Перейти до змісту

Вегетаріанство


laska

Рекомендовані повідомлення

О

да-давайте будем постить сюда демотиваторы с вегетарианцами которые чего то достигли-это же какой аргументище

Ну раз пошла такая пьянка и раз веганы любят так постить чепуху с известными людьми

Вообще не люблю такое дело, как копипаста демотиватором. Просто нравится этот дядька и слова прикольные. Я не серьёзно же ... Надыбала в контакте, понравился (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,6 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Маразматик

Почему маразматик,он правильно сказал:"Человек может есть все,что угодно,только результат от этого будет разный".

"Хочу и буду!"

А вегетаріанство хіба не те саме? Хочу і буду...

Возможно,только разница большая:Хочу чтоб для меня убивали и буду убивать и хочу,чтоб для меня не убивали и не буду убивать.

то S-driver

то есть ты хочешь сказать,что ешь мясо только на праздники?

И еще:

Мораль проста, пока дано - живёшь

И как бы плоть ни холил, ни лелеял,

Не знаешь, завтра от чего умрёшь -

Ты проживёшь лишь, сколько Бог отмерил.

Я уже говорил,что вопрос о плоти самый последний в вегетарианстве.И все правильно мы проживем столько сколько нам отмерено,но по разному и умрем по разному.

Мораль такая:ешьте что хотите,только не "ешьте" своих родных и близких да и не близких тоже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три дні читала тему :0043: Якраз задумалась над тим, що пише zaHARE і інші))))

Знаючи людей, які відмовляючись від мяса підсідали на солодке, і знаючи якими були наслідки, краще сто разів подумаю перед тим як повністю поміняти раціон.

Припустимо від мяса і всіх його різновидів відмовитись-то можна, але щодня як тут писали тонну яблук з сиром і морквою всухомятку жувати цілий день як справді корови, це вже занадто! і Якщо

Это путь,причем непростой и долгий
. то починати його треба з віддмови від котлеток і ковбаски, пробачте, а рибу з яйцями-таки лзя?

Про комах, звичайно промовчу, невідомо хто там гине(і чи гине, не бачила) при виробництві вег.продукції, і все...

В принципе не вижу логики в том,что мясо заменяют сладким.Опять,же мера и мозги нужны во всем.

Но если по сути вопроса,то все нужно делать с умом.Есть люди которые менят жизнь резко,а есть те,кто постепенно.

Лучше все делать постепенно.Однозначно первая ступень была и у меня-отказ от колбас и других мясных полуфабрикатов(после 2-ух дней в колбасном цехе).

Мясо,я уже писал,пытался в себя впихивать,но оно уже не шло(после екскурса на бойню).

Рыбу я ел еще года 2,но речную(свежую).Яйца не любил с детства,но в выпечке их ел тоже несколько лет.

Грызть яблоки тоннами и морковку с утра до вечера не нужно,это байки тех,кто понятия не имеет,что такое вегетарианство.

Есть масса рецептов,сайтов,книг,где все расписано.В конце концов есть люди,которые длительно практикуют и помогут обойти все грабли.Было бы желание. :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, і крім того справжній хижак полює на жертву, яка за розмірами не набагато менша ( а часто й більша ) за нього. Скажімо, ластівку, яка харчується комахами (як і хамелеон), назвати хижаком якось язик не повертається.

А ось орел, сова, вовк, тигр, навіть домашній кіт - справжні хижаки, і дивляться завжди прямо перед собою (як і людина). А де знаходяться очі в типових вегетарінців тваринного світу (заєць, корова, кінь ті ін.) - думаю, всі знаєте :)

чи обов’язкове м’ясо для того ж кота?

Мясо,я уже писал,пытался в себя впихивать,но оно уже не шло(после екскурса на бойню).

тоді відкинь також факт мук впольованих природніми хижаками тварин, яких душать, гризуть, кусають, б’ють;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим часом один малесенький кролик врятований - сьогодні купила пару кілограм трави)))) - капусту, квасолю, моркву, зелень і виноград.

