Перейти до змісту

Вегетаріанство


laska

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Вгетарианские столовые в дореволюционной России росли как грибы и работали очень успешно. Если в 1904 году во всей России их насчитывалось не больше 10, то в 1914 году их было уже 73 в 37 городах.

С 1900 по 1914 год русскими вегетарианцами была развернута большая организационная деятельность. Были учреждены вегетарианские общества в 15 городах (Санкт-Петербург, 1901; Варшава, 1903; Киев и Кишинев, 1908; Москва, 1909; Вильно, 1910; Минск, 1911; Саратов, Полтавa, Одесса и Ростов-на-Дону, 1912; Харьков, 1913; Житомир, Екатеринослав, Екатеринодар и Тюмень, 1914).

post-12037-0-74497800-1370333383_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Замутив я собі горохус, приправ всяких дав, часничку, вийшло досить смачно. Тепер буду систематично це все робити, оскільки картопля більше не вставляє (селяни постійно якусь солодку (можливо переморожену) продавали, так що відвик і вже не тягне). І виникло в мене питання: наскільки варений горохус відрізняється по смакових якостях від кошерного хумусу, якщо відкинути всякі пряності? Чи є зміст переплачувати практично в п'ять разів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну трохи відрізняється, але я б не сказав, що краще чи гірше, просто смак інший.

Про картоплю - сорт не той, не найсмачніший, але рясний врожай дає. Я сам не думав, що вони настільки відрізняються. Шукай правильного "дилера" :)

А на рахунок "переплачувати" - я брав 0,5 кг нуту за 13 грн на vegetus.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если коротко про нут и наш горох,то нут полезнее,белок и аминокислоты наиболее близки к идеальному белку для питания человека,легче усваивается и больше блюд можно сделать.

А картоха,да выродилась,пластилин какой-то ,тож почти не ем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вирішив приготувати щось подібне до хумусу. Залишив його на ніч у воді набухати, потім варив дві години, підготував олію, часник, перець, зелень за смаком, змішав все, і почав подрібнювати.

Плюс - вийшло дуже смачно :)

Мінус - спалив блендер, і закінчував вже товкачем :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

зранку вівсянка 5 столових ложок в глибоку тарілку, залити кипятком, дати трохи солі, цукру і масла трошки. Смакує супер!!!

а вже в обід можна і риби, сиру бахнути)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я б із задоводеленням був вегітаріанцем, але для того треба їсти дома. В мене так не виходить(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б із задоводеленням був вегітаріанцем

Я б також із задоволенням правильно харчувався. Тричі на день і т.д. Але не виходить. Виходить лише 4 рази :( І до 18 години. Далі ще 2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бесплодная вегетарианка смогла родить тройню, начав есть мясо

Вибачте, не можу стриматись, нагадало :)

372203_original.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зранку вівсянка 5 столових ложок в глибоку тарілку, залити кипятком, дати трохи солі, цукру і масла трошки. Смакує супер!!!

а вже в обід можна і риби, сиру бахнути)))))

Вівсянка це супер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вівсянка це супер...

Але краще їсти саме крупи, а не каші швидкого приготування. Хоча, все відносно :) якщо вибирати між кашами і сосисками....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читав тут про індійську кухню, що вони там більшості вегетаріанці, ну так звичайно треба ж чимось задурити такій великій купі людей що м'ясо це зло, тому що на всіх його там просто фізично не вистатичить )) тому розумні люди придумали альтернативу для того щоб вижити.

Китайці всеядні тому що в них так скласлось що нема з чого перебирати, а їсти хочеться, тому й вони їдять те, що ми не будемо їсти тому що в нас не так фігово жилося з покон віків як у них. Чомусь китайці які живуть в Україні не вирощують хоча б для себе саранчу і не сушать її до пива, і так далі... Думаю якби був спрос то продавали б магазинчиках точно.

І якщо вже так ой-ой тваринок вбивають, так природа це взагалі єдиний живий оргазнізм, я думаю дереву теж боляче, так само як і квітці, просто наш розум не може це збагнути бо ми мислимо трохи іншими матеріями, чомусь не піддається сумніву що якщо жуку відірвати лапу йому буде боляче, а от якщо зірвати квітку то нічого страшного.

Звертаюсь до вегетаріанців не треба м'ясоїдам нав'язувати свої вподобадння, раз ви так всі переживаєте за звіряток, то прохання візьміть під опіку наприклад якихось тваринок в зоопарку нашому, це думаю буде краще чим тут розписувати як неправильно поступають ті, хто їсть м'ясо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти



  • В супермаркете:
    - Земляк, вегетарианство – это не твое, завязывай с этим.
    - Откуда ты знаешь, что я вегетарианец?
    - Только что все мужики пялились на длиннющие ноги шикарной блондинки в мини. Ты один - на ветчину в ее корзинке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MACCEN, по-перше, ніхто нікому нічого не нав'язує. По-друге, обговорення проходить тільки в цій темі. Я вже думав, що ці крики відчаю закінчились :-)

Ну а по темі, як не крути, а рослини завжди стоять на початку харчового ланцюга, і від їхнього споживання нікуди не втекти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б із задоводеленням був вегітаріанцем, але для того треба їсти дома. В мене так не виходить(

Якщо хтось їсть мясо то він є нормальна людина, і якщо хтось вегетаріанець то він теж нормальна людина. Не від мяса залежить добре чи недобре.

Я тільки за тих хто їсть мясо і вегетаріанці думаю теж, якщо людині так дуже добре і вона нічого не хоче змінювати.

п.с. Якщо тверезий осуджує алкоголіка, то той алкоголік вже кращий за тверезого. тому кому як виходить, хтось їсть одне, хтось інше, аби людина була хороша.

я інколи їм мясо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Этот ролик открыл мне глаза и теперь я никогда не буду смотреть рекламу на МТВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто вирубувати ялинки для нового року це нормально, а вбити свиню нє?

А то нічого, що і одне і друге, вирощували саме для цього? Ялинки садять по 10 000 штук (на участку лісового господарства) . Щоб через 10 років зрубати!

І свиней розводять саме для цього, щоб через півроку-рік заколоти!

Зараз почнеться холівар про штучні ялинки і т.д. Якби дозволили клонування, то м'ясо б уже було клоноване.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже вирощують штучне м'ясо зі стовбурових клітин

http://www.rbc.ua/rus/news/funs/v-londone-seli-pervyy-v-mire-gamburger-s-iskusstvennym-05082013100900

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже вирощують штучне м'ясо зі стовбурових клітин

В лабораторіях і людей клонують десь, напевно. Я маю на увазі не дозволили офіційно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...