Перейти до змісту

Школьникам Луцка власть рекомендуют молиться перед уроками


IronSun

  

45 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

я реаліст, а поки не спробуєш молитись перед споживанням їжі - то ніхто не пояснить вплив

Я не є віруючою людиною. Мені віра це простий пшик.

Не хочу спорити на цю тему тому що у кожног освоя думка...і 100% доказів нівког онемає...одні здогадки)

Докази в кожної людини особисті, які вона переживає і відчуває сама. (поки не відчув - не можеш сказати точно) А я у свому житті точно можу сказати - що Творець з нами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

я реаліст, а поки не спробуєш молитись перед споживанням їжі - то ніхто не пояснить вплив

Я не є віруючою людиною. Мені віра це простий пшик.

Не хочу спорити на цю тему тому що у кожног освоя думка...і 100% доказів нівког онемає...одні здогадки)

Докази в кожної людини особисті, які вона переживає і відчуває сама. (поки не відчув - не можеш сказати точно) А я у свому житті точно можу сказати - що Творець з нами

точніше-в нас

))) і з нами і в нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я реаліст, а поки не спробуєш молитись перед споживанням їжі - то ніхто не пояснить вплив

31565949.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не є віруючою людиною. Мені віра це простий пшик.

атеїст чи шо?

Вообще-то я не религиозный человек, но если ты есть там наверху, спаси меня, Супермен!

А взагалі пора по темі спілкуватись...а то РО попахує.Розбирайтесь самі я ушов) Пока Женя флуд не побачив мій :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить від реалізації ідеї. А в ній нічого поганого нема. Бог вчить вбивати, красти, обманювати, лихословити, зневажати батьків? Ні! Аби лише "недорослі-вчителі" не перетворили це ще в одну дитячу каторгу.

P.S. ПГМ і є ота "перегнута палиця". Як і атеїзм. Бог в нас всередині. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вздумаєте релігійну войнушку замутити, то в мене є патрони не дорого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все оверквотеры медленно собираются дня на три в РО. Это так, для информации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віра займає значне місце у моєму житті, але я проти таких речей. віра- це дуже особисте, і не треба перетворювати його у суспільне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Городской совет Луцка рекомендовал дошкольным и школьным учреждениям города ежедневно перед приемами пищи или первым уроком читать молитву «Отче наш».

Саме "рекомендував", а не "зобов'язав". Такі собі "політичні ігриська"... А ви собі лоба в кров розбиваєте, б'ючись об чужі монітори......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віра займає значне місце у моєму житті, але я проти таких речей. віра- це дуже особисте, і не треба перетворювати його у суспільне.

Руками і ногами підтримую тезу про те, що віра - дуже особисте, і його не треба перетворювати в суспільне, так, фактично, і прагну чинити сам і навчати хочу власних дітей. Але є одне "АЛЕ". Згадую, хто мене вчив тій вірі в часи пізнього СРСР. Рідні. А якби не навчили? <_<

Тому при правильній реалізації ідея навіть дуже добра. Якщо ще й врахувати стосунки батьки/опікуни/бабусі/дідусі/хресні - діти на теперішньому етапі, явище "школота", одкровення молодих вчителів тут же на форумі, то.. робіть висновки. При правильній реалізації, де буде це зроблено з душею, авторитетно, не застрашуюче, з любов'ю, не перетворене в каторгу... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда говорит им Иисус: итак отдавайте кесарево кесарю, а Божие Богу.

Евангелие от Матфея

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...