Сподіваюсь, чоловік ввечері не заперечуватиме :hug:

post-10793-0-73895600-1322225085_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим часом один малесенький кролик врятований - сьогодні купила пару кілограм трави)))) - капусту, квасолю, моркву, зелень і виноград.

Сподіваюсь, чоловік ввечері не заперечуватиме :hug:

Вообще-то такие вещи желательно с мужем обсудить в самом начале,а то мужчины таких сюрпризов не любят(в основном).

чтоб не было- :duel:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в виде оффтопа:

вчера ел салат "шуба" только вместо селёдки в нем была морская капуста

ням-ням

p.s. если включить фантазию можно такого понапридумывать....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера ел салат "шуба" только вместо селёдки в нем была морская капуста

А замість майонезу - клей ПВА?))))) (у майонезі ж яйця - практично ненароджені стражденні дитятка курей)

ЗІ Тема перетворилася на брєд. Їжте те, що Вам хочеться, але не варто комусь нав"язувати свій спосіб

харчування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ Тема перетворилася на брєд. Їжте те, що Вам хочеться, але не варто комусь нав"язувати свій спосіб

харчування.

власне кажучи, це було видно ще сторінці так на третій-четвертій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дядько каже, що людина, котра споживає м’ясо - "ходячий скотомогильник". Тут, мабуть, треба ще подумати, хто з нас ідіот - він, чи ми, хто хіхі-хаха з нього. Але я все ще хіхі-хаха, бо він фактами не оперує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На поле, площадью 10 гектар (пять футбольных полей) можно вырастить достаточно:

Мяса чтобы накормить два человека или

Кукурузы чтобы накормить 10 человек или

Злаков чтобы накормить 61 человека

джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчера ел салат "шуба" только вместо селёдки в нем была морская капуста

А замість майонезу - клей ПВА?))))) (у майонезі ж яйця - практично ненароджені стражденні дитятка курей)

ЗІ Тема перетворилася на брєд. Їжте те, що Вам хочеться, але не варто комусь нав"язувати свій спосіб

харчування.

А набрать в Гугле "майонез без яиц" слабо? Все,что выходит за рамки Ваших знаний,образа жизни и привычек-БРЕД. Потому многие и сидят в своем "коконе" всю жизнь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На поле, площадью 10 гектар (пять футбольных полей) можно вырастить достаточно:

Мяса чтобы накормить два человека или

Кукурузы чтобы накормить 10 человек или

Злаков чтобы накормить 61 человека

джерело

Та вже заколібали цими теоретичними підрахунками. В теорії і на папері воно вигляда гарно і переконливо. А як візьмешся за практику, то побачиш, що у будь-якої землі є власник, і щоб він на ній не робив, а результатом задарма ділитися не стане. І люди, які сьогодні гинуть з голоду через бідність, будуть і надалі гинути з голоду через бідність, а не через те що я з'їв на обід котлету, і будуть гинути, незалежно від того, що буде вирощувати на своїй землі багатий землевласник - корів чи зерно. На сьогоднішній день, поки що, продуктів харчування вистачає для всіх жителів планети, люди з голоду мруть не тому що їдла не вистачає, а тому що економічна модель планети не дає рівномірного розподілу цього їдла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"справедливости нет, и не будет"

А набрать в Гугле "майонез без яиц" слабо? Все,что выходит за рамки Ваших знаний,образа жизни и привычек-БРЕД. Потому многие и сидят в своем "коконе" всю жизнь.

http://lurkmore.ru/95%25_населения_—_идиоты

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дядько каже, що людина, котра споживає м’ясо - "ходячий скотомогильник". Тут, мабуть, треба ще подумати, хто з нас ідіот - він, чи ми, хто хіхі-хаха з нього. Але я все ще хіхі-хаха, бо він фактами не оперує...

Хватит постить сие чудо испытания психотропных апаратов.Мне это напоминает те религиозные секты, которые постоянно придумывают новые системы мироздания для выкачивания денег и мат. ценностей.

