Перейти до змісту

Луцьк посів 35-те місце у рейтингу комфортних міст


justice777

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь

Дійсно гарно. Але якщо порівняти гроші, які крутяться в Донецьку та Луцьку ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно гарно. Але якщо порівняти гроші, які крутяться в Донецьку та Луцьку ...

Хочеш сказати, що "наші" в пропорції крадуть менше? biggrin.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно. Але класний фотограф по дорозі з Луцька до Рожищ (наприклад) може зробити схожі фото на протязі року.

Ніхто не каже що на сході все хреново.

А тепер відїдьте від Донецька на 50км та зробіть фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно гарно. Але якщо порівняти гроші, які крутяться в Донецьку та Луцьку ...

Хочеш сказати, що "наші" в пропорції крадуть менше? biggrin.gif

У наших просто менше з чого красти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походи с фотиком по Луцку и найдёшь не меньше прекрасных мест и приветливых людей. И не надо ровнять абсолютно разные города, с разной индустрией, историей, менталитетом, с разными людьми. Поездил я немало по Украине, России, Беларусии, Польше,Германии и везде есть промышленные города-милионники, и маленькие,уютные, зелёные городишки, и везде они разные!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Данєцкіє" і тут вже??? :)

Непотрібна реклама Донецька. Чи просто є намір організувати "бордовку" на Донбас-арені?? :0123:

В принципі, кожний, якщо він не забанений в гуглі чи яндексі, може найти таких картинок різних міст - КУПУ!!! І не менш красивих. І про Луцьк також. А от іншу сторону медалі мало хто висвітлює. Тому на Луцькому форумі "неумєсно" доказувати, яке інше місто класне.

Моє ІМХО, але краще ці фоткі розміщати на цьому сайті (прикольний форум :)), ну або в іншому розділі.

P.S. Шановні модератори, трохі почистіть фоток,бо забагато гортати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

platokha, отъедь подальше и желательно, что бы там интернета не было, а то засрал тему своим дАнецком, был я там - да чисто, да красиво, да бабла много, но не уютно там, не по феншую там всё, карма там не наша!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Донбасс-плаза на улице Артема, Грин-плаза на пл.Ленина... Якось так звучить... кострубато. Олгархізм Капіталізм з соціалізмом.

На сегодня хватит. Будет время завтра отъедем на 50 км от Донецка.

Давай - Макіївка, Харцизьк, Торез та ін. Там не все так як у Донецьку.

Я з Масіком згідний - проїхатись по Луцьку, і в нас такі само фото можна зробити, особливо "Старе місто" та й ще під різними ракурсами. Канхветка буде... А цвітіння каштанів. І ще, і ще... Перелічувати можна багато.

Одним словом, нех тут піпіськами мірятись - всі українські міста файні. Добре там, де нас нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно не гарно,аби було зручно!Проїдьтеся у львівських маршрутках в які хyz залізиш,а подорозі ще зуби можуть повилітати,і у тій штовханині все з кишень повитягують спеціальні майстри.Швагро з дружиною живуть вже 4 роки у Львові,то як приїжджають у гості,то їм не сильно і хочеться назад в ту колотнечу а просто хочеться жити спокійно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

platokha, отъедь подальше и желательно, что бы там интернета не было, а то засрал тему своим дАнецком, был я там - да чисто, да красиво, да бабла много, но не уютно там, не по феншую там всё, карма там не наша!

повністю підтримую, чомусь не вистачає фото передмість Донецька та інших міст супутників, де навколо терикони, труби заводів, пам'ятники вождю пролетаріату та сихійні звалища

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеш сказати, що "наші" в пропорції крадуть менше?

Їхні накрали, то хоч трохи в місто вкладають. Наші тільки собі. А якщо якийсь нещасний місток через Сапалаївку для проходу до свого офісу зроблять, то пропіаряться ніби відкрили другий міст Патона.

Волинські дівчата гарніші!

Це мені здалось чи дійсно на фото у них, за рідким винятком, вони мають якийсь бл#дський вигляд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це мені здалось чи дійсно на фото у них, за рідким винятком, вони мають якийсь бл#дський вигляд?

