ілі ветка по зубам дасть. :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну или хотя бы качественно оформленные номера. чтобы хотелось сохранить на память (млыновская "роверiвка" - хороший пример)

Да на всех гонках, которые организовывал ursa, номера были выше всяких похвал ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Лекс мое ИМХО (случайно добрался до нета, если что звони)

итак:

1. рейтинговая система

2. переход в высшую категорию после занятия призового места в 3 гонкахи наличия определенного рейтинга

3. перевод 3 последних человек по результатам 3 гонок в нижнюю категорию (сошедшие по любым причинам не учитываются)

4. учет гонок только по одному виду вела

5. круговых снимать кроме категории новички

если повторился с кем-то, сори, все прочитать не осилил :smile3:

в любом случае высказываю свое мнение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лекс, я тут наткнулся на правила ЮСИ с переводом на русский, можно для регламента взять оттуда некоторые моменты http://webfile.ukrwe...rt4_russian.pdf например по стартовому\финишному коридору, обозначения, разметка, маршалы, радиосвязь, поведения участников на трассе во время гонки и тд.. Там очень толково всё расписано, нету необходимости изобретать велосипед ;)

Ещё как такая идея(в юси есть положение про снятие гонщика, мы же можем передалать его про переход в категории), с категории элита перейти в аматоры можно если "гонщик, чье показанное время на 80% медленнее, чем время первого круга лидера"?

И например переводить в элиту если у лидера общее время за гонку на Н% меньше чем у гонщика допустим занявшем 10-е место или чтоб не привязывать к позиции брать процент участников, к примеру 80%... пример есть 10 гонщиков в категории, берем 80%, тоесть по 8-му гонщику, если у лидера общее время за гонку на 50%(цифра может быть любая) процентов быстрее чем у 8-го, то он идет в элиту... можно брать не по одной гонке, а по нескольким и тд.. тоесть в элиту будут отсеиваться только реально сильные гонщики... а то если переводить по учету три гонки в призах, то за сезон-два все будут в элите катать)))

з.ы. Ещё как вариант "Генеральная Классификация в индивидуальном зачете определяется по сумме времени прохождения каждого этапа." Тоесть вести один рейтинг для всех и определённое количество первых позиций едут в элите, допустим первая 20-ка это элита... или разделение происходит там где разница между двумя участниками n%, допустим с 1-й по 15-ю позицию все идут плотно, а между 15 и 16 разница 30%, дальше опять плотно, вот значит элита на данный момент с 1-й по 15-ю позицию... Или же две класификации элита и амматоры и когда у лидера отрыв по времени n% процентов от 2 или 4-го места(или люого другого), то он идет в элиту...

И того кто первый в генеральной класификации на каждой гонке награждать памятным призом, даже если гонку он и не выиграл, типа как желтая майка(такое помоему в ЛКУ практикуют), если классификации две, то нагрждать двоих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Мерк.. просто реально зараз за ком не сідаю, а на ароботі дьоргають постійно.

Карочє. я к тільки ьак зразу.. + деякі моменти будуть використані вже на ЕСТАФЕТІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав першу сторінку, далі не осилив.

Яке складається В ЦІЛОМУ враження про ці рухи між категоріями.

Якось це не по спортивному, коли всі намагаються попасти в категорію понижче, а в категорію вище беруть при першому вияві бажання. І зусилля правил і організаторів направлені як відскіти рух вниз.

В спорті ж якось навпаки - краще проїхати 180-им Тур-де-Франс ніж стати чемпіоном України. І зусилля федерацій і правила направлені на те як відсікти незаслужене проскакування у вищий ешелон.

На першій сторінці Лекс пише щоб на початку сезону провести "розділку", яка поранжирує гонщиків по рівню. Так а навіщо ранжирувати, якщо в Еліту беруть за бажанням. А хочеш попасти в аматори - їдеш повільно розділку і ділов, на фініші ізображаєш страсті як тобі херово і виклався на 120%

Пропозицій в мене немає, варіантів тут пропонували багато нема потреби повторюватися.

В цілому відношення повинне бути якесь інше - всі повинні прагнути в найвищий дивізіон, а орги повинні пропускати лише достойних.

Для цього потрібно, щоб бути 15-им у вищому дивізіоні було престижніше ніж бути 1-им в нижчому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для этого всего лишь нужны солидные спонсоры, выдающие технику, экипировку и контрактные денежки "высшему дивизиону" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, как говорится, "если бы у бабушки был %уй, она была бы дедушкой" :smile3: откуда ж спонсоры возьмутся в нашем захолустье? я слышал, вроде есть какая-то там волынская федерация велоспорта и даже деньги бюджетные тратит, но ни разу не участвовал в организованном ими мероприятии. может на TDF кто-то от Луцка ездит, а мы-то и не знаем :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пилят бюджетное бабло, как и 99,9 % всяческих фондов и ассоциаций при государстве :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все гораздо проще и я для себя уже решил: Любители и Аматоры будут башлять Элите в форме призов и медалей, а сами будут получать скромные грамоты. Шестой в элите получит какой-нибудь приз в денежном эквиваленте в 2-3 раза больше стартового взноса, а первый в аматорах - грамотку, фан и чувство собственной значимости. Где-то так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, "Я уже и сам не знаю, где я стебусь, а где - нет. " - тот самый случай :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі за грошовий приз без медалей.

А медалі давати на чемпіонатах. Замутити тему типу, як квестіонат.))

А спонсорам треба показати переваги.. і таки.. дописати загальні правила проведення. До яких цуко.. в мене руки не доходять.

А то талдичимо талдичимо.. і всерівно виникають моменти, яких бути не повинно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...