Те 95% приписывают себя к тем 5%, как и ты я вижу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хватит постить сие чудо испытания психотропных апаратов.Мне это напоминает те религиозные секты, которые постоянно придумывают новые системы мироздания для выкачивания денег и мат. ценностей.

воспринимай это как катализатор

Те 95% приписывают себя к тем 5%, как и ты я вижу

айлолд, why so serious? нет. мой стиль общения не лакмусовый бумажичек, есть такое понятие "по приколу". Слыхале?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хватит постить сие чудо испытания психотропных апаратов.Мне это напоминает те религиозные секты, которые постоянно придумывают новые системы мироздания для выкачивания денег и мат. ценностей.

воспринимай это как катализатор

Те 95% приписывают себя к тем 5%, как и ты я вижу

айлолд, why so serious? нет. мой стиль общения не лакмусовый бумажичек, есть такое понятие "по приколу". Слыхале?

Почему + так близко к квоту.

В каждой шутке есть доля шутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Санскритское слово мамса означает «мясо». Говорится: мам сах кхадатити мамсах. Это означает: «Я сегодня поедаю плоть животного, которое когда-нибудь будет есть мою плоть«.

manbull200.jpg

в виде оффтопа:

вчера ел салат "шуба" только вместо селёдки в нем была морская капуста

ням-ням

p.s. если включить фантазию можно такого понапридумывать....

если нет фантазии,то можно влючить ютюб:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Санскритское слово мамса означает «мясо». Говорится: мам сах кхадатити мамсах. Это означает: «Я сегодня поедаю плоть животного, которое когда-нибудь будет есть мою плоть«.

і що далі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Санскритское слово мамса означает «мясо». Говорится: мам сах кхадатити мамсах. Это означает: «Я сегодня поедаю плоть животного, которое когда-нибудь будет есть мою плоть«.

і що далі?

для общего развития,чтоб знали почему мясо называется мясо,а не просо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 zaHARE

А набрать в Гугле "майонез без яиц" слабо? Все,что выходит за рамки Ваших знаний,образа жизни и привычек-БРЕД. Потому многие и сидят в своем "коконе" всю жизнь.

Брєд - переконувати до кривавої піни когось у тому, в чому він переконуватися не хоче. Ви, шановний, вегетаріанець, це всі зрозуміли,

повірте. І у вас так само є рамки. Тіільки вони ВАШІ, а тому здаються вам правильними.

12 сторінок і жодна людина не написала: Так, я стану вегетаріанцем! чи: так, я почну їсти м"ясо.

Водичка сама, щедро здобрена Вашими філософськими байками.

ЗІ а в гуглі можна ввести і: мужчина без яєць..))))) ІМХО, не рівноцінна заміна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 zaHARE

А набрать в Гугле "майонез без яиц" слабо? Все,что выходит за рамки Ваших знаний,образа жизни и привычек-БРЕД. Потому многие и сидят в своем "коконе" всю жизнь.

Брєд - переконувати до кривавої піни когось у тому, в чому він переконуватися не хоче. Ви, шановний, вегетаріанець, це всі зрозуміли,

повірте. І у вас так само є рамки. Тіільки вони ВАШІ, а тому здаються вам правильними.

12 сторінок і жодна людина не написала: Так, я стану вегетаріанцем! чи: так, я почну їсти м"ясо.

Водичка сама, щедро здобрена Вашими філософськими байками.

ЗІ а в гуглі можна ввести і: мужчина без яєць..))))) ІМХО, не рівноцінна заміна.

Солнышко не стоит так нервничать и волноваться,я ни Вас ни кого-либо еще ни в чем не переубеждаю,прочитайте пост №1:

http://board.lutsk.u...__p__1052406656

мы обсуждаем заданную тему,приводим аргументы,контраргументы и т.д.У меня есть некоторый опыт которым я и делюсь,коль мой ник фигурировал в первом посте(сомневаюсь,что Вы вообще читали тему сначала).И я как практик могу многие аргументы либо подтвердить либо опровергнуть.

Пол жизни я ел мясо,а пол жизни-нет,поверьте могу сравнить оба образа жизни.