Можно приехать в Донецк и поспрашивать лично у прохожих девушек.

Типу:

- "Прівет! Ти - бл№дь?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все-таки класно, що виклали фото. А то в мене такі асоціації з Донбасом були:

http://www.youtube.com/watch?v=hXNmqRl7OT4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам решать, возможно у вас проблемы с противоположным полом, а-ля девки не дают.

Схоже, такі дають ВСІМ.

93f196ebd3.jpeg

605d46d0f6.jpeg

І лучча серед представниць того краю:

190680.jpg

Типу:

- "Прівет! Ти - бл№дь?"

Апєрєділ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таварисч platokha, ты темкой обшибся! Теве в раздел ФОТО, создать тему "Прэлэстный Данэцк и его окрайности". Ну не засырай ты тему кучей фоток не по теме, я ща могу (да и не тока я) завалить тему фотками кучей маленький и больших городов Европы, где я был, но тема троха про другое.... Почитай её с первых постов.

Модеры, потрите троха тему, а то пока дождёшься, кады "прелестный Данецк" загрузится, мысль забыть мона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам решать, возможно у вас проблемы с противоположным полом, а-ля девки не дают.

Схоже, такі дають ВСІМ.

Скоріш за все це власні уподобання афтара, він фоткі лінкає не просто так, а через власну призму бачення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарагой platokha 2 роки тому мав змогу обїхати всю Україну (Крим також) за 1 місяць, не побував тільки у Чернівецькій, Закарпатській та Ів.-Франківській областях. Так от найгірше враження в мене склалося про Донецьку та Луганську область, там жити - можна побажати тільки недругу. Виклали б фотки Дебальцево, Антрацита чи Снєжноє, або який є чудовий краєвид на смог у Маріуполі. Не треба нам тут доводити, що східна частина України така чудова і по-європейски гарна, бо тут кожен і так знає своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можете попробовать.

Если повезет, можно получить массу незабываемых впечатлений.

Во время прошлых выборов в Донецк привезли грузинских "наблюдателей" - журналистов, военных, полицейских - скорее всего бывших. Такая дружеская помощь украинскому народу.

Всего ехало около 2000 на область, но в Донецком аэропорту село кажется первые два самолета, остальным запретили посадку, хотя они садились в Харькове, Днепре, Киеве и пытались добраться оттуда на автобусах машинах.

В общем, хотя их в итоге оказалось меньше, чем изначально планировалось, но в город они добрались. Я не знаю, какие там цели перед ними ставились на выборах (им всем выдавали свидетельства журналистов одной из газет луганской области), но вечером многие из них разбрелись по городу по ночным клубам и кабакам, где очень дерзко себя вели и вероятно задавали похожие вопросы, которые тебя очень беспокоят. На утро местные каналы пестрели сюжетами о пострадавших грузинских наблюдателях, которым объясняли что они сильно ошибаются.

Знаючи ментальність східного регіону, то скоріш за все "Бей черножопых" - отак вот звучала ця акція в нічних клубах :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помоєму це якісь політагітатор або провокатор, занадто товсто тролить і не реагує на зауваження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

финансовая подпитка всей Украины

Чего-чего финансовая подпитка? Я эти деньги вижу? Или мой город?

Был пару лет назад в Москве, тоже могу кучу фоток выложить, красивых, цветастых, и че, от этого там станет лучше жизнь чем в Казани или Краснодаре?

Фотографировать надо немного не так. Например передвигаясь вдоль какой-то условной прямой (не по проспекту) делать кадр кадые N минут. Тогда мы увидм и рабочие поселки, и копоть, осевшую на вывешенном на улице белье. Типа вот

931308.jpg

Помоєму це якісь політагітатор або провокатор, занадто товсто тролить і не реагує на зауваження.

Забанити його нада. Тема не про Донецьк. platokha дайош фото Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

platokha, ведь никто не говорит, что Донецк - это плохо. Плохо, что Донецк - это "дайте мне миллиард, а я его кину в оффшоры и вам на сто миллионов чего-то построю". И красоты Донецка нигде погоды не делают, потому что Донецк - это не город для туристов. Горстка футбольных фанатов, которые вынуждены приезжать на матчи - это не туристы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...