Перейти до змісту

Никола Тесла


HWman

Рекомендовані повідомлення

Позавчора купила в Одесі книгу про Теслу і якраз читаю про його специфічне особисте життя (якщо правда, звичайно)

Деякі вчені і філософи пов'язували своє утримання від особистого життя з тим, що, мовляв, натхнення на наукові відкриття тоді швидше приходить))

Жінки відволікають))

Цікаво, чи насправді є зв'язок між сексом (точніш, утриманням)і науковими відкриттями? чи брєд? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора купила в Одесі книгу про Теслу і якраз читаю про його специфічне особисте життя (якщо правда, звичайно)

Деякі вчені і філософи пов'язували своє утримання від особистого життя з тим, що, мовляв, натхнення на наукові відкриття тоді швидше приходить))

Жінки відволікають))

Цікаво, чи насправді є зв'язок між сексом (точніш, утриманням)і науковими відкриттями? чи брєд? :)

После бурной ночи не хватает сил на открытия☺

Просто отношения отнимают много времени и сил,да и ученые люди больше влюбленные в науку нежели в женщин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора купила в Одесі книгу про Теслу і якраз читаю про його специфічне особисте життя (якщо правда, звичайно)

Деякі вчені і філософи пов'язували своє утримання від особистого життя з тим, що, мовляв, натхнення на наукові відкриття тоді швидше приходить))

Жінки відволікають))

Цікаво, чи насправді є зв'язок між сексом (точніш, утриманням)і науковими відкриттями? чи брєд? :)

Думаю що є зв"язок. Чи багато ви знаєте відомих вчених імпотентів ??? Секс якщо з розумом дуже навіть допомагає :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу згадала Ландау :D Яскравий приклад того, як секс співіснує з наукою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці, він спав 2 години на добу

Наполеон на годину більше :lol:

при такій активності мозку йому відповідно на відпочинок требується більше, але як ми знаємо у великих людей з головою не усе в порядку ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці, він спав 2 години на добу

Я не верю что 2 часа в день. Я пробовал разные способы сократить сон но максимум чтобы я себя чувствовал нормально надо спать 4 часа, чуть сеньше голова просто гудит днем, да и валишься просто. И это с обязательной отсыпкой по 8 часов на выходных. Но даже 4 часа мало потом начинаются проблемы с сердцем и спиной если работаешь за компом. ИМХО. Хотя физиология у людей разная. А человек действительно один из выдающихся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в шоці, він спав 2 години на добу

Я не верю что 2 часа в день. Я пробовал разные способы сократить сон но максимум чтобы я себя чувствовал нормально надо спать 4 часа, чуть сеньше голова просто гудит днем, да и валишься просто. И это с обязательной отсыпкой по 8 часов на выходных. Но даже 4 часа мало потом начинаются проблемы с сердцем и спиной если работаешь за компом. ИМХО. Хотя физиология у людей разная. А человек действительно один из выдающихся.

Старшим людям потрібно спати по 6 годин всього а тоі меншне...може ти ще просто молодий і ростеш?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня на факультете есть такой персонаж по имени Дон Пуффалт- канадец с волынскими корнями.Позитивный во всех смыслах человек.Так вот-он спит по 4 часа в сутки.Я же на выходных жму все 12.В 2 лег-в 2 встал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старшим людям потрібно спати по 6 годин всього а тоі меншне...може ти ще просто молодий і ростеш?)

да не )) и так 196 см. в свои 30 лет )) вроде больше не росту :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня на факультете есть такой персонаж по имени Дон Пуффалт- канадец с волынскими корнями.Позитивный во всех смыслах человек.Так вот-он спит по 4 часа в сутки.Я же на выходных жму все 12.В 2 лег-в 2 встал.

не ти один так спиш по вихідних)))

Старшим людям потрібно спати по 6 годин всього а тоі меншне...може ти ще просто молодий і ростеш?)

да не )) и так 196 см. в свои 30 лет )) вроде больше не росту :)

О так молодий ще)

але рости кажись достатньо))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи насправді є зв'язок між сексом (точніш, утриманням)і науковими відкриттями?:)

Скажи мені скільки ти утримуєшся, і я скажу твій IQ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чи насправді є зв'язок між сексом (точніш, утриманням)і науковими відкриттями?:)

Скажи мені скільки ти утримуєшся, і я скажу твій IQ? :)

таких, що утримуються, багато, але не кожний Тесла)

а Тесла не просто утримувався, він взагалі не знав жінок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таких, що утримуються, багато, але не кожний Тесла)

а Тесла не просто утримувався, він взагалі не знав жінок)

мужчіни, дєті, ігрушкі, звєрушкі????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

758049.jpg

Жизнь Никола Тесла / Тайна Николы Теслы / Tajna Nikole Tesle aka The Secret of Nikola Tesla

Год выпуска: 1980

Страна: Югославия

Жанр: драма

Продолжительность: 01:30:04

Перевод: Любительский (1голосый) Slavnus Spacedust

Русские субтитры: есть от Einherjer

Режиссер: Крсто Папич / Krsto Papic

В ролях: Петар Бозович, Строзер Мартин, Деннис Патрик, Оя Кодар, Борис Бузанчич, Деметер Битенч, Орсон Уэллс

Описание: Фильм о жизни и времени, в котором жил Никола Тесла

Доп. информация: IMDB = 7.1/10

Качество: DVDScreener

Формат: AVI

Видео кодек: DivX

Аудио кодек: AC3

Видео: 640х480 29.97 fps 800 Кбит/сек

Аудио: 48 KHz stereo 192 Kbps

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=2436239

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Щось ніяк не можна знайти в інтернеті, тут пишуть шо фільм вийшов у 2011...

І тут пишуть що вийшов

Фильм о Жюль Верне станет продолжением серии «Великие Мечтатели», в которой уже заняли свои места Никола Тесла («Свободная энергия Теслы») и Константин Циолковский («Удивительные миры Циолковского»). Самые современные технологии позволяют в этом цикле не только воспроизвести основные этапы жизни знаменитых ученых и первооткрывателей, но и воссоздать с помощью CGI-графики мир их фантазий, представлений, мечтаний.

Удивительные миры Циолковского вже є в неті:

http://www.youtube.com/watch?v=dwg9XGDxkTU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Натрапив на таке відео

Не знаю чи це той же проект що в пості вище.

Дата виходу 21 грудня 2013
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулоріч на Базальтових стовпах на Рівненщині помітили на камінні ось таке

post-6657-0-66745600-1361514089_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

http://www.youtube.com/watch?v=Tyk6wuiAVj4

Одне з улюблених документальних кіно про Теслу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

  • Останні відвідувачі   0 користувачів онлайн

    • Жодного зареєстрованого користувача не переглядає цієї сторінки

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...