Если с чем-то несогласны-аргументируйте.А то Ваши фразы про клей и мужские яйца это точно бред.

Если у Вас,Солнышко,есть опыт убийства коровы или свиньи-поделитесь,каковы ощущения?

Если есть опыт вегетарианства-расскажите.

Если ни один человек не написал здесь,что он сегодня же станет вегетарианцем,еще не говорит о том,что никто не задумался о том правильно ли он живет.

Если можете,то добавьте в мою водичку с философскими байками что-то понаваристей.

Если сомневаетесь в равноценности замены мужчины без яиц,то почитайте Фаринелли-кастрат. В Западном мире таких мужчин считают за щастье-да.да такие у них нравы.)))))

И не реагируйте так бурно,Вы же Солнышко.Или это стеб?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И не реагируйте так бурно,Вы же Солнышко.Или это стеб?)))

))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Де ж саме я бурхливо зреагувала? Не лестіть собі..))))Ви таки плутаєте стьоб з дискусією, повірте.)

І якось мені байдужа вся Ваша вищенаписана аргументація. Пояснюю, чому:

я не пов"язую процес вживання їжі з будь-якими релігіями (філософськими вченнями і т.д), це просто вживання їжі.

Мені хочеться м"яса - я його їм. Мені не хочеться м"яса, я його не їм. Усьо. Квіточка.

Если с чем-то несогласны-аргументируйте.А то Ваши фразы про клей и мужские яйца это точно бред.

а почуття гумору разом з тваринним білком з організму виходить?))))))) шкода, шкода.

На тому і завершу, напевно. Бажаю успіху на шляху просвітлення;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже всі мабуть виговорились в цій темі. І мені "чешеця".

PS. Їм мясо.

1.Найбільше мені не подобається у вегетаріанцях, що вони вважають, що вони чимсь кращі за звичайних людей. Що їхній вибір - це крок вперед в еволюції людини. Не хочеться плутати тут дві гострі теми, але гамасятіну (вибачте) також можна потрактувати як крок до порозуміння людства, який стирає одвічне протистояння психологій чоловіка і жінки. Не треба зверхньо ставитись до інших людей тільки тому, що ви чимось від них відрізняєтесь. Врешті, це ж може бути всього лише данина моді чи релігії, а не крок вперед у розвитку людства.

2. З вікіпедії: "Во многих случаях использование трансгенных растений сильно повышает урожайность. Есть мнение, что при нынешнем размере населения планеты только ГМО могут избавить мир от угрозы голода, так как при помощи генной модификации можно увеличивать урожайность и качество пищи". Трактуйте хто як хоче. Інфа для роздумів про те що ми їмо і що маємо їсти.

3. Не впевнений, що перехід на рослинну їжу забезпечить людство хавкою. Наприклад, більшість гірських схилів і взагалі горбистих територій придатні в основному для використання їх лише в якості пасовищ. Спробуйте розорати пасовища альп під бобові і за кілька років пяток європейських країн зникне з карти.

4. Вегетаріанство - це ілюзія меншості. І заклики аля Європа рекомендує чи ООН переконує ніяк не вплине на кількість мяса, яке споживається у світі. А все тому, що для всіх без виключення країн споживання мяся - це КУЛЬТУРА, до якої йшли тисячоліттями. Історично сформовані смаки, страви, фестивалі.... Ну поясніть нормальному грузіну, що йому не треба їсти шашлик. А мільйони ресторанів? Це не агенства по вбиванню тварин. Це осередки культурного розвитку, це носії традицій, історії та звичаїв.

5.

- тварин вбивав, бачив.

- вегетаріанцем бути не пробував, не палив, наркотики не вживав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

druid, до пункту 5. І чого ви, чоловіки такі жорстокі? Цікаво, а тваринку, яка виросла у вас на очах, яку ви щодня гляділи та годували ви б теж могли вбити?

І ви знаєте, усі 4 попередні пункти ви перекреслюєте фразою

вегетаріанцем бути не пробував

попробуйте, якраз передріздвяний піст -гарна нагода! :0153